стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Фото-форум"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Друк фото з плівки ] повідовив(-ла) XomRk
Текст повідомлення: Сам друкуюся на вул. Московській, маг. Секунда, 2 поверх. Якість мене задоволняє. Там можна й попрацювати з технологом, який друкує, витягне фотку по-максимуму. Коштує 70% чи 100% від вартості друку (точно не памятаю).
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Друк фото з плівки ]
  додав(-ла) XomRk [guest] 14:24:57 28/09/2005
  Сам друкуюся на вул. Московській, маг. Секунда, 2 поверх. Якість мене задоволняє. Там можна й попрацювати з технологом, який друкує, витягне фотку по-максимуму. Коштує 70% чи 100% від вартості друку (точно не памятаю).
  • [ Re: Re: Друк фото з плівки ] відповів(-ла) Tasic 08:53:19 29/09/2005
   не хочу нову тему починати
   а де ЯКІСНО сканують з плівки?
   • [ Re: Re: Re: Друк фото з плівки ] відповів(-ла) IhorOs 09:05:44 29/09/2005
    Я в своїх краях вивчав аналогічне питання (не думаю, що в Франківську ситуація принципово відрізняється), зробив висновок - що ніде. Принаймі в доступних точках. Кінчилося тим, що купив собі плівковий сканер на ebay. Вивчення цього питання в Києві дозволило зробити висновок, що більш-менш нормальний скан відносно дороге задоволення і якщо тре сканувати пару плівок, то є зміст думати про купівлю сканера.
    Зараз з плівки друкую лише через сканування, в цьому є ряд переваг - можна самостійно скадрувати, зробити деяку передрукову підготовку.. Тобто повертаються ті можливості, що практично зникли з часу появи мінілабів.
    • [ Re: Re: Re: Re: Друк фото з плівки ] відповів(-ла) Roman 09:25:33 29/09/2005
     і що саме купив, коли не секрет?
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Друк фото з плівки ] відповів(-ла) IhorOs 09:40:05 29/09/2005
      Dimage Scan Dual IV, обійшлося десь в два рази дешевше, чим можна було в наших краях купити, чи з якого інет магазинчику українського чи російського.
      підтримує скан до 3200 dpi (то можна вважати, що десь аналог 12-14мп матриці) в 16бна канал, автофокус, етс, досить широкий динамічний діапазон (4.8D). Трохи слабоватий в частині боротьби з пилюкою, була можливість взяти з системою Digital ICE, але на 2700 (то було в межах допустимого бюджету), але я дав перевагу більшій роздільній якості, зараз не впевнений, що мав рацію. В протилежному теж не впевнений.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Друк фото з плівки ] відповів(-ла) ectar 03:21:03 04/10/2005
       я би не був такий впевнений щодо 4.8 Д! якби він 3.2 давав - було б за щастя. Дуже часто виробники видають бажане за дійсне, в даному випадку 4.8 - чисто розрахункова величина. Не знаю сільки реально він видає, але навіть дуже професійні сканери чесно видать в районі 3.8 і коштують при цьому 800-1200 баксів... Але я б не хтів, щоб Ви на мене ображалися ;) і похвалю сканер - основна заслуга це вартість, яка при даній якості, доволі таки низька. Але айса там таки не вистарчає.... тому наш Вибір Мінолта 5400 скан еліт (мабутній вибір)
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Друк фото з плівки ] відповів(-ла) IhorOs 10:37:27 04/10/2005
        > чесно видать в районі 3.8 і коштують при цьому 800-1200 баксів
        ну, власне дин. діапазон - то не сама складна задача.. та й не так вже напевно принципово воно на ціну відбивається, в відповідних моделях є фішки, які значно сильніше впливають на ціну, і які відсутні в цій моделі
        До того ж в моїй моделі касета досить таки делікатна, що теж мабуть як наслідок бажання здешевити модель - цей сканер важко уявити в режимі, коли він робить по 24 години щодобово з дня в день, але делікатність каретки напряму не впливає на якість сканування.
        Відносно чесноти - не знаю, метрики не проводив. На практиці - рідко коли є кадр, коли є одночасний завал і в біле , і в чорне при сканувані, і то, лише на любительских плівках (якщо таке є, то сканую два рази з експокорекцією в плюс та мінус, потім пробую ліпити в фотошопі - якщо кадр того вартує, але такий трафунок був шось лише раз )... Перед тим як купляти, досить довго відповідні інет тусовки читав, там усі звертали увагу на цей досить високий параметр, і більшість сходилася до думки, що він швидше правдивий, чим брехливий..

        А от відносно айса - Ви абсолютно праві.

        > тому наш Вибір Мінолта 5400 скан еліт (мабутній вибір)
        не виключено, тому що бюджет цифри, яка би задовільнила би мої захцянки, трохи перевищує те, що я можу дозволити собі на хобі, так що думаю з плівкою буду ще пару років бавитися.. Ну а для оперативності та "документування" середнього класу по українских мірках цифромило, звичайно, присутнє. Ця ремарка так, на всякий випадок, щоби не було кидання каменів типу в "чергового фаната плівки"..
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Друк фото з плівки ] відповів(-ла) Roman 15:01:19 04/10/2005
         Але чи справді вартує?
         Я й сам "фанат плівки" і не мають навіть цифромила - навіть найпростішого. Розумію переваги плівки, але чи не знищує сканування ті переваги?
         • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Друк фото з плівки ] відповів(-ла) IhorOs 15:26:22 04/10/2005
          Та як сказати, якщо сканер хоча би того класу що в мене, то думаю що не так. З плюсів є те, що можна самостійно робити передпечатну підготовку, що в випадку традиційного шляху плівка - мінілаб не є доступним.
          Відносно якості - для прикладу -
          http://www.users.bit.te.ua/osi /k2005_1/k2005_1_index.html
          третя фотка (вид на Говерлу з Томнатика) та передостання панорама з обсерваторією - то власне сканована плівка.
          Решту - цифромилом, але з використанням шаманських танців і бубна, шо знову ж - на любителя.
    • [ Re: Re: Re: Re: Друк фото з плівки ] відповів(-ла) Tasic 10:39:29 29/09/2005
     у Франківську плівку нормально не сканують НІДЕ
     у Львові можна непогано відсканувати
     а мене цікавило у Києві
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Друк фото з плівки ] відповів(-ла) Roman 14:22:40 29/09/2005
      Шось слабонько той єврофотівський сканенр пробиває найсвітліші та й найтемніші ділянки. Не знаю, чи то він такий є, чи то такі майстри на ньому сидять. І плівка подряпана стає від того. І гроші за то хотять не слабі :(((
      Але доводиться сканувати троха, що зроблю.

      Часом теж подумую купити собі, але воно не настільки потрібне, що купувати самому. Дуже логічно було б скинутися на 3-4 людей і купити нормальний. Все ж сканується не дуже часто. Але тут знову ж треба знайти бажаючих...
      • [ Буш в Тернополі, забігай, ] відповів(-ла) IhorOs 13:19:45 30/09/2005
       просканую. Якщо не 10 плівок :-). Без жартів. Ретуші, правда, не робитиму - то трохи марудно, а та, що сканер в автоматі ніби годен - відключаю, так як результат не вельми задовільний, а деталізацію трохи рубає (хоча, як для друку 10 на 15, чи для того, щоби на веб виложити - більш чим достатньо і автомата).


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::