Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Відображення координатної сітки в Ozi ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Скачав карту без координатної сітки. В Ozi зробив прив"язку по декільком точкам. Як зробити, щоб сітка відображалась поверх карти та при друці? Все спілкування на дану тему
[ Відображення координатної сітки в Ozi ]додав(-ла)ivhayduk22:22:24 22/12/2011 Скачав карту без координатної сітки. В Ozi зробив прив"язку по декільком точкам. Як зробити, щоб сітка відображалась поверх карти та при друці?
[ Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)ivhayduk11:03:55 23/12/2011 Та я так пробува, проте показує сітку тількив м/км (другая сетка/вкл.), а перша закладка lat/lon ставлю галочку і нічого.
[ Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)yarko200217:24:19 23/12/2011 Колись хтось казав, що в російськомовній версії якась сітка не показується, а тілько в оригінальній англомовній. Через це користуюсь виключно англомовною. Але на 100% не впевнений, давно це вже було.
[ Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)Ed.ua08:48:28 25/12/2011 Прохання і порада усім, шукаючим підтримку по софту, девайсам:
Давайте бідльше даних!
У вашому випадку незле б було вказати версію озіка, взнати - два рази клікнути http://s017.radikal.ru/i421/11 12/b9/d9a4190221a6.jpg
Скажемо у мене не сама нова 3.95.5к (а вже була "m" та є сама нова "n") і без проблем (див скрін) відображає на російськомовному інтерфейсі сітку.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)Ed.ua07:39:23 26/12/2011 Якщо поновляти від котроїсь давньої версії, що не підтримує формат OZFx3 і не має підтримки (можливості скачувати мапи) картосервісів Open Street Map , Google Maps..., то однозначно вартує.
також в n-ці додано підтримкку нових девайсів:
eTrex 10/20/30
Montana
Edge 200/500/800
Astro
Aera
[ Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)ivhayduk20:31:49 25/12/2011 У мене 3.95.4h і не відображає в рос. версії.
Дане повідомлення "Прохання і порада усім, шукаючим підтримку по софту, девайсам:
Давайте бідльше даних! " краще розмістити в коментарях заголовку даного розділу форуму
[ Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)pakha21:49:55 28/03/2012 Добрый вечер.Прочитал весь этот пост,делал так как написано,а результата нет!!!Помогите с загрузкой карт формата kmz. У меня garmin oregon 450 версия прошивки 5.50, закидую карту в папку Garmin/CustomMaps/ в свойствах она есть, а прибор ее не отбражает.Перечитал кучу инфо,а результата нет!Несколько раз перепрошивал,тоже ничего не дало.
Может я где-то,что-то упускаю (может элементарное)?Заранее спасибо.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)Ed.ua23:48:14 28/03/2012 1.Чи задіяна опція для kmz мапи "Включено"?
2. Скільки на разі у вас загружено в навігатор KMZ мап?
3. Які саме мапи, конкретно. Яка сумарна кількість тайлів у всіх завантажених KMZ мап в ваш GPS? Якого розміру тайли? Які інші параметри , наприклад "DrawOrder" ? Дайте посилання на ваші KMZ_шки.
4. А може вони відображаються , просто як правило покриття KMZ мапи не таке уже і велике. А увімкнувши GPS десь на сході Ураїни, без навиків побачити KMZ якоїсь локальної частини карпат не так вже просто.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)pakha22:10:16 29/03/2012 1 Настройка-карта-Сведения о карте-пользовательские карты kmz-включить -это все сделал
2 одна вот эта http://travel.org.ua/redirect. php?t=5&url=http://unextup load.com/download/34313
3 Про тайлы не совсем понимаю."посилання на ваші KMZ_шки" во втором ответе.
4 ???
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)Ed.ua04:54:51 30/03/2012 2.Якесь криве посилання
3.kmz - це пакет\архів елементарних зображень (тайлів), кількість яких для Garmin маэ бути кінцевою ( загальне число на всі завантажені в gps-навігатор kmz-шки не більше 100)
також самий тайл повинен бути не більше 1 Mpix (наприклад 1024x1024). Якщо останнє на совісті автора мапи, то про загальне число тайлів в девайсів маєте піклуватись ви.
4. Може 4.??? в цьому то і проблема:)
А) зітріть з навігатора усі kmz -шки (в тому числі і з карточки памяті). В) знаючи де ви проживаєте (квадрат по номенклатурі генштабу) скачайте свій квадрат в kmz-форматі http://mirgarmin.com.ua/conten t/793.html ;
С) закиньне той єдиний квадрат в KMZ в GPS , запустіть навігатор, виберіть в маню мапи показувати лише його , дайте oregon 450 "роздуплитись" і повідомте результат
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)Ed.ua17:30:20 30/03/2012 Варіант ІІ
А) зітріть з навігатора усі kmz -шки (в тому числі і з карточки памяті)
В) загрузіть свою улюблену мапу atlas-aiya-aipetri.kmz (тільки її і крім неї жодних KMZ)
С)звідси http://www.ex.ua/edit_storage/ 178601742657 візьміть файл НайдиМеня.gpx і закиньне з нього точку (там лише одна точка, можна OZI, можна MapSourge чи з якою іншою прогою користуватись)
D) увімкнувши показ atlas-aiya-aipetri.kmz, попробуйте відшукати в навігаторі ту єдину точку
E) зверніть увагу чи відображається растрор мапа, повідомте результат
[ Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)pakha09:07:24 30/03/2012 "скачайте свій квадрат в kmz-форматі http://mirgarmin.com.ua/conten t/793.html" по этой ссылке ничего не скачивается,файлообменник закрыт.
[ Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)pakha18:32:00 30/03/2012 А) зітріть з навігатора усі kmz -шки (в тому числі і з карточки памяті)
В) загрузіть свою улюблену мапу atlas-aiya-aipetri.kmz (тільки її і крім неї жодних KMZ)
С)звідси http://www.ex.ua/edit_storage/ 178601742657 візьміть файл НайдиМеня.gpx і закиньне з нього точку (там лише одна точка, можна OZI, можна MapSourge чи з якою іншою прогою користуватись)
D) увімкнувши показ atlas-aiya-aipetri.kmz, попробуйте відшукати в навігаторі ту єдину точку
Все так сделал,отображается кусок карты скинутой с OZI.А kmz, непонятно?!
[ Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)pakha18:48:55 30/03/2012 http://www.ex.ua/view_storage/ 178601742657 скачал по этой ссылке а там Souzkarta_Crimea_map_[2011].ra r с такими вложенными файлами : EastCrimea_[1].map и EastCrimea_[1].ozfx3 Вотя один из них и загрузил вместе с atlas-aiya-aipetri.kmz и откры в свойствах папки обе карты
[ Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)Ed.ua21:33:12 30/03/2012 Будьте уважні:
Пункт 1: В) загрузіть свою улюблену мапу atlas-aiya-aipetri.kmz (тільки її і крім неї жодних KMZ) , вона у вас на диску С в компі:))))
Пункт 2: С)...візьміть файл НайдиМеня.gpx... ( і НІЯКИХ "EastCrimea_[1].map и EastCrimea_[1].ozfx3" - не відволікайтесь, це не Вам)
Пункт 3 : Якщо на Вашому Оregon 450 выдображається EastCrimea_[1].ozfx3 То сміло вертайте його продавцю, це "пальонка", оригінальний Garmin на сьогоднішній день не підтримує ozfx3
[ Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)pakha01:13:14 31/03/2012 Пункт 1: В) загрузіть свою улюблену мапу atlas-aiya-aipetri.kmz (тільки її і крім неї жодних KMZ) , вона у вас на диску С в компі:))))
Пункт 2: С)...візьміть файл НайдиМеня.gpx... ( і НІЯКИХ "EastCrimea_[1].map и EastCrimea_[1].ozfx3" - не відволікайтесь, це не Вам)
Закинул с помощью mapedit.exe но этот файл (НайдиМеня.gpxт файл) не виден в сведениях о карте!?
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)Ed.ua04:09:39 31/03/2012 Якщо виконано Пункт 1, розуміється що atlas-aiya-aipetri.kmz файл надо скопировать на флешку устройства или в устройство в папку ... \Garmin\CustomMaps\ . Це ви вмієте.
Пункт 2, стосовно файла НайдиМеня.gpx, то (чит. уважно вище) ТАМ ЛИШЕ ОДНА ТОЧКА , якої звичайно " в сведениях о карте!?" видно бути не повинно. Але в менеджері маршрутних точок у вас повинна бути точка NajdiMinja з координатами N44 27.500 E33 54.750. Ото ж підчитайте мануал і постарайтесь чи пошуком Поиск (Find) чи через Менеджер маршрутных точек побачити точку NajdiMinja на мапі. Можна і в ручну переміщаючи стрілку курсора в режимі "Карта" досягти вказаних координат і на відповідному масштабі відшукати цю точку.
І якщо Ви будете бачити цю точку і не будете бачити карту atlas-aiya-aipetri.kmz от тоді у вас є проблема, а так на разі думаю що ви ще просто не освоїли девайс.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)Ed.ua07:33:20 02/04/2012 А що то за прошивка 5.50? Щось я на оф.сайті такої не бачив.
Що за карточка памяті ? На скільки? Яка файлова система? Може там якісь символи глюкаві в мітціі тома? І взагалі жодного скріну не дали. В ТоталКомандері : "Конфігурація\Настройка \Содержание панелей\" відмітити "Показывать скрытые\системные файлы (только для опытных) і гляньте що у вас там робиться карточці памяті (в очах не двоїться? Вірусного бардака нема?). Дайте скрін вмісту карточки раз, зайдіть в папку GARMIN\CustomMaps\ -скрін два.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)pakha15:23:46 02/04/2012 1 Прошивку скачал иустановил вот эту: http://forum.velomania.ru/show thread.php?t=109441
2Карта памяти microSD 8Gb Kingston класс 4
3 Файловая система навигатора - FAT
карты памяти FAT32
4,5,6 скидую ссйлки на принтскрины. Но т.к. сейчас закинуты файлы JNX, то соответственно папка custommaps пустая.
http://pixs.ru/showimage/garmi nfoto_6662401_4443559.jpg
http://pixs.ru/showimage/garmi nJPG_5096567_4443623.jpg
На вирусы проверил,вроде все нормально.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатно ]відповів(-ла)pakha07:50:16 03/04/2012 Ура!!!Дело в том,что я не из самого Донецка,с пригорода.Приехал на работу в Донецк включил прибор и о чудо,-увидел свое местонахождение на Вашей тестовой карте(почему-то плохого качества).Только я не пойму,почему я не мог найти карту крыма в приборе?Буду разбираться дальше.
p.s.Большое Вам человеческое спасибо за отзывы и помощь,при встрече с меня причитается!!!:)
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Oz ]відповів(-ла)Ed.ua08:25:20 03/04/2012 Я радий за вас. Взагалі то якість відображення KMZ мап не завжди задовільняє користувача , а тестова карта за 5хвили і подавно (під конкретний растр треба підібрати вибрати правильно роздільну здатність, правильні параметри і тоді зліпити KMZ, який буде більш-менш прийнятно відображатись на 1 масштабі +\- на рівень)
Ще більше тішить: >>Буду разбираться дальше.
Попробуйте перекачати http://www.ex.ua/view_storage/ 983039872495
І саме головне, при експериментах карти JNX пихати лише на зовнышню карточку, тоді коли щось не так (скажем вмре GPS), ви просто виймете microSD і оживите GPS
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Відображення ]відповів(-ла)Ed.ua21:48:26 03/04/2012 Підтримую цілком, пробіли век
але саме головне, то стерти TestD.kmz , там 66-тайлів, що разом із 80_ть з гаком (по памяті) тайлів мапи atlas-aiya-aipetri.kmz ПЕРЕВИЩУЄ загальний ліміт в 100 тайлів, про що я писав вище.
Це і є основний недолік-незручність використання KMZ.
Кількість тайлів мож переглянути архіватором (той же 7zip)