стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Полар ] повідовив(-ла) Alex
Текст повідомлення: Фірма Maiden Mills продає великі партії стокової або некондиційної тканини в рулонах по демпінгових цінах. Її і використовують всі фірми, що шиють з Polartec’у, але не знаходяться у вищезгаданому списку (якщо це звичайно не китайський фліс з нашитими лейбами). По зовнішньому вигляду така тканина може не відрізнятися від нормальної, але якість її непередбачувана і варіює між партіями дуже сильно.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Полар ]
  додав(-ла) Alex [guest] 10:14:41 28/11/2005
  Фірма Maiden Mills продає великі партії стокової або некондиційної тканини в рулонах по демпінгових цінах. Її і використовують всі фірми, що шиють з Polartec’у, але не знаходяться у вищезгаданому списку (якщо це звичайно не китайський фліс з нашитими лейбами). По зовнішньому вигляду така тканина може не відрізнятися від нормальної, але якість її непередбачувана і варіює між партіями дуже сильно.
  • [ Re: Re: Re: Re: Полар ] відповів(-ла) Русин [guest] 18:56:45 28/11/2005
   Наскільки мені відомо, Командор, як і майже всі українські виробники, шиє з корейського флісу, який можна придбати і в роздріб в ТОВ "Злагода". Координати тут http://www.panalp.com
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: Полар ] відповів(-ла) IhorOs 22:22:10 28/11/2005
    Взагалі, в командора на сайті наявні речі, як з флісу, так і типу з поляру.. Принаймі так написано, ну і різниці в ціні між флісовкою та "типу з поляру" майже в два рази.. Купляв в них власне флісові штани, якістю задоволений (як на такі гроші)... Правда, час юзання поки що невеликий..
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Полар ] відповів(-ла) NoFace [guest] 01:34:42 30/11/2005
     А ось я в роздумах щодо матеріалу... Командор чи Hannah? http://commandor.com.ua/clothe s/fleece/polaris
     ЧИ
     http://www.hannah.com.ua/index .php?page=shop.product_details &flypage=shop.flypage_odej da&product_id=54&categ ory_id=24&option=com_phpsh op&Itemid=29 ???
     Різниця в ціні в принципі не така вже й велика...
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Полар ] відповів(-ла) NoFace [guest] 01:39:01 30/11/2005
      Бачу, на Hannah не робить ссилка. Модель "Crest", короче)
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Полар ] відповів(-ла) IrishHighlander 12:44:27 18/12/2005
      В Hannah не Polartec а так званий Polarsoft - якийсь ханнівський аналог. У мене э командорівська фліска із звичайного флісу - http://commandor.com/clothes/f leece/kurtka_flis і ханнівська поларсофтова http://www.hannah.ru/sezona03/ polarsoft/cage.htm В принципі дуже вже великої різниці нема. Тільки ханнівська ще в місцях, які витираються укріплена вставками, замок YKK, рукави липучками гарно фіксуються. Ну ще матеріал візуально трохи іншої структури - в ханни звалюється мегше. А так взагалі дуже вже суттєвої різниці по теплових якостях я якось наразі не помітив. Хоча... Командорівському флісу вже півтора роки, а ханнівському - менше трьох місяців. Так що поживемо-побачимо. А наразі - різниця в приємних дрібницях ну і у розкрученості торгової марки, що і зумовлює різницю в ціні :)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::