стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Акції"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в

сторінки: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 ·

 1. [ Сплави ] додав(-ла) KJaR 10:10:11 10/03/2010 [ permalink теми ]
  З квітня розпочинається новий сезон сплавів!
  Усіх кого цікавить активний відпочинок, хто мріє відвідати одні з найкрасивіших куточків України, зблизитись із Природою та познайомитися із цікавими людьми -- запрошуємо: http://blog.tinigard.info/
 2. [ Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] додав(-ла) poljana48 14:24:17 16/12/2009 [ permalink теми ]
  Так ,саме до цього часу ми плануємо спорудити хатину під Аршицею і зіграти біля неї у футбол.Місце для спорудженя хатини скоріще всього буде Німецька полонина.Це місце де колись була школа вояків УПА,де проводили їх вишкіл,звідки ходили на завдання.Аршиця -це місце,звідки наших повстанців після війни виганяли советські війска напалмом.Цей хребет красивий своїми краєвидами і озерами.І не робіть меніи скептичних зауважень,що це важко,що для цього потрібна рота солдат,а допомагайте.У 2010р.ми маємо закупити інструмент {пилу бензн. сокиру і ін.}і заготовити з бурелому матеріал для хатини.Миж не варвари різати живі дерева.Ну а скептикам скажу,щоб знову потім не питали на цьому сайті да знайти чепурну хатину в горах під Новий рік та ще й з теплою пічкою.
  • [ Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] відповів(-ла) vassia 17:00:30 16/12/2009
   2 Гутиряк

   Яж тобі казав "І ПЕРЕД КОЖНИМ ЕТАПОМ- ПРЕСУХА " :-)))
  • [ Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] відповів(-ла) amator--k 13:38:30 13/05/2010
   Добре було б відновити хатинку під Аршицею з якої зірвало дах 2-3 роки тому і яка через це швидко згниє. Будувати нові хатинки - добре, але в першу чергу треба потурбуватися про збереження вже існуючих. Практично, всім хатинкам потрібен ремонт, і якщо нічого не робити від них скоро залишиться тільки згадка і купа згнилих колод, чого дуже не хочеться.
   • [ Re: Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] відповів(-ла) Юрко 13:03:02 31/05/2010
    це котра?
   • [ Re: Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] відповів(-ла) fitsak 16:37:36 31/05/2010
    Це хатинка в урочищі Потічки,або як називають двокілометровий.Хата була перекрита бляшаним дахом,який зірвало вітром,крім того там вкрали буржуйку.КОМУСЬ ВОНА БІЛЬШ ПОТРІБНА. Ця хата завжди була притоном всіх матрасів,які за 45 хв доходили до неї та відривались.
   • [ Re: Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] відповів(-ла) vasyl 20:45:00 31/05/2010
    Я щось не пригадую пана amator--k на відновленні хатинки під Високою цими вихідними. Вам напевно треба познайомитись з poljana48, якого теж не було, і ще насвітити трохи планів на хатинки і болотця.
    Хто хоче щось робити - той робить, а не тільки кидає ідеї.
    Після останньої акції хочеть взагалі перестати писати тут щодо нових акцій, тому що реальних помічників тут немає, а всяких порадників, бажаючих засвітити себе, скільки завгодно :(((
    • [ Re: Re: Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] відповів(-ла) джек 14:17:19 01/06/2010
     Помічники є, і вони (я вірю в це) будуть (не можуть люди які віддані горам просто сидіти дома коли проводяться такі важливі акції).. От питання більше в їх кількості.
     • [ Re: Re: Re: Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] відповів(-ла) vasyl 16:41:26 02/06/2010
      Мій досвід 7 річного будівництва на громадських засадах наразі каже про те, що кількість таких доброчинців незрівнянно менша від кількості тих, які з задоволенням прийдуть на все готове і напишуть ВЕЛИЧЕЗНУ ПОДЯКУ всім, хто там горбатився. І вип’ють за їх здоровя принесену горілку, пляшки від якої ті ж доброчинці понесуть вниз. :(((.
      На останній акції мій ентузіазм щодо відновлення гірських притулків повністю вичерпався - молодим тепер у нас дорога і тим, хто вміє наклацати -" добре було б відновити хатинку", "ми плануємо спорудити хатину", "краще докласти зусиль на збереження туристичних притулків".
      Вперед! Любіть не тільки себе Карпатах! :)
  • [ Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] відповів(-ла) poljana48 14:21:33 16/06/2010
   Помічники є і вірю вони будуть.Так пише джек і я так думаю.Просто їх не треба Василь,своїм некомунекабельним характером, відлякувати.Перекрили ми хатину під Г.Яйко,носячи листи металопрофілю не 2,5км,а 6,0км на собі. І не за гроші гранту,а за свої власні. А де була Василь ,Твоя обіцяна допомога фізична і грошова.З цієї причини і не було мене під час акції на будиночку під г.Висока.Якщо робити то робити,а не підставляти всякими звинуваченнями.(він перекриє будиночок хіба ,що листочками з блокноту),читай для впевноності попередні теми.А хатинка під аршицею думаю теж буде,якщо Ти небудеш до всіх дзвонити і відговорювати від акції.
   • [ Re: Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] відповів(-ла) vasyl 19:22:51 17/06/2010
    Мироне, що ти несеш?! То знову після наливочки? Заспокойся! Найближчі роки рекомендуватиму тільки тебе як головного громадського будівничого в Карпатах :).
    Щодо хатинки під Аршицею, то я маю право сказати свою думку людям, які мене питають про це, і яку я зовсім не навязую. При прийнятті рішень мудра людина послухає не лишень того, хто багато хоче зробити.
    Основна причина - не варто будувати хатки для браконєрів з Липовиці, Суходола та інших прилеглих сіл!!! Їх не могли приструнити при радянській владі, а ти хочеш це підтримати???Для початку хоча б збирається ВСЯ інформація про доцільність будівництва, а не тільки тому що я хочу. Якщо хочеш САМ, то бери і будуй САМ. В себе на подвірї.
    Я закликаю залишити Аршицю досвідченим і навченим туристам, а не всяким пройдисвітам, які сидітимуть на тій хаті матрасами. Ентузіасти-львівяни вже погодились з думкою, що не варто прорізати стежку Аршицею і залишити верхи малопрохідними, та ще й долучились до перекриття хатки під Високою.
    А тобі пропоную власні амбіції реалізувати на пошкодженій хатинці під Гургулатом, і збитись з цієї теми. Місцезнаходження її по моїм координатам надіюсь вже знайшов :).
 3. [ Конкурс! ] додав(-ла) konkurs_tkg 18:25:28 04/12/2009 [ permalink теми ]
  ДОСИТЬ ПИСАТИ ПРО ПОХОДИ "ВСТІЛ"! Поділися своїми враженнями з іншими!

  Турклуб "ГЛОБУС" чекає твої найкращі звіти, нариси та фотографії про подорожі для участі у щорічному КОНКУРСІ звітів, нарисів та фоторепортажів
  Детальніше про умови проведення читайте - http://www.tkg.org.ua/node/144 45

  Переможців буде нагороджено призами від спонсорів Конкурсу - магазини "Эль-Капитан", "Expert","Азимут", "Gorgany.com".

  В додаток, за участь у конкурсі, кодна робота отримає зворотній звязок у вигляді:
  рекомендацій по походам – для звітів;
  литературних рецензій – на художні нариси;
  оцінки жюрі, других авторів та читачів сайту – у всіх номінаціях, а це також фоторепортажі і розповіді про мандрівки.

  В рамках Конкурсу проводиться фотовиставка авторских робіт «Палитра странствий» - http://www.tkg.org.ua/node/146 90

  Призи чекають на ВАС, а ми - чекаємо ваші роботи до весни 2010! :)
 4. [ вечір-звіт мандрівників “ПРОЙДИ-СВІТ” ] додав(-ла) ya_borman 09:09:14 23/10/2009 [ permalink теми ]
  Положення
  про проведення відкритого вечора-звіту мандрівників “ПРОЙДИ-СВІТ”

  – творчий вечір-звіт, метою якого є популяризація активного туризму і виявлення найбільш цікавих походів і подій 2009 року

  детальніше тут: http://forum.tourclub.com.ua/v iewtopic.php?t=649

  !!! якщо є про що розказати і що показати - заходьте
  !!! якщо є бажання послухати і подивитися - ласкаво просимо
 5. [ День туриста відзначили ] додав(-ла) poljana48 13:49:20 28/09/2009 [ permalink теми ]
  Вчора відзначили День туриста на г.Яйко.Три рази крикнули будьмо гей,чуть_чуть випили і смачно й багато поїли,заодно ще підрихтували трохи хатину.Були з нами туристи зі Лвова ,Калуша,Долини
  і Джім з Америки,з корпусу миру.Він прймав активну участь в нашій роботі,в поході,а по дорозі назад назбирали трохи сміття і забрали з собою.Також дякую тим туристам,які залишили 59грн.в хатинці.Ці гроші підуть на покриття хатинок під г.Висока і на г.Гергулат , що біля с.Мислівка.
 6. [ Урочистості на пл. Плісце ] додав(-ла) wolods@gmail.com 13:47:43 18/09/2009 [ permalink теми ]
  Ходять слухи, що Ів.-Фр. ОДА організовує урочистості до Дня туриста на пл. Плісце.
  • [ Re: Урочистості на пл. Плісце ] відповів(-ла) vasyl 09:50:45 21/09/2009
   До мене дані слухи не доходили, але лавинний жолоб ми прочистили :).
   Напевно вони були придумані саме в звязку з останньою прочисткою - хто завжди хоче бачити підвох в нащих діях.
   Говерлу ми маркували також до приїзду Ющенка туди :-)
  • [ Re: Урочистості на пл. Плісце ] відповів(-ла) vasyl 14:09:54 22/09/2009
   Тільки-но позвонили з упр.туризму ОДА і сказали що в рамках святкування Дня туризму в неділю вони дійсно організовують виїзд на пол.Плісце :). Отакі бувають співпадіння в житті.
   П.С. Завали на Котельці ми прочистили на прохання Володимира Пилиповича з Осмолоди (нашого найстаршого члена організації), який просив це зробити довший час, але в нас все не було можливості. А біля хати заодно ще й зробили порядок - не знає наш народ як поводитись з відходами. Зрештою не вміє він цього робити і в містах.
  • [ Re: Урочистості на пл. Плісце ] відповів(-ла) sun_light 17:06:55 22/09/2009
   Хтось тут на сайті шукав фото притулку на Плісці станом на сьогодні? Дивіться, думайте, вчіться і передавайте свої знання іншим - як слід жити так, щоб світ навколо був красивим. Щоб у ньому можна було жити!!! Виховання суспільства - справа нелегка. Але якщо не мовчати, і по-маленьку вести за собою людей своїм прикладом - щось мусить згодом змінитися на краще! http://picasaweb.google.com.ua /barvinochok/BXCvkH#
 7. [ розчищення лавинного завалу по Котельцю ] додав(-ла) vasyl 14:37:23 15/09/2009 [ permalink теми ]
  В суботу виїжджаємо на розчистку лавинного завалу у верхівях Котельця. Якщо хтось хоче долучитись, то прохання втигнути на маршрутку 7.50 з Калуша, тому що вільних місць в машині до Осмолоди немає.
 8. [ Відзначення Дня туриста ] додав(-ла) poljana48 13:06:20 09/09/2009 [ permalink теми ]
  Незагорами послідня неділя вересня-День туриста.Кожний відзначає його по своєму.Я ,наприклад,організовую зовжди похід.А пишу це для того,чи не організувати нам усім якесь спільне святкування десь на вершині, наприклад на Яйку.Недалеко і легко добиратись не те ,що в Осмолоду.Та й біля хатиночки можна ще щось зробити.
  • [ Re: Відзначення Дня туриста ] відповів(-ла) SKLEP 23:50:24 09/09/2009
   На мою думку краще може було би на г. Говерла або г. Пікуй ! А ВАША ЯКА ДУМКА ?
   • [ Re: Re: Відзначення Дня туриста ] відповів(-ла) sun_light 09:18:26 10/09/2009
    Вам Говерли не шкода? Невже не чуєте, як вона крізь сльози благає дати їй спокій!!! НЕ мордувати і не товкти ногами!!!! Схаменіться самі і закажіть іншим НЕ ХОДИТИ НА ГОВЕРЛУ найближчі десятки років!!!!! Матрацників везуть... Нехай... Це люди не свідомі того, що роблять. Але чомусь думала, що на сайті гуртується товариство, яке ЛЮБИТЬ гори і відчуває їх?!?!?!?
  • [ Re: Відзначення Дня туриста ] відповів(-ла) eR-man 15:28:05 12/09/2009
   ми збирались десь в Запрутські Ґорґани, щоб менше людей, і подивитись на то все збоку... але якщо треба, то на зв’язку
  • [ Re: Відзначення Дня туриста ] відповів(-ла) vasyl 20:59:38 12/09/2009
   Домовився тобі за "гамериканську допомогу" з Корпусу миру США :). Вчіть англійську :).
   І якщо мене остаточно не зломить, то теж буду з ними. Але вибачайте, носити не зможу нічого, крім своїх речей. Якщо поїду, то зможу Нивою підвезти ту бляху, яку спонсорнув Володя І.
  • [ Re: Відзначення Дня туриста ] відповів(-ла) SKLEP 22:13:34 13/09/2009
   Так куда їдем ?
  • [ Re: Відзначення Дня туриста ] відповів(-ла) jarko 12:03:54 16/09/2009
   Ми відзначаємо тут:
   http://community.livejournal.c om/dobre_poixaly/160336.html
  • [ Re: Відзначення Дня туриста ] відповів(-ла) poljana48 12:09:46 21/09/2009
   Напевно вже всі визначилися куда піти на День туриста. Ми ідемо з Калуша на Яйко,будуть там ще туримти зі Львова,Долини.Так,що беріть святковий обід і гайда з нами до компанії слухати як рикають олені.Прекрасна природа, прекрасні дні настали.
  • [ Re: Відзначення Дня туриста ] відповів(-ла) SKLEP 23:51:47 22/09/2009
   Хось буде відзначати День туриста на г. Пікуй ????
   Бо ми збираємся поїхати на г. ПІКУЙ (вихід на гору з Білосовиці)
 9. [ велоперегони-квест “Волинський рейд 2009” ] додав(-ла) ya_borman 15:16:54 08/09/2009 [ permalink теми ]
  Положення
  про велоперегони “Волинський рейд 2009”

  1. Вступні положення

  Велоперегони “Волинський рейд 2009” (далі – велоперегони) – некомерційні командні пригодницькі велосипедні змагання, які мають на меті:
  - популяризацію здорового способу життя та української культури, насамперед – серед молоді;
  - популяризації даного виду активності серед української молоді;
  - презентацію природнього району "Кременецькі гори" – багатого на пам’ятки природи, історії і архітектури;
  - підвищення екологічної культури громадян України через залучення до екологічної акції та тих видів активного відпочинку, які не завдають шкоди довкіллю;
  - надання спортсменам, мандрівникам та шанувальникам велотуризму можливості зустрітися, перевірити свої сили та вдосконалити навички.

  2. Час і місце проведення

  Велоперегони проводитимуться з 26 по 27 вересня 2009 року в Кременецьких горах (Шумський і Кременецький райони Тернопільської області).

  3. Організатори

  Тернопільський спортивно-туристський клуб – <www.tourclub.com.ua>
  Велоспільнота міста Тернополя "Шприха" – <www.shpryha.te.ua>


  продовження тут: http://forum.tourclub.com.ua/v iewtopic.php?t=615
 10. [ семінар-змагання "Вода: перший крок", осінь 2009 ] додав(-ла) ya_borman 11:42:57 28/08/2009 [ permalink теми ]
  !! Приходь, можна буде потренуватись і позмагатись. Погода буде добра !!!

  з 3 по 6 вересня 2009 р. у м.Тернополі відбудеться практичний семінар з техніки водного туризму "ВОДА: перший крок".

  На семінарі можна буде освоїти навики сплаву на катамарані, байдарці, каяку.

  детальніше тут: http://forum.tourclub.com.ua/v iewtopic.php?p=4103#4103

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

сторінки: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 ·

список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::