стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: поліетилен чи вотерпруф ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: а ти головне ласти не забудь, в них теж прикольно чалапати по болоту)) Ти ще уяви, що заночувати нема де, окрім мокрої палатки, вогнище також не розведеш, туман/дощ/град, та ще й блискавки так довблять що аж вуха закладає, а повітря стає гірким. Короче в таку погоду чим менше на тобі буде всяких курток, тим менше мокрого треба буде нести, бо не поможе нічого, провірено на собі)) хоча клійончатий грубий дощовик трохи помагає, доки його зовсім не заковбасить вітром. А головне щоб пакет, в якому спальник, не мав маленької підлої дирочки...(теж провірено) Ще парочку таких відгуків і ти, щвидше за все, взагалі нікуди не захочеш:)
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: поліетилен чи вотерпруф ]
  додав(-ла) riseofsun [registered] 19:25:46 10/09/2007
  а ти головне ласти не забудь, в них теж прикольно чалапати по болоту)) Ти ще уяви, що заночувати нема де, окрім мокрої палатки, вогнище також не розведеш, туман/дощ/град, та ще й блискавки так довблять що аж вуха закладає, а повітря стає гірким. Короче в таку погоду чим менше на тобі буде всяких курток, тим менше мокрого треба буде нести, бо не поможе нічого, провірено на собі)) хоча клійончатий грубий дощовик трохи помагає, доки його зовсім не заковбасить вітром. А головне щоб пакет, в якому спальник, не мав маленької підлої дирочки...(теж провірено) Ще парочку таких відгуків і ти, щвидше за все, взагалі нікуди не захочеш:)
  • [ Re: Re: поліетилен чи вотерпруф ] відповів(-ла) Tasic 21:14:54 10/09/2007
   +1. до останнього намагаюся йти в одній футболці (із верхнього одягу :), навіть коли паде дощ і холоднувато. краще накидку на плєцак причепити і він буде сухий. сенс (на мою точку зору): усе одно все шо натягнуто на себе - промокне, шо б не робив. тому краще нехай промокне мінімум, аніж потім буде купа мокрої тканини, яку незрозумуло не сушити. А доки рухаєшся - не так і холодно. Головне не захопитися, коли стане справді холодно - потрібно негайно вдягнути на себе куртку, бо жарти тут не доречні. Щоб не промокли речі, варто у плєцак вкладати скручений у трубу каремат, у нього класти великий пакет із целофану (продається на базарі за 2 грн вроді) і тоді вже в нього - речі. Так не промокне. Ще дуже домомагає дощовик, натягнутий на плєцак. Другий можна накинути на себе, тільки не дуже щільно, а то всередині буде так само мокро, як і зверху :)
   про вотерпруфний одяг: якшо то прогумовані куртка та штани - краще про них забути, принаймі на марші, бо то буде сауна
   • [ Re: Re: Re: поліетилен чи вотерпруф ] відповів(-ла) riseofsun 22:20:23 10/09/2007
    знаєш в мене в рукзаку був скручений каримат, на дні в пакеті спальник, зверху в пакетах одяг, і нічого не допомогло, а я ніби провіряла, щоб спальник був в цілому пакеті:(( як він підло намок. А взагалі якщоб не було в Карпатах гидкої погоди, то чогось би не вистачало)) такий прикольний екстрим)))
    • [ Re: Re: Re: Re: поліетилен чи вотерпруф ] відповів(-ла) IhorOs 23:32:57 10/09/2007
     як казав один файний чол (Tasic) - поганої погоди не буває, буває поганий настрій та/чи невідповідне спорядження..
    • [ Re: Re: Re: Re: поліетилен чи вотерпруф ] відповів(-ла) Roman 10:00:39 11/09/2007
     Якщо кульок цілий - то не намокне. Але фокус в тім, шо навіть через найменшу дирочку воно починає жадібно всмоктувати воду всередину.
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: поліетилен чи вотерпруф ] відповів(-ла) Tasic 11:53:55 11/09/2007
      а в тім то і фішка, що великий пакет, вставлений у каремат - то 95% захисту. а пакет навколо спальника доведе цей захист до 99%. Але якщо погода дощова і затяжна - усе одно спальник натягне свою вологу у наметі, як не крутися. щодо мене - яспальник у пакет не кладу. Вистачає зовнішнього. Крім того, це потрібно ухитритися замочити речі знизу, якшо є пакет целофановий. Хіба що ставити рюкзак у болото. А цього не роблю з огляду на замочування. Щоб не розводити флейму одразу скажу: у плєцаку велиика дірка від кішки, і нічого, ніякої води всередині
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: поліетилен чи вотерпруф ] відповів(-ла) webmaster 23:09:49 11/09/2007
      я вже доста давно стараюся завше мати з собою рулончик широкого упакочного скотчу :) чесне слово, ще не було жодного разу (коли я його не забував, звичайно), щоб не було що ним латати - переважно кульки :))
  • [ Re: Re: поліетилен чи вотерпруф ] відповів(-ла) mosaster 17:42:42 11/09/2007
   по-перше: для порівняння я беру поліетиленовий дощовик з дуже цупкого поліетилену і гарний вотерпруф
   по-друге: гарний вотерпруф не мокне наскрізь, достатньо одного (плавного двіженія лєвой рукі) щоб зтрусити воду з вотера - і він вже сухий
   по-третє: накидку на р-зак беру по умолчанію


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::