стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Фото-форум"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: ASA ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Ото флеймову тему підняли !!! :) Вуличні пейзажі при яскравому світлі я знимкую в основному на Кодак ПроФото 100, все що вимагає зйомок на 200 і більше мм знимкую на 400 в основному Фуджі Суперія Екстра 400.... до речі я би останню рекомендував трішки переекспонувати на третину (обо навіть на половину) ступені.... 200 вважаю зайвими у всіх випадках, 1 ступень чутливості ще нікого не спасала.... тому від 400 толку набагато більше, а зерно тільки мінілаб може натворити своєю кривою проявкою, а потім щей друком (точніше недопроявкою бо високочутливі плівки цього нелюблять) І ще: реальне зерно плівки набагато більше за розд. здатність середньостатичної лінзи тому сучасні плівки повиннл вистарчати ну на 30х40 точно.... (ех оптиміст !! :))) )
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: ASA ]
  додав(-ла) ectar [registered] 23:16:14 23/03/2003
  Ото флеймову тему підняли !!! :) Вуличні пейзажі при яскравому світлі я знимкую в основному на Кодак ПроФото 100, все що вимагає зйомок на 200 і більше мм знимкую на 400 в основному Фуджі Суперія Екстра 400.... до речі я би останню рекомендував трішки переекспонувати на третину (обо навіть на половину) ступені.... 200 вважаю зайвими у всіх випадках, 1 ступень чутливості ще нікого не спасала.... тому від 400 толку набагато більше, а зерно тільки мінілаб може натворити своєю кривою проявкою, а потім щей друком (точніше недопроявкою бо високочутливі плівки цього нелюблять) І ще: реальне зерно плівки набагато більше за розд. здатність середньостатичної лінзи тому сучасні плівки повиннл вистарчати ну на 30х40 точно.... (ех оптиміст !! :))) )
  • [ Re: Re: ASA ] відповів(-ла) Roman 10:24:31 24/03/2003
   При роботі зі спалахом - навіть одна ступень може допомогти: як-не-як замість 3 метрів - можна клацнути з 4.5 метрів, наприклад. (Це коли не "виділяєш головне в кадрі", а хочеш, шоб побільше влізло :))))
   • [ Re: Re: Re: ASA ] відповів(-ла) ectar 11:14:32 24/03/2003
    Згода, але чому не взяти 400-тку і не мучитись :) ? буде надія, що і фон якийсь виде.... а не білі лиця та все навколо чорне :D


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::