стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Черевики ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Прохання порадити модель черевиків.
Мета використання це 4 сезони. Але в основному зимові-весняні походи пристойної складності. Бажано щоб був рант під кішки, але це не обов`язково.
Я планував купувати La Sportiva Makalu. http://bizzon.com.ua/product_i nfo.php/cPath/254/products_id/ 1980 На одному із сайтів прочитав що у чоловіка вони постійно мокнуть. Це мене і збентежило. Дана ціна є верхньою. Зараз дивлюсь на Асоло. Але у La Sportiva мене привабила металева пластина у підошві. А про Асоло я нечув жодних відгуків.Хто знає що у Асоло означає параметр КАРКАС. Може хтось порадить якусь іншу модель. Буду вдячний. Просто як для мене то за черевики це досить не мала сума грошей і не хочу прогавити.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Черевики ] додав(-ла) Tolstopuz 20:07:07 12/06/2007
  Прохання порадити модель черевиків.
  Мета використання це 4 сезони. Але в основному зимові-весняні походи пристойної складності. Бажано щоб був рант під кішки, але це не обов`язково.
  Я планував купувати La Sportiva Makalu. http://bizzon.com.ua/product_i nfo.php/cPath/254/products_id/ 1980 На одному із сайтів прочитав що у чоловіка вони постійно мокнуть. Це мене і збентежило. Дана ціна є верхньою. Зараз дивлюсь на Асоло. Але у La Sportiva мене привабила металева пластина у підошві. А про Асоло я нечув жодних відгуків.Хто знає що у Асоло означає параметр КАРКАС. Може хтось порадить якусь іншу модель. Буду вдячний. Просто як для мене то за черевики це досить не мала сума грошей і не хочу прогавити.
  • [ Re: Черевики ] відповів(-ла) Ricoh 22:08:51 12/06/2007
   Hanwag Alaska GTX, MEINDL Island Pro GTX, MEINDL Air Revolution 2.0 GTX. Орієнтовна ціна 200 євро. В Європі. Чи є в продажі в нас - не знаю.
  • [ Re: Черевики ] відповів(-ла) Astrik 01:34:16 13/06/2007
   Взагалі під чотири сезони для походів у гори важко рекомендувати якесь взуття . Як правило, гірські зимові черевики розраховані на сніг і мороз, підвищений рівень вологи - тобто на досить екстимальні умови. Як результат вони є якправило утеплені або мають товстіший шар шкіри, або ж з пластиковим покриттям. Окрім того зимове гірське взуття розраховане на використання кішок, черевики мають спеціальне кріплення або ж ранти. Підошва дуже часто є підсилена металевою пластиною. Ще один не менш важливий фактор, це те, що підошва для зимового взуття виготовленна з більш жорсткої пластмаси ніж для літнього. Таке взуття має гірше счеплення з поверхнею тобто воно є більш слизьким. Отже, зимове гіриське взуття у порівнянні з літнім є: значно теплішим, важчим, жосткішим, слизькішим. Чи це є прийнятно для середини весни літа чи для осені? Я думаю що ні. Якщо походи плануються у місцевостях де немає достатньо снігу, фірну чи льоду, то комфорт у такому взутті буде не нейкращим.
   Я розумію бажання з економити на взутті, але май на увазі, що взуття у поході чи не найголовніша річ. Від неї залежить як довго, як далеко, як безпечно ти зможеш йти.
   Я б рекомендував розділити на два сезони: пізня осінь-зима-середина весни і середина весни - літо осінь і відповідно мати два види взуття "зимове" і "літнє". Це зроблить твої мандри більш комфортними.
   Розглядаючи літні і зимові черевики можна зазначити, вибір літніх значно ширший ніж зимових. Ціна у літнього взуття також значно нижча. В Україні, асортимент літнього гірського взуття більш-менш існує тоді як асортимент справді зимового взуття є досить малим. Головна причина цього ціна. Справжнє зимове взуття рідко можна знайти з ціною нижче 180-200$.
   Радити якусь конретну модель не вважаю за розумне бо кожна модель сидить на нозі по різному моделі від різних компаній також відрізняються не лише виглядом, технологіями а також і тим, як сидить на нозі те чи інше взуття. Все потрібно міряти.
   Продовження ->->->->->->->>>>>>>
  • [ Re: Черевики ] відповів(-ла) Astrik 05:20:22 13/06/2007
   Продовження
   Безперечно, при виборі того чи іншого взуття слід враховувати такі фактори як матеріали, яка підошва, як пошито, з одоного куска шкіри чи з декількох, на який сезон розраховано, хто виробник.
   Маючи можливість- переміряв досить багато моделей зимового і літнього взуття від таких виробників як Scarpa, LaSportiva, Asolo, Timberland, Vasque, Montrail, Lowa, Dunham
   одні моделі подобались більше, інші менше. В одних бачив одні перваги в інших інші. Але, взуваючи себе в те чи інше взуття, звертаєш головну увагу на те як воно сидить на нозі. І що з того якщо воно десять разів хороше і з найкращими х-ками, а в нозі відчуваєш дискомфорт. Як результат дивишся вже на іншу модель або виробника.
   Що до твого вибору La Sportiva Makalu, міряв і ходив в цьому взутті. дуже сподобалось. Хороша шкіра, пошита з цільного куска, підошва Vibram, ранти, але це взуття трохи тиснуло мене в районі гомілки. Пробував іншу пару, те ж саме, пробував пару на піврозміра більшу, не вирішило питання. Так що, від цього взуття я відмовився. Хоча особисто воно мені дуже подобалось. Але це не значить що фоно не підійде тобі. Окрім того, ти пишеш що взуття тече. Неіснує жодного шкіряного взуття котре не промокало б !!! Аби упередити намокання існують спеціальні водовідштовхуючі засоби. І лише з ними взуття залишається відносно сухим достатньо тривалий час.
   І останнє, я чесно кажучи сумніваюсь що ти захочеш ходити у цьому взутті по Карпатам чи подібним горам літом, це чисто зимове, взуття. Руками, ти не зможеш зігнути підошву. Вага близько 2кг пара.
   Але якщо у тебе плани на гірські походи з рубанням снігових сходин то це взуття в самий раз. Лише ще раз кажу, аби зручно сиділи, бо потім у реальному поході незручні черевики будуть як надокучлива муха.
   Щодо мене особисто то в мене такий набір:
   Срд. весни - кінець осені - Dunham (Waffle Stomper). Планую поміняти на модель від Vasque - Sundowner Summit GTX
   Зимовий період - Scarpa SL M3.
   • [ Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) smarn 10:17:12 13/06/2007
    На всі 4 сезони черевиків нема. Можна звичайно купити щось солідніше на літо а зимою одягати бахіли.... Але я не знаю чи ти знайдеш нормальні в УА, тобто такі щоб не закритими були тільки підошви....
  • [ Re: Черевики ] відповів(-ла) Tolstopuz 19:03:31 13/06/2007
   Дякую за відповіді. Хочу дещо конкретизувати питання. Про важливість вірного підбору взуття я знаю туризмом 9 рік займаюсь. Мене цікавлять конкретні варіанти моделей які Ви носили та Ваша особиста думка. Так більше навантаження буде на зиму. Саме на технічну роботу, і биття сходинок і льодолазіння, і технічні довгі маршрути. Ще може хто носив ASOLO Granit? Влітку мене повністю задовільняють кросівки поки не доводиться одягати штормові штани, а отже і ліхтарики на ноги. Тоді використовую черевики. під промоканням я мав на увазі саме вбирання води. А не той варіант що від вологи всередині стає мокро.
   • [ Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) Sunrise 14:47:54 15/06/2007
    Можна взяти на літо і на зиму одну пару. Мають бути повністю шкіряні, не треба ніяких утеплювачів. Альпіністкі "танки" не треба: літом в Карпатах - носенс. Підошва має гнутися, але і не бути занадто м’якою. Розраховувати, що зимою вдягати на товсту шерстяну (краще трекінгову) шкарпетку. Але тоді літом під тонку буде в них занадто вільно.
    • [ Re: Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) Sunrise 14:54:10 15/06/2007
     В мене Асоло повер матік 200. Розраховував використовувати тільки зимою. Але так як всі мої літні пірвалися, то юзаю їх і зараз. ДУЖЕ ЗРУЧНІ. Пройшов в них в поході майже 140 км, ні одного мозолю не натер. Комфортно. Але після переправи вбрід річки, коли в них залилася вода, було кепсько. Через гортекс довго були вологими.
     • [ Re: Re: Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) zhyvoy 09:25:48 16/06/2007
      Як хочеш себе зручно почувати і зимою, і літом обовязково 2 пари - без варіантів! Тим більше, що потрібно відбивати сходи і таке інше. Особисто я зимою буваю тільки у Карпатах. Використовую вже десь 3 зими Коламбію, модель не знаю купляв на розпродажі. Знаю, що дер... і т.д., але покі у них цілком зручно і комфортно. На теплий період недавно взяв LaSportiva Thunder, вже випробував на травневій Говерлі поки тільки +. Знайомий вже декілька років ходить у Makalu дуже задоволений. Тільки зимою! Доречі у цієї моделі непогані відгуки від людей які ходять по Кавказу. Також тільки позитив чув у знайомих про Meindl та Scarpa. Про Asolo не скажу нічого.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) zhyvoy 13:14:45 19/06/2007
       Доречі подивився на Асоло Граніт(1280 грн.), дуже схожі на Макалу. Але Спортива коштує майже так само, як Граніт з Гортексом. А варіант Макали з мембраною Гортекс коштує за 300 баксів(1570 грн.).
  • [ Re: Черевики ] відповів(-ла) Sunrise 15:35:10 19/03/2008
   граніт матюкають .... розипаються вони ... якість впала
  • [ Re: Черевики ] відповів(-ла) bogdan@stpp.org.ua 10:44:04 10/03/2010
   Де в Україні купити гірські черевики Meindi
   Богдан


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::