стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Приватні оголошення, пиво і т.п."   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Чорногірський хребет ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Дуже дякую за корисну інформацію... А до Шибеного як добратися?
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Чорногірський хребет ]
  додав(-ла) oleno4ka.lviv 23:10:19 03/07/2012
  Дуже дякую за корисну інформацію... А до Шибеного як добратися?
  • [ Re: Re: Чорногірський хребет ] відповів(-ла) Kosta 11:37:41 04/07/2012
   Є декілька варіантів, вночі потягом до ІФ, там в 5,10 автобус до Верховини ( http://zorbus.com.ua/timetable тут розклад і телефони, можна забронювати місце), в Верховині пересадка на автобус до Зеленого (Шебене), із собою мати паспорт!!! Це бюджетний варіант. Також можна найняти з Верховини бус до Зеленого. Ми, зробили простіше ми найняли бус з ІФ, коли в групі 6-8 людей по грошах виходить майже як автобусами, але ви починаєте підйом уже в 8-й ранку, а не по обіді.
   • [ Re: Re: Re: Чорногірський хребет ] відповів(-ла) Kosta 12:55:53 04/07/2012
    Забув додати ми на Мерічейці валялися пів дня, пили молоко та їли сир з полонини. Я до того що при бажанні маршрут можна прискорити, але тоді треба чітко визначитись з місцями де є вода. Зважаючи на спеку яб радив всеж притримуватись стандартних місць ночівлі. Також навіть якщо ви сядете на поїзд вночі в Лазещині у Львові ви будете лише близько 10-ї ранку тому раджу розраховувати такий похід всеж на 4-ри дні, можна буде особливо не напрягатись та йти відпочиваючи і отримувати задоволення. Абож коротший маршрут Заросляк-Говерла-Несамовите-За росляк чи навпаки, або Лазещина-Говерла-Несамовите-За росляк чи навпаки... Варіантів багато
   • [ Re: Re: Re: Чорногірський хребет ] відповів(-ла) SLV 16:29:27 04/07/2012
    Можна класичний варіант з ночівлею на ПІЧі. Набираєте за озером по 4 літри води (джерело є майже на перемичці за Шурином вище дороги, але може пересохнути). Ночуєте на обсерваторії, захід, схід - все прекрасно і прохолодно!
    Другий день йдете 8 годин до притулку під Говерлою. Причому обходите гору по стежці, ставите рюкзаки в жерепи і налєгкє піднімаєтесь на 2061. Ночуєте. Вода є поруч з будинком. Ранком 20 хв на підйом на Говерлу, схід, тра-ля-ля і перехід на Петрос (2,5 години). На КПП "Перемичка" кажете, що спускаєтесь в Лазещину через Козьмещик і нічого не даєте. Води по дорозі до Петроса повно. Потім спускаєтесь в Ясиню за 4 години. Вода є попри доріжку на Шесу. В принципі можете встигнути і змогти влізти в автобус до Франека. І це буде 3 дні.
    • [ Re: Re: Re: Re: Чорногірський хребет ] відповів(-ла) Kosta 10:38:16 05/07/2012
     SLV варіант не зовсім класичний тому що для такого переходу потрібно мати дуже гарну фізичну форму. Перша складність це ночівля на ПІЧ... Захід і схід сонця це чудово коли хороша погода, в інакшому випадку там не переливки. Пройти за 8-м годин весь хребет можна але якщо не зупинятися, не фотографуватися, і взагалі не піднімати голови і траверсувати всі попутні вершини, всеж люди йдуть відпочити а не здавати на категорію. і останній підйом на Петрос. Зі сторони Говерли цей підйом дуже крутий і затяжний, а після одноденного переходу по хребту і ранкового підйому на Говерлу людина без дуже хорошої фізичної підготовки в таку спеку там коні двине. Тому такий маршрут тільки для людей які з гір взагілі не вилазять :)
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Чорногірський хребет ] відповів(-ла) SLV 14:40:50 05/07/2012
      Та це ж ходових годин. А якщо вийти о восьмій ранку, то до 21 вечора буде 13 годин - 5 годин на фото і відпочинок. Перехід через перемичку не важкий - тіньок, вода і плавний спуск. Ну на Петрос - то таки важкенько, але за півтори години цілком спокійно можна піднятись. З броцаком в 15 кг.
      А так ходимо спокійно, не бігаємо. Про категорії тільки чув і бачив глобусятників, які йдуть те саме, з лєгкоходством і без хорошої дози перед сном )))
      Хоча в цьому році було 14 виїздів в гори. Тож форму підтримую )))


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::