стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: А ще краще - купити гелікоптер! :))) Як ми любимо порівнювати зовсім непорівнювані речі... І хто сказав, що США будуть дзвонити в Осмолоду? Це ваша мрія, або, скоріше, фантазія у даному відрізку часу. У випадку громадянина України, що придбав цю штуку, вони подзвонять черговому консулу Посольства України у Вашінгтоні, черговому МНС в Києві та черговому Міністерства охорони здоров"я України. Сповістять про ситуацію та гарантуватимуть оплату послуг по рятуванню (з авіадоставкою) і допомогу своїх фахівців (якщо ви придбали підписку, що включає таку страховку). А далі будуть спокійно чекати вашого порятунку... Колись на всіх кораблях як обов"язкове обладнання поставили рятувальні буї системи КОСПАС-САРСАТ, що давали координати у випадку аварії впродовж доби з точністю в найкращому випадку від 3 до 20 км!!! Не зважаючи на це, цією системою з тих пір врятовано понад 15000 життів. Сьогоднішня кишенькова ...хм... "іграшка" вагою в 200 г дає ваші координати з точністю +- 3 метри і працює безперервно в режимі випромінювання аварійного сигналу до 7 діб, а ввімкненим в режимі очікування - 1 рік! Той же комплект батарей дозволяє не менше 1500 раз відправити свої координати рідним чи друзям з поміткою "Все ОК". Незважаючи на певні недоліки, це вельми серйозна штука, що абсолютно доступна багатьом екстремалам.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ]
  додав(-ла) ВуйкоМи [registered] 02:30:43 13/03/2008
  А ще краще - купити гелікоптер! :))) Як ми любимо порівнювати зовсім непорівнювані речі... І хто сказав, що США будуть дзвонити в Осмолоду? Це ваша мрія, або, скоріше, фантазія у даному відрізку часу. У випадку громадянина України, що придбав цю штуку, вони подзвонять черговому консулу Посольства України у Вашінгтоні, черговому МНС в Києві та черговому Міністерства охорони здоров"я України. Сповістять про ситуацію та гарантуватимуть оплату послуг по рятуванню (з авіадоставкою) і допомогу своїх фахівців (якщо ви придбали підписку, що включає таку страховку). А далі будуть спокійно чекати вашого порятунку... Колись на всіх кораблях як обов"язкове обладнання поставили рятувальні буї системи КОСПАС-САРСАТ, що давали координати у випадку аварії впродовж доби з точністю в найкращому випадку від 3 до 20 км!!! Не зважаючи на це, цією системою з тих пір врятовано понад 15000 життів. Сьогоднішня кишенькова ...хм... "іграшка" вагою в 200 г дає ваші координати з точністю +- 3 метри і працює безперервно в режимі випромінювання аварійного сигналу до 7 діб, а ввімкненим в режимі очікування - 1 рік! Той же комплект батарей дозволяє не менше 1500 раз відправити свої координати рідним чи друзям з поміткою "Все ОК". Незважаючи на певні недоліки, це вельми серйозна штука, що абсолютно доступна багатьом екстремалам.
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) ВуйкоМи 02:48:39 13/03/2008
   Цитата:
   Service Fee: $99.99 USD annual OR $9.99 USD monthly subscription charge. Optional features include automatic tracking service (SPOTcasting) and guaranteed extraction service for countries or regions with non-responsive emergency services.

   Тобто... ГАРАНТУЄ ЕВАКУАЦІЮ З КРАЇН АБО РЕГІОНІВ З "НЕРОЗВИНУТИМИ" СЛУЖБАМИ РЯТУВАННЯ. Ще питання є?
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) Tasic 07:20:28 13/03/2008
    є :)
    Для використання таких cистем мають бути соціальні передумови, і якраз responsive сервіси, на які можна покластися.
    Описане звучить трохи як "и тогда в голубом вертолете прилетит к нам волшебник и покажет кино". Плюсом такого приладу є те, що не потрібно думати і у разі чого натиснути одну кнопку, а не згадувати номер, звичайно, що sos & ok - також добре. Навряд чи хтось сумнівається, що технічно він працює, Але цікаво, скільки спрацювань зафіксовано на території України і скільки виїздів рятувальників відбулося за дзвінком оператора
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) unmay 09:59:47 13/03/2008
     мені аж страшно уявити той бюрократичний шлях, яким сигнал буде проходити від американської контори до рятувального загону в Ворохті... І як це все буде працювати після пари-трійки помилкових викликів...
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) Roman 10:22:35 13/03/2008
      Наші люди люблять носити все в кишенях.
      От сяде хтось випадково на кнопку СОС ...
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) Tasic 11:22:40 13/03/2008
      Та звичайно. Я ж не випадково Осмолоду, до прикладу, згадав :)
      Уявімо ситуацію: дзвінок телефона у Києві, десь у глибинах кабінетів якоїсь поважної установи"привіт! вам телефонує зі США Джек Пупкін. Ви маєте негайно врятувати людину хто-зна де, бо вона заплатила нам гроші. Військовий літак, крейсер і собаку-лабрадора ми оплатимо. Вкажіть ваш рахунок". Що йому скажуть?
      До цього потрібно просто дорости.
      Тому реакція автора топіка на комент щодо телефона трохи емоційна. Багато хто має мобілки, які майже не поступаються за ціною йому. І вартість дзвінка вже далеко не захмарна. Зате це універсальна річ, яка, утч, і координати відслідкує. Порівнювати їх не можна, але все ж потрібно робити поправку на реалії, як на мене. Та й у більшості місць є стільниковий зв'язок + потрібно голову підключати. А вирушати кудись дуже далеко і не мати повноцінного зв'язку - то також не дуже цікаво
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) Tasic 11:39:22 13/03/2008
       Якщо читає хтось зацікавлений: можна організувати прокат супутникових телефонів. Бо придбати його для себе навряд чи є сенс, а от винайняти - думаю, бажаючих було би достатньо. Жарт. А може і нє :)
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) ВуйкоМи 13:43:30 13/03/2008
        Ніяких емоцій. Я дав вичерпну інформацію про відносно дешевий аварійний супутниковий передавач координат, який працює там, де мобілка не працює. Про врятованих - можна почитати в Інтернеті. Врятовані - не наші люди. Не тільки тому, що це - нова штука. Просто наші люди таку дурницю не купують. Все"дно бюрократи прокляті не врятують!
        Наші люди просто лізуть в гори часто навіть без GPS за 600 грн. І не тільки в гори. Знаю особисто одного мільйонера (займається насінням), що сам поїхав позаминулою зимою на джипі у Сумську область. Наша "тропічна" солярка в мороз захолола. Тойота зачахла. Мобільний здох, бо забув зарядку в Києві. То він в легкому взутті (туфлі!!!) чалапав 15 км до якогось села. Мороз 30. Відморозив пальці дотла. Думаю, що прокат таких штук був би корисним.
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) bjoern 14:49:04 13/03/2008
         Наші люди просто лізуть в гори часто навіть без GPS за 600 грн.

         Раніше ж GPS і мобільних не було, і лазили... На мою думку карта + компас + голова, ще досить актуально.
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) Tasic 19:06:18 13/03/2008
         о! Прокат - цілком згоден. Спрацює - не спрацює, але якась додаткова можливість. Тільки щоб оператор був свій, бо ланцюжок телефонних переговорів реально довгий, і у навченого життям громадянина, який пам’ятає совок, він справедливо викликає скепсис. А з часом, достатньо одного випадку, журналісти би роздули, довіра би збільшилася. Думаю, тут ніхто не критикував прилад в технічному плані, мова йшла про місцевий бюрократизм при найкращих мотивах оператора
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) Ron 21:23:31 13/03/2008
        а доречі не такий уже і жарт. Непогана ідея. Супутникові телефони Турайя можуть працювати в роумінгу з застосуванням GSM-карток. Тобто вставляєш свою GSM-картку від МТС (принаймні раніше Турайя співпрацювала з UMC, тепер може і Киїстар теж), і якщо GSM-покриття немає - дзвониш через супутник. Задоволення - 3 грн./хв. Все ж дешевше, ніж укладати контракт на супутниковий зв’язок. Оскільки апарати Турайя не такі вже й дорогі, принаймні старі моделі, застава за прокат трубки теж не буде великою. Гарний бізнес :)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::