стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Фото-форум"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Подяка і початок ] повідовив(-ла) Василь
Текст повідомлення: Красно дякую пану Назару і пану Роману за підтримку! А тепер до справи: мені цікаво, хто якими плівками користується, я, наприклад, перепробував різні: від Коnicа VX до Kodak Gold, остання мене один раз підвела, вся недоекспонована вийшла, тому я нею не користуюся. Останнім часом Фуджі заслуговує на увагу, особливо Суперія. І АGFA теж не пробував... Хто що думає з цього приводу? І ще питання до пана Нормалайзера: в нього цифрова відеокамера чи фотокамера (є різниця!!!). Чи і то і друге?
Все спілкування на дану тему
 1. [ Подяка і початок ] додав(-ла) Василь [guest] 14:43:04 25/04/2002
  Красно дякую пану Назару і пану Роману за підтримку! А тепер до справи: мені цікаво, хто якими плівками користується, я, наприклад, перепробував різні: від Коnicа VX до Kodak Gold, остання мене один раз підвела, вся недоекспонована вийшла, тому я нею не користуюся. Останнім часом Фуджі заслуговує на увагу, особливо Суперія. І АGFA теж не пробував... Хто що думає з цього приводу? І ще питання до пана Нормалайзера: в нього цифрова відеокамера чи фотокамера (є різниця!!!). Чи і то і друге?
  • [ Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Нормалайзер 15:07:11 25/04/2002
   В мене - і цифрова камера - "Панасонік з якимись буквами 28" і цифровий фотоапарат "Олімпус С3030 3.3 мегапіксел", він рисує - просто клас. З плівок використовую або Коніку сенчурію, або Фуджі якусь там з таким же псевдонаворотом, що й сенчурія... Але апарати в мене - "Зеніт", "ФЕД" і "Олімпус"-зум-мильниця, незадоволений нею...
   • [ Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Юрко 17:38:18 10/05/2002
    А маєш знимки з нього не дуже інтимні шоб мені показати?Бажано некомпресовані тіфи. Злий на мило, коли не в жилу. БДЛ.
    • [ Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Нормалайзер 23:05:58 10/05/2002
     Справа в тому , що "живих" ТІФів вона вміщає на чіп аж... чотири. А якісних - ЧПЕГів - 20. А "несильно якісних " ЧПЕГів - 260. Як ти мислиш, багато я ТІФаю?
     • [ Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Юрко 08:45:05 11/05/2002
      Зливай все шо маєш, хочу порівняти <hudyma@mirohleb.kiev.ua>
  • [ Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) СЕМ 19:05:24 25/04/2002
   Я три останніх плівки робив Kodak Gold 100. Ніби нормально, ще й як на мої перші плівки роблені не мильницею (робив Зенітом - чотко по гінструкції). Були недоекспоновані, але то з моєї вини: коли попадає небо в кадр треба було додавати видержку!
  • [ Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Roman 11:09:43 26/04/2002
   Колись використовував Коніку, потім Кодак Голд, останнім часом Фуджі суперія. Ще збираюсь попробувати Кодак Профото. Кодак Голд має аж надто агресивні кольори, на портретах лиця виходять, як в індіанців. Тим він мені не сподобався. Фуджі і Коніка - значно мякіші кольори. Але те, шо пише в тій статті про намальовані губи - теж часково правда. На всіх плівках жахливо лізе зерно вже при 15х21. Чи то так має бути, чи то в мене експономатр такий поганий - не знаю. От думаю, чи то профото буде хоч троха ліпше? А взагалі ті три, шо я пробував - практично ніякої різниці при львівському друці.
   • [ Доречі, про друк ] відповів(-ла) СЕМ 15:51:14 26/04/2002
    Хто де друкує, по чому, яка якість і яке поводження з плівкою?
    • [ Re: Доречі, про друк ] відповів(-ла) Василь 11:44:33 29/04/2002
     Єврофото, певно. То шо коло Жоржа і на Гнатюка. В першому практика з 1997 р., були певні нюанси типу лишніх кадрів, різна освітленість друку тої самої плівки (свіжа заправка?). Гірше працювало Фото Квеллє, то перша фотобудка Львова, з ними було деякі трудності, а тепер ніхто там дуже не замовляється. Головна біда Львова - ціни. Був у Києві - там 35 коп. за 10х15 автомат на фотобумазі Фуджи. Виборочний друк трохи дорожче, а все одно не 1,10 як в Єврофото. І якість менш більш добра.
     • [ Re: Re: Доречі, про друк ] відповів(-ла) СЕМ 14:00:39 29/04/2002
      Єврофото це ясно! Думав якісь альтернативи є, а то справді дорогувато. Доречі сканер для плівок ще в когось є у Львові?
      • [ Re: Re: Re: Доречі, про друк ] відповів(-ла) Roman 14:37:42 29/04/2002
       Можна ше друкувати в Фуджі фільм: конвеєр на проспекті Свободи, на початку, а ручний друк - на Городоцькій, напроти тюрми.
     • [ Re: Re: Доречі, про друк ] відповів(-ла) Юрко 09:19:27 08/05/2002
      А от і не ясно. Я позавчора хотів ту стервочку в Єврофото матом трьохповерховим покрити: під вечір здали плівки з Мирославом на проявку, кажуть - зайдіть через півгодини. Приходим - зачинено, стукаємо... Валіть, мол, звідси, робочий день закінчився. А мені в Київ плівку везти... Заледве впустили. 5 років я в них фотки роблю, з перших днів в мене картка клієнта, за допомогою якої я енну кількість безкоштовно плівок проявив і знижки мав - тепер та ненза мені заявляє, що картка не діє, гони 2,50. Зажралися, падлюки! Геть Єврофото з трону!
      • [ Re: Re: Re: Доречі, про друк ] відповів(-ла) Roman 10:19:26 09/05/2002
       То є бізнес, друзі. З тої гривні, 70 коп, 55 коп, 45 коп, навіть 35 коп за знимку такі грошенята набігають, шо ого-го...
       • [ Re: Re: Re: Re: Доречі, про друк ] відповів(-ла) Юрко 17:47:11 09/05/2002
        Такий бізнес за 100 коп як у Єврофото нехай котиться к бісу. У них шо на пакетах пише? Будь-яку к-сть фоток - за одну годину.. Коли реально вони цього дотримались? А негативи як дряпають, паскуди, хай їм грець! Автомат і то акуратніший.
    • [ Re: Доречі, про друк ] відповів(-ла) Юрко 17:52:25 10/05/2002
     Були ше такі часи у Львові, коли Фото Квеллє і в помині не було, а страждущі функціонували на позитивах, і ходили до центральних спортоварів папір "СВЕМА" купувати... От тоді-то мені добрий вуйко поучав: шо плівку в касету тре акуратно перемотувати, аби не ковтнути язичка, а то всьо. Мож викидати. І дійсно в перших студіях відмовляли... Потім мож було мотати як хош без страху... А перед походом я ледве дістав FUJI Superia 200/36 (бо в Кийові перед свєтами вона - жуткий дефіцитус), і умудрився ще її неекспонованої язичок в касету загнати. Во даю, думаю... Во нафотографувався!!! Нє, беру ножиці, буду ламати касету, й так пропала... Дивлюся на просвіт, а там на верху язичок лежить. Я його хвать і плівку в апарат. Так з’явилися фотографії з походу на Ігровець. Ги... Так з’явилася бузкова Сивуля...
  • [ Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) alex 11:21:18 03/05/2002
   Все залежить в основному від проявки і друку, а не від плівки. Я вже два роки користуюсь плівкою Konica VX100 і до неї претензій немає, але до проявки і друку - є. В Kodak на Зеленій друк хороший, але погана обрізка кадру. В тому ж Kodak’у на проспекті Шевченка мені запороли 2 плівки при проявці (старий проявник). В Єврофото гарно проявляють, але друк дорогий і не завжди якісний - результат швидкості. В Fuji на проспекті Свободи все роблять якісно і недорого, але кольори занадто насичені, що не завжди добре, а останній раз зробили явно забагато жовтого.
   Фотографії при екстремальному освітленні типу заходів сонця з великими витримками - навіть з доброго негатива немає гарантії, що зроблять.
   От і вибирай тут. Щодо фотоапарату - то фотографую ФЕДом, він в поході зручніший, ніж Зеніт і набагато чіткіше рисує. Зате дзеркалка Зеніт має більші технічні можливості і незамінна при фотографуванні крупним планом. Мильниця Minolta добра тільки в якості ширококутника.
   • [ Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Roman 08:38:44 04/05/2002
    Ну, чіткість скорше від обєктива залежить. На ФЕДі стоїть Індустар - то ліпший обєктив, ніж Геліос-44, котрий найчастіше на Зеніті стоїть. Якшо до Зеніта Індустар або Зенітар прикрутити, то вже буде ліпша якість (правда не на всіх витримках - тре тре ше врахувати дзеркало, котре б’є з силою відбійного молотка ;) А якшо поставити скло Carl Zeiss або Pentax Takumar... :))) Я фЕДом троха працював: він дійсно різкий, але при малих відстанях і великих діафрагмах точности далекоміра не вистачає, шоб навестись точно. До речі, найліпші 35мм камери (Leica) - теж далекомірні ;) В них менший робочий відрізок, шо дозволяє досягнути ліпшої якости зображення.
    • [ Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Юрко 09:07:18 08/05/2002
     От і я знову тут. То Роман: я з Високої фоткав дачу Презіка в Гуті Пентаксом Такумаром 3х оптичним і Чінґеровим ширококутником Carl Zeiss. Нині будуть фотки. Завтра заходьте і вже лаштуйте системи наведення балістичних ракет. Координати надішлю додатково. Ще мені подобаються твої слова "якости, точности" - то в крові чи данина моді?
     • [ Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Юрко 12:52:16 08/05/2002
      Маю фотки на руках... Студія трошки підкачала... Ги, 35 коп конвеєр за 10х15... Деякі буду переробляти... Велика Сивуля рожева вийшла... Фантасмагорія... Дача презіка переекспонована, хоча при тих же установках і рівню освітлення попередні вийшли ОК. Може під дачею атомна станція є?
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Нормалайзер 21:17:16 08/05/2002
       Як гарно, а, головне, ЄМКО, звучить: дача ПРЕЗІКА :))

       Але я от шо хтів спитати. Як знимка в мене виходить і мені подобається, я купую їй рамку і вішаю на стіну, таким чином, маю в себе вдома сякий-такий карпатський іконостас. Де ви робите знимки більших розмірів, і яких найбільших? Мармароські Чінґерові я зробив 30х40 на Привокзальній, по 7.40, здається, знимка. А щодо якості - вони, паскуди, навіть не миють плівку перед процесом, понатикували купу плямочок на ідеальні беззернисті відбитки...
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Chinger 23:37:02 08/05/2002
       Хе-хе. Шутки-шутками, а в мене
       дача також паскудно вийшла: вся в якомусь рожевому тумані, і це при тому що фоткав двома різними об"єктивами.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Chinger 23:37:33 08/05/2002
       Хе-хе. Жарти-жартами, а в мене
       дача також паскудно вийшла: вся в якомусь рожевому тумані, і це при тому що фоткав двома різними об"єктивами.:-)))
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Chinger 23:39:09 08/05/2002
        З! за! з-за-заїка!:)))
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Мирослав 09:46:04 09/05/2002
        Видно недарма та хмарка над дачею висіла!!!
        Це все каверзи СБУ :-)
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Chinger 09:56:35 09/05/2002
        А взагалі цікаво: при союзі ж напевно велись якісь роботи і були технології маскування об"єктів. Хоча б і проти супутників.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Мирослав 10:28:49 09/05/2002
        Треба було ту дачу ще мильницею цикнути. Якщо б і вона червоний колір дала - ну так точно маскування спрацювало на всі 100.
        А інші фотки як вийшли? Я десь зара свої піду забирати.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Юрко 10:56:06 09/05/2002
        Зара ту фотку фотосклєпом пойорзаю, може шо і вийде файне... Мирослав, а шо нині робите?
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Мирослав 11:07:02 09/05/2002
         У мене робота, робота, робота...
         Ага! Зараз біжу за фотками.
         Ти коли свої виставляєш?
         Глянь на фотки Василя (ті, що зі статтею), бо в мене вони не відображаються.
         • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Юрко 17:42:56 09/05/2002
          Фотки Василя зі статтею вже висять. Новина від 20.03.2002 р., якщо трудно буде.
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Мирослав 12:09:56 09/05/2002
         Тіко шо фотки взяв. Зовсім так не погано, як для мила. І Сивуля нормальна (не рожева).
     • [ Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Roman 10:29:05 09/05/2002
      То Юрко: навіть не знаю як точно сказати. Явно не данина моді, я до моди (у всіх її проявах) практично рівнодушний. Просто мені так більше подобається, воно звучить автентичніше, та й так наші предки говорили.
     • [ Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Roman 10:32:25 09/05/2002
      Не можна туди ракетами! То ж Карпати!
      Ракети наведемо, коли він знов до сусідів поїде ;). Щоб вже всіх разом накрити :)))
  • [ Стосовно плівок ] відповів(-ла) Андрій 17:38:58 23/05/2002
   Спробуй професійні серії (якщо зможеш дістати). Я перепробував Kodak Supra 100/400/800, Fuji Press 400/800, Fuji Superia Reala, Agfa Optima Prestige II. Від всіх них в повному захваті, на Kodak Gold чи Fuji Superia мене вже більше ніхто не затягне. А з цього списку фотографую на ту, яку вдастся дістати.
   • [ Re: Стосовно плівок ] відповів(-ла) webmaster 17:48:30 23/05/2002
    Дай, плз, ціни на них (хоча би орієнтовні), а також місця, де їх можна здибати
    • [ Re: Re: Стосовно плівок ] відповів(-ла) Андрій 18:04:15 23/05/2002
     У Львові в даний момент є в наявності:
     Kodak Supra 800, в кодаку біля Оперного, на початку просп. Свободи. Зручна для плівка для походів, за рахунок чутливості можна незле посиденьки біля вогню фотографувати. До 13x18 включно зерна не буде абсолютно. Ціну не пам’ятаю, чи не 18грн.
     Є також Kodak ProFoto 100 в Фуджі навпроти тюрми за 11.50 грн. Плівка знята з виробництва (замінена Супрою) але відгуки про неї дуже позитивні (щоправда зберігають вони її не в холодильнику, не впевнений щодо допустимості цього).
     Всі інші плівки я привожу з Польщі, якщо буде бажання, то при нагоді зможу привезти пару для проби. Там ціни 15-30zl залежно від чутливості і фірми.
     Важливі моменти: ці плівки мають понижений контраст і вимагають точного експонування.
     • [ Re: Re: Re: Стосовно плівок ] відповів(-ла) Юрко 08:30:37 24/05/2002
      Ну і, напевне, пришвидшеної проявки і зберігання в прохолодному місці до того?
      • [ Re: Re: Re: Re: Стосовно плівок ] відповів(-ла) Андрій 10:48:02 24/05/2002
       Ну, два Нових Роки на одну плівку фотографувати не рекомендується :-)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::