стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Фото-форум"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Коніка ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Добре друкують, при умові, коли попросити - "друк без корекції кольору"! Тоді на папері маємо такі кольори як мають бути. Якщо і є якісь недоліки і розбаланс, то це вже в більшій мірі залежить від плівки, експозиції, погано просвітленої оптики, невідповідної температури кольору освітлення. Кілька раз друкував так з плівки Koniсa VX100. Поки-що задоволений. Головне, щоб майстри вам не вносили свої поправки :))
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Коніка ]
  додав(-ла) shrek [registered] 15:27:51 12/09/2003
  Добре друкують, при умові, коли попросити - "друк без корекції кольору"! Тоді на папері маємо такі кольори як мають бути. Якщо і є якісь недоліки і розбаланс, то це вже в більшій мірі залежить від плівки, експозиції, погано просвітленої оптики, невідповідної температури кольору освітлення. Кілька раз друкував так з плівки Koniсa VX100. Поки-що задоволений. Головне, щоб майстри вам не вносили свої поправки :))
  • [ Re: Re: Коніка ] відповів(-ла) Roman 15:33:15 12/09/2003
   та воно то всьо так...
   але в ЄвроФото з тої ж плівки виходить незле ;)
   • [ Re: Re: Re: Коніка ] відповів(-ла) shrek 15:52:51 12/09/2003
    В Єврофото краще - однозначно! Ну але й дорожче. Найкраще мені здається з усієї мережі Єврофото друкує та лаба, що навпроти готелю Джорж, біля Макдональса. Ті, що на вулиці Гнатюка - не цифрові і там кольори неприродні. Ті що біля старого бувшого ЦУМу залишають на фото купу дрібних царапин з плівки і пилинки (сканер певно не має такої опції). На Городоцій поки-що не друкував.
    • [ Re: Re: Re: Re: Коніка ] відповів(-ла) Нормалайзер 22:01:35 12/09/2003
     мушу сказати, що мої роднянські плівки в "Єврофото"" напроти Жоржа мало того, що подряпали, ще й пробували зробити мене дурнем, казали, що то - апарат. Я з"їздив за апаратом, взяв їхню 12-кадровку, відтраскав з порога і віддав тут же їм... А як інакше доводити, що ти - не верблюд... Так що, на жаль, проявка у Львові будь-де без гарантій...
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Коніка ] відповів(-ла) Myroslaw 13:34:26 21/09/2003
      Друкував вчора на Дорошенка в фокстроті Fuji digital чи як там воно називається. досить пристойно (взагалі перший раз з цифри друкував), хіба задній план троши перевисвітлений, то певно того шо фотографувалося в тіні а зад був яскраво освітлений і ше додатково висвітлилося лабом, бо на компі воно нормально виглядає. Оце все шо не влаштовує. Ціна 10*15 матові 1,15 грн штука
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Коніка ] відповів(-ла) ectar 12:34:34 23/09/2003
       Май наувазі, ті кадри люблать задирати констратність на 2 одиниці, або навіть і більше, і відповідно всі світлі на світлому деталі пропадають.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::