Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ GPS і Карпати. ] повідовив(-ла) korut Текст повідомлення: Чи хтось знає де можна дістати карти Карпат для GPS? Все спілкування на дану тему
[ GPS і Карпати. ]додав(-ла)korut [guest] 15:09:07 20/08/2004 Чи хтось знає де можна дістати карти Карпат для GPS?
[ Re: GPS і Карпати. ]відповів(-ла)yhirnyak15:58:25 20/08/2004 є файли прив’язки на берклівські кілометрівки на всю Україну.. під OziExplorer працюють
кажись їх і в приймач заганяти можна
похибка відносно велика - близько 200м кажуть люди
як треба - скину, але буду /сподіваюся/ вже після 2 вересня
[ Re: Re: GPS і Карпати. ]відповів(-ла)ssv18:05:39 06/10/2004 Користувався такими картами разом з GPS Garmin eTrex, але до цього часу лише вдома, у Харківській обл. Похибка зазвичай не перевищує 50 метрів - від кілометрової карти важко більшого вимагати. Часом похибка буває більша, але одна й та ж у межах кількох кв. км. - мабуть, це на карті щось наплутали.
А там, де карта точна, похибка більше 100 метрів тільки у дуже густому лісі була, коли приймач ледве-ледве щось "бачив".
В горах, можливо, похибка зросте за рахунок прийому непрямих сигналів.
[ Re: Re: GPS і Карпати. ]відповів(-ла)Tolstopuz [guest]17:09:11 02/05/2005 Хто знає як після привязки карти в OziExplorer створити її трьохмірне зображенняю Повертається помилка. Чув що потрібно файли координат якщо так то можливо в когось є файли для південної частини карпат (серед туристів: Міжгір’я-Хуст та Надвірна-Рахів)