Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин - старе повідомлення.
[ Акція Чисті Гори ТРИВАЄ ]додав(-ла)Юрко13:16:32 28/05/2007[ permalink теми ] Акція відбулась :) Усім дуже дякуємо. Поприбирали на Трикутнику, спорожнили смітник на зупинці. Винесли частину дошки на підлогу першого поверху, глину і частину цегли на піч. Прийняли участь біля 80 людей. АЛЕ!
Акція продовжується: треба винести дошку на підлогу горища та нари першого поверху, решту цегли (знаходиться десь ~500 м не доходячи до першої кладки по Котельцю) хоча б на на наступний склад (на стежці зразу за першою кладкою) - дошка мокне і без нагляду. Фундація закликає виїздити автономно в Осмолоду і помогти винести матеріали на Плісце для якомога швидшого завершення притулку (розглянемо варіанти з відшкодуванням вартості проїзду в один бік). Те саме стосується транзитних туристів - одна-дві цегли не страшно переобтяжать вас наплічник, а користь буде неабияка. ХТО НЕ ВСТИГ/НЕ ЗМІГ/ПЕРЕЖИВАВ ЗА ПОГОДУ - гайда, маєте нагоду помогти.
[ Re: Акція Чисті Гори ТРИВАЄ ]відповів(-ла)Alex22:46:13 28/05/2007 На жаль сьогодні, коли ми верталися в Осмолоду, на трикутнику процес засмічення вже пішов по новій :(
[ Re: Re: Акція Чисті Гори ТРИВАЄ ]відповів(-ла)Tasic06:36:25 29/05/2007 Засмічено було вже у неділю.. Стояли мішки зі сміттям, а неподалік "відпочиваючі" і біля них купа сміття. Як свині у стайні
[ Re: Re: Re: Акція Чисті Гори ТРИВАЄ ]відповів(-ла)jarko09:21:01 29/05/2007 може залишимось на Плісці на кілька днів і будемо бити морди? скажіть, будемо??
[ Акція "Чисті гори" для Франківська ]додав(-ла)Юрко16:34:17 25/05/2007[ permalink теми ] Автобус на акцію є біло-зелений Ікарус, буде поданий за драмтеатр по вул. Бандери (біля парку), перед світлофором о 07:30, відправлення 08:00. Прохання не запізнюватись.
[ Треки ]додав(-ла)vassia13:26:53 25/05/2007[ permalink теми ] Сорі за можливий оффтоп, але сабж має відношення до акції на Плісці. Буду там Сб-Нд.
Якщо є можливість і бажання поділитися треками програмами для ЖПС+КПК, ( в мене Е-ТЕН ж-500). Прошу їх взяти з собою. Матиму внизу (в Осмолоді) ноут і пару болванок. З вдячністю прийму (пиво гарантоване ) і /або обміняю інфу (запишу, перепишу і т.д.)
Впізнаюсь по темних окулярах, лисині, бороді і животу :-) Відгукуюсь на "Вассссььсся"
[ Re: Треки ]відповів(-ла)yhirnyak14:39:11 25/05/2007 ее... ми тута вже третій рік над обмінником вейпойнтами/треками концентруємося.. може скоро щось вийде)) - лишай ноут вдома
ПОЛОЖЕННЯ про проведення командних екстрім-перегонів “Gorgany Race 2007”
30 червня - 1 липня
1. Вступні положення
Екстрім-перегони «Gorgany Race 2007» (далі – перегони) - некомерційні командні змагання з пішохідного туризму та орієнтування, які мають на меті:
- популяризацію здорового способу життя, насамперед – серед молоді;
- презентацію гірського масиву «Горгани» в Українських Карпатах – одного з куточків дикої природи, екологічну просвіту громадян України та закордонних гостей через залучення до тих видів активного відпочинку, які не завдають шкоди довкіллю;
- надання спортсменам, мандрівникам та шанувальникам спортивного туризму можливості зустрітися, перевірити свої сили та вдосконалити навички.
2. Формат перегонів
Строки: 30 червня 1 липня 2007 року.
Місце: Гірський масив «Горгани» в Українських Карпатах (Долинський район Івано-Франківської області).
4. Програма перегонів
Місцем старту та фінішу перегонів (місцем базування) є галявина на березі р. Свіча в 5 км. на південь від с. Мислівка Долинського району Івано-Франківської області. Командам, за контрольний час (30 годин), пропонується пройти маршрут протяжністю 100 кілометрів (орієнтовно - через г. Яйко-Ілемське, Молода, Грофа, р. Молода, хр. Аршиця) та, відповідно до правил перегонів – відмітитися на контрольних пунктах (КП).
Перегони проводяться з врахуванням «Правил проведення пригодницьких перегонів в Україні», прийнятих Українською Асоціацією організаторів пригодницьких перегонів. Оргкомітет залишає за собою право корегувати дане Положення.
[ Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)jean16:11:17 25/05/2007 Цікава передбачається гонка! Маю одне питання: якщо зійде учасник(учасники, але фінішує не менше 4), то команда буде кваліфікуватись, як така що прийшла в некомплекті чи ні?
[ Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)www.gorgany.com12:23:00 28/05/2007 Робиться наголос на командності змагань. Всі заявлені учасники мають дійти до фінішу. Та і де в горганах можна людину залишити?:-)
[ Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)grena22:08:06 29/05/2007 1. Як ви оцінюєте шанси команд дойти до фінішу (при сприятливій погоді, якщо падатиме дощ, при поганій видимості?
2. Щоб пройти 100 км за 30 год при при відпочинках 10 хв на годину потрібно йти з мінімальною швидкістю 4 км/год (це в Горганах! ВГОРУ! ВНИЗ! ВНОЧІ! БЕЗ СНУ! БЕЗ ЛЮБИМОГО СУПЧИКА! 4 чол!
3. ТОМУ РОЗУМІЮ - страховий агент на старті це КЛАСНО!
4. Якщо в час не встигне жодна команду, тоді шо....
[ Re: Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)Roman10:12:09 30/05/2007 > Якщо в час не встигне жодна команду, тоді шо....
Тоді орґанізатори поділять призи між собою :)))
[ Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)www.gorgany.com22:19:00 31/05/2007 При сприятливій погоді та при фізично-моральній стійкості команди вкластися в контрольний час цілком реально. Перевірено. 100 км то пораховано з запасом - для тих хто трохи зблудить, накрутить зайвих кілометрів 10-15. Отож бажано щоб в команді був добрий орієнтувальник. Сподіваємося на хорошу погоду:-). Це перегони для впевнених в собі та амбіційних:-) А також для тих, хто просто любить пригоди. Ну і можна в таборі два дні посидіти - поїсти супчику. Також вітається:-)
[ Re: Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)Roman11:49:37 01/06/2007 але ще одного суттєвого бракує:
для справді амбіційних зробити індивідуальний залік
[ Re: Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)vasyl17:59:51 04/06/2007 +1. Кортить мене побігати, і команду можна зібрати, але хіба би в ті вихідні дощ падав - маємо багато роботи по маркуванню.
Якщо надумаю, підемо поза конкурсом, Роман, як ветерани. Може ще 2 підпишу, які добре бігають.
[ Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)Kys10:23:44 01/06/2007 Можливо це трохи "не розумне питання" , але 30 год то надіюсь без врахування на сон ?) . Тобто ночівля виключно на визначних місцях ?
[ Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)Sunrise13:04:40 01/06/2007 100 км за півтора дні без сну? Такі перегони можуть закінчитись для багатьох травмами. Перегони на мою думку виключно для марафонців.
[ Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)www.gorgany.com23:50:55 01/06/2007 Ночівля на розсуд учасників перегонів. Ті, хто націлені на перемогу, мабуть мають бути готові нічку не поспати. Цей формат "пригодницьких перегонів" зовсім не новий. Є навіть відповідна асоціація. форум http://www.travel-extreme.com. ua/forum/, шанувальники та професійні команди. Наголошуємо: Gorgany Race, це захід не тільки для професіоналів, а для людей які полюбляють випробування та пригоди. Маршрут абсолютно реальний до проходження. Команди з досвідом можуть пробігти такий маршрут не за 30 а може і за 20 з гачком годин. Сміливіше:-)
[ Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)victour10:50:40 04/06/2007 1. Детальніше будь ласка про контрольні точки між Грофою і Аршицею. Ріка Молода це що - міст в Осмолоді, хр. Аршиця -весь?
2."- популяризацію здорового способу життя" напевно цей пункт виключить, бо коли втомившись почнуть шпортатись на спуску з Молодої, або зависнуть в жерепі Менчелина то це вже буде нездоровий спосіб життя.
[ Re: Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)victour15:34:20 05/06/2007 І взагалі, "огласите весь список, пожалуйста"(конрольних точок). Якщо вірно те, що пише vasyl про скид в Росохан, то це вже дуже нездоровий спосіб життя.
[ Re: Re: Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)vasyl13:02:21 06/06/2007 То нормальний спосіб життя, але такі перегони поки що не для нас. На заході на такі речі є попит, тому що люди живуть рівним, впевненим життям і їм хочеться пригод на свою з.....ю. У нас в повсякденному житті значно більше "екстріму" і на такі речі можуть підписатись тільки молоді (приклад "СГ") або окремі вибрані з великих міст.
Є багато різних речей, які у нас можна робити, але на все свій час
[ Re: Re: Re: Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)victour16:19:16 06/06/2007 Погоджуюсь, та при всій ризикованості - ризики повинні бути адекватні, навіщо перетворювати В НАС такий захід в нещодавно згаданих "Загнаних коней..."
З грибного досвіду знаю, що коли на мус ідеш(а тут треба підбігати) перевтомлений то починаєш частенько шпортатись, і тут вже як повезе.
І ще одне, хоча напевно не за адресою, - де ж можна дізнатися про реальну трасу(може все не так і складно)?
[ Re: Re: Re: Re: Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)vasyl16:51:31 06/06/2007 Вся суть і є, очевидно в тому, що ти приходиш на старт і тобі дають конкретні точки. До цього моменту всі можливі варіанти перебігу маршруту передбачаєш сам - як вгадаєш.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)rstm11:46:40 07/06/2007 Нитку маршруту можна отримати на старті, або після змагань організатори або хтось інший поділиться.
[ Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)vasyl17:50:51 04/06/2007 Всі перегони очевидно будуть у вигляді синусоїди, інакше яка логіка падати з Яйка Ілемського в долину Росохана, щоб потім ломитись наверх в лоб на Молоду. Є ж чищений і маркований шлях. Чи ви так випробовували дівчину, яка прийшла до нас вся покусана (не вами - комарами та мошками:)?
[ Re: Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)vassia18:08:28 04/06/2007 Яка логіка маршрут 2-х, 3-х днів бігти за 24 чи за 30 год? Який в цьому кайф ? Навіщо для цього їхати в Карпати ? Давайте сходження Ратуша - Високий Замок - 24 рази за 24 години, або 48 раз за 24 год. Або Сколе-Турка по азимуту за день......Не розумію мотивації, хіба гормони.....
[ Re: Re: Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)rstm11:52:37 07/06/2007 логіку можна знайти в усьому. Є люди котрі бігають щоранку, є котрі бігають марафони, а є такі, які дивляться на перших як на вар’ятів.
Дайош змагань різних і побільше, нарід сам собі вибере що йому довподоби, а на відверто погано організовані просто заб’ють.
[ Re: Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)www.gorgany.com23:09:54 05/06/2007 Що справді є повністю чищений шлях з Яйка на Молоду? Про таке мріялось, але дивлячись здалека на море жерепу, було трохи страшно пробувати. Розкажіть, будь-ласочка, де та стежка є.
От тількит ніяк не можу зрозуміти нарікання на долину Росохана. Ще ж справжня горганська краса. Навіть чищена стежка такого щастя не завжди замінить:-)
[ Re: Re: Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)vasyl12:56:23 06/06/2007 Від 2002 року є розчищена стежка відразу за Поганцем і далі через Укерні, Сиваню Лолінську та Молоду опускається до ур.Кругле (долина Молодої). Інфо про це було ВСЮДИ і не хоче про це знати тільки той, хто спеціально не хоче ходити стежками.
З Яйка Іл. треба падати на перемичку і звідти підніматись вверх на Поганець. Даний відрізок є в планах на прочищення, але не впевнений, що це буде цього року.
Саме про це я казав дівчині. Ви ж повели, очевидно, по райтштоку зліва (який виглядає краще ніж стежка вверх, на якому ще має бути джерело) і далі впали в долину Росохана.
[ Re: Re: Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)rstm11:48:35 07/06/2007 Андрію, а що ти намалював маршрут гонки сидячи вдома за компом, а тепер хочеш загнати туди людей і послухати що вони про це все думають?
[ Re: Re: Re: Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)www.gorgany.com23:08:57 09/06/2007 Жартуєш, Ростику:-) Маршрут перевірений і гарантовано прохідний. Наступного тижня повісимо на сайті, трохи детальнішу інфо по кп, куди ходити, куди не ходити, призовий фонд, таке інше. Примусове стахування нахаляву від "Універсальної". Отож, переживати нема про що:-)
[ Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)victour15:55:33 07/06/2007 Питання до організаторів:
1. Як можна визначитися з участю в цих змаганнях не знаючи навіть схематично маршруту? Що це за орієнтири такі - хр. Аршиця, р. Молода?
2. Наскільки зрозумів з зашифрованого місця старту - це або сад на Правицькому Кордоні, або зруб там же через ріку.
То як буде вирішуватися питання зловживання автотранспортом? Звідти ж можна під"їхати під сідло на Яйко, так само можна возитися вздовж Молодої і Мшани.
До rstm:-) і що силяти на ту "нитку" вже після змагань?
[ Re: Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)rstm16:05:29 07/06/2007 ...силяти буде хто на шо гаразд, хто грибочки, хто пляшечки, хто враження з фотографіями.... :)
[ Re: Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)www.gorgany.com23:16:56 09/06/2007 Місце старту - за мостом, але трохи перед садом на правицькому кордоні. Кляті лісовози зовсім розбомбили там дорогу - до саду тепер так просто не доїдеш.
За потенційними порушниками буде слідкувати "група по боротьбі з транспортом". Всім лісовозам поспускаємо колеса.
[ Re: Re: Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)victour15:47:56 11/06/2007 Перед самим садом, десь до 30-50м. колія з болота від лісовозів. Кілька хлопів з лопатами до години(може й менше) зіб"ють той горбик, дно тверде. Заїжав там весною трохи прошпортавши сам, щоб не чіпало балкою.
А може вийдіть на владу, домовитесь на рахунок технікИ - нехай "розвивають туризм" і прогорнуть. Та поличка перед садом так собі, - САД то є річ.
[ Re: Gorgany Race 2007 ]відповів(-ла)www.gorgany.com14:18:17 23/06/2007 До речі - призовий фонд 1748 грн. Отримує готівкою команда - переможець.
[ Cупермарафон 2007 ]додав(-ла)Romik15:20:48 18/05/2007[ permalink теми ] Надмарафон-2007 100км за 24год -
саме під цією назвою в Тернополі вже вкотре буде проведено традиційний
пробіг. Відбудеться він під гаслом "Спробуй перемогти принаймі самого себе!"
і присвячений 100 річниці від дня народження Романа Шухевича. Організатори забезпечують КП 25, 50 та 75км на яких буде водичка та невеличкі перекуси, також можна буде залишити свої речі.
Старт о 19 годині 26 травня з Театрального майдану міста Тернополя, фініш - хто як постарається..:) головне вкластися в 24 години. Вимоги до учасників - розуміти, що таке 100км)), долати відстань тільки на своїх двох, здоровя Ваше - слідкуєте Ви. Переможцями вважаються усі, хто подолав дистанцію у визначений час. Призи, правда, як завжди не надто суттєві, але кількість учасників щороку збільшується, що не може не радувати:)
Детальна інформація у мене - Роман, тел.80663068333, 80673512637
та У Володі, тел. 80979452285, 80673512812, ТК "Кристал"
То ж, СПРОБУЙ ПЕРЕМОГТИ ПРИНАЙМІ САМОГО СЕБЕ!
п.с. хлопаки! Перед тим, як приколюватися знайте - кожного року цю дистанцію вдало долають дівчата і від цього дуже задоволені:))) то ж самі спробуйте перед тим як давати настанови..
Чекаємо в Тернополі!
[ Re: Cупермарафон 2007 ]відповів(-ла)ya_borman20:32:24 18/05/2007 тобто запрошуються усі бажаючі ?
це точно?
[ Re: Cупермарафон 2007 ]відповів(-ла)Roman10:59:10 21/05/2007 > також можна буде залишити свої речі.
[ Re: Cупермарафон 2007 ]відповів(-ла)Romik13:03:41 21/05/2007 ja zaraz u Polshchi! Vsi pytannja do Volodi, tel vverhu!
[ увага: конкурс! ]додав(-ла)volodyal23:42:25 17/05/2007[ permalink теми ] Любий друже! Ти активна, непосидюща особистість. Твоє життя сповнене неймовірних вражень від гірських мандрівок. Тобі вдалося зафіксувати їх на плівку чи в пам’яті? Поділися враженнями з іншими, стань учасником конкурсу „Я люблю гори, простір, далечінь..." приурочений до 65-річчя УПА. Конкурс проводить ЛОО ДГО .Дитячий альпійський рух" за підтримки Управління у справах сім’ї та молоді ЛОДА та студентського тижневика „Аудиторія".
оригінал новини тут: http://karpaty-tour.org.ua/ind ex.php?id=37
[ Акція "Чисті гори" (Плісце) ]додав(-ла)Юрко23:20:28 09/05/2007[ permalink теми ] Дата: 26-27 травня 2007 р. (сб. нд). Тривалість: ~ 12:00 - 18:00 суботи.
Місце: район с. Осмолоди Рожнятівського району Івано-Франківської обл.
Мета: 1) прибирання території довкола с. Осмолода від сміття (ур. Трикутник та інші) - жінки та особи, що за станом здоров’я не можуть носити важкі речі; 2) винесення будматеріалів для притулку на пол. Плісце; 3) показово-виховний характер акції, пропагування чистого довкілля та здорового способу життя.
Добирання: трансфер Івано-Франківськ - Калуш - Осмолода.
Рекомендоване індивідуальне добирання (туди): для жителів Франківська: а) 07:45 бус ІФ-Долина (до Брошнева), 09:10 бус Брошнів - Осмолода (прибуття: 11:00), вартість 6 + 6 = 12 грн. або а) 08:10 ІФ - Рожнятів (до Небилова, прибуття: 09:30±0:10 хв), 09:40 Калуш - Осмолода, вартість 6,50 + 3,50 = 10 грн. Для жителів Калуша: 08:05 автобус Калуш-2 - Осмолода, прибуття 10:45. Вартість - 9 грн.
для пасажирів потягу № 43 Київ - ІФ: а) 08:50 бус ІФ - Ясень (прибуття: ~12:20), б) ~ 13:00 автобус Калуш - Осмолода, (прибуття: ~13:30).
(назад): а) 13:45 автобус Осмолода - Калуш (для франківчан та пасажирів потягу № 44 - до Перегінська); б) 15:30 автобус Рішняте - ІФ (з Перегінська), прибуття: ~ 16:45 (АС-3), ~ 17:00 (зал. вокзал)
Особливості: мати робочий одяг, гірське взуття (на випадок дощу - дощовик, запасне взуття, теплий одяг на випадок холодних ночей). Робочі рукавиці та пакети для сміття - за рахунок спонсорської допомоги. Інвентар - від організаторів. Продукти - власні, гаряча вода - централізовано. До полонини Плісце плануємо 6 км трансфер, решта 3 км - піший перехід. Тривалість переходу для індивідуальних груп - 2-3 год. Маршрут маркований біло-зеленим маршрутом (на Ґрофу). Розміщення на полонині у власних наметах, частина - на горищі притулку (у своїх. спальниках).
Контакти: координатор акції Юрко Гудима, hudyma@ukr.net, (050) 527-89-95, в Осмолоді - (067) 714-13-06. Голова Фундації Василь Гутиряк gorgany@ukr.net, (050) 7772070. Рятувальна служба: Віктор Худяк, (097) 775-74-24
УВАГА! Серед учасників акції розшукується медик. Прошу заявитися.
[ Re: Акція "Чисті гори" (Плісце) ]відповів(-ла)Alex08:06:26 10/05/2007 Як зі Львова? Є маршрутка 6.15, яка прибуває в Калуш о 8.45, але через Брошнів вона не їде. Раніше не виходить.
[ Re: Re: Акція "Чисті гори" (Плісце) ]відповів(-ла)vasyl19:21:15 10/05/2007 Ранішній автобус зі Львова в Калуші на вул.Пушкіна в 8.30, але він на осмолодський не встигає.
З Калуша, та й мабуть з ів.Франківська спробуємо організувати буси чи автобус.
Юрко не хоче випереджувати події, тому про це поки не пише.
[ Re: Re: Re: Акція "Чисті гори" (Плісце) ]відповів(-ла)Alex22:37:45 10/05/2007 Зі Львова (з головного автовокзалу) є маршрутки о 4.40 і 5.10, перша проїжджає біля залізничної станції в Калуші в 7.30, на автобус встигається нормально. На автостанцію вони здається, не заїжджають.
Але проблема в тому, що більшості львів’ян так рано на автовокзал добратися неможливо - тільки на таксі. На маршрутку в 6.45 (6.15 з АС-8) вже реальніше.
[ Re: Re: Re: Акція "Чисті гори" (Плісце) ]відповів(-ла)yhirnyak15:50:28 10/05/2007 ніби є такий метод доведення теорем - "від противного" (можливо, "противний" - це сказано про піддослідну особу??)
відтак кожен, хто хоче пропагувати здоровий спосіб життя, буде робити це по-своєму:)
це пропозиція
[ Re: Re: Акція "Чисті гори" (Плісце) ]відповів(-ла)Tasic09:46:43 17/05/2007 >пропагування здорового способу життя насторожує .......... ;-)
більше того - викликає тривогу :)
[ Re: Акція ]відповів(-ла)wodopad_316:29:13 12/05/2007 Добра справа - приєднаюсь з Франківська,або доберусь сам.мій тел.80676639040.
[ Запитання ]відповів(-ла)vasyl19:02:59 14/05/2007 Шановні доброчинці, які планують брати участь в акції.
27-28 травня (неділя-понеділок) - Зелені Свята. Очевидно що 28 буде вихідним днем.
Чи не може це перешкоджати учасникам у виносі матеріалів, яких треба винести багато?
Для вирішення питання з доставкою учасників прохання ще раз зголоситись до Юрка Гудими тим, хто планує взяти участь в акції. Або підтвердити свою участь на даному сайті.
[ Re: Запитання ]відповів(-ла)Tasic19:18:05 14/05/2007 буду, зі мною - чоловік 10 (поки що підтверджують участь) з Станіслава, Спілка Української Молоді. Не всі мають намети. Добре би замовити місця на горищі :)
[ Re: Re: Запитання ]відповів(-ла)wodopad_319:54:37 14/05/2007 в свій намет доберу 3 чоловіка
[ Re: Re: Re: Запитання ]відповів(-ла)Tasic20:05:27 14/05/2007 дякую, чудово! у свій також 2 чоловік візьму
[ Re: Запитання ]відповів(-ла)wodopad_319:52:40 14/05/2007 мене ці свята не стосуються, більше хвилююсь за свої ноги=))
[ Re: Запитання ]відповів(-ла)Genyk_PMI07:59:17 15/05/2007 Зголошуюсь ще раз.
В неділю готовий працювати.
Хотілось би місця десь на горищі, але як треба, то можу взяти намет (Hannah Serak, 3-4 чол.)
[ Re: Re: Запитання ]відповів(-ла)Genyk_PMI08:29:10 15/05/2007 шось не уважно подивився:
в понеділок (28) теж готовий :)
[ Re: Re: Re: Запитання ]відповів(-ла)vassia10:13:05 15/05/2007 в своєму сераці (3+1), поселю 1-2чол. (якщо вони йогонестимуть :-))))
[ Re: Re: Re: Re: Запитання ]відповів(-ла)Genyk_PMI10:50:19 15/05/2007 хмм...
пропоную бартер (якщо є така можливість): ви мене "везтимуть" зі Львова (на авті, підслухав в попер. дискусії), а я "нестимуть" намет? :)
[ Re: Re: Re: Re: Re: Запитання ]відповів(-ла)vassia12:45:43 15/05/2007 На сьогодні в екіпажі: Стражніков (2 ч.), Гірняк (1 чол.), я (1 чол.), Так що ніби 1 місце є........
[ Re: Запитання ]відповів(-ла)piglet127613:28:21 15/05/2007 я буду. якщо є ще місця на горищі - зарезервуйте одненьке, бдл.
[ Re: Запитання ]відповів(-ла)Alex22:58:24 15/05/2007 Буду, плюс ще 2-3 людей. Намет є. Постараємося власним авто :)
[ Re: Re: Запитання ]відповів(-ла)hooligan15:38:10 19/05/2007 +2! В намет ще 1-2 можу взяти.
[ Re: Акція ]відповів(-ла)vasyl19:21:38 14/05/2007 Також тільки-но домовився за доставку матеріалів (цегли) та людей вантажо-пасажирською Газелькою з Калуша та ГАЗ 66 (кунгом) з Перегінська. Ще один ГАЗ 66 плануємо взяти в Кузьминці.
[ Re: Акція ]відповів(-ла)wodopad_309:24:37 20/05/2007 цікаво чи з Росії хтось приїде після цього-
http://otvet.mail.ru/question/ 5687652/
[ АВТОНОМНЕ ДОБИРАННЯ З ФРАНКІВСЬКА (ДЛЯ ЙОГО ЖИТЕЛІВ) ]відповів(-ла)Юрко18:06:39 21/05/2007 06:55 є маршрутка ІФ - Вигода, пересадка на автовокзалі Калуша на Калуш-Осмолода (відпр. прибл. 08:20). Вартість ~ 4,50 (через касу)+9(через водія) =13,50
[ А як зі Львова? ]відповів(-ла)hooligan14:49:15 24/05/2007 Львів’яни! Як добираємось до Осмолоди? Може якось разом, абись веселіше було!
[ Re: Акція ]відповів(-ла)vyjko08:20:47 23/05/2007 Я готов+мій 2-місний намет
[ Re: Акція ]відповів(-ла)koreli10:27:52 24/05/2007 Привіт усім... Маю можливість їхати машиною з Києва в Осмолоду. Планую виїзд 25.05 ввечері туди (9 годин дороги) і 27.05 ввечері назад (також 9 годин). Щоб мені було дешевше - пропоную приєднуватись... Вартість в одну сторону - 100 грн/карпатець (ціна виведена з розрахунку, що їде 3 особи зі мною).
[ Плісце??? ]додав(-ла)hooligan22:54:32 07/05/2007[ permalink теми ] Шановні, то як буде проанонсована акція на Плісці 26-27 травня чи ні? Вибори перенесли, тож з чистою громадянською совістю (кого то ще обходить) можна добудовувати хатку. Хтів би долучитися до цього дійства, але тре сплановувати свої вихідні наперід. То як? Готувати лижі на Плісце???
[ Re: Плісце??? ]відповів(-ла)vasyl19:57:21 08/05/2007 За лижі не впевнений, але добрий рюкзак бери. Дата не помінялась. Більше інфо буде за пару днів, а трохи деталей є в загальному.
Організацією заходу займається Юрко, який буде за пару днів і все напише.
[ Re: Re: Плісце??? ]відповів(-ла)Roman18:38:29 09/05/2007 судячи з кількості 500 цеглин - тут радше тачки потрібні, а не рюкзак :)))
[ Re: Re: Re: Плісце??? ]відповів(-ла)dUmka13:35:33 10/05/2007 Шо бдеш на Плісце тачку з цеглов тарабанити? хтів би я на це подивитись:)
[ Re: Re: Re: Плісце??? ]відповів(-ла)vasyl19:17:12 10/05/2007 Він має тачку з гвинтом, як у Карлсона. Може хтось має такого знайомого?
[ Re: Re: Re: Re: Плісце??? ]відповів(-ла)Roman10:42:18 11/05/2007 До речі, сміх сміхом, але просвітіть: під Грофов нема траверзу з східного боку?
Тоді б можна було машинов то всьо затарабанити під Коня, а потім траверзнути Коня та Грофу по рівному?