стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Соцопитування, GPS ] повідовив(-ла) ---
Текст повідомлення: Користуюся TCM КПК+GPS. На мою думку є кращим від звичайного гарміна тим що я бачу карту і воно мені показує на тій мапі де я знаходжусь. На нього можна поставити озіка і буде той самий гармін + загружаєш карти малює тобі маршрути і т.д. і т.п. Я за свого дав 300 баксів але то бралося через руки з німців. В нас в Тернополі нещодавно бачив в магазині Компютерний всесвіт недорогий КПК фірми Міо за 2000 грн. А якщо вже є КПК то можна докупити GPS модуль за 200 баків. Як на мене сам гармін то вже для мастєрів і вньому купа мудрих замутів. А в КПК всьо просто і ясно даже для малої дитини. Хоча є мінус КПК в режимі звязку з супутником на 1 батареї живе 2-3 години але звязок потрібен тільки для звірки маршруту. В мене до нього є 2 батареї такшо особо то я не парюся. В карпатах ше не встиг опробувати а біля Дністра лазив то в принципі непогано і ше як назад їхав то умудрилися 1 фільм в маршрутці подивитися.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Соцопитування, GPS ]
  додав(-ла) sarat 13:32:45 03/07/2006
  Користуюся TCM КПК+GPS. На мою думку є кращим від звичайного гарміна тим що я бачу карту і воно мені показує на тій мапі де я знаходжусь. На нього можна поставити озіка і буде той самий гармін + загружаєш карти малює тобі маршрути і т.д. і т.п. Я за свого дав 300 баксів але то бралося через руки з німців. В нас в Тернополі нещодавно бачив в магазині Компютерний всесвіт недорогий КПК фірми Міо за 2000 грн. А якщо вже є КПК то можна докупити GPS модуль за 200 баків. Як на мене сам гармін то вже для мастєрів і вньому купа мудрих замутів. А в КПК всьо просто і ясно даже для малої дитини. Хоча є мінус КПК в режимі звязку з супутником на 1 батареї живе 2-3 години але звязок потрібен тільки для звірки маршруту. В мене до нього є 2 батареї такшо особо то я не парюся. В карпатах ше не встиг опробувати а біля Дністра лазив то в принципі непогано і ше як назад їхав то умудрилися 1 фільм в маршрутці подивитися.
  • [ Re: Re: Соцопитування, GPS ] відповів(-ла) Юрко 17:25:12 03/07/2006
   а як твій КПК переживає зливи?
   • [ Re: Re: Re: Соцопитування, GPS ] відповів(-ла) sarat 13:31:21 04/07/2006
    Прекрасно бо має чохла (аж 2) :)
    В нього навіть є кріплення до велосипеда і автомобіля і він прямо призначений для походів
  • [ Re: Re: Соцопитування, GPS ] відповів(-ла) IrishHighlander 13:28:05 08/07/2006
   Garmin Vista C красиво малює кольорову карту. Є двохкілометровка майже на всі Карпати.

   Що ж до КПК - надто воно тендітне. GPS повинен бути ще й протиударно/непотопляємим, щоб добре виживати в похідних умовах. Ну і живитись бажано від стандратних акумуляторів та батарейок. В гармінів це все є :)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::