стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Акції"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в

сторінки: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 ·

 1. [ "Стежками Героїв" ] додав(-ла) Guest [guest] 23:20:24 07/05/2005 [ permalink теми ]
  Слідкуйте за перебігом гонки на <www.ozo.org.ua>
 2. [ День Львова ] додав(-ла) North 18:31:41 06/05/2005 [ permalink теми ]
  Соррі, то не про Карпати, але:
  Якщо ти справжній патріот рідного Львова, природжений актор або просто смілива та епатажна людина, приходь 8 травня о 18.00 до пам’ятника Шевченку в прикиді романтичного привида (чорний плащ, біле простирадло, бліде личко, великі ікла, довге спутане волосся - взагалі вільний простір для фантазії) і тусуйся в своє задоволення, розповідаючи людям на повному серйозі, що ти - привид із старого будинку на Валовій 15, який знесли, а на його місці збудували потворну будівлю, в якій не може жити пристойний привид-естет, або що в твоєму будинку велика тріщина в стіні, тебе продуло і тепер мучить радикуліт. Або ти живеш на Цитаделі, але там так багато сміття, що нема де прилягти під місяцем (знову ж таки - фантазуй!!!).
  Адже нездарний санітарний та архітектурний стан міста Лева тебе давно дістав, чи не так?
  До зустрічі на День міста!
 3. [ ту тікетс ту Да,блін ] додав(-ла) jarko 14:19:23 26/04/2005 [ permalink теми ]
  Знайшов ще одного спонсора на квиток - громадську організацію "weti". Тепер до акції прибирання Карпат можуть долучитись вже двоє студентів з Києва. Що потрібно робити і як отримати гроші - пишіть мені на jarko@rawa.kiev.ua
  ага, ще як бонус вони отримають пиво від Юрка.
 4. [ Скелі Довбуша в суботу 23.04 ] додав(-ла) Andre 11:17:56 22/04/2005 [ permalink теми ]
  В суботу 23 квітня проводиться одноденний виїзд на скелі Довбуша.
  В програмі поїздки "екстремальні розваги".
  Виїзд в суботу в 7:00 зі Львова з вул. С. Бандери (район Першої гімназії та головного корпусу Політехніки).
  Є 5 вільних місць.
  Вартість поїздки 15,00 грн з людини.
  Дзвоніть до Сергія Копанського:
  домашній (0322) 62-46-52
  мобільний (050) 370-50-73
 5. [ Врятуймо Карпати! ] додав(-ла) Mox 09:36:47 19/04/2005 [ permalink теми ]
  Потрібно шукати однодумців - і об’єднувати зусилля!

  Подивиться ось сюди:
  http://alliance.maidanua.org/p roject/Vryatuymo_Karpaty
  • [ Re: Врятуймо Карпати! ] відповів(-ла) Юрко 08:35:18 20/04/2005
   нарід! мене туди не пускають, в когось є щось схоже?
  • [ Re: Врятуймо Карпати! ] відповів(-ла) yevgen 00:58:37 23/04/2005
   Подивіться, як рубають ліси! Це питання потрібно виносити на державний рівень, звертатися у відповідні інстанції. В кінці кінців, написати звернення в Адміністрацію Ющенка. Він не "далека" від Карпат людина.
   • [ Re: Re: Врятуймо Карпати! ] відповів(-ла) jarko 10:52:05 23/04/2005
    Боюся, що інформація не доходить і не дойде. В Усть-Чорна нас всі запевняли, що ліс вже не крадуть, що все нормально.... тільки священник - єдина людина, що "на камеру" сказала, що все продовжується. Він, мабуть, і більше міг би розповісти, але тайна сповіді не дозволяє...
    • [ Re: Re: Re: Врятуймо Карпати! ] відповів(-ла) Mox 14:34:39 24/04/2005
     Потрібно зібрати якомога більше такої Інформації.
     Сайт http://maidan.org.ua разом http://alliance.maidanua.org , де викладений ПРОЕКТ по порятунку Карпат, може забезпечити розголос в ЗМІ про ці проблемні місця, доносити інформацію про безпредєл у Карпатах на всезагал, закликати активний народ приєднатися до акцій по збору сміття.
     Самі Майданівці і майдоноподібні :) (тобто просто не байдужі до проблем) збираються провести таку акцію в липні-серпні. Але багато хто може приєднуватися і до інших подібних акцій в інший час.

     Потрібна лише ІНФОРМАЦІЯ про ПРОБЛЕМНІ БЄЗПРІДЄЛЬНІ місця!

     Пишіть!
     Дамо розголос!
     Будуть результати!
     • [ Re: Re: Re: Re: Врятуймо Карпати! ] відповів(-ла) vasyl 16:22:09 24/04/2005
      Позитивний настрій та оптимізм - це добре, революційні настрої ще не згасли, але все це мені нагадує методи роботи "Грінпіс" - на мій погляд забагато шуму.
      Для преси розмістити новину - це заповнена сторінка в газеті, ефірі і т.д., тобто з цим якби великих проблем не повинно бути, ососбливо враховуючи передвиборну ситуацію, з якої ми вже скоро не вийдемо. На мій погляд краще робити все меншими групами, але з реальним результатом. Квіточки на трельовщику будуть виглядати на картинці дуже зворушливо, але тому лісорубу треба щось їсти, це його робота. Одна справа революції робити, але значно важчим є щоденно над всім цим працювати. Більшість до цього не готова, та й жити за щось треба. Крім того, влітку забороняти рубати дерева теж особливо не потрібно - переважно ліси рубають взимку.
      Інша річ - екологічні акції по очистці сміття. Знайомі в Польщі (Бещадах) стверджують, що в них все теж туго починалось, але з часом дійсно стало чистіше, але в основному через організацію туризму. Важливим також є питання ментальності нації. Смітити повинно стати НЕЗРУЧНО, краще працювати в напрямку щоб НЕ СМІТИТИ, тоді і прибирати не потрібно. Ще варіант - необхідно створювати певні місця для залишків сміття.
      Якщо маєте стільки енергії, можете спробувати написати внесок в Фонди - на екологічні потреби гроші можна отримати через Гранти. Але найголовнішим є БАЖАННЯ у влади та лісових служб це зробити. Тоді і громада підтримає. Повинно бути навпаки, але гром.суспільство не будується за короткий час.
      А на місцях люди думають перш за все щоб прожити. Поки що ще сумно це все виглядає.
      • [ Врятуймо Карпати від сміття! ] відповів(-ла) Mox 23:56:10 24/04/2005
       Насправді дійсно, перевертати з ніх на голову - революції робити - руйнувати - не час. Потрібно відбудовувати. Проект "Врятуймо Карпати" не є короткочсним, це радше велика мета, до якої потрібно тягтися. Карпати - не тільки ліси, а й люди, що там живуть, часто у злиднях. Їм теж у чомусь треба рятувати-допомагати. Дійсно, поки не буде лад в економіці і політиці, все інше буде важче зробити.

       Маленькі, але реальні ДІЇ (акції) - це і є шлях до тієї великою мети. Сайт Майдан.org.ua діє саме так.
       Як раз зараз ми складає список еко організацій, до яких можна б було б звернутися (результати звернень будуть на сайті http://alliance.maidanua.org/ ). Крім того, шукаємо і держмужів, що відстоюють екологію у ВР. Наприклад, УНП.

       Ось звернення української екологічної громади
       http://upp.org.ua/analytic_det ail.php?analytic_id=274

       У липні-серпні майданівці (і не тільки) збираються у Карпати. Давайте разом збирати той бруд! Але, як Ви писали про Польшу, це були АКЦІЇ, тобто не тільки безпосередній збір сміття, а й показ на всезагал, що це НЕОБХІДНО робити всім. Як зробити так, щоб інші зацікавилися тим і долучилися - і буде наша задача.
       Як вважаєте?
       Чи є в Вас більш докладна інформація, що саме робили в Польщі?
 6. [ Очистимо Карпати від сміття ] додав(-ла) vasyl [guest] 16:05:24 12/04/2005 [ permalink теми ]
  Івано-Франківська фундація "Карпатські стежки" пропонує організувати виїзд в Карпати для очищення найбільш відвідуваних місць від сміття напередодні туристичного сезону. Як варіант - наприкінці травня (21 або 28) .
  На наш погляд, це може виглядати таким чином:
  1. Формування списку місць, які варто включити в акцію.
  2. Формування груп людей (4-10 осіб) для виїзду в конкретно вибрані місця.
  На даний момент не можемо гарантувати оплати Ваших витрат, спонсорів будемо шукати разом. Не підтримуємо пропозицію колективного виїзду в одне місце - буде велика п’янка і, в кращому випадку, прийдеться прибирати за собою.
  Для початку є пропозиції по таких місцях:
  1.Піп Іван
  2.Озеро Несамовите та Бербенескул
  3.Полонина Плісце (район Грофи - Осмолода)
  4. Говерла (для тих, хто зовсім не матиме часу)
  5.....
  Пропонуємо, щоб для кожної групи був свій спонсор - видається, що так буде легше знайти кошти.
  Також чекаємо на інші Ваші пропозиції.
  • [ Re: Очистимо Карпати від сміття ] відповів(-ла) Alex 10:11:44 13/04/2005
   Як і куди наприклад з Бребенескула спускати сміття? В рюкзаках багато не винесеш... Палити? Так там жерепу не вистачить.
  • [ Re: Очистимо Карпати від сміття ] відповів(-ла) vasyl 19:28:04 13/04/2005
   В продовження теми.
   Метою акції є загострення проблеми засмічення Карпат та вироблення механізмів для вирішення цієї проблеми. Є певні задуми в цьому плані, але для того, щоб до нас прислухались, необхідно про себе заявити.
   В залежності від кількості бажаючих будуть формуватись групи, які повинні прикинути витрати на виконання поставленого завдання, а також варіанти добирання на місце і транспортування винесеного сміття (при необхідності). Для кожної групи будемо шукати варіанти покриття витрат.
   Чим швидше будуть організовані групи, тим швидше приступимо до пошуку спонсорів.
   Плануємо задіяти всі можливі механізми - пресу, радіо, ТВ, комерційні структури. Вже маємо перших підприємців (любителів активного відпочинку), готових допомогти.
   Але головним є набір бажаючих. Якщо буде мало - буде менше зроблено.
   Також повністю відкидаємо політичне підгрунтя акції (власне я не є членом жодної партії і не люблю пустозвонства - тільки практичні дії).
   • [ Re: Re: Очистимо Карпати від сміття ] відповів(-ла) vassia 11:44:51 14/04/2005
    дам радіо, може пресу.... мильни мені
   • [ Re: Re: Очистимо Карпати від сміття ] відповів(-ла) Tasic 15:25:46 14/04/2005
    Можу обласну закарпатську газету. Якраз в тему. Пиши
   • [ Re: Re: Очистимо Карпати від сміття ] відповів(-ла) yhirnyak 20:52:32 14/04/2005
    я бажаючий. вже не вперше бажаю, але може цього разу таки вийде)
    найбільше хочу на Плісце. а що, вже й там насмітили? все думав що як дожилася людина до Горган, то вже смітити не повинна б
    ще думаю можу кілька людей підбити, жодної оплати не очікуємо
    • [ Re: Re: Re: Очистимо Карпати від сміття ] відповів(-ла) vassia 10:58:01 15/04/2005
     Йо....я теж..
     • [ Re: Re: Re: Re: Очистимо Карпати від сміття ] відповів(-ла) yhirnyak [guest] 12:26:25 15/04/2005
      а нам тепер і добиратися попутно, я зараз на 110км на пн від Львова обітаю, через Львів їжджу на Карпати
      отже одного вже заагітував)
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Очистимо Карпати від сміття ] відповів(-ла) Юрко 17:33:45 15/04/2005
       можу, аби розвіяти цей пафосний оптимізм, авторитетно заявити, що нікого крім Чінгера і Гутиряка на акції не буде. Кожному понаднормовому (Тасіку в т.ч.) ставлю пляшку Львівського пива за появу.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Очистимо Карпати від сміття ] відповів(-ла) vassia 10:36:12 16/04/2005
        ....тебе в тім числі.....Юрку тебе тут багато, ...(і що найгірше) ще більше твого хамства і нігілізму, мо’ чимось допомогти......в мене є дуже хороші спеціалісти.
        • [ 2 vassia ] відповів(-ла) Veslo 14:58:25 16/04/2005
         A choho ty tak reaguyesh?
         Mo liudyna bazhaye zaohotyty liudey do brybyrannia karpat - v svomu rodi sponsor sam soboyu znayshovsia, a ty v mordu??? (mayu na uvazi preferans)
        • [ 2 Veslo ] відповів(-ла) jarko 19:54:58 19/04/2005
         Реакція цілком нормальна. Чи як ти думаєш - тут зібрались одні поци, їм на все на....ть, аж тут з’являється Геніальний Спонсор, обіцяє всім пиво.... а далі все як в казочці....
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Очистимо Карпати від сміття ] відповів(-ла) Tasic 10:41:54 16/04/2005
        2 Юрко: Львівського не хочу. Хочу "1-шу приватну". Тобі поставлю 2 фляшки :)

        Проведемо безпрецедентну за кількістю учасників акцію. Пивний спонсор - Юрко ;)))
       • [ Re: Re: ReОчистимо Карпати від сміття без пива ] відповів(-ла) jarko 13:42:09 18/04/2005
        Ну і що ти зробиш хорошого? Тут всі такі хроніки, за пиво пепереду потяга побіжать...
        Як дуже хочеш стати меценатом, то закупи іструмент, пакети для сміття, зафондуй дорогу якомусь малозабезпеченому студентові.
        Легше всього кричати - ви всі ліниві, ніхто не поїде
        • [ Re: Re: Re: ReОчистимо Карпати від сміття без пива ] відповів(-ла) lysyj 14:24:42 18/04/2005
         Так це ж зумисна підколка, щоб народ розворушити.

         Провокація - репресія - революція! :)
        • [ 2 jarko ] відповів(-ла) Veslo 10:31:58 19/04/2005
         A ty sam to tam budesh???
         ;)))
         • [ тікет туДа,блін ] відповів(-ла) jarko 14:11:56 19/04/2005
          звідки я знаю де я буду, як я не знаю де буду завтра, хіба не знаєш яка в мене робота? Але придбати квиток малозабезпеченому студентові можу, з цього більша користь ніж з пива. І махання прапорами
          • [ 2 jarko - bez obraz ;)) ] відповів(-ла) Veslo 13:52:37 20/04/2005
           Tsytata: "Реакція цілком нормальна. Чи як ти думаєш - тут зібрались одні поци, їм на все на....ть, аж тут з’являється Геніальний Спонсор, обіцяє <b>1 ticket</b>... а далі все як в казочці...."
           • [ Re: 2 jarko - bez obraz ;)) ] відповів(-ла) vassia 16:26:01 20/04/2005
            Гм.....так можна отримати від спільноти титул "батька флеймів"....вже третій мій пост (дякуючи зокрема Веслу) стає флеймом...
   • [ Re: Re: Очистимо Карпати від сміття ] відповів(-ла) vasyl 17:24:47 17/04/2005
    Маю прохання до всіх, хто бажає приєднатись до Акції, зареєструватись в "Оголошеннях" - так буде легше орієнтуватись по кількості. Деталі можемо обговорювати в цьому форумі.
    На даний момент маю підтвердження на використання вант.-пас. "Газелі" та необхідну кількість мішків для сміття.
    Також пропоную обєднуватись в групи по місцю проживання, для прикладу (Tasik, Chinger, Zorc - Ів.Фр.), львівяни - Wassia... , Тернопіль - Славко і т.д. Відповідно до цього будемо планувати доставку, я приєднаюсь до найменшої групи, але планую зібрати в Калуші не менше 10 осіб. Також можливий варіант, що в одні вихідні поїдемо в одне місце, а в наступні - в інше. Терміни вибрав такі, тому що в цей час, вже мав би зійти сніг і кінець травня, як правило, буває теплим.
  • [ Ну а якщо їхати в Карпати в лом... ] відповів(-ла) lysyj 21:06:09 15/04/2005
   14-04-2005 22:13 Майдан-ІНФОРМ
   Врятуймо околиці замку Річарда від гір сміття

   Шановні кияни!

   Закликаємо вас долучитися до акції групи мешканців столиці, яким небайдужий зовнішній вигляд мальовничих місцин Києва.
   Запрошуємо вас 16 квітня, в День довкілля, прийти до невеличкої гарної гори біля замку Річарда над Андріївським узвозом навпроти Замкової гори, і допомогти ініціаторам акції впорядкувати ту гору. Ми хочемо показати, що не відтворюємо ініційовані за радянських часів примусові весняні суботники, відроджені Кучмою в наш час, а дійсно маємо почуття шани до своєї землі, не бажаємо миритися з нав’язаним в період радянської безгосподарності нехлюйством. Попри те, що втілення ініціативи збіглося за часом з днем Довкілля - впорядкування вищезгаданої місцини є виключно добровільною ініціативою.

   При собі мати: поліетиленові мішки для сміття, рукавиці, граблі і хороший настрій.

   Зустріч о 15-й годині біля підніжжя гори (біля сходів на гору поряд з готичною спорудою "замку Річарда", яка обнесена зеленим парканом). Хто не знає, де ця гора, чекаємо о 14:30 біля пам’ятника Сковороди на м. Контрактова площа.

   Обговорення тут: http://www.domivka.net/forum/s howthread.php?t=3615
  • [ Re: Очистимо Карпати від сміття ] відповів(-ла) yevgen 00:42:01 23/04/2005
   Давно треба! А Ющенко буде?
  • [ Re: Очистимо Карпати від сміття ] відповів(-ла) yevgen 01:05:47 23/04/2005
   Непогано було б почистити полонину Хомяків між Синяком (до речі цікава назва) і Хомяком. Там ж купа туристів!
 7. [ До уваги тих хто їде Скелі Довбуша-Гошів-Манява ] додав(-ла) Andre 13:17:29 30/03/2005 [ permalink теми ]
  Збір в суботу у Львові на вул. Виговського біля райадміністрації.
  Автобус відправляється о 9:00 ранку.
 8. [ Скелі Довбуша-Гошів-Манява ] додав(-ла) Andre 14:11:48 23/03/2005 [ permalink теми ]
  Організовується поїздка на 2-3 квітня за наступною програмою:
  02/04 виїзд зі Львова.
  Бубнище. Скелі Довбуша. Гошівський монастир.
  Нічліг в м. Івано Франківськ.
  03/04 Манявський Скит, Манявський водоспад. Екскурсія до Чудодійного Каменя. Повернення у Львів.
  На скелях Довбуша та можливо на Манявському водоспаді буде організовуватись косопохила переправа, дюльфер.
  Вартість поїздки 52,00 грн з людини (дорога та нічліг).
  За додатковою інформацією звертайтесь до Сергія Копанського за домашнім телефоном (0322) 62-46-52.
  Зголошуйтесь!
 9. [ Стежками Героїв ] додав(-ла) Rysja 00:56:53 17/03/2005 [ permalink теми ]
  6-15 травня 2005 року відбудуться VI змагання з пішого мандрівництва "Стежками Героїв". Детальніша інформація на сайті www.ozo.org.ua або Rysja@ukr.net.
  • [ Re: Стежками Героїв ] відповів(-ла) Юрко 09:29:54 17/03/2005
   класна фота на старті. влучно передає дух смагань :)
  • [ Re: Стежками Героїв ] відповів(-ла) останній герой [guest] 14:57:50 18/03/2005
   а що чути про інші перегони - цього року знов три організації проводитимуть?
   • [ Re: Re: Стежками Героїв ] відповів(-ла) Коля 16:22:05 18/03/2005
    "Стежками Карпат" (Хархаліс) кажуть, що цього року будуть проводити змагання влітку, десь в період дня Незалежності...
    • [ Re: Re: Re: Стежками Героїв ] відповів(-ла) Юрко 18:27:08 18/03/2005
     а-а-а! то їх певно заїв та травнева навала в районі вільшан... серпень - то халява!
     • [ Re: Re: Re: Re: Стежками Героїв ] відповів(-ла) Rysja 00:52:01 19/03/2005
      Може Юрко це й халява еле впринципі дамаю що це краще коли Стежками Карпакт будуть прохордити в інший час
      я так собі мислю...
      правда цікаво чи робить щось Дячик???
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Стежками Героїв ] відповів(-ла) marko 17:26:42 12/05/2005
       Rysja: правда цікаво чи робить щось Дячик???
       Дячик робить щороку.
       І цього зробив.
       Гарний маршрут, Сянки - В.Синьовидне.
  • [ Re: Стежками Героїв ] відповів(-ла) jarko 13:16:05 20/03/2005
   Давно пора поставити це на професійні рейки. Під егідою федерації спортивного туризму, з назвою "Чемпіонат...". Один чемпіонат, один чемпіон. А все решта - змагання. І відповідальність більша - і суддів, і учасників. А то дискваліфікують якусь команду, то вона до інших організаторів перебігає... І суддям важче буде "своїм" командам зайві хвилини "скосити".
   А то Дьячек відмиває державні кошти, Хархаліси - спонсорські, а про рівень змагань вони не дбають.
   І найважливіше - організатори не повинні брати участь в перегонах, а Пласт регулярно цим страждає... Тоді це "відкритий чемпіонат "Пласту"...
   • [ Re: Re: Стежками Героїв ] відповів(-ла) Rysja 00:48:27 21/03/2005
    Добра думка Ярку але ми вже пробували робити це під егідою федерації та як нам сказали одиничка має бути не менше пяти шести днів а у вас гонка де 130 пробігають за два три дні. Колиб було положення про екстримальний туризмто залюбки хлопці а так гуляй вася...
    Щодо питання з суддями то ще раз говорю що вже другий рік поспіль в нас дуже відкрита система підрахунку переможців і тут час скосити не так то й просто (Якщо ти Ярку знайдеш хоть одну незадоволену команду з минулорічних команд то зразу кажи я впевнений що таких нема)
    Про рівень змагані то думаю він визначається учасниками які беруть участь у змаганнях а це такі команди як : К2, Некрофіліни, Морди, Легіон, команда Еліяшевського, Студентське брацтво, Колт та ін. (Ярко я й тебе запрошую, памятаю коли ми фінішували в Осмолоді в тебе була непогана команда). Якщо ми зуміємо зібрати їх в одні перегони то це буде знасчно високий рівень МОЖЛИВО І ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО ЕКСТРЕМАЛЬНИЙ ТУРИЗМ ПРИЙМУТЬ СКОРІШЕ..
    Щодо відкритого чемпіонату Пласту...
    Одним з пріорітетів цих змаган ми бачимо більшу кількісь команд на змаганнях з різних областей України і за цих декілька років ми вже маємо постійні дві три команди Києва, по команді з Рівного, Тернополя, Чиркас, Кіровограду також цього року хоче зголоситисьт Одеса Дніпродержинськ, Франківсь. ПРОСТО НАМ ЧЕРЕЗ ПЛАСТ ЛЕГШЕ ЗАЛУЧАТИ КОМАНДИ хоча булоб добре щоб це були не тільки плавстуни....
    Ще трохи про чесність Команда Ю. Юзича яка прийшла минулого року другою була дискваліфікована недивлячись ні на те що вона Пластова а Ю Юзич мій кращий друг... і тут неможе виникати якихось непорозумінь з суддівством як у 2002 змагання є змаганням.
    Голова ГСК Тарас Путас (Rysja)
    • [ Re: Re: Re: Стежками Героїв ] відповів(-ла) jarko 11:19:50 21/03/2005
     Що ж, якщо незадоволених команд не було, то це вже великий крок вперед... Вітаю!
     Думаю, рано чи пізно це все ж буде ЧЕМПІОНАТ. Причому, саме з пішохідного туризму, а не з бігу по горах. Пояснюю: якщо це категорійний похід, то в маршрутній книжці є сторінка: групове спорядження. а ще - контрольна перевірка на місцевості. Жодна команда, що бігає з порожніми наплечниками її не пройде. Для бігу, друзі, є стадіон. А туризм - це перевірка не тільки ваших швидкісних даних і вміння орієнтуватись, а й перевірка витривалості. Тому біг з порожніми рюкзаками - це не туризм, а різновид спортивного орієнтування.
     Щодо 5-6 днів, то розбийте маршрут на денні етапи. Протягніть нитку маршруту впоперек хребтів.
     За комплімент спасибі, хоча це не була команда - я її прийняв перед змаганнями. А команда 2 роки формується. Рік перед тим я таку мав - звідси й відставання від нас другої команди на 7 годин.
     Зараз в мене трохи інша робота, якщо пощастить - завітаю на день-два...
   • [ Re: Re: Стежками Героїв ] відповів(-ла) marko 17:54:55 12/05/2005
    jarko: А то Дьячек відмиває державні кошти
    а можна детальніше?
    Наскільки мені відомо, в Дячека просто нема державних коштів. То ж як він їх відмиває?
  • [ Re: Стежками Героїв ] відповів(-ла) rstm 14:05:18 21/03/2005
   Цікаво б було взнати історію виникнення цих змагань. Знаю одну з версій: в роках 1994-1995 змагалися дві команди одна від Пласту одна від організації Спадщина.
   • [ За пивом стежками Героїв ] відповів(-ла) jarko 21:59:17 21/03/2005
    А ще влаштувати вечір спогадів ;)
   • [ Re: Re: Стежками Героїв ] відповів(-ла) Rysja 00:38:49 22/03/2005
    Про історію винекнення змагані коротенько можна взнати тут
    http://www.ozo.org.ua/steger.p hp?sid=12
    • [ Re: Re: Re: Стежками Героїв ] відповів(-ла) Rysja 00:41:23 22/03/2005
     Ще дякую всім за критику і зауваження на адресу змагань ми обовязково візьмем це до уваги. А вечір спогадів булоб класно якщо вийде то обовязково зробимо дякую.
 10. [ КіноКафе "Люм’єр" ] додав(-ла) lazorkini 16:56:58 05/03/2005 [ permalink теми ]
  Народець! На вихідних кіно + вечірка від РадіоМан! Акційний вхід - 10 грн (5,6,8 березня). (23.00-05.00) пл. Міцкевича 6/7 (під Split)


сторінки: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 ·

список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::