стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Фото-форум"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Прошу висловитися з наступних трьох питань... ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: 1. Коли обговорювали резонність запровадження логінів та персоніфікації, були аргументи, що автор проконтролює хто і скільки йому за фотку поставив. Поки що цього немає. Було би добре, щоб поряд із можливістю моніторити останні коменти, була можливість стежити за останніми оцінюваннями (хто і скільки?). Свон, це в твоїх силах? Що це дає: а) більш об’єктивні оцінки (бо прозорі), які з часом, маю надію, переростуть у здорову і конструктивну критику. б) Менше самонакрутки власних світлин. Я особисто час від часу відкриваю свої фотки, щоб подивитися на рейтинг (колись ще й за коментарями новими так стежив). Так би вже не було необхідності.
Все спілкування на дану тему
  1. [ Прошу висловитися з наступних трьох питань... ] додав(-ла) Качмар [registered] 13:28:36 24/01/2003
    1. Коли обговорювали резонність запровадження логінів та персоніфікації, були аргументи, що автор проконтролює хто і скільки йому за фотку поставив. Поки що цього немає. Було би добре, щоб поряд із можливістю моніторити останні коменти, була можливість стежити за останніми оцінюваннями (хто і скільки?). Свон, це в твоїх силах? Що це дає: а) більш об’єктивні оцінки (бо прозорі), які з часом, маю надію, переростуть у здорову і конструктивну критику. б) Менше самонакрутки власних світлин. Я особисто час від часу відкриваю свої фотки, щоб подивитися на рейтинг (колись ще й за коментарями новими так стежив). Так би вже не було необхідності.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::