стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Похід на Петрос ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Через сильний снігопад сходження на Петрос не здійснили. В зв"язку із несприятливими погодними умовами, маршрут змінили на такий: перший день ішли з Квасів вздовж потоку Кевеле (генштабівська карта) до галявини із дерев"яною хатинкою. До наступного ранку чекали, поки закінчиться дощ. Другий день - підйом на висоту 1158 (0242) - ночівля. До ранку намети перетворилися на снігові сугроби. Третій день - підйом на гору Какараза 1558 (0341) по гребеню від попередньої висоти. Глибина снігу просто вражає. Один із учасників походу провалився аж по груди. Далі спустилися на полонину Шесса, де заночували в колибі. Наступного дня просто відпочивали, насолоджувались природою і снігом, якого не бачили цілу зиму. В останній день походу спустилися в Ясиня.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Похід на Петрос ]
    додав(-ла) Darvin 22:29:30 30/03/2008
    Через сильний снігопад сходження на Петрос не здійснили. В зв"язку із несприятливими погодними умовами, маршрут змінили на такий: перший день ішли з Квасів вздовж потоку Кевеле (генштабівська карта) до галявини із дерев"яною хатинкою. До наступного ранку чекали, поки закінчиться дощ. Другий день - підйом на висоту 1158 (0242) - ночівля. До ранку намети перетворилися на снігові сугроби. Третій день - підйом на гору Какараза 1558 (0341) по гребеню від попередньої висоти. Глибина снігу просто вражає. Один із учасників походу провалився аж по груди. Далі спустилися на полонину Шесса, де заночували в колибі. Наступного дня просто відпочивали, насолоджувались природою і снігом, якого не бачили цілу зиму. В останній день походу спустилися в Ясиня.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::