стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Фото-форум"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


  
  --------------------------------------------------------------------
  -------------- СТАРІ ПОВІДОМЛЕННЯ (до 30.07.2002) ------------------
  --------------------------------------------------------------------
  
 1. [ До пана Ромка ] додав(-ла) Юрко 17:33:46 10/05/2002 [ permalink теми ]
  Я бачу, пане Ромку, шо ти якшо не проф, то просвітлений в пляні фотографування солідно, тому я тебе спитаю: кажуть f8-f11 - діафрагми з найкращими глибинами різкості. Якщо так, тоді можна все цикати на цих фіксованих установках діафрагми (без фанатизму, канєша, шоб вночі - f11 на 1/4). А ше, чи мав ти колись справу з об’єктивами без аберації, бо ця холєра мене скоро до цифровика доведе. Скільки сил потратити, щоб фотку в комп заляти... Блюри, шарпена... Аж не хочу згадувати... А де у Львові роблять фотки з цифровиків, скільки коштує, як якість?
  • [ Re: До пана Ромка ] відповів(-ла) Roman 08:53:01 11/05/2002
   Троха точніше, це діафрагми взагалі з найліпшою якістю зображення. Бо глибина різкості тим ліпша, чим менша діафрагма: на 16 вона ше більша. Але на 16 починає проявлятися дифракція, тому найліпше таки десь 5.6 - 8 - 11. Звичайно по змозі треба їх вживати, але часто навіть вдень досить темно і тре ставити 2.8 - 4, особливо коли плівка 100 або 200. А ше, часами тре розмазати задній плян, тоді тре спеціяльно ставити велику дирку, або коли знімаєш зайця на бігу з малою витримкою - то знов тре велику діафрагму.
   Щодо обєктива - то навіть не знаю... Думаю, як добрий обєктив, то сканер всьо одно троха попсує - мус правити.
   Чесно признаюся, я цифрових ніколи не друкував. Сканував хіба часом на Шевченка. Там роблять на совість, і плівку дряпають теж на совість :((( Як стану, подивлюся, як він змотує непорізані плівки... Як альпіністи свої шнурки на Чортових скелях :((( Ше друкують: Зелена 2, Коніка за 3поверховим цумом на пл Ринок, на Городоцькій навпроти цирку в підвалі. Але я того не пробув
  • [ Re: До пана Ромка ] відповів(-ла) Roman 08:58:01 11/05/2002
   ав.
   І цін не памятаю. На Шевченка дорого деруть, ну принаймні як на мої доходи :-/
   Я ото надрукував троха там знимок, і замовив ті самі в Фугіфільм біля Спорттоварів. Цікаво, чи буде велика різниця... Про результати доповім.
   • [ Re: Re: До пана Ромка ] відповів(-ла) Roman 06:45:07 14/05/2002
    Зробив. На Шевченка набагато ліпше. Якшо порівняти ціну 2 грн і 1.3 грн, то воно однозначно того варте.
  • [ Re: До пана Ромка ] відповів(-ла) gamalij 11:12:06 13/05/2002
   Хоч і не до мене питання - теж попробую допомогти. В питанні йдеться про аберацію. Їх (аберацій) є багато видів - сферична, хроматична, коматична, дисторсія і т.д. В жодному об’єктиві не усунені повністю всі аберації - де краще, де гірше. Цифровик також має об’єктив, який і формує картинку. Тому перехід на цифру не означає втечі від аберації.
   А діафрагми 1/16 боятися через дифракцію не варто. При фокусній відстані об’єктива в 50мм вона і на дирці 1/22 не сильно про себе заявляє.
   А от в аматорських цифровиках дифракція значно сильніша (бо об’єктиви у них короткофокусні). Але і там вона не дуже відчутна (через малу роздільну здатність матриці).
 2. [ Про портрети ] додав(-ла) Roman 10:38:00 09/05/2002 [ permalink теми ]
  От наклацав я троха портретів на Великдень. Вихід іх навіть по точності фокусування не 100% ;) Сиджу я над тов плівков і думаю: куди то нести??? Там, де насичені кольори - не мож, вийдуть всі червоношкірі. Треба спочатку друкувати пробні кадри - відповідно бажано шоб спочатку подряпали негативи не дуже сильно. Можна зразу сканувати - але то вже дуже дорого, а якість на самому негативі не видно. Навіть під лупою важко розібрати. І будь тут мудрий...
 3. [ Подяка і початок ] додав(-ла) Василь 14:43:04 25/04/2002 [ permalink теми ]
  Красно дякую пану Назару і пану Роману за підтримку! А тепер до справи: мені цікаво, хто якими плівками користується, я, наприклад, перепробував різні: від Коnicа VX до Kodak Gold, остання мене один раз підвела, вся недоекспонована вийшла, тому я нею не користуюся. Останнім часом Фуджі заслуговує на увагу, особливо Суперія. І АGFA теж не пробував... Хто що думає з цього приводу? І ще питання до пана Нормалайзера: в нього цифрова відеокамера чи фотокамера (є різниця!!!). Чи і то і друге?
  • [ Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Нормалайзер 15:07:11 25/04/2002
   В мене - і цифрова камера - "Панасонік з якимись буквами 28" і цифровий фотоапарат "Олімпус С3030 3.3 мегапіксел", він рисує - просто клас. З плівок використовую або Коніку сенчурію, або Фуджі якусь там з таким же псевдонаворотом, що й сенчурія... Але апарати в мене - "Зеніт", "ФЕД" і "Олімпус"-зум-мильниця, незадоволений нею...
   • [ Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Юрко 17:38:18 10/05/2002
    А маєш знимки з нього не дуже інтимні шоб мені показати?Бажано некомпресовані тіфи. Злий на мило, коли не в жилу. БДЛ.
    • [ Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Нормалайзер 23:05:58 10/05/2002
     Справа в тому , що "живих" ТІФів вона вміщає на чіп аж... чотири. А якісних - ЧПЕГів - 20. А "несильно якісних " ЧПЕГів - 260. Як ти мислиш, багато я ТІФаю?
     • [ Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Юрко 08:45:05 11/05/2002
      Зливай все шо маєш, хочу порівняти <hudyma@mirohleb.kiev.ua>
  • [ Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) СЕМ 19:05:24 25/04/2002
   Я три останніх плівки робив Kodak Gold 100. Ніби нормально, ще й як на мої перші плівки роблені не мильницею (робив Зенітом - чотко по гінструкції). Були недоекспоновані, але то з моєї вини: коли попадає небо в кадр треба було додавати видержку!
  • [ Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Roman 11:09:43 26/04/2002
   Колись використовував Коніку, потім Кодак Голд, останнім часом Фуджі суперія. Ще збираюсь попробувати Кодак Профото. Кодак Голд має аж надто агресивні кольори, на портретах лиця виходять, як в індіанців. Тим він мені не сподобався. Фуджі і Коніка - значно мякіші кольори. Але те, шо пише в тій статті про намальовані губи - теж часково правда. На всіх плівках жахливо лізе зерно вже при 15х21. Чи то так має бути, чи то в мене експономатр такий поганий - не знаю. От думаю, чи то профото буде хоч троха ліпше? А взагалі ті три, шо я пробував - практично ніякої різниці при львівському друці.
   • [ Доречі, про друк ] відповів(-ла) СЕМ 15:51:14 26/04/2002
    Хто де друкує, по чому, яка якість і яке поводження з плівкою?
    • [ Re: Доречі, про друк ] відповів(-ла) Василь 11:44:33 29/04/2002
     Єврофото, певно. То шо коло Жоржа і на Гнатюка. В першому практика з 1997 р., були певні нюанси типу лишніх кадрів, різна освітленість друку тої самої плівки (свіжа заправка?). Гірше працювало Фото Квеллє, то перша фотобудка Львова, з ними було деякі трудності, а тепер ніхто там дуже не замовляється. Головна біда Львова - ціни. Був у Києві - там 35 коп. за 10х15 автомат на фотобумазі Фуджи. Виборочний друк трохи дорожче, а все одно не 1,10 як в Єврофото. І якість менш більш добра.
     • [ Re: Re: Доречі, про друк ] відповів(-ла) СЕМ 14:00:39 29/04/2002
      Єврофото це ясно! Думав якісь альтернативи є, а то справді дорогувато. Доречі сканер для плівок ще в когось є у Львові?
      • [ Re: Re: Re: Доречі, про друк ] відповів(-ла) Roman 14:37:42 29/04/2002
       Можна ше друкувати в Фуджі фільм: конвеєр на проспекті Свободи, на початку, а ручний друк - на Городоцькій, напроти тюрми.
     • [ Re: Re: Доречі, про друк ] відповів(-ла) Юрко 09:19:27 08/05/2002
      А от і не ясно. Я позавчора хотів ту стервочку в Єврофото матом трьохповерховим покрити: під вечір здали плівки з Мирославом на проявку, кажуть - зайдіть через півгодини. Приходим - зачинено, стукаємо... Валіть, мол, звідси, робочий день закінчився. А мені в Київ плівку везти... Заледве впустили. 5 років я в них фотки роблю, з перших днів в мене картка клієнта, за допомогою якої я енну кількість безкоштовно плівок проявив і знижки мав - тепер та ненза мені заявляє, що картка не діє, гони 2,50. Зажралися, падлюки! Геть Єврофото з трону!
      • [ Re: Re: Re: Доречі, про друк ] відповів(-ла) Roman 10:19:26 09/05/2002
       То є бізнес, друзі. З тої гривні, 70 коп, 55 коп, 45 коп, навіть 35 коп за знимку такі грошенята набігають, шо ого-го...
       • [ Re: Re: Re: Re: Доречі, про друк ] відповів(-ла) Юрко 17:47:11 09/05/2002
        Такий бізнес за 100 коп як у Єврофото нехай котиться к бісу. У них шо на пакетах пише? Будь-яку к-сть фоток - за одну годину.. Коли реально вони цього дотримались? А негативи як дряпають, паскуди, хай їм грець! Автомат і то акуратніший.
    • [ Re: Доречі, про друк ] відповів(-ла) Юрко 17:52:25 10/05/2002
     Були ше такі часи у Львові, коли Фото Квеллє і в помині не було, а страждущі функціонували на позитивах, і ходили до центральних спортоварів папір "СВЕМА" купувати... От тоді-то мені добрий вуйко поучав: шо плівку в касету тре акуратно перемотувати, аби не ковтнути язичка, а то всьо. Мож викидати. І дійсно в перших студіях відмовляли... Потім мож було мотати як хош без страху... А перед походом я ледве дістав FUJI Superia 200/36 (бо в Кийові перед свєтами вона - жуткий дефіцитус), і умудрився ще її неекспонованої язичок в касету загнати. Во даю, думаю... Во нафотографувався!!! Нє, беру ножиці, буду ламати касету, й так пропала... Дивлюся на просвіт, а там на верху язичок лежить. Я його хвать і плівку в апарат. Так з’явилися фотографії з походу на Ігровець. Ги... Так з’явилася бузкова Сивуля...
  • [ Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) alex 11:21:18 03/05/2002
   Все залежить в основному від проявки і друку, а не від плівки. Я вже два роки користуюсь плівкою Konica VX100 і до неї претензій немає, але до проявки і друку - є. В Kodak на Зеленій друк хороший, але погана обрізка кадру. В тому ж Kodak’у на проспекті Шевченка мені запороли 2 плівки при проявці (старий проявник). В Єврофото гарно проявляють, але друк дорогий і не завжди якісний - результат швидкості. В Fuji на проспекті Свободи все роблять якісно і недорого, але кольори занадто насичені, що не завжди добре, а останній раз зробили явно забагато жовтого.
   Фотографії при екстремальному освітленні типу заходів сонця з великими витримками - навіть з доброго негатива немає гарантії, що зроблять.
   От і вибирай тут. Щодо фотоапарату - то фотографую ФЕДом, він в поході зручніший, ніж Зеніт і набагато чіткіше рисує. Зате дзеркалка Зеніт має більші технічні можливості і незамінна при фотографуванні крупним планом. Мильниця Minolta добра тільки в якості ширококутника.
   • [ Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Roman 08:38:44 04/05/2002
    Ну, чіткість скорше від обєктива залежить. На ФЕДі стоїть Індустар - то ліпший обєктив, ніж Геліос-44, котрий найчастіше на Зеніті стоїть. Якшо до Зеніта Індустар або Зенітар прикрутити, то вже буде ліпша якість (правда не на всіх витримках - тре тре ше врахувати дзеркало, котре б’є з силою відбійного молотка ;) А якшо поставити скло Carl Zeiss або Pentax Takumar... :))) Я фЕДом троха працював: він дійсно різкий, але при малих відстанях і великих діафрагмах точности далекоміра не вистачає, шоб навестись точно. До речі, найліпші 35мм камери (Leica) - теж далекомірні ;) В них менший робочий відрізок, шо дозволяє досягнути ліпшої якости зображення.
    • [ Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Юрко 09:07:18 08/05/2002
     От і я знову тут. То Роман: я з Високої фоткав дачу Презіка в Гуті Пентаксом Такумаром 3х оптичним і Чінґеровим ширококутником Carl Zeiss. Нині будуть фотки. Завтра заходьте і вже лаштуйте системи наведення балістичних ракет. Координати надішлю додатково. Ще мені подобаються твої слова "якости, точности" - то в крові чи данина моді?
     • [ Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Юрко 12:52:16 08/05/2002
      Маю фотки на руках... Студія трошки підкачала... Ги, 35 коп конвеєр за 10х15... Деякі буду переробляти... Велика Сивуля рожева вийшла... Фантасмагорія... Дача презіка переекспонована, хоча при тих же установках і рівню освітлення попередні вийшли ОК. Може під дачею атомна станція є?
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Нормалайзер 21:17:16 08/05/2002
       Як гарно, а, головне, ЄМКО, звучить: дача ПРЕЗІКА :))

       Але я от шо хтів спитати. Як знимка в мене виходить і мені подобається, я купую їй рамку і вішаю на стіну, таким чином, маю в себе вдома сякий-такий карпатський іконостас. Де ви робите знимки більших розмірів, і яких найбільших? Мармароські Чінґерові я зробив 30х40 на Привокзальній, по 7.40, здається, знимка. А щодо якості - вони, паскуди, навіть не миють плівку перед процесом, понатикували купу плямочок на ідеальні беззернисті відбитки...
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Chinger 23:37:02 08/05/2002
       Хе-хе. Шутки-шутками, а в мене
       дача також паскудно вийшла: вся в якомусь рожевому тумані, і це при тому що фоткав двома різними об"єктивами.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Chinger 23:37:33 08/05/2002
       Хе-хе. Жарти-жартами, а в мене
       дача також паскудно вийшла: вся в якомусь рожевому тумані, і це при тому що фоткав двома різними об"єктивами.:-)))
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Chinger 23:39:09 08/05/2002
        З! за! з-за-заїка!:)))
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Мирослав 09:46:04 09/05/2002
        Видно недарма та хмарка над дачею висіла!!!
        Це все каверзи СБУ :-)
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Chinger 09:56:35 09/05/2002
        А взагалі цікаво: при союзі ж напевно велись якісь роботи і були технології маскування об"єктів. Хоча б і проти супутників.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Мирослав 10:28:49 09/05/2002
        Треба було ту дачу ще мильницею цикнути. Якщо б і вона червоний колір дала - ну так точно маскування спрацювало на всі 100.
        А інші фотки як вийшли? Я десь зара свої піду забирати.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Юрко 10:56:06 09/05/2002
        Зара ту фотку фотосклєпом пойорзаю, може шо і вийде файне... Мирослав, а шо нині робите?
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Мирослав 11:07:02 09/05/2002
         У мене робота, робота, робота...
         Ага! Зараз біжу за фотками.
         Ти коли свої виставляєш?
         Глянь на фотки Василя (ті, що зі статтею), бо в мене вони не відображаються.
         • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Юрко 17:42:56 09/05/2002
          Фотки Василя зі статтею вже висять. Новина від 20.03.2002 р., якщо трудно буде.
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Мирослав 12:09:56 09/05/2002
         Тіко шо фотки взяв. Зовсім так не погано, як для мила. І Сивуля нормальна (не рожева).
     • [ Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Roman 10:29:05 09/05/2002
      То Юрко: навіть не знаю як точно сказати. Явно не данина моді, я до моди (у всіх її проявах) практично рівнодушний. Просто мені так більше подобається, воно звучить автентичніше, та й так наші предки говорили.
     • [ Re: Re: Re: Re: Подяка і початок ] відповів(-ла) Roman 10:32:25 09/05/2002
      Не можна туди ракетами! То ж Карпати!
      Ракети наведемо, коли він знов до сусідів поїде ;). Щоб вже всіх разом накрити :)))
  • [ Стосовно плівок ] відповів(-ла) Андрій 17:38:58 23/05/2002
   Спробуй професійні серії (якщо зможеш дістати). Я перепробував Kodak Supra 100/400/800, Fuji Press 400/800, Fuji Superia Reala, Agfa Optima Prestige II. Від всіх них в повному захваті, на Kodak Gold чи Fuji Superia мене вже більше ніхто не затягне. А з цього списку фотографую на ту, яку вдастся дістати.
   • [ Re: Стосовно плівок ] відповів(-ла) webmaster 17:48:30 23/05/2002
    Дай, плз, ціни на них (хоча би орієнтовні), а також місця, де їх можна здибати
    • [ Re: Re: Стосовно плівок ] відповів(-ла) Андрій 18:04:15 23/05/2002
     У Львові в даний момент є в наявності:
     Kodak Supra 800, в кодаку біля Оперного, на початку просп. Свободи. Зручна для плівка для походів, за рахунок чутливості можна незле посиденьки біля вогню фотографувати. До 13x18 включно зерна не буде абсолютно. Ціну не пам’ятаю, чи не 18грн.
     Є також Kodak ProFoto 100 в Фуджі навпроти тюрми за 11.50 грн. Плівка знята з виробництва (замінена Супрою) але відгуки про неї дуже позитивні (щоправда зберігають вони її не в холодильнику, не впевнений щодо допустимості цього).
     Всі інші плівки я привожу з Польщі, якщо буде бажання, то при нагоді зможу привезти пару для проби. Там ціни 15-30zl залежно від чутливості і фірми.
     Важливі моменти: ці плівки мають понижений контраст і вимагають точного експонування.
     • [ Re: Re: Re: Стосовно плівок ] відповів(-ла) Юрко 08:30:37 24/05/2002
      Ну і, напевне, пришвидшеної проявки і зберігання в прохолодному місці до того?
      • [ Re: Re: Re: Re: Стосовно плівок ] відповів(-ла) Андрій 10:48:02 24/05/2002
       Ну, два Нових Роки на одну плівку фотографувати не рекомендується :-)
 4. [ фото ] додав(-ла) Мирослав 14:42:21 25/04/2002 [ permalink теми ]
  О, новий форум з’явився! Прикольно.
  От недавно переглядав румунський сайт про Карпати і їхню фотогалерею. Сподобалась мені одна графа під фоткою - фотоапарат і плівка, якими зроблена фотка. Дуже пізнавальна графа:-). Можна робити якийсь аналіз під час вибору плівки і фотоапарата. їдучи в похід (взагалі то така ідея десь вже у форумах пролітала).
  • [ Re: фото ] відповів(-ла) Василь 14:50:43 25/04/2002
   Так, пропозиція підписувати фотки реквізитом вже звучала на цьому сайті, може ця можливість буде включена до сайту v. 2.0... (крім того, чутливість як мінімум, видержку і діафрагму, якщо є на то пам’ять...). Прошу пана Мирослава вказати на лінк того румунського сайту...
  • [ Re: фото ] відповів(-ла) Мирослав 15:28:21 25/04/2002
   Ареса туристичного клубу м. Брашова http://www.geocities.com/alpin _cbv/ . Є англомовна версія. А ще сайт з багатьма фотографіями, частково англомовний http://www.alpinet.org/bin/ind ex.php?id=0&lang=en& . Тут є на що подивитись!!!
 5. [ фото ] додав(-ла) webmaster 12:07:36 25/04/2002 [ permalink теми ]
  Пишіть, спілкуйтеся :)
  Благо, фотографів тут не бракує :))
  • [ Re: фото ] відповів(-ла) Нормалайзер 12:32:57 25/04/2002
   ага... йно бракує добрих знимкарів... ;)
   • [ Re: Re: фото ] відповів(-ла) yuri/ent 19:36:30 25/04/2002
    znymkariv dobryh brakuje? Nu to popravymo - kursy jakis’ projty i vpered.

    chy je na c’omy sajti vystavleni foto sho robylys’ tvoim cyfrovykom? I jaku ty rozdil’chu zdatnist’ vykorystovyjesh naspravdi? 3.3 megapikseli to z takyj plakat na piv stiny..
    • [ Re: Re: Re: фото ] відповів(-ла) Нормалайзер 20:42:03 25/04/2002
     Ага:) Виходить такий собі постер:) Але в Карпати я цифровик не беру - шкода, дорогувата забавка, як знищу - більше собі такий не дозволю. Та й цифру-камеру ото брав вперше: знимки з неї коло тексту репорту з Мармаросів
     • [ Re: Re: Re: Re: фото ] відповів(-ла) yuri/ent 00:26:38 26/04/2002
      to pravda pro cyfrovi fotoaparaty - jedynyj jakyj ja bachy cho vytrymuje vodu i legki padinnja to ce kodak - ale stara model’ - z duze poganymy harakterystykamy. Cina vpala nedavno - ale to to same sho 486 procesor kupuvaty. Pravda Canon i she tam dejaki prodajut’ futljari na svoi fotoaparaty - ale to dlja pidvodnyh zjomok, krim togo nezruchne i doroge. Hoch odyn mij znajomyj maje 1.1 megapicxel olympus - des’ vze 1.5 roku - vono vidnosno desheve ta i take dostatn’o mocne - kydatys’ ne treba ale zagalom ok. Foto, do rechi - takogo z rozmiru jak i ti sho tut na sajti vysjat’.
      Pryklady foto - trcala.com
     • [ Re: Re: Re: Re: фото ] відповів(-ла) Василь 09:31:40 26/04/2002
      2 Нормалайзер. Так дорогувато буде такий апарат понижчити, але я чув, що ви збираєтеся свій Олімпус брати в Марамурош... Якщо так, то дуже скоро можемо сподіватися на хороші цифрові знімки з гірської натури... А що мені в цифровиках подобається, так це перегляд ще не знатого кадру при відповідній видержці і діафрагмі і автобрекетінг (фотік робить низьку кадрів одного об’єкта при різних установках видержки і діафрагми, а потім оставляє в памяті самі кращі... Де плівковим апаратам до цього!!! Є у вас, пане Нормалайзер таке?
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: фото ] відповів(-ла) Roman 12:07:26 26/04/2002
       Не зовсім так. Любий проф плівковий апарат має автобрекетінг. (Звичайно, без прогляду ;) Цифровики ше не дойшли до рівня добрих плівкових, хоча, напевно, в найближчі роки дойдуть. Як не як, плівка з добрим обєктивом - то десь 12 мегапікселів (то 35мм плівка, я мовчу про 60мм!) Хоча в цифрового є безліч переваг, але зараз такий апарат трохи добрий тягне на $1500. А плівковий - за $200 - аналогічної якості.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: фото ] відповів(-ла) Нормалайзер 13:25:49 26/04/2002
       Ці функції - є, хоч мій апарат і не настільки дорогий, купувався за 1100, а зараз, певні дешевший. В Мармароси братиму відеокамеру, але не тому, шо надто боюся за нього. Просто, як поїде Чінґер зі своєю фотокухнею, то навіщо ще й мені то тягти? (Вийшло, як в кіні "Крокодил Данді ІІ": "Оружиє? А зачєм мнє оружиє? У мєня єсть Донг :) То я до того веду, що Чінґер фотографує краще:) )
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: фото ] відповів(-ла) yuri/ent 19:27:04 26/04/2002
       nu vy taki fantastuchni ciny opysujete!!! Super cyfrovyk $800. A cilkom ne poganyj - $300.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: фото ] відповів(-ла) Нормалайзер 20:32:46 26/04/2002
        Де?????
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: фото ] відповів(-ла) yuri/ent 04:44:20 27/04/2002
         amazon.com chy she des’ de myta 50% nee derut’
         a vvezty kameru mozna - teper ce Rich vlsanogo korystuvannja
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: фото ] відповів(-ла) yuri/ent 04:53:43 27/04/2002
         i she - pro pizeli plivkovyh fotoaparativ - mabut’ nihto ne sperechatymet’sja sho vydruk z zvychajnogo fotoaparata, prynajmi zaraz, vyperedzaje syfrovyky, navit’ duze horoshi.
         Ale perenesty cej znymok v cyfrovyj fajl - i ochevydno sho syfrovyky poperedu. Profesijni barabanni skanery ( i ti dlja plivky 0 jak ih tam) koshtyjys’ poze $5000, a te sho v nas na stoli stoit’ - to tak, zabavka. Dlja togo shob dyvytys’ foto na kompjuteri cyfrovyk odnoznachno krashchyj
         • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: фото ] відповів(-ла) yuri/ent 04:54:38 27/04/2002
          to buly pikseli, ne pizeli
         • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: фото ] відповів(-ла) webmaster 10:56:55 29/04/2002
          Можу сказати зі знанням справи - професійні цифровики вже складають конкуренцію вузькій плівці, але прогрес не зупинити - скоро і широкій плівці з’явиться альтернатива.
          Хоча ціни на професійні цифрові камери поки що захмарні, але з рухом прогресу всьо стане на свої місця.
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: фото ] відповів(-ла) Василь 12:01:58 29/04/2002
         Такий апарат як в Нормалайзера - 780 долярів і рік гарантії (то Київські ціни). Докладніше тут: http://www.itkom.com.ua/dim-ca m-cat.php3

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.


список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

На сайті (2): Killas, yanka2121.
Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::