стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Акції"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Так ,саме до цього часу ми плануємо спорудити хатину під Аршицею і зіграти біля неї у футбол.Місце для спорудженя хатини скоріще всього буде Німецька полонина.Це місце де колись була школа вояків УПА,де проводили їх вишкіл,звідки ходили на завдання.Аршиця -це місце,звідки наших повстанців після війни виганяли советські війска напалмом.Цей хребет красивий своїми краєвидами і озерами.І не робіть меніи скептичних зауважень,що це важко,що для цього потрібна рота солдат,а допомагайте.У 2010р.ми маємо закупити інструмент {пилу бензн. сокиру і ін.}і заготовити з бурелому матеріал для хатини.Миж не варвари різати живі дерева.Ну а скептикам скажу,щоб знову потім не питали на цьому сайті да знайти чепурну хатину в горах під Новий рік та ще й з теплою пічкою.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] додав(-ла) poljana48 [registered] 14:24:17 16/12/2009
  Так ,саме до цього часу ми плануємо спорудити хатину під Аршицею і зіграти біля неї у футбол.Місце для спорудженя хатини скоріще всього буде Німецька полонина.Це місце де колись була школа вояків УПА,де проводили їх вишкіл,звідки ходили на завдання.Аршиця -це місце,звідки наших повстанців після війни виганяли советські війска напалмом.Цей хребет красивий своїми краєвидами і озерами.І не робіть меніи скептичних зауважень,що це важко,що для цього потрібна рота солдат,а допомагайте.У 2010р.ми маємо закупити інструмент {пилу бензн. сокиру і ін.}і заготовити з бурелому матеріал для хатини.Миж не варвари різати живі дерева.Ну а скептикам скажу,щоб знову потім не питали на цьому сайті да знайти чепурну хатину в горах під Новий рік та ще й з теплою пічкою.
  • [ Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] відповів(-ла) vassia 17:00:30 16/12/2009
   2 Гутиряк

   Яж тобі казав "І ПЕРЕД КОЖНИМ ЕТАПОМ- ПРЕСУХА " :-)))
  • [ Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] відповів(-ла) amator--k 13:38:30 13/05/2010
   Добре було б відновити хатинку під Аршицею з якої зірвало дах 2-3 роки тому і яка через це швидко згниє. Будувати нові хатинки - добре, але в першу чергу треба потурбуватися про збереження вже існуючих. Практично, всім хатинкам потрібен ремонт, і якщо нічого не робити від них скоро залишиться тільки згадка і купа згнилих колод, чого дуже не хочеться.
   • [ Re: Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] відповів(-ла) Юрко 13:03:02 31/05/2010
    це котра?
   • [ Re: Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] відповів(-ла) fitsak 16:37:36 31/05/2010
    Це хатинка в урочищі Потічки,або як називають двокілометровий.Хата була перекрита бляшаним дахом,який зірвало вітром,крім того там вкрали буржуйку.КОМУСЬ ВОНА БІЛЬШ ПОТРІБНА. Ця хата завжди була притоном всіх матрасів,які за 45 хв доходили до неї та відривались.
   • [ Re: Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] відповів(-ла) vasyl 20:45:00 31/05/2010
    Я щось не пригадую пана amator--k на відновленні хатинки під Високою цими вихідними. Вам напевно треба познайомитись з poljana48, якого теж не було, і ще насвітити трохи планів на хатинки і болотця.
    Хто хоче щось робити - той робить, а не тільки кидає ідеї.
    Після останньої акції хочеть взагалі перестати писати тут щодо нових акцій, тому що реальних помічників тут немає, а всяких порадників, бажаючих засвітити себе, скільки завгодно :(((
    • [ Re: Re: Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] відповів(-ла) джек 14:17:19 01/06/2010
     Помічники є, і вони (я вірю в це) будуть (не можуть люди які віддані горам просто сидіти дома коли проводяться такі важливі акції).. От питання більше в їх кількості.
     • [ Re: Re: Re: Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] відповів(-ла) vasyl 16:41:26 02/06/2010
      Мій досвід 7 річного будівництва на громадських засадах наразі каже про те, що кількість таких доброчинців незрівнянно менша від кількості тих, які з задоволенням прийдуть на все готове і напишуть ВЕЛИЧЕЗНУ ПОДЯКУ всім, хто там горбатився. І вип’ють за їх здоровя принесену горілку, пляшки від якої ті ж доброчинці понесуть вниз. :(((.
      На останній акції мій ентузіазм щодо відновлення гірських притулків повністю вичерпався - молодим тепер у нас дорога і тим, хто вміє наклацати -" добре було б відновити хатинку", "ми плануємо спорудити хатину", "краще докласти зусиль на збереження туристичних притулків".
      Вперед! Любіть не тільки себе Карпатах! :)
  • [ Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] відповів(-ла) poljana48 14:21:33 16/06/2010
   Помічники є і вірю вони будуть.Так пише джек і я так думаю.Просто їх не треба Василь,своїм некомунекабельним характером, відлякувати.Перекрили ми хатину під Г.Яйко,носячи листи металопрофілю не 2,5км,а 6,0км на собі. І не за гроші гранту,а за свої власні. А де була Василь ,Твоя обіцяна допомога фізична і грошова.З цієї причини і не було мене під час акції на будиночку під г.Висока.Якщо робити то робити,а не підставляти всякими звинуваченнями.(він перекриє будиночок хіба ,що листочками з блокноту),читай для впевноності попередні теми.А хатинка під аршицею думаю теж буде,якщо Ти небудеш до всіх дзвонити і відговорювати від акції.
   • [ Re: Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] відповів(-ла) vasyl 19:22:51 17/06/2010
    Мироне, що ти несеш?! То знову після наливочки? Заспокойся! Найближчі роки рекомендуватиму тільки тебе як головного громадського будівничого в Карпатах :).
    Щодо хатинки під Аршицею, то я маю право сказати свою думку людям, які мене питають про це, і яку я зовсім не навязую. При прийнятті рішень мудра людина послухає не лишень того, хто багато хоче зробити.
    Основна причина - не варто будувати хатки для браконєрів з Липовиці, Суходола та інших прилеглих сіл!!! Їх не могли приструнити при радянській владі, а ти хочеш це підтримати???Для початку хоча б збирається ВСЯ інформація про доцільність будівництва, а не тільки тому що я хочу. Якщо хочеш САМ, то бери і будуй САМ. В себе на подвірї.
    Я закликаю залишити Аршицю досвідченим і навченим туристам, а не всяким пройдисвітам, які сидітимуть на тій хаті матрасами. Ентузіасти-львівяни вже погодились з думкою, що не варто прорізати стежку Аршицею і залишити верхи малопрохідними, та ще й долучились до перекриття хатки під Високою.
    А тобі пропоную власні амбіції реалізувати на пошкодженій хатинці під Гургулатом, і збитись з цієї теми. Місцезнаходження її по моїм координатам надіюсь вже знайшов :).


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::