стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Фото-форум"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Стереофото ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: нецікаво, бо безбожно страждає кольоропередача. Краще з полярами бавитися (тобто фільтрами поляризаційними) - тут навіть Панасоніку вдалося добитися комерційного успіху - http://www.imax.com/
P.S. останні титри з фільму "Everest" by IMAX - "...а також дякуємо 500 шерпам які тягнули в гори всю нашу апаратуру..." :-)
P.P.S. А фільм - супер. Аж прямо відчуваєш холодне дихання гір.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Стереофото ]
  додав(-ла) akorud [registered] 17:21:27 26/10/2004
  нецікаво, бо безбожно страждає кольоропередача. Краще з полярами бавитися (тобто фільтрами поляризаційними) - тут навіть Панасоніку вдалося добитися комерційного успіху - http://www.imax.com/
  P.S. останні титри з фільму "Everest" by IMAX - "...а також дякуємо 500 шерпам які тягнули в гори всю нашу апаратуру..." :-)
  P.P.S. А фільм - супер. Аж прямо відчуваєш холодне дихання гір.
  • [ Re: Re: Стереофото ] відповів(-ла) Myroslaw 10:53:26 27/10/2004
   2 akorud де можна того кіна переписати/витягнути з інету, я вже його досить довго шукаю.
  • [ Re: Re: Стереофото ] відповів(-ла) Vov@ [guest] 13:27:03 27/10/2004
   Свого часу я дивився в IMAX кіно яке на купол проектується, тобто без всяких окулярів, боковим зором бачиш куски картинки... Також штука дуже така ефектна... Ефект за рахунок того шо боковим зором також бачиш зображення.
   Але повернемось від кіно до фотографії... Можливо кольори габляться влесне через різницю кольору шкелка і зміщених зображень?
   А на рахунок поляризованих зображень... - То можна використати для фото? Я шось маю підозру шо окуляри з поляризаційними шкелками мають бути доволі дорогими чи я помиляюсь? Шось я ту технологію дещо пропустив, тре мабуть почитати ще трохи теорії...
   • [ Re: Re: Re: Стереофото ] відповів(-ла) yhirnyak 14:10:36 27/10/2004
    окуляри polaroid поляризовані можна за 50 - 60 грн купити. чи дійно поляризовані перевіряється просто - дивишся крізь них на калькулятор чи ел.годинник і крутиш оні, в якийсь момент монітор має почорніти.

    вони того варті, особливо за кермом. крім кращого комфорту для очей, можна побачити речі які без них чи з звичайними окулярами просто не побачиш. власний експеримент - літо, асфальтова дорога, відсвічує сонце. вдягаєш окуляри - відсікаються бліки - видно розмітку пішоходного перехожу. без окулярів не видно зовсім, в звичайних ледве видно, можна легко пропустити
    от такий от офтопік
    • [ Re: Re: Re: Re: Стереофото ] відповів(-ла) akorud 15:12:31 27/10/2004
     ефект тих окулярів полягає на тому, що світло відбите від неметалевих предметів завжди в тій чи іншій мірі поляризоване (така вже вона, та фізика). Тому окуляри з поляр. фільтром будуть досить ефектно відсікати ті бліки.
     А для стерео фото чи фільмів потрібні дещо інші окуляри - правий і лівий фільтр повинні мати взаємно перпендикулярну поляризацію. Де взяти - не знаю, хіба що в тому ж IMAX "позичити" :-)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::