Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин - старе повідомлення.
[ Джерела на Боржаві ]додав(-ла)andry923:23:46 13/07/2011[ permalink теми ] Ідемо утрьох по Боржаві (із Воловця до Міжгір"я). Плануємо одну із ночівель на хребті. По карті і по дописам у форумі знаємо про наявність джерел. Хотілося б уточнити:
1. Чи не пересохли вони? (зокрема біля г. Магура Жиде)
2. Біля Кичери-Круглої чи біля Круглої є джерело? Бо поворот на галявину і там, і там.
Дякую.
[ Re: Джерела на Боржаві ]відповів(-ла)SLV08:36:42 14/07/2011 За Круглою є вода біля руїн колиби.
48грд 34 хв 03,01 сек Пн шир
23 грд 20 хв 16,5 секСх довг
Треба від стежки скинути на північ і, обійшовши руїни зліва, трохи спуститись. Метрів за 50 в лісі досить потужне джерело. На Гугл Ерз дуже добре видно.
На стежці в обхід Ополонка є теж джерела.
Від гори Полонина Кук до сідла під Куком, на траверсній дорозі, в повороті, є потужне джерело (недалеко спуску в Міжгір"я). Спуск з полонини Кук дуже крутий і сипучий. На перемичці є кози і собаки! Якщо спускатись в Міжгір"я по червоному - то після Менчула, вийшовши на полонину , не провтикайте поворот вліво вниз. Там марка так специфічно позначена - без стрілки. Далі на спуску будуть суцільні зарослі буку та завали. Вода аж внизу. Але є Ріка ))))
[ Re: Re: Джерела на Боржаві ]відповів(-ла)SLV08:41:08 14/07/2011 А на Магурі на початку червня вода пересохла (((
Хоча зараз були дощі.....
Але можна 2 літра на душу і до Круглої від Плаю вистачить.
[ Допоможіть поматраснічати! ]додав(-ла)Antmaren11:45:55 13/07/2011[ permalink теми ] Виникла ідея відпочити з дружиною трошки в горах. мається на увазі саме матрас - полежати на сонечку, в наметі, подихати повітрячком. Хочеться щоб народу поменше, і якась водойма поряд, в ідеалі озерце, але думаю всі більш-менш відомі озера будуть завалені "колегами":)
[ Re: Допоможіть поматраснічати! ]відповів(-ла)salatruk16:16:40 13/07/2011 Я їздю наприклад на річку Стрий, в сторону стиняви... людей мінімум, гарно, можна до самої річки на автівці доїхати
[ Re: Допоможіть поматраснічати! ]відповів(-ла)Antmaren23:21:20 14/07/2011 Ну а якесь озереце, водоспадик, річечку, шоб з дровами порадите?
[ Вододільні Бескиди ]додав(-ла)Kruchenyk19:22:01 08/07/2011[ permalink теми ] Шановні, порадьте будь-ласка зручні місця для ночівель і підкажіть, де є джерела, на наступному маршруті:
Воловець - г. Корна - пер. Верецький - пер. Латірський - г. Перегиб - г. Пікуй - пер. Руський Путь - Дрогобицький Камінь - пер. Ужоцький.
Старт у Воловці зранку. 4 ночівлі.
Дякую!
[ Re: Вододільні Бескиди ]відповів(-ла)Bobua14:11:55 09/07/2011 Під г.Корною пив воду. (там ще на галявині лежала в 2009р "недозарубана гілляка" з зеленим листям).
1)
Ночував в 2010 в "ямці" під г.Сіра Кичера й вище південнішої. По воду ходив недалечко в львівський бік.
Тут краще, бо машин не чути.
Далі буде найскладніший шматок (стежка пропадає, а мітки нечасті) впоперек тої С.Кичери.
2)
Якщо підніматиметесь трохи західніше самого Пікуя (власне --- а так широка дорога й іде :), то буде Велика :) вода впоперек стежки якраз перед виходом на "чорничні поля". Деякі чорниці вже почорніли (30.6.11) :), але ще не солодкі :(.
3)
Наступна легка вода + ночівля (видно і захід і схід - на вибір) зд., саме біля горбика 1131м (перегин напрямків: між горами Старостина і Журовка). Там вода є і вище лісу. Ту, яка тече з великої зарослої водостями калабані - ігноруйте :), бо нижче і лівіше є дещо краще (зд, підземна й, зокрема, досить велика ямка щоби набирати в пляшку.)... Бо корови й там ходять.
4)
Також легкодоступна вода біля с. Карпатське (на пологому схилі, що відходить від Вододілу) - одразу з відкритоого простору.
Й ночувати добре, хоч до 21години там ходять корови й намагаються зажувати наплечник :))), але є захід і трохи сходу.
Щоправда не знаю, чи варто напиватись перед підняттям на г. Блішня (надто крутий схил: мені довелось, після першого падіння, навіть за галузки чіплятись :(, щоби якось спуститись донизу... Втім, може то й на краще: так стежка не заросте :)) А далі про воду не знаю (в мене були йогурти :))))
Зважайте на те, що в горах (на пасовиськах) корів доїти чомусь :) не хочуть :(, то ж якщо й купите молоко, то хіба що у Воловці.
Якщо гору вкриє хмара, то я Вам, з тими 4-ма добами, дуже співчуваю... Я там цілу добу перечікував, поки хоч якось розвидніє (СонБатарея і ел-крига в мобілці дуже доречні :)).
Й, крім того, сподіваюсь, що Ви звиклі до таких швидкстей?
[ Re: Вододільні Бескиди ]відповів(-ла)Qbl18:14:33 10/07/2011 Від Воловця до Пікуя ночувати можна практично будь-де... Там висота невелика і до води близько... Ми ночували десь за кілометр перед Веревецьким перевалом...
[ Re: Вододільні Бескиди ]відповів(-ла)attaman11:41:00 11/07/2011 До води дійсно близько практично всюди. Бажано не ставати поблизу Латірського перевалу - шумно. Ну і можна подумати про варіанти подовження-розширення маршруту, бо мені жодного разу не вдавалося розтягнути його більше ніж на 2 ночівлі (зазвичай - 1 ночівля під Пікуєм)
[ Re: з оз.ворожеска на хр.апшинец ]відповів(-ла)Roman00:24:27 09/07/2011 Це неможливо - з усіх сторін дуже круті схили, зарослі чагарником. Краще не іти на оз.ворожеска
[ Re: Re: з оз.ворожеска на хр.апшинец ]відповів(-ла)Вітьок16:34:10 11/07/2011 Варто лізти. На мою думку там наймальовничіше місце для ночівлі. Особливо тепер, коли ще є сніжник. Не така та стежка вже й крута, як страшать.
[ Транс-карпатський велопохід "Гірські водоспади" відбувся ]додав(-ла)ya_borman11:43:41 08/07/2011[ permalink теми ] 5 липня завершився транс-карпатський велопохід «Гірські водоспади», метою якого було пересікти Карпатські гори із заходу на схід (з Ужгорода на Чернівці), відвідвши максимум гірських водоспадів на маршруті.
За 15 днів проїхали-пройшли-проповзли-пер етнули-перебрели купу перевалів, хребтів і вершин, доріг і бездоріжжя, стежок і річок...відвідали 20 водоспадів і накрутили 830 км.
Маршрут походу виглядає так: м. Ужгород (замок і т.д.) – Невицький замок – Лумшорський водоспад – хребет Полонина Руна (залишки військових об’єктиів на вершині) – водоспад Войводин – Лавківський кар’єр (водоспад пересох) – м. Мукачево (замок і т.д.) – водоспад Скакало - смт Воловець – водоспад Шипіт – Боржавський хребет – смт Міжгір’я – Кам’янецький водоспад – озеро Синевір – смт Колочава – Тереблянське водосховище – перевал Прислоп – с. Усть-Чорна – невідомий водоспадик – перевал Легіонів – с. Бистриця – водоспад Малий Бухтівецький – водоспад Бухтівецький і невідомий водоспад – водоспад Манявський – Манявсьий Скит – р. Зелениця – Черницький водоспад – Кудринецький водоспад – перевал Переслоп – водоспад Дівочі сльози (на Жонці) – м. Яремче (водоспад) – м. Ворохта – т/б «Заросляк» - Говерлянські водоспади – Чорногірський хребет – оз. Несамовите – оз. Бребенескул (найвисокогірніше озеро України) – г. Вухатий Камінь – водоспад під Смотричем – р. Черемош – смт Верховина – с. Бережниця – с. Шипіт – водоспад Шипіт (Гук) і невідомий водоспад – Шешорські водоспади – водоспади в Косові – м. Вижниця – м. Чернівці.
З погодою повезло…, 6 днів майже безупинно падав дощ. Він був або дуже проливний, або просто проливний. Зате водоспади були повноводними і вражали своєю гірською потугою.
Вражень, фотографій і відео з походу дуже багато. Фото ось тут: <https://picasaweb.google.c om/volodymyr.horon/2011_06?aut huser=0&feat=directlink> ;
[ Чорногора ]додав(-ла)Fallenbird2323:19:05 07/07/2011[ permalink теми ] Напишіть будь ласка скільки по часу займе перехід від г,Говерла на г.Ребра, темп середній. І ,якщо можна, скільки часу спуск від о.Несамовите на Заросляк
[ Re: Чорногора ]відповів(-ла)zubr09:01:37 08/07/2011 Від Говерли до Пожижевської - 1 год, до Туркула - ще 1 год, до Ребра - ще 1 год. Тобто разом - 3 год. Це в середньому темпі і без зупинок. Якщо з зупинками-фотосесіями - добавити годину-дві.
Від Несамовитого до Заросляка - біля 3 годин без зупинок.
Хоч є всякі спортсмени, які ці відстані бігають набагато швидше :-)
[ Чорна Тиса-оз.Ворожеська (оз.Догяска) ]додав(-ла)Dmutruk10:26:05 07/07/2011[ permalink теми ] Скільки орієнтовно займе перехід середнім темпом с.Чорна Тиса - оз.Догяска? Чи є в когось трек даного переходу, або якісь орієнтири кудою краще вийти на хребет.
[ Re: Чорна Тиса-оз.Ворожеська (оз.Догяска) ]відповів(-ла)Dmutruk11:00:25 07/07/2011 "Чорна Тиса-оз.Ворожеська (оз.Догяска)" малось на увазі або одне озеро або друге (я в курсі що це 2 різних :)
[ Re: Re: Чорна Тиса-оз.Ворожеська (оз.Догяска) ]відповів(-ла)Fallenbird2323:10:59 07/07/2011 Недавно спускався через оз. Ворожеська в Чорну Тису. Цей спуск це ..упа. Від с. Чорна Тиса до дороги яка виходить лісом до Ворожеськи тільки 7 км., крім того лісом угору до озера думаю 3 год чистого ходу. Вище зони лісу маркування ніякого і купа стежок знайти потрібну буде важко, хоча там живуть вівчарі. Простіше на о.Ворожеська спуститись просто з хребта, головне нічого не поламати при спуску. Від Ворожеськи до Догяски 1 год. спокійного ходу. А якщо просто на о.Догяску з Чорної Тиси то вам треба точніше маршрут вказати. Спускаєшся лісом від Ворожеськи, а ліс такий що ні неба ні просвіту не видно
[ Re: Re: Чорна Тиса-оз.Ворожеська (оз.Догяска) ]відповів(-ла)Fallenbird2323:11:00 07/07/2011 Недавно спускався через оз. Ворожеська в Чорну Тису. Цей спуск це ..упа. Від с. Чорна Тиса до дороги яка виходить лісом до Ворожеськи тільки 7 км., крім того лісом угору до озера думаю 3 год чистого ходу. Вище зони лісу маркування ніякого і купа стежок знайти потрібну буде важко, хоча там живуть вівчарі. Простіше на о.Ворожеська спуститись просто з хребта, головне нічого не поламати при спуску. Від Ворожеськи до Догяски 1 год. спокійного ходу. А якщо просто на о.Догяску з Чорної Тиси то вам треба точніше маршрут вказати. Спускаєшся лісом від Ворожеськи, а ліс такий що ні неба ні просвіту не видно
[ Re: Чорна Тиса-оз.Ворожеська (оз.Догяска) ]відповів(-ла)igor_popov09:17:39 12/07/2011 Ми ходили за 2 дні з Чорної тиси старт в бік витоків р.тиси йти до стаціонара університета потім вліво вгору по стежці до ферми за фермою траверс по лісу до закинутої будівлі від неї вихід на верхню стежку вліво прямо на озеро.