стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Свидовець-маршрути ] повідовив(-ла) ---
Текст повідомлення: Плануємо за 10,5 днів, але це орієнтовно,можливо по ходу будемо трохи корегувати маршрут,група йде середнім темпом.До речі,якщо від г.Плоскої йти так, як ви кажете, то там десь на притоці р.Довжинець є файне озірце (як казали нам місцеві байкери, що їхали на нього від Бистриці :"Їдьмо з нами! Там оффигеннно!" - але раллі по Ґорґанах -то не наш спеціалізація і ми тоді пішли вздовж Довжинця до Столів; оце був перехід!!!Після дощу стежина перетворилась у справжній грязьовий потік, куди провалювались по коліна і декого звідти навіть витягували усім гуртом.На Столи виблукали у темряві-досі дивуюсь,як знайшли), але чув, що насправді воно не на тому потічку, як позначено на карті "Ц.Г.".Може й такою дорогою пройдемо, але і на пер.Столи треба заскочити. Ця магічна хатинка під смереками, гостинний лісник...Розповідав, як водив туристів:"Були тут у мене троє: фотограф,молочник і алкоголік.Зводи кудись, кажуть.Так я оце поведу їх хребтом на Паляницю-фотограф по дорозі знімає все,у селі один молоко п’є,другий по самогон - і усі довольні..."
А з приводу карти - маєте на увазі генштабівку з Берклі, М-35-121 та інші квадрати?Чи може десь можна знайти і 500-метрівку, особливо потрібен район Свидовця,інші райони є.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Re: Свидовець-маршрути ]
    додав(-ла) poliwuk 15:43:57 03/07/2006
    Плануємо за 10,5 днів, але це орієнтовно,можливо по ходу будемо трохи корегувати маршрут,група йде середнім темпом.До речі,якщо від г.Плоскої йти так, як ви кажете, то там десь на притоці р.Довжинець є файне озірце (як казали нам місцеві байкери, що їхали на нього від Бистриці :"Їдьмо з нами! Там оффигеннно!" - але раллі по Ґорґанах -то не наш спеціалізація і ми тоді пішли вздовж Довжинця до Столів; оце був перехід!!!Після дощу стежина перетворилась у справжній грязьовий потік, куди провалювались по коліна і декого звідти навіть витягували усім гуртом.На Столи виблукали у темряві-досі дивуюсь,як знайшли), але чув, що насправді воно не на тому потічку, як позначено на карті "Ц.Г.".Може й такою дорогою пройдемо, але і на пер.Столи треба заскочити. Ця магічна хатинка під смереками, гостинний лісник...Розповідав, як водив туристів:"Були тут у мене троє: фотограф,молочник і алкоголік.Зводи кудись, кажуть.Так я оце поведу їх хребтом на Паляницю-фотограф по дорозі знімає все,у селі один молоко п’є,другий по самогон - і усі довольні..."
    А з приводу карти - маєте на увазі генштабівку з Берклі, М-35-121 та інші квадрати?Чи може десь можна знайти і 500-метрівку, особливо потрібен район Свидовця,інші райони є.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::