стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Фото-форум"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: питання ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Якщо мала колись нагоду побавитись з славною програмою Adobe Photoshop - там є такі кнопочки як Auto Levels, Auto Contrast, Auto Balance. Якщо до того ще додати Unsharp Mask - це і буде комплект операцій який цифрова машина виконує автоматично без участі оператора, щоб зробити картинку _приємнішою_ для ока середньостатистичного поціновувача (о як загнув :-). А на тему витягування якості - ну поняття це досить-таки умовне, оскільки якщо на плівці нема наприклад деталей в тінях - то ніяка машина тобі їх там не домалює. Але при певних навиках зробити з того що є щось, щоб виглядало гарніше - можна, щоправда мороки з тим купа і ніякий оператор мінілабу не буде тратити півдня на один твій знимок.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: питання ]
  додав(-ла) akorud [registered] 17:27:19 22/06/2004
  Якщо мала колись нагоду побавитись з славною програмою Adobe Photoshop - там є такі кнопочки як Auto Levels, Auto Contrast, Auto Balance. Якщо до того ще додати Unsharp Mask - це і буде комплект операцій який цифрова машина виконує автоматично без участі оператора, щоб зробити картинку _приємнішою_ для ока середньостатистичного поціновувача (о як загнув :-). А на тему витягування якості - ну поняття це досить-таки умовне, оскільки якщо на плівці нема наприклад деталей в тінях - то ніяка машина тобі їх там не домалює. Але при певних навиках зробити з того що є щось, щоб виглядало гарніше - можна, щоправда мороки з тим купа і ніякий оператор мінілабу не буде тратити півдня на один твій знимок.
  • [ Re: Re: Re: Re: питання ] відповів(-ла) Юрко 17:57:34 22/06/2004
   а я в мене шанс допроситися в опера ту гидоту не включати (на трафунок, якщо я вже тим напічкав фотку до того, і.е. цифра)?
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: питання ] відповів(-ла) akorud 21:10:00 22/06/2004
    у Львові при друці з файлів вистарчало сказати щоб друкувати "без корекції". Якщо не забував - друкував як треба.
  • [ Re: Re: Re: Re: питання ] відповів(-ла) Yura_3d [guest] 15:09:18 23/06/2004
   Так як на цифровій техніці фотографії друкуються в CMYK палітрі то корекцію кольору також можуть проводити по компонентах:
   Cyan (голубий)
   Magenta (фіолетовий)
   Yellow (жовтий)
   Black (контраст)

   Я постійно роблю фотки з негативів в Коніці на проспекті свободи (біля спорт товарів), там завжди можна сказати скільки і по якій компоненті підкоригувати.
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: питання ] відповів(-ла) Юрко 17:40:31 23/06/2004
    не знаю, дві мої фотобудки для цифри вимагають RGB.
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: питання ] відповів(-ла) Yura_3d [guest] 17:47:09 23/06/2004
     Зззаду на кожній фотці які роблять в коніці
     в кінці рядочка де пишуть номер кадра і технічну інфомацію є 4 букви N (C M Y K).
     N N N N - це означає що фотографія не має корекції, якщо замість букв N є якісь цифри ( переважно від -2 до +2 рідко більше) це означає що проведена корекція на декілька пунктів по певних кольорах. найчастіше по останній - корегують контрасність
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: питання ] відповів(-ла) Юрко 17:32:00 24/06/2004
     от за це дякую! А чо в цифрі ззаду фотки лише 8.3 назва файла виводиться?
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: питання ] відповів(-ла) ssv 14:03:02 24/06/2004
    Чотири цифри позаду - то нормально. Але це ще не значить що воно в ЦМИК - палітрі друкується. ЦМИК - то кольоровий простір для поліграфії, бо в ній зазвичай чотири барви використовуються. Цифрові мінілаби друкують на звичайному кольоровому фотопапірі, що має три кольорочутливих шари, в яких утворюється три барвника (ЦМИ).
    Експонується папір лазерами трьох кольорів (черв., зел., син.), то ж RGB - найрідніший кольоровий простір для цифрових фоток, тим більше, що зйомка або сканування - це теж RGB простір, за винятком останніх матриць Sony.
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: питання ] відповів(-ла) Yura_3d [guest] 15:51:15 29/06/2004
     Я ще раз ходив в коніку.
     вони сказали мені що друкують в CMYK
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: питання ] відповів(-ла) ssv 18:29:00 29/06/2004
      Мабуть, вони мають на увазі, що якщо їм принести файл ЦМИК, то вони зможуть його надрукувати. Але сенсу робити ЦМИК-світлини немає ніякого - файли більшого розміра, а перед друком машина все одне в РГБ зконвертує, навіть якщо оператор про те не здогадується :)
      Інформацію про внесену корекцію дійсно треба прийнаймні чотирма цифрами описувати, але корекція кольору позначається ЦМИ -числами не тому, що друк у ЦМИК-просторі, а тому що це така собі підтримка традицій - при аналоговому друку зазвичай використовувся субтрактивний метод, тобто світло лампи проходило скрізь ЦМИ світлофільтри, і корекцію позначали коефіціентами поглинання тих фільтрів.

      Сергій
  • [ Re: Re: Re: Re: питання ] відповів(-ла) Veslo 11:29:35 24/06/2004
   Швидше за все ти правий!
   Я якось про автоматичну корекцію не подумала - таке можливо, але є одне АЛЕ!

   Вся проблема в тому, що останні, наприклад, мої спроби цифрового друку фото з плівки (задля покращення якості) виявились значно гидкішими за звичайний друк - пересвітленими. От таке - ніколи не вгадаєш :(. Фігня якась
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: питання ] відповів(-ла) wildcoder 14:24:03 29/06/2004
    А я от позавчора був приємно вражений, бо цифрова лаба на всіх знімках заходу і сходу сонця наклала маску на землю і та вийшла не чорна як завжди а з деревцями і таке інше. Взагалі ні одної фотки з білим небом та чорною землею, от! І то все мабуть автоматично. ЗІ фуджі-фронтір. ЗІІ цифрового мила було менше ніж очікував
    • [ питання ] відповів(-ла) :) [guest] 14:32:01 30/06/2004
     так щастить через раз :)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::