стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Акції"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в

сторінки: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 ·

 1. [ До уваги тих, хто їде в Горгани ] додав(-ла) Andre 15:10:25 04/03/2005 [ permalink теми ]
  Виїзд в неділю в 7:10 з вул. Виговського (біля Залізничної райадміністрації).
  Або треба бути на перехресті вулиць Стрийської та Наукової в 7:25.
  P.S. Спальники бажано мати всім.
  До зустрічі
 2. [ РЯТУЙМО КАРПАТИ!!! :-( ] додав(-ла) Flyin [guest] 22:27:24 03/03/2005 [ permalink теми ]
  РЯТУЙМО КАРПАТИ!!! :-(

  Шановне товариство,

  Катастрофічна ситуація з вирубками лісів, забудовами і прочою херньою. Скоро не буде куди піти. Купа класних карпатських місць, які я страшенно любив, останніми роками перетворилася на місячний ландшафт. Не мені, старому карпатському вовку, вам, старим карпатським вовкам, про енто розповідати. Останньою краплею стала планована вирубка на Плішці, куди ми вже років шість їздимо з друзяками зустрічати Новий Рік.

  Коротше, як на рахунок серйозно взятися за порятунок Карпат? Буцімто гапельсинова революція мала би щось навчити. Час на пряму громадянську дію, імхо...

  Словом, я шукаю однодумців, аби починати боротися. Потрібно зібрати інформацію, конкретно де, як, хто рубає, проаналізувати наші можливості, діяти як заявами/проханнями/вимогами/су дами/етц, так і банальними вуличними методами (благо є трирічний досвід вуличних акцій і пройдена у якості масовіка-затєйніка помаранчева революція у Львові). Карпати болять, треба щось робити.

  Є реальна можливість почати це як один з проектів Альянсу "Майдан" ( більше читати тут, http://www2.maidanua.org/news/ view.php3?bn=maidan_free&t rs=0&key=1109626685&fi rst=1109816678&last=110966 9796 ). Майдан, хтось може знає, то є найпопулярніший сайт громадянської опозиції номер один з довгою славною історією і гугль ренком шість цілих нуль десятих. Ми (я в редакційній групі) чимдалі, тим серйозніше виходимо в реал, і я по-справжньому хочу зайнятися Карпатами в межах, які надають мені мій рівалюціонний досвід, медійні/людські можливості Майдану орг уа, "Спротиву", активістом якого я є, і жалюгідної дещиці часу, яку я маю окрім своєї основної роботи програміста (про жалюгідність цієї дещиці айтішники знають дуже добре).

  Альянс Майдан прикільний тим, що ми зможемо підключити дуже багато дуже компетентних громадянських активістів (правників, ітп) до нашого проекту, як тільки він охвормиться і почне реально щось робити.

  Далі нижче, бо не влізає в текст бокс.
  • [ Re: РЯТУЙМО КАРПАТИ!!! :-( ] відповів(-ла) Flyin [guest] 22:28:51 03/03/2005
   Вибачєйте, що я в такім сумбурі це все написав - чесно кажу, на карпатах ком уа не був уже трильйон років, не знаю, шо тут робися і може хтось уже піднімав таку тему. Я не думав ще нічого конкретного про те, як воно буде виглядати, в яких рамках здійснюватися, і тому постю то тут, може комусь теж воно болить, хтось зможе щось таке хороше запропонувати.

   Карпати назавжди!

   Славко Флаїн.
  • [ Re: РЯТУЙМО КАРПАТИ!!! :-( ] відповів(-ла) jarko 00:08:38 04/03/2005
   напиши мені всі місця, точні координати, а ще краще - приєднуся під час зйомки, ефір на 5-му каналі
   jarko@rawa.kiev.ua
   • [ Re: Re: РЯТУЙМО КАРПАТИ!!! :-( ] відповів(-ла) Flyin [guest] 12:27:16 04/03/2005
    Проблема в тому і є, що "місць" настільки багато, що вибрати дуже тяжко. Більше того, там куплені всі дозволи і воно зверху все "легітимне". Я тому на сайті шукаю людей, які мають більше структурованої інфи, щось виясняли...

    Так що дуже дякую за пропозицію, я тобі одразу повідомлю, як тільки буде куди їхати і про що розповідати.
  • [ Re: РЯТУЙМО КАРПАТИ!!! :-( ] відповів(-ла) Юрко 09:56:51 04/03/2005
   Привіт, Флаінн, сто років тебе не чув. Вертайся з басурманщини, будемо ліси оберігати. Карась пропонував наступні заходи:
   1) забивати "сотки" в стовбури, або оплутувати їх колючкою. Пропонується робити це на краю вирубки, яку завідомо планують розширювати.
   2) диверсія проти трелювальної техніки - це є кримінально-карані дії, тому як останній варіант.
   3) юридичні дії: підключати екологічні правозахисні організації типу "еко-право", завалити неправомірних користувачів лісу типу сурків, медведів і шуфличів позовами до суду.
   4) то саме зробити з балогою, який недалеко втік від різака.
   5) то все слова, але які дуже скоро перетворяться в дії. Нова влада в цьому повинна помогти.
   • [ Re: Re: РЯТУЙМО КАРПАТИ!!! :-( ] відповів(-ла) Flyin [guest] 12:17:37 04/03/2005
    Привіт :-) Та я вже трильйон років як в Україні. Вирвався з золотої клітки :-) Тому можна й в реалі стрітися погутарити...
   • [ Re: Re: РЯТУЙМО КАРПАТИ!!! :-( ] відповів(-ла) Alex [guest] 12:37:37 04/03/2005
    Дуже гуманно щодо дерев забивати сотки в стовбури :(
    Взагалі треба напевно переймати досвід у закордону, власне ходить про природоохоронну діяльність на рівні заповідників, бо як це не сумно для туристів, зупинити "законні" вирубки можна лише таким шляхом. Незаконні - ніякі заповідники не зупинять. Їм просто повинно стати НЕВИГІДНО рубати ліс. А в найближчому майбтньому цього ніяк не буде...
    • [ Re: Re: Re: РЯТУЙМО КАРПАТИ!!! :-( ] відповів(-ла) Юрко 18:34:56 04/03/2005
     з двох зол вибирають менше. Нашого хлопа перед бабликами ніякий заповідник не зупинить. А от пірвана гусениця - це вже діло :)
    • [ Re: Re: Re: РЯТУЙМО КАРПАТИ!!! :-( ] відповів(-ла) vasyl [guest] 13:06:25 06/03/2005
     Повністю згоден з Алексом. Потрібно боротись з вирубками економічними методами - зробити так, щоб було НЕВИГІДНО масово рубати. Але відразу треба бути готовим більше платити за меблі.
     1 варіант - створення заповідних зон. Це може зупинити вирубки і то тільки в певних межах. Адже в районі Говерли теж ліс рубають час від часу (парки мають різні зони).
     Трельовщики завжди можна відремонтувати, ліси теж будуть рубати, так як деревина старіє і гниє, а так вона ще приносить користь людям.
     2.Найбільш дієвим способом зупинки МАСОВИХ вирубок - заставити лісогубів прибирати за собою. Адже береться тільки необхідна деревина, все інше спалюється (повиннно спалюватись). Але цього майже ніхто не робить і за цим не контролюють. Простіше заплатити невеликий (в порівнянні) штраф, і на все закриваються очі.
     От якщо їх заставити це все прибрати після себе, це може зайняти стільки ж часу, скільки саме вирубування дерев.
     3.Що необхідно ще зробити, це змінити голів держлісгоспів.
     Якщо проїхати в райони лісорозробок і запитати, в чиїй оренді в селі найближчі землі до лісу, відповідь буде одностайною. Людьми, які вирішують всі питання в лісорозробних районах, є голова держлісгоспу та районний голова. Іншою важливою структурою є держліснагляд (можливо не точно сказано) та державна екологічна інспекція. Саме вони повинні штрафувати.
     4.Але найбільшою проблемою в цій державі була і є мала заробітна плата. Тому всі працівники тих же лісгоспів, інспекцій тощо змушені на все закривати очі - ВИМУШЕНО, тому що ЖИТИ за щось ТРЕБА. Тобто необхідно змінювати систему, а це не один рік роботи.
     5.Як памятаю, Карась писав ще про повернення ПДВ за вивезення лісу, теж елемент бізнесу.
     6.Варіант - через розвиток туризму, а саме створення рекреаційних зон. Якщо створити мережу туристських маршрутів і захистити їх законодавчо, рубати на цих ділянках ніхто не зможе. Але головне, що місцеві жителі самі будуть зацікавлені в збереженні лісів (інакше туристи не приїдуть).
  • [ Ілюстрація ] відповів(-ла) Flyin [guest] 12:34:28 04/03/2005
   http://maidan.org.ua/news/getf ile.php3?key=1109864790&att_id =2575&site=maidan&bn=maidan_no vyny

   Околиці Синевира (типу заповідна зона) - зверніть увагу, обидві сопки обабіч озера неслабо порубані.
 3. [ Горгани на 5-6 березня ] додав(-ла) Andre 11:49:28 24/02/2005 [ permalink теми ]
  На 5-6 березня, або якщо вихідний перенесуть з суботи на понеділок то на 6-7 березня, планується виїзд в Горгани. Орієнтовний маршрут та графік:
  5.03 - виїзд зі Львова автобусом. Приїзд в Яремче. Сходження на г. Явірник. Ночівля в с. Микуличин в досить комфортних умовах - по чотири людини в двомісних номерах.
  6.03 - Сходження на г. Горган Микуличинський. Організація спуску дюльфером зі скель для бажаючих. Або ще якісь забави придумаєм.
  Вартість проїзду та проживання 54 грн. з людини.
  За додатковою інформацією звертайтесь до Сергія Копанського за тел. 62-46-52 (дом.). Або якщо він буде тимчасово недоступний на вихідні, то до мене 8-050-371-03-23 Андрій
 4. [ Пікуй 2005 ] додав(-ла) Andre 16:11:56 19/01/2005 [ permalink теми ]
  29-30 січня відбудеться традиційне сходження на г. Пікуй. Як і минулого року є можливість поїхати або на один день або на два.
  29-го січня - виїзд автобусами. Сходження.
  30-го січня - заїзд на водоспад на Кам’янці.
  Вартість поїздки на одинь день становить 28 грн, на два дні 40 грн.
  За докладною інформацією звертайтесь до Сергія Копанського за телефоном (0322) 62-46-52
 5. [ Каток у Львові ] додав(-ла) @lien 12:45:44 18/01/2005 [ permalink теми ]
  Відкрився штучний каток на «Медику». Ввечері освітлюється прожекторами. Ковзани видаються на
  прокат - 8 грн/пара. Квиток на годину коштує також 8грн. У вихідні - значно дорожче.
  (http://relax.lvivport.com/pos t/4/145)
  Цікаво до якої години каток працює і які все таки ціни на вихідних.
  Хто має додаткову інформацію, буду вдячний.
  • [ Re: Каток у Львові ] відповів(-ла) Юрко 18:40:26 18/01/2005
   раджу ковзани по розміру підбирати добре і брати пластикові, ніяких шкіряних.
  • [ Re: Каток у Львові ] відповів(-ла) Zoryana 17:15:12 19/01/2005
   Каток працює з 11.00 до 23.00, а в п’ятницю, суботу та неділю – з 07.00 до 10.00.
   Детальніше читайте http://www.gazeta.lviv.ua/arti cles/2005/01/19/1808/
   Про свої враження ще не можу розказати, бо ще там не була... Але дуже хочу ...
 6. [ Хтось хоче на п’ятитисячник в Ірані? ] додав(-ла) iggi [guest] 23:30:08 12/01/2005 [ permalink теми ]
  Група львів’ян (ГО "Підкова", "Вірус без кордонів") збирається у березні автостопом рушити у Іран. Це буде не просто мандрівка, а акція в рамках циклу "Хвиля Свободи", присвяченої помаранчевій революції. Десь на кінець березня - початок квітня заплановано сходження на найвищу гору персів Дамаванд (5604м). Ми відкриті і запрошуємо приєднатися усіх бажаючих. У нашій компанії вже є альпіністи і люди, які знають мову іранців - фарсі. Найбільше раді досвідченим альпіністам і ще більше будем тішитися, якщо знайдуться активні спонсори. Хоча на Дамаванд не усі полізуть. Можна об’їздити стопом Іран аж до Перської затоки. Отож, підірвані карпатівці, запрошуємо. Дивіться сайт: east05.vbk.org.ua
 7. [ Сніговий поїзд ] додав(-ла) Hrobak 02:19:07 04/01/2005 [ permalink теми ]
  Люди скажіть хтось шось знає про "Сніговий поїзд". Він буде того року
 8. [ Ramany ] додав(-ла) Katia [guest] 18:42:53 05/11/2004 [ permalink теми ]
  Сидячі на горі Молодій ти не міг бачити Парашку і Великий верх, а тим більше вогонь.Так як гора Молода знаходиться
  в Івано-Франківській області, а гора Парашка і Великий Верх у Львівській області.
  • [ Re: Ramany ] відповів(-ла) Юрко 09:26:45 08/11/2004
   Ага, я колись бачив ту репліку, але поміряти ту відстань і навести переконливий аргумент руки не дійшли. Коротче, будете міряти - орієнтуйтесь на 80 км по прямій. За хорошої погоди літньоосінньої. Взимку при -20 - навіть 100 чи 120 буде. Тим паче з вогнем уночі. А ОБЛАСТІ, Катю, тут ні до чого.
   • [ Re: Re: Ramany ] відповів(-ла) C++ 19:46:16 08/11/2004
    А пряма видимість там є?
    • [ Re: Re: Re: Ramany ] відповів(-ла) yhirnyak 09:55:34 09/11/2004
     відповідно "озі", пряма лінія
     Молода-ВВ 46км
     Молода-Парашка 57км

     лінія на ВВ іде БІЛЯ вершин 1400, себто видимість була б 100%, якби Земля була плоска (чи цей недолік на 46км затулить 300м висоти - руки рахувати не дійшли, але сумніваюся)

     лінія на Парашку - майже рівно через дві висоти 1620 масиву г.ЯйкоІлемське, через вершину перед Парашкою на 100м від неї нижчу - видимості може і не бути. Хоча на фотці Яйка з Молодої видно якісь горби що за всіма ознаками можуть містити і Парашку
     • [ Re: Re: Re: Re: Ramany ] відповів(-ла) Юрко 17:38:12 09/11/2004
      Забадяжим круту воєнну формулу: Д = 4,1К (¬ В + ¬ В1), де К – коефіцієнт прозорості атмосфери (1 – ясно, 0,85 – незначний серпанок, 0,7 – середній серпанок, несильний туман – 0,3, густий туман – 0,1), В – висота спостерігача на рівнем моря, В1 – висота потрібного об’єкта, ¬ - квадратний корінь

      Ітого, за умови ідеальної видимості к=1, Парашку з Молодої мало б бути видно на відстані 307 км (!). Дика цифра, але цифра.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Ramany ] відповів(-ла) jarko 22:23:44 09/11/2004
       Браво!
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Ramany ] відповів(-ла) zanuda 01:28:21 10/11/2004
       К=1, у вакуумі.
       А в густому тумані та формула нідочого, бо все, власне, і визначаєтьса цією густиною туману.
       То може бути і 4 метра, а може і 400...
       А взагалі-то К різна на різних висотах.
       Ага, є ще міражі. А з ними теоретична видимість кінчаєтьста взагалі хто-зна де.
 9. [ Ювілейне сходження на Пікуй ] додав(-ла) Andre 16:46:37 01/11/2004 [ permalink теми ]
  В неділю 7 листопада відбудеться сходження на г. Пікуй присвячене 40-річчу першого виходу на цю вершину членів Львівської обласної федерації спортивного туризму. Виїзд автобусами в неділю о 7:00.
  Запрошуються всі бажаючі.
  За довідками звертайтесь до Сергія Копанського за телефоном 62-46-52 (дом.)
 10. [ Сервус друзі! ] додав(-ла) sclub 02:19:21 05/10/2004 [ permalink теми ]
  16-17 жовтня в Ужгороді фестиваль вина, пропоную не пропускати цього дійства http://lisoteh.civicua.org/news.html


сторінки: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 ·

список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::