стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Сколівські бескиди ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: КТВ означає журнал "Карпати.Туризм.Відпочинок." Онлайн-версія статті про мандрівку до г.Ключ і не тільки тут http://www.karpaty.net.ua/arti cles_17/kliuch.phpka А мапа там дійсно досить заплутана. Ходив із В.Синєвидного, однак на чітку стежку, яка б вивела на хребет Ключа біля урочища Гемшице (500 метрівка) не знайшов...Може хтось знає як вона проходить і чи взагалі реально існує?
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Сколівські бескиди ]
  додав(-ла) romankud 13:53:34 11/06/2007
  КТВ означає журнал "Карпати.Туризм.Відпочинок." Онлайн-версія статті про мандрівку до г.Ключ і не тільки тут http://www.karpaty.net.ua/arti cles_17/kliuch.phpka А мапа там дійсно досить заплутана. Ходив із В.Синєвидного, однак на чітку стежку, яка б вивела на хребет Ключа біля урочища Гемшице (500 метрівка) не знайшов...Може хтось знає як вона проходить і чи взагалі реально існує?
  • [ Re: Re: Re: Re: Сколівські бескиди ] відповів(-ла) romankud 13:55:06 11/06/2007
   Соррі, вірно так http://www.karpaty.net.ua/arti cles_17/kliuch.php
  • [ Re: Re: Re: Re: Сколівські бескиди ] відповів(-ла) rstm 14:07:00 11/06/2007
   Я ходив приблизно тією стежкою (карт в ті часи не було), вона досить чітко починалася але ближче до хребта згубилася. Хребет при підході до г.Ключ тоді був важкопрохідний - дуже багато повалених дерев + все заросле молодняком.
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: Сколівські бескиди ] відповів(-ла) romankud 14:22:39 11/06/2007
    Зараз ситуація також із прохідністю аналогічна, багато повалених дерев. Однак стежка по хребті чітка, крім того маркована синьою фарбою. По хребті у пч.-зх.напрямку вона, можливо, сходить до початку с.Камянка, не досліджував. Цікаво, що приблизно в 200 м. від місця перетину нанесеної на карті стежки (якої насправді нема) біля ур.Гемшице із стежкою на самому хребті в пд.-сх. напрямку є досить чітка стежина вниз по пч.-сх. схилах, можливо, до с.Побук або с.Труханів.
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Сколівські бескиди ] відповів(-ла) Kys 15:30:50 11/06/2007
     дякую звичайно за інформацію ,я якраз ходив по цій КТВ...от і хочу знати де я помилився...Поперше з Мертвого озера є дійсно стежка на північ з підйомом , тобто по опису йдучи по ній ми мали вийти на Острів Пасхи..а не вийшли ,натомість найшли теж валуни і печери, но зовсім не ті шо на фотках в журналі..а про виробку взагалі мовчу...там хащі..
     Про г. Ключ ми йшли по дорозі в село Камянка десь через 1 км є поворот на ліво добра грунтова дорога (мабуть в село труханів), звідти якраз народ спускався з Ключа, пішли туди й ми, але напевно зарано дали ще раз вліво і залізли не на ту гору...
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Сколівські бескиди ] відповів(-ла) rstm 16:44:54 11/06/2007
      Через Ключ минулих вихідних проходив маршрут марафону ЛаСпортіва-Галичина, так що 20 команд Ключ кляли як могли - не Ви одні :).


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::