стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Машина ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Недавно купил подержанную Honda за хорошую цену. Она хоть и довольно старенькая, но я мечтал о машине долго. Недавно разбил противотуманку. Вот и думаю теперь, удобно будет ездить с одной или все-таки придется раскошелиться и купить новую?
Все спілкування на дану тему
 1. [ Машина ] додав(-ла) Sinshaper [registered] 22:06:34 11/09/2019
  Недавно купил подержанную Honda за хорошую цену. Она хоть и довольно старенькая, но я мечтал о машине долго. Недавно разбил противотуманку. Вот и думаю теперь, удобно будет ездить с одной или все-таки придется раскошелиться и купить новую?
  • [ Re: Машина ] відповів(-ла) Munrad 22:12:03 11/09/2019
   Не думаю, что будет удобно. К тому же скоро туманы будут довольно часто, и рано будет темнеть. Лучше купите новую. В крайнем случае на разборке можно.
  • [ Re: Машина ] відповів(-ла) Runecrusher 22:20:13 11/09/2019
   Думаю, что тут не о чем думать. Вы сейчас сэкономите на покупке новой, а завтра придется потратиться на лечение после аварии, так как обзор будет меньше и можно попасть в ДТП. Оно вам надо?
  • [ Re: Машина ] відповів(-ла) Golkree 22:31:59 11/09/2019
   Ну если вы долго копили на машину и мечтали о ней, то и относиться к ней должны с таким же трепетом наверное. Поэтому лучше поставить противотуманку на вашу Honda и быть спокойным в ненастную погоду. Вы попробуйте поездить так, а потом сами поймете необходимость еще одной. Не зря же они предусмотрены две. Если вдруг решитесь купить, то можно посмотреть здесь https://japan-cars.com.ua/zapc hasti/fary_protivotumannye/hon da/
  • [ Re: Машина ] відповів(-ла) leilalanovski 17:05:42 12/09/2019
   Я б не рискнула без освещения, все-таки это ваша безопасность. Если не хватает вам на покупку, то всегда на помощь придет crediton https://crediton.org.ua/ за 15 минут можно получить деньги на карту, и совершить покупку . А там смотрите сами, я привыкла на машине не экономить и сразу все делать .
  • [ Re: Машина ] відповів(-ла) Polinka 16:56:31 16/09/2019
   Так а де їх купити на стару модель авто?
  • [ Re: Машина ] відповів(-ла) Oska 16:57:46 16/09/2019
   Можна на авторинку придбати такі фари. Чоловік теж розбив, поїхав на ринок і без проблем купив нові.
  • [ Re: Машина ] відповів(-ла) FedorAntonovich 21:01:59 16/09/2019
   Я на авторинок вже давно не заїжджаю. Там можна і нормальні запчастини обрати, і на неякісні натрапити. Для себе зрозумів, що треба знайти один магазин, який буде задовольняти і по цінам. і по якості. Останнім часом купую деталі на авто тут https://renix.com.ua/ Асортимент продукції вражає - можна знайти все, що потрібно для ремонту всіх поширених марок автомобілів, навіть для досить старих моделей є деталі.
   У мене також Хонда не останніх років випуску) Придивляюсь зараз до Honda CR-V Exclusive 2015, знайшов непогану пропозицію https://auto.ria.com/car/honda / Що скажете - варто обрати саме таке авто чи є більщ привабливі варіанти за цією ціною?

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::