стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Фото-форум"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ А мене не "люблять" :-( ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: http://www.photo.dolyna.net/di splayimage.php?album=lastup&ca t=&pos=6 Попередня зсилка на мою роботу мала хороші відгуки у самого Норма (до речі звязувався на пряму але але), Шановне товариство погляньте на це фото!. Не скупіться на коментарі.
Все спілкування на дану тему
 1. [ А мене не "люблять" :-( ] додав(-ла) Pavel [registered] 18:17:54 29/08/2004
  http://www.photo.dolyna.net/di splayimage.php?album=lastup&ca t=&pos=6 Попередня зсилка на мою роботу мала хороші відгуки у самого Норма (до речі звязувався на пряму але але), Шановне товариство погляньте на це фото!. Не скупіться на коментарі.
  • [ Re: А мене не "люблять" :-( ] відповів(-ла) qwerty [guest] 09:33:57 30/08/2004
   Та не в коментарах справа... Я розміщаю свої роботи в неті не для того щоб її обговорювали, а для того щоб дивилися... Коментарі це "сугубо" суб"єутивне понятття. Комусь робота не подобається, деякі роботи такі що їх і коментувати не тре (або не варто). Якщо ти чекаєш шо під роботою будуть коментарі типу: "Хорошо!", "Класно!", "Шикарно!" і т.д. То ніякої інформативності про роботу вони не дають, а просто це думка деяких людей, адже завжди знайдуться і такі які скажуть: "Дірьмо!", "нічого не варте!" "До сраки!" і т.д. Тому спиратись на коментарі як на обєктивну оцінку роботи не треба. Це моя думка... Якщо вона комусь не подобається то його справа!
  • [ Re: А мене не "люблять" :-( ] відповів(-ла) Roman 15:42:50 30/08/2004
   Коментую
   композиція - гарна
   небо - нецікаве, тре хмар
   світло - плоскувате
   технічна якість - погана :)
   • [ Re: Re: А мене не "люблять" :-( ] відповів(-ла) Roman 16:06:03 31/08/2004
    уточню: се думка критика, а не фотографа. Іншими словами, зовсім не стверджую, шо я зняв би краще.
  • [ Re: А мене не "люблять" :-( ] відповів(-ла) akorud 19:22:45 30/08/2004
   якщо абстрагуватися від питання "а що власне тут сфотографофано", то основною проблемою є білий кінь - він розвалює всю композицію. Технічна якість - не все безнадійно, але близько. Якщо глянути на гістограму розподілу рівней яскравостей http://hamlet.integra.com.ua/k uk-hist.png то видно повний провал в середній частині - саме тому знімок виглядає "плоско" і сіро.
   P.S. Прошу сприймати це виключно як конструктивну критику з щирим бажанням допомогти.
  • [ Re: А мене не "люблять" :-( ] відповів(-ла) Tasic [guest] 16:54:57 31/08/2004
   технічно водоспад псують дірки у воді (про гістограму тут вже говорилося). Таке виходить, коли на цифрі зловживають експокорекцією або замучено у шопі чи при скануванні
   (без образ! :).
   Фотка цікава тоді, коли на ній є те, чого не помітили інші. Клацати можна усе підряд, але чи то буде цікаво іншим, ісь де собачка порилася! Технічні аспекти повинні служити вираженню задуму і не виринати на поверхню
   (ще раз, то доброзичливо!)
  • [ Re: А мене не "люблять" :-( ] відповів(-ла) Tasic - не зареєструвався, більше так не буду :) [guest] 17:24:22 31/08/2004
   Окрім, того, якщо впевнений, що правий, то треба пертися і доводити. Та й хіба залежить щось по-справжньому від чийогось подобається - не подобається. Завжди знайдеться хтось, хто буде казати "ой, как красиво снежок с горки падает на туристов, им, наверное, приятно". І знайдеться такий, хто обламає на півслові найкращу ідею. Має бути внутрішня переконаність у тому, що ти доносиш до глядача ДУМКУ.
   А так, то дурний не помітить, а розумний не скаже. Проте, коли хочеш почути, що думають інші, то конструктиний облом, по-моєму, кращий за солодке підлабузництво на дві сторінки.
   (філософія це, звісно)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::