стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Помогите пожалуйста выбрать рюкзак. ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Якщо вірити офіційним цифрам то командор на цілих 970!!!! грам легший, хоча особисто в це невірю)) Якщо це так, то з одної сторони це добре, літр пива ніколи не був зайвим)), з іншого боку це може вказувати на не надто міцний матеріал рюка. Терра зараз хвалиться що на Еверест з їх спорядженням ходили (теж не вірю, як мінімум в те що воно було такої самої якості яку нам шиють). Незнаю навіть, їх тріалка доволі популярна модель в народі, якість у терри завжди шкутильгала, зате дизайн хороший (схоже на Deuter). Непогано б було визначитись для яких подорожей використовуватимете рюкзак. Терра свій позиціонує як "для экстремальных экспедиций, высотных восхождений, горных походов" (мдяяяя), командор позиціонує як для гірського та пішохідного туризму(Карпати, Крим), можливо тому така різниця у вазі - менше прибамбасів. Капрікорн уже радили, ще на такий зверни увагу http://www.travel-extreme.com. ua/?section=catalog_view&firm= 1&product=1&Info=040906030711 в мене такий, 4-й рік, претензій нема.
Суб"єктивно. Взяв би командор (а якщо дозволить бюджет то Millet:))). Можливо більше порадять і розкажуть щасливі власники даних рюкзаків.

З.І. На рахунок мови - нема за що вибачатись, всі її розуміють. Тут дехто рідною для них українською неспроможний висловити свої думки.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Помогите пожалуйста выбрать рюкзак. ]
  додав(-ла) duda [registered] 16:45:09 01/12/2008
  Якщо вірити офіційним цифрам то командор на цілих 970!!!! грам легший, хоча особисто в це невірю)) Якщо це так, то з одної сторони це добре, літр пива ніколи не був зайвим)), з іншого боку це може вказувати на не надто міцний матеріал рюка. Терра зараз хвалиться що на Еверест з їх спорядженням ходили (теж не вірю, як мінімум в те що воно було такої самої якості яку нам шиють). Незнаю навіть, їх тріалка доволі популярна модель в народі, якість у терри завжди шкутильгала, зате дизайн хороший (схоже на Deuter). Непогано б було визначитись для яких подорожей використовуватимете рюкзак. Терра свій позиціонує як "для экстремальных экспедиций, высотных восхождений, горных походов" (мдяяяя), командор позиціонує як для гірського та пішохідного туризму(Карпати, Крим), можливо тому така різниця у вазі - менше прибамбасів. Капрікорн уже радили, ще на такий зверни увагу http://www.travel-extreme.com. ua/?section=catalog_view&firm= 1&product=1&Info=040906030711 в мене такий, 4-й рік, претензій нема.
  Суб"єктивно. Взяв би командор (а якщо дозволить бюджет то Millet:))). Можливо більше порадять і розкажуть щасливі власники даних рюкзаків.

  З.І. На рахунок мови - нема за що вибачатись, всі її розуміють. Тут дехто рідною для них українською неспроможний висловити свої думки.
  • [ Re: Re: Помогите пожалуйста выбрать рюкзак. ] відповів(-ла) victour 10:44:45 02/12/2008
   на рахунок Travel-Extreme85, - саме таким користуюсь, дуже зручна, стабільна підвіска, ніяких лишніх лямок. Міцний, нічого не поломилось і не протерлось, зручні бокові кишені - використовую для запасу води і т.д.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

На сайті (1): niksa.
Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::