стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Акції"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в

сторінки: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 ·

 1. [ Етно-фест у Рахові ] додав(-ла) Paranoid [guest] 15:42:39 16/09/2005 [ permalink теми ]
  Чи хтось має інформацію про етно-фестиваль, який проходитиме приблизно 25 вересня у Рахові?... В інтернеті його афішує лише один муз-ресурс, тому цікаво було б дізнатися, чи фестиваль взагалі відбудеться.....
 2. [ Акція "Чисті гори" ] додав(-ла) vasyl 18:33:10 06/09/2005 [ permalink теми ]
  Напередодні Міжнародного Дня туризму щорічно в Європі проводиться міжнародна акція "Чисті гори". Пропоную започаткувати таку традицію і в нас і 24-25 вересня всім зібратись (в першу чергу демагогам) і поїхати в гори на прибирання. За моїми спостереженнями, сміття особливо добавилось в останній місяць - розпочався ягідно-грибний сезон.
  Сьогодні роздав запрошення в обласну екологію, обласне управління лісового господарства, упр.туризму ОДА, КТВ, 2 коледжі. Продовжу в пятницю або понеділок.
  З нашої сторони можу гарантувати мішки для сміття, пробиваю варіант організації доставки автобусами - через кошти від ОДА або через допомогу транспортних підприємств, але то в більшості для тих, хто навчається і не заробляє кошти - все буде залежати від активності та бажання як туристів, так і керівників тран. підприємств.
  Планується поєднати збір сміття з виходом хоча б на одну вершину. Групи будуть розбиті по одно-дводенним маршрутам, для чого можуть знадобитись провідники-волонтери для супроводу.
  Збір інформації по групам призначається на 19 вересня і далі.
  Прохання до всіх надати інфо по місцям найбільшого засмічення.
  Точно знаю:
  Всі кінцеві гірські населенні пункти - надішлем листи через РДА та ОДА. Там сміття мало вивозиться.
  1. Пол.Блажів
  2. Пол. Хомяків
  3. Оз. Несамовите
  4.Оз. Бербенескул
  5. Піп Іван
  6. Місця коло колиб та лісничівок в Горганах і Чорногорі
  7. Пол.Рущина
  8.Пол.Солотвинка
  9. Оз.Марічейка
  10.Пол. Погар
  11. Говерла - то окремий десант (напевно із керівництва)
  Далі...
  • [ Re: Акція "Чисті гори" ] відповів(-ла) zorc 10:32:52 12/09/2005
   > 3. Оз. Несамовите

   Дадад. Про Несамовите также предлагаюпосадить маркер какой-нить на раздорожье, как вниз идти (а то я два раза подряд выходил на Заросляк вместо трассы). И пару деревях кинуть при дороге внизу через приток Прута.
  • [ Re: Акція "Чисті гори" ] відповів(-ла) vasyl [guest] 19:12:43 19/09/2005
   Змушений визнати, що акції не буде. Немає фінансової (автобуси) або людської підтримки. Наша влада більш схильна розвивати туризм, а от допомогти в прибиранні...
   Як завжди, будемо боротись з наслідками, замість того, щоб передбачати події. Шкода, але маємо що маємо.

   Тому ми вирушаємо на Плісце закінчувати покриття даху притулку, його грунтування, малювання, проводити захист дерева та далі збирати каміння. Роботи вистачає. Приєднуйтесь.
 3. [ Толока 3-4 вересня ] додав(-ла) vasyl 08:38:49 25/08/2005 [ permalink теми ]
  Організовується акція з перетворення збудованої колиби на туристичний притулок. Акція триватиме до закінчення процесу відновлення саме цього притулку. На першому етапі планується винести на місце дошки для облаштування даху та покрівельний матеріал. Маємо ще більше тижня для підготовчих робіт і будемо все робити, щоб облегшити цей процес. Також необхідно збирати каміння на фундамент. Інші деталі в коментах про хату (на головній сторінці).
  • [ Re: Толока 3-4 вересня ] відповів(-ла) Tasic 16:18:39 25/08/2005
   2 all: було б добре, якби заклик підтримали якомога більше небайдужих.
   каміння на фундамент потрібно носити здалека. Тому ця робота не під силу кільком ентузіастам. А кількістю це діло можна легко подолати.
  • [ Re: Толока 3-4 вересня ] відповів(-ла) zorc 08:28:17 26/08/2005
   Постараюсь быть
  • [ Re: Толока 3-4 вересня + акція на 10-11 вересня ] відповів(-ла) vasyl [guest] 19:45:53 05/09/2005
   Приїхали 3 із Львова - Роман Бречко, Пилипчук Анатолій та Пилипчук Андрій, Юра з Ів.Франківська (Zorc) і 2 з Калуша. На полонині приєдналось ще двоє - з Рожнятова та Долини. Втолочити народ на толоку не вдається, тому зробили багато - як для такої кількості і мало - щоб почати покривати дах. Зібрали 2 великі купи каміння, якого поки вистачить, а також розпочали виносити дошку 25 мм та покрівельний матеріал по стежці. Є близько 150 шт 2,75 метрової дошки та 36 листів 3 метрового не нового металопрофілю. Робота нелегка і вимагає великої кількості людей. Одна особа переносить лист на 300м за 5-7 хв без перепочинку. 3-4 дощини виносяться знизу до хати за 50-80хв. Але це неефективно.
   По нашим підрахункам, щоб то все винести необхідно близько 15 осіб, які зможуть то винести за вихідні.
   З такою кількістю людей буде реальним утворити ланцюжок і дошку передавати. З профілем буде складніше. Його необхідно нести вдвох, так як стежка далі звужується в деяких місцях. Тому наступного тижня знову організовуємо виїзд. Погода дозволяє поки що ще у вересні накрити хату. Без покриття даху вся попередня праця піде нанівець - хата просто зігниє через зиму. Приєднуйтесь, хто має можливість. З Калуша буде організований виїзд бусами в пятницю ввечері або в суботу вранці - все залежить від кількості людей і часу приїзду.
 4. [ День Незалежності ] додав(-ла) visitor [guest] 19:17:40 19/08/2005 [ permalink теми ]
  Святкуємо День Незалежності-2005 ! ..... ?
 5. [ Хата на Плісце ] додав(-ла) vasyl 12:00:03 17/08/2005 [ permalink теми ]
  Повернувся з будівництва, на сьогодні на рано вже зведено близько 1,5 м стін, за два дні має бути готова коробка повністю,якщо дозволить погода. Робота йде швидко, так як працюють 6 майстрів.
  З понеділка мають робити дах і покривати його. Якщо все буде йти по плану, то на День Незалежності вона має бути накрита. Але для цього у вихідні необхідно винести наверх дошку та покриття для даху. Це неможливо зробити конем, так як дошка та покриття є довгими за розмірами. Якщо цього не зробити тепер, то прийдеться бити дошку самим, як і покривати - бригада прайює за конвеєром і вже має замовлення на наступну хату десь внизу.
  Тому прохання до всіх, хто має можливість, допомогти у вихідні винести все це. Також необхідно збирати каміння для мурування стовпчиків під будинок, так як він тепер стоїть на деревянних підпорах. Вже маю попередні домовленості про 2 Газелі - вантажопасажирську та пасажирську, але про це сьогодні навечір або завтра зранку.
  Погода запланована на суботу-неділю добра, як було у всіх попередніх випадках - небесна канцелярія цього року нам допомагає. Приєднуйтесь. Інші деталі в коментарях про хату на головній сторінці.
 6. [ 4 річниця сайту ] додав(-ла) vasyl 19:15:18 24/07/2005 [ permalink теми ]
  На 30-31 липня організовується виїзд на пол.Плісце (с. Осмолода). У планах на вихідні та одночасно 4 річницю сайту наступне.
  1. Необхідно розібрати стару хату, відібрати хороший лісоматеріал від неї і скласти непотріб для використання в якості дров.
  2. Обовязково зафіксувати саму хату, її стан, заготовлені лісоматеріали і процес розборки на відео та фотокамери.
  3. Поговорити про майбутні плани і просто задати запитання та отримати відповіді.
  В цьому плані пригадується 2002 рік, коли на моє запитання до монаха, який проживав сам на Лужці, в горах, чому ви так довго відбудовуєте зруйновану церкву, він відповів - такі будівлі повинні будуватись через теплоту людей, вкладену душу, а не зібраними коштами. Тоді вони також приноситимуть тепло людям. Хоч у нас вже є в наявності 4250 грн, але не це є головним і даний сайт є цьому підтвердженням. Він живе і несе теплоту через вкладені в нього наші теплі відповіді і наше спілкування. Саме таким бачиться і наш перший притулок для туристів. Приєднуйтесь. Окрім калушан вже зголосились vassia, який може взяти 3 осіб із Львова та tasic. Завтра мабуть домовлюсь про вантажопас. Газель, а може і дві, яка може взяти 6 осіб із поїзда з Франківська та назад. За прогнозами буде жарко, до 30 градусів, з грозами. Зголошуватись в Оголошеннях
  • [ Re: 4 річниця сайту ] відповів(-ла) koreli 22:05:37 28/07/2005
   Їду автостопом з Києва, сам, бо компанії не маю. Орієнтовно планую 30 вдень бути в Осмолоді. Хотілось би з Осмолоди їти не самому. Хто коли і як буде в Осмолоді -- приклеюсь!!! Дайте контактні номери на випадок чого!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
 7. [ ДОЗБІР КОШТІВ НА ПРИТУЛОК ] додав(-ла) Юрко 14:57:28 23/06/2005 [ permalink теми ]
  До уваги киян! Всіх, хто хотів би доздати кошти на відновлення притулку, прошу з’явитися сьогодні 23.06.05 на платформу м. Політехнічний інститут о 19:00 (зустріч під телевізором).
 8. [ Велопробіг Шешори 2005 ] додав(-ла) Tory [guest] 14:10:37 21/06/2005 [ permalink теми ]
  В рамках міжнародного фестивалю етнічної музики Шешори 2005 планується провести Велопробіг Івано-Франківськ - Шешори 9-11 липня. Запрошуємо приєднатися.
  За інформацією звертатися club@skiclub.org.ua (044)253-14-98
 9. [ Forest railway renovation camp ] додав(-ла) tramway 16:52:20 15/06/2005 [ permalink теми ]
  Волонтерський табір - відновлення вузькоколійної колії в долині річки Боржава.
  Програма: зранку до обіду - праця
  після цікаві екскурсії.
  контактне мило
  bi_trains@yahoo.fr
  Денису
  • [ Re: Forest railway renovation camp ] відповів(-ла) tramway 16:54:26 15/06/2005
   Початок 5 липня 2005 року
  • [ Re: Forest railway renovation camp ] відповів(-ла) Юрко 17:17:37 15/06/2005
   а конкретніше? бо долина довга, 140,0 км, можна замахатися шукати...
   • [ Re: Re: Forest railway renovation camp ] відповів(-ла) eraservsv 11:19:13 16/06/2005
    СКІЛЬКИ???????????????
    Ширина Закарпаття приблизно 150 км. Боржава тече не більше як по 150 км території (і то я вже перебільшив певно)
   • [ Re: Re: Forest railway renovation camp ] відповів(-ла) eraservsv 11:22:41 16/06/2005
    Певно нуль зайвий =140км
    Це певно ділянка від Реметів і вверх по течії по Іршавщині) Якшо чесно, то там такі місця. що цілий день валяєшся біля річки і нич робити не хочеться
    • [ Re: Re: Re: Forest railway renovation camp ] відповів(-ла) tramway 14:35:57 16/06/2005
     Табір буде розміщено біля с.Приборжавське,Іршавського району - в його роботі візьмуть участь наші друзі з Словаччини,
     Чехії , а також Великобританії та Греції.
     Ми хочемо зробити щось на зразок http://www.chz.sk/mnu05a.html
 10. [ Виїзд на відновлення Шляху ] додав(-ла) vasyl 14:47:19 15/06/2005 [ permalink теми ]
  На вихідні, 25, 26-28 червня (День Конституції) планується виїзд на відновлення туристичного шляху в район гір Коретвина та Петрос (район с.Осмолоди). Плануємо замовити УАЗа для полегшення добирання (~ 12 км, оплата за паливо). З місця висадки до місця ночівлі 30-40 хв. ходу. Ночівля в наметах біля потічка. Вихід на верхи без спорядження, виключно з водою, бензопилами та перекусом.
  Прохання зголошуватись в Оголошеннях


сторінки: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 ·

список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::