стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Про KARPATY.COM.UA"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Авторські права ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Я власне хотів уникати розмов про реєстрацію авторства (тяганина!). Хоча пасувало би, оскільки припускається, що видавець в першу чергу на цьому буде будувати своє контрзаперечення. А довести, що фотка моя - не становить великих проблем, якщо є негатив. І доказати, що ти її не вкрав чи підробив - не твоя турбота. Існує в нас така штука, як презумпція авторства. Тобто я пред’являю в суді плівку, а якщо видавець не докаже, що я її не вкрав чи підробив, то програє процес. Взагалі, альтернативою реєстрації авторства є ПУБЛІКАЦІЯ в ЗМІ із зазначенням імені автора, року і copyright. Однак, боюсь, електронні ЗМІ не можуть бути доказом публікації. І ще: процес складний і ДОВГОтривалий, і часто не вартує "тих свічок".
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Авторські права ]
    додав(-ла) Юрко [registered] 09:11:14 08/04/2003
    Я власне хотів уникати розмов про реєстрацію авторства (тяганина!). Хоча пасувало би, оскільки припускається, що видавець в першу чергу на цьому буде будувати своє контрзаперечення. А довести, що фотка моя - не становить великих проблем, якщо є негатив. І доказати, що ти її не вкрав чи підробив - не твоя турбота. Існує в нас така штука, як презумпція авторства. Тобто я пред’являю в суді плівку, а якщо видавець не докаже, що я її не вкрав чи підробив, то програє процес. Взагалі, альтернативою реєстрації авторства є ПУБЛІКАЦІЯ в ЗМІ із зазначенням імені автора, року і copyright. Однак, боюсь, електронні ЗМІ не можуть бути доказом публікації. І ще: процес складний і ДОВГОтривалий, і часто не вартує "тих свічок".


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::