стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Фанарік ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Я купив за 35 грн ліхтар на 8 світлодіодів (прада не знаю якого виробника) є два режими 8 або 4 світлодіоди. На батарейках "енерджайзер" тягне порядку більше 70 годин. Також має водонепроникний корпус та кріплення на голову. Під дощем працює без відмовок. Світло розсіює супер, йшов з ним від КП в Лугах в 3 ночі групою, було видно всім майже як дньом. Задоволений на всі сто, просто незамінна річ, але 100 паперів чи навіть 150 гривників за фірму віддавати не охота. У Львові їх ціла купа, де можна купити, чуть не на кожному базарі, правда на базарі бачив за 60 грн, а купляв на гуртовні за 35.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Re: Фанарік ]
    додав(-ла) lvp86 [registered] 22:43:13 09/07/2005
    Я купив за 35 грн ліхтар на 8 світлодіодів (прада не знаю якого виробника) є два режими 8 або 4 світлодіоди. На батарейках "енерджайзер" тягне порядку більше 70 годин. Також має водонепроникний корпус та кріплення на голову. Під дощем працює без відмовок. Світло розсіює супер, йшов з ним від КП в Лугах в 3 ночі групою, було видно всім майже як дньом. Задоволений на всі сто, просто незамінна річ, але 100 паперів чи навіть 150 гривників за фірму віддавати не охота. У Львові їх ціла купа, де можна купити, чуть не на кожному базарі, правда на базарі бачив за 60 грн, а купляв на гуртовні за 35.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::