стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Свидовець ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Радив би розраховувати на дві-три ночівлі. З аперший день зі нічого рахівського при гарній погоді до Ворожески під Котлом дійдете. Там на ніч буває мало народу. На наступний день оббігти інші озера - Трояску і Догяску (якщо йти з Ворожески не на хребет, а траверсами, зустрінете величезні малинники, принаймі десять днів тому малини було море...), трохи там поматрацитись (покупатись і т.п.) і впасти на ночівлю. Але якщо не сидіти на місці.... то можна йти через полонину й ліс, а далі по Апшинцю вниз - і побачити результати колишніх повеней. Буде кілометри чотири екстремального маршруту: камені.... ламане дерево... залишки мостів, безкінечні переходи вбрід з берега на берег... і виливання води з взуття :)) Але такий перехід вартий того! Впасти на ночівлю можна біла хатинки, де починається дорога на Чорну Тису. Звідти до села ще кілометрів 15... і цивілізація ...пиво :))
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Свидовець ]
  додав(-ла) eR-man 10:56:38 23/08/2007
  Радив би розраховувати на дві-три ночівлі. З аперший день зі нічого рахівського при гарній погоді до Ворожески під Котлом дійдете. Там на ніч буває мало народу. На наступний день оббігти інші озера - Трояску і Догяску (якщо йти з Ворожески не на хребет, а траверсами, зустрінете величезні малинники, принаймі десять днів тому малини було море...), трохи там поматрацитись (покупатись і т.п.) і впасти на ночівлю. Але якщо не сидіти на місці.... то можна йти через полонину й ліс, а далі по Апшинцю вниз - і побачити результати колишніх повеней. Буде кілометри чотири екстремального маршруту: камені.... ламане дерево... залишки мостів, безкінечні переходи вбрід з берега на берег... і виливання води з взуття :)) Але такий перехід вартий того! Впасти на ночівлю можна біла хатинки, де починається дорога на Чорну Тису. Звідти до села ще кілометрів 15... і цивілізація ...пиво :))
  • [ Re: Re: Re: Re: Свидовець ] відповів(-ла) Slavik) 13:45:26 23/08/2007
   Щодо маршруту по Апшинцю вниз - ходив минулого року, правда вгору - маршрут важкий і досить екстремальний. Хатинка лісорубів стояла. Тільки тих 15км до Чорної Тиси - не цікаві, дорога розбита лісовозами. Не дай боже вам туди попасти коли дощі.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::