стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Пікуй?! ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Іще. Якщо будете в настрої, знайдіть і опишіть шлях добирання до Рівної через Гостру гору. Це в Щербовці за церквою звертаєш на стежку направо. Вона виводить на дорогу перед самим Пашковцем. Звідтам виходиш квартальною лісовою дорогою на Гостру, а там десь знайдіть стежку, якою би спуститись до урочища Прелука, далі до водоспаду Воєводин і на саму Рівну. А можна одразу по сідлу від Гострої на Рівну. Пробийте цю дорогу. Хочеш, читай репортаж про нашу першу спробу http://www.karpaty.com.ua/?cha pter=17&item=232 .
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Пікуй?! ]
  додав(-ла) Коля 15:21:19 04/06/2003
  Іще. Якщо будете в настрої, знайдіть і опишіть шлях добирання до Рівної через Гостру гору. Це в Щербовці за церквою звертаєш на стежку направо. Вона виводить на дорогу перед самим Пашковцем. Звідтам виходиш квартальною лісовою дорогою на Гостру, а там десь знайдіть стежку, якою би спуститись до урочища Прелука, далі до водоспаду Воєводин і на саму Рівну. А можна одразу по сідлу від Гострої на Рівну. Пробийте цю дорогу. Хочеш, читай репортаж про нашу першу спробу http://www.karpaty.com.ua/?cha pter=17&item=232 .
  • [ Re: Re: Пікуй?! ] відповів(-ла) Мирослав 16:56:55 04/06/2003
   Я ходив з Розтоки на Прелуки через Гостру. Там десь за церквою дорога йде з села круто вверх, потім повертаєш вліво, далі в сторону Гострої, траверсуємо її справа не виходячи на вершину. А потім спускаємося стежкою вниз на Прелуки. Над нею якраз г. Полонина Рівна нависає.
   • [ Re: Re: Re: Пікуй?! ] відповів(-ла) vassia 18:36:05 04/06/2003
    Коли итимите зі Збин, важливо в кінці дроги під горою, здається Білий камінь, де на вирубці закінчується дорога, звернути вліво і траверсувати гору зліва, після цього десь 1 км буковим лісом, далі по дорозі, паралельно річці, після двох мостів, поворот направо вверх- заказник соколині скелі,, дала сежка-підйом десь 1-2-км і ви на водоспаді, майте на увазі біля водоспаду палатку поставити практично ніде....
  • [ Re: Re: Пікуй?! ] відповів(-ла) vassia 19:08:43 04/06/2003
   Розкажи плс, що видно з Пікуя вліво віл лінії хребта, бо в мене вся ця сторона була в тумані,і я бачив тільки слабі контури... абидна....
   • [ Re: Re: Re: Пікуй?! ] відповів(-ла) Коля 23:26:19 04/06/2003
    Вліво від лінії хребта (якщо вважати, що він пішов далі на північ), видно близьку двоверху Гостру гору, а лівіше - Полонина Рівна (вона і дійсно Рівна). Далеко за ними видніються гори вже вроді на польсько-словацькій стороні. Внизу під Пікуєм село Щербовець.
    Вид класний, особливо на світанку - осяяні червоним світлом гори, на фоні блакитного неба. В долині стелиться туман....
    • [ Re: Re: Re: Re: Пікуй?! ] відповів(-ла) vassia 10:41:37 05/06/2003
     десь так воно і було Гостра була Гострою а рівна -рівною спсбі


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::