стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: SOS і ОК у кишені. ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: А ще мене цікавить, при страховій премії в 100 баксів на рік, який розмір страхової суми? Може там такі гроші, що ніхто не зачешеться?
100 баксів, тим паче для Штатів - щось сильне несерьозно, щоби за вами зразу гелікоптер слали і роту національної гвардії ;)
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: SOS і ОК у кишені. ]
  додав(-ла) Ron [registered] 21:31:58 13/03/2008
  А ще мене цікавить, при страховій премії в 100 баксів на рік, який розмір страхової суми? Може там такі гроші, що ніхто не зачешеться?
  100 баксів, тим паче для Штатів - щось сильне несерьозно, щоби за вами зразу гелікоптер слали і роту національної гвардії ;)
  • [ Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) kol 23:58:06 13/03/2008
   ВуйкоМи пише:
   У випадку громадянина України, що придбав цю штуку, вони подзвонять черговому консулу Посольства України у Вашінгтоні, черговому МНС в Києві та черговому Міністерства охорони здоров"я України. Сповістять про ситуацію та гарантуватимуть оплату послуг по рятуванню (з авіадоставкою) і допомогу своїх фахівців (якщо ви придбали підписку, що включає таку страховку)

   це Ви самі придумали? чи десь прочитали?

   можливо вони й позвонять, але яка буде послідовність дій зі сторони України уявляти не треба. яка авіадоставка може бути в ті ж серйозні природні катаклізми, про як ВИ говорите. Ви уявляєте евакуацію людини під час бурі з високогірного хребта при видимості в декілька метрів і швидкості вітру 30 м/с, а краще вже 50м/с, якщо вже такі розмови пішли. про що Ви говорите. чи американці будуть розганяти хмари??? бо вони ж гарантують авіадоставку!

   і не пишіть про якісь домовленості під час "холодної війни" і міжнародні відносини бо це вже навіть не смішно.
   • [ Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) mosaster 12:46:40 15/03/2008
    То ВуйкоМи: сперечатись з ВуйкоМи і я не буду. просто треба перевірити на практиці. В роботі щодня стикаюсь з державними органами і знаю процедуру прийняття ними рішень з різних питань, в тому числі маю контакти і з МЗС, отже строки вирішення навіть важливих питань державного характеру не становлять кількох годин чи днів, а набагато більше. Тому коли хтось з цим пристроєм опиниться на горі в складній ситуації, хоч це і жорстоко, буду чекати чия візьме ВуйкаМи чи моя.
    То кол: Про хмари дотепно :))) (я тучі развєду рукамі...)
    • [ Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) Ron 13:51:12 15/03/2008
     >коли хтось з цим пристроєм опиниться на горі в складній ситуації... буду чекати...
     активна громадянська позиція, блін...
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) mosaster 14:36:04 15/03/2008
      поки я з києва доїду рятувати, то потерпілий жданики поїсть :))), але, якщо хтось потрапить в біду і я про це знатиму перший, то не суимнівайтесь, подзвоню в рятувальний загін, а буду поблизу - сам піду
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) mosaster 14:37:11 15/03/2008
      П.С. про громадянську позицію мова не йде, сперечаємось щодо швидкодії
   • [ Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) ВуйкоМи 03:59:19 17/03/2008
    Тьху ти... Я ж дав лінк. Почитай. Ну хто тобі сказав, що тебе будуть авіадоставляти з вершини??? Зішкребуть тебе з камінців, доставлять в місце, де можна забрати транспортом - ось і все. Чому вони пишуть проавіадоставку? Бо це страшенно дорого. Вони пишуть - гарантуємо, що ці кошти включають авіадоставку. Хлопаки, витріть носи, бо ваше недолуге кепкування настільке дурне, що мені за вас соромно, їй-Бо.
    А тепер про головне - різниця з супутниковим телефоном. Найголовніший плюс - цей маячок працюватиме безперервно в режимі СОС - тиждень, в режимі посилок ОК - 1900 спрацювань. Супутниковий такого не зможе. Крім того, маячок витримує по стандарту по 2 падіння з кожної з 6 сторін на бетонну підлогу з висоти 1,5 метра. Телефону таке не сниться. Отже, міцна, економічна штука. Якщо випадково натиснув СОС (треба тиснути на кнопку, що знаходиться в заглибленні, 3 секунди) - можна СОС вимкнути і відправити пару раз ОК. От і все. Просто, як двері.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::