стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Воловець - г. Плай - г. Стій - Воловець ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Тільки з Боржави.Наверх можете й не вийти взагалі-вчора вітер (десь 15м/сек) задував в усі шпарини штурмовки та маски -з палицями бічком дуже повільно ліз, в поривах клало на землю.Снігу мало,майже нема -але він продовжує падати.На гірських стежках чимало буреломів-час і сили на облаз-перелаз.Після дощового циклону напередодні када в селах в березах вісіли електростовпи а на гірських стежках чимало буреломів-наверху ОЖЕЛЕДЬ-тащіть кішки! Взагалі фотосесій може й не бути -від 1000м десь все затягнуто з невеличкими проривами, але када уїжджав вродє розтягнуло.На хребті невеликий мінус але через вітер він поглиблюється.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Re: Воловець - г. Плай - г. Стій - Воловець ]
    додав(-ла) MOKRIZZONNI 08:42:55 08/12/2011
    Тільки з Боржави.Наверх можете й не вийти взагалі-вчора вітер (десь 15м/сек) задував в усі шпарини штурмовки та маски -з палицями бічком дуже повільно ліз, в поривах клало на землю.Снігу мало,майже нема -але він продовжує падати.На гірських стежках чимало буреломів-час і сили на облаз-перелаз.Після дощового циклону напередодні када в селах в березах вісіли електростовпи а на гірських стежках чимало буреломів-наверху ОЖЕЛЕДЬ-тащіть кішки! Взагалі фотосесій може й не бути -від 1000м десь все затягнуто з невеличкими проривами, але када уїжджав вродє розтягнуло.На хребті невеликий мінус але через вітер він поглиблюється.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::