стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Про KARPATY.COM.UA"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Авторські права ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Все таки залишається єдиний варіант, як на мою думку, - розмір зоображення непридатний для поліграфії. У крайному необхідно б було додавати розмір файлу який існує у автора. Тут не слід забувати що підпирають цифрові технології де поняття "плівка" відсутнє. Для кожного хто пробував "Фотокомору" :-) відомо, що будь-яку світлину можна так змінити, що жоден автор сам її не впізнає, не те що щось і комусь докаже. Думаю що не варто над тим питанням мучитися. Перемикайте свій тумблер на мій принцип, вказаний у моїй реєстрації. Так буде легше пережити втрату авторства ... :-)
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Авторські права ]
    додав(-ла) Sanator [registered] 11:26:13 13/04/2003
    Все таки залишається єдиний варіант, як на мою думку, - розмір зоображення непридатний для поліграфії. У крайному необхідно б було додавати розмір файлу який існує у автора. Тут не слід забувати що підпирають цифрові технології де поняття "плівка" відсутнє. Для кожного хто пробував "Фотокомору" :-) відомо, що будь-яку світлину можна так змінити, що жоден автор сам її не впізнає, не те що щось і комусь докаже. Думаю що не варто над тим питанням мучитися. Перемикайте свій тумблер на мій принцип, вказаний у моїй реєстрації. Так буде легше пережити втрату авторства ... :-)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::