стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Фото-форум"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ До пана Ромка ] повідовив(-ла) Юрко
Текст повідомлення: Я бачу, пане Ромку, шо ти якшо не проф, то просвітлений в пляні фотографування солідно, тому я тебе спитаю: кажуть f8-f11 - діафрагми з найкращими глибинами різкості. Якщо так, тоді можна все цикати на цих фіксованих установках діафрагми (без фанатизму, канєша, шоб вночі - f11 на 1/4). А ше, чи мав ти колись справу з об’єктивами без аберації, бо ця холєра мене скоро до цифровика доведе. Скільки сил потратити, щоб фотку в комп заляти... Блюри, шарпена... Аж не хочу згадувати... А де у Львові роблять фотки з цифровиків, скільки коштує, як якість?
Все спілкування на дану тему
 1. [ До пана Ромка ] додав(-ла) Юрко [registered] 17:33:46 10/05/2002
  Я бачу, пане Ромку, шо ти якшо не проф, то просвітлений в пляні фотографування солідно, тому я тебе спитаю: кажуть f8-f11 - діафрагми з найкращими глибинами різкості. Якщо так, тоді можна все цикати на цих фіксованих установках діафрагми (без фанатизму, канєша, шоб вночі - f11 на 1/4). А ше, чи мав ти колись справу з об’єктивами без аберації, бо ця холєра мене скоро до цифровика доведе. Скільки сил потратити, щоб фотку в комп заляти... Блюри, шарпена... Аж не хочу згадувати... А де у Львові роблять фотки з цифровиків, скільки коштує, як якість?
  • [ Re: До пана Ромка ] відповів(-ла) Roman 08:53:01 11/05/2002
   Троха точніше, це діафрагми взагалі з найліпшою якістю зображення. Бо глибина різкості тим ліпша, чим менша діафрагма: на 16 вона ше більша. Але на 16 починає проявлятися дифракція, тому найліпше таки десь 5.6 - 8 - 11. Звичайно по змозі треба їх вживати, але часто навіть вдень досить темно і тре ставити 2.8 - 4, особливо коли плівка 100 або 200. А ше, часами тре розмазати задній плян, тоді тре спеціяльно ставити велику дирку, або коли знімаєш зайця на бігу з малою витримкою - то знов тре велику діафрагму.
   Щодо обєктива - то навіть не знаю... Думаю, як добрий обєктив, то сканер всьо одно троха попсує - мус правити.
   Чесно признаюся, я цифрових ніколи не друкував. Сканував хіба часом на Шевченка. Там роблять на совість, і плівку дряпають теж на совість :((( Як стану, подивлюся, як він змотує непорізані плівки... Як альпіністи свої шнурки на Чортових скелях :((( Ше друкують: Зелена 2, Коніка за 3поверховим цумом на пл Ринок, на Городоцькій навпроти цирку в підвалі. Але я того не пробув
  • [ Re: До пана Ромка ] відповів(-ла) Roman 08:58:01 11/05/2002
   ав.
   І цін не памятаю. На Шевченка дорого деруть, ну принаймні як на мої доходи :-/
   Я ото надрукував троха там знимок, і замовив ті самі в Фугіфільм біля Спорттоварів. Цікаво, чи буде велика різниця... Про результати доповім.
   • [ Re: Re: До пана Ромка ] відповів(-ла) Roman 06:45:07 14/05/2002
    Зробив. На Шевченка набагато ліпше. Якшо порівняти ціну 2 грн і 1.3 грн, то воно однозначно того варте.
  • [ Re: До пана Ромка ] відповів(-ла) gamalij 11:12:06 13/05/2002
   Хоч і не до мене питання - теж попробую допомогти. В питанні йдеться про аберацію. Їх (аберацій) є багато видів - сферична, хроматична, коматична, дисторсія і т.д. В жодному об’єктиві не усунені повністю всі аберації - де краще, де гірше. Цифровик також має об’єктив, який і формує картинку. Тому перехід на цифру не означає втечі від аберації.
   А діафрагми 1/16 боятися через дифракцію не варто. При фокусній відстані об’єктива в 50мм вона і на дирці 1/22 не сильно про себе заявляє.
   А от в аматорських цифровиках дифракція значно сильніша (бо об’єктиви у них короткофокусні). Але і там вона не дуже відчутна (через малу роздільну здатність матриці).


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::