стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Фото-форум"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: А мене не "люблять" :-( ] повідовив(-ла) qwerty
Текст повідомлення: Та не в коментарах справа... Я розміщаю свої роботи в неті не для того щоб її обговорювали, а для того щоб дивилися... Коментарі це "сугубо" суб"єутивне понятття. Комусь робота не подобається, деякі роботи такі що їх і коментувати не тре (або не варто). Якщо ти чекаєш шо під роботою будуть коментарі типу: "Хорошо!", "Класно!", "Шикарно!" і т.д. То ніякої інформативності про роботу вони не дають, а просто це думка деяких людей, адже завжди знайдуться і такі які скажуть: "Дірьмо!", "нічого не варте!" "До сраки!" і т.д. Тому спиратись на коментарі як на обєктивну оцінку роботи не треба. Це моя думка... Якщо вона комусь не подобається то його справа!
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: А мене не "люблять" :-( ]
    додав(-ла) qwerty [guest] 09:33:57 30/08/2004
    Та не в коментарах справа... Я розміщаю свої роботи в неті не для того щоб її обговорювали, а для того щоб дивилися... Коментарі це "сугубо" суб"єутивне понятття. Комусь робота не подобається, деякі роботи такі що їх і коментувати не тре (або не варто). Якщо ти чекаєш шо під роботою будуть коментарі типу: "Хорошо!", "Класно!", "Шикарно!" і т.д. То ніякої інформативності про роботу вони не дають, а просто це думка деяких людей, адже завжди знайдуться і такі які скажуть: "Дірьмо!", "нічого не варте!" "До сраки!" і т.д. Тому спиратись на коментарі як на обєктивну оцінку роботи не треба. Це моя думка... Якщо вона комусь не подобається то його справа!


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::