стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Фото-форум"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ Зміни у правилах на КФК ] додав(-ла) webmaster 16:23:03 11/11/2009 [ permalink теми ]
  власне, сабж.
  читати тут - http://www.carpathian-photo.co m/ua/rules/
  • [ Re: Зміни у правилах на КФК ] відповів(-ла) Astrik 20:16:16 11/11/2009
   На мій погляд було б добре зробити так як на еBay. Якщо ставиться фідбек, тобто коментарт, то обовязково потрібно поставити "+" "нейтрально" чи "-". Те ж зробити на фотосайті. Якщо хтось робить коментар до фото то він примусово повинен поставити один з параметрів: рекомендую, не рекомендую, нейтрально. Думаю це трохи пожвавить оцінювання фоторобіт.
   Крім того було б непогано зробити список авторів, як це було у старій фотогалереї.
   Ну і ще одна мрія, це аби випадкова фота з фотосайту рендерилась у вікні випадкове фото на сайті карпат, Це також мало би підняти популярності і відвідуваності фотосайту.
   Також, можна було б трохи збільшити кількість образів фотографій на головній з 15 до скажімо 25-30, але це так, не суттєво.
  • [ Re: Зміни у правилах на КФК ] відповів(-ла) victour 10:03:00 12/11/2009
   Дивним чином ці зміни збіглися в часі з вимогою потерти однокадрові "панорами". Вже давно кілька авторів, яким "Втиснутися в 200 кб - так, слабо", зловживали "панорамами", не сподобившись витерти навіть EXIF кадру - http://www.carpathian-photo.co m/ua/photo;2275/ і т.п. Хоча питання з злочасною галкою так і не вирішено, тепер можна рахувати, що вони амністовані:)
   Збільшення кількості фото в тиждень нічого суттєво не змінює – дійсно якісних фото одного автора, появляється максимум 2, ну може 3, а хто завалював сайт, той тепер буде завалювати на 2 більше.
   Розмір файлу: Ось одне з багатьох добрих фото, вагою 135КВ - http://www.carpathian-photo.co m/ua/photo;3043/ , так що справа не в лімітах.
   Щоб реалізувати збільшення ваги файлу вже потрібно виставляти і картинку більшого розміру, більше ніж в середньому 600 на 800 пкс. А інтерфейс сайту до цього не готовий, зображення не адаптується під вікно, потрібно соватися у вікні. Один з прикладів, як роблять люди: зміст фото тут не має значення, зверніть увагу на інтерфейс щодо розміру картинки - http://io.ua/12918518p
  • [ Re: Зміни у правилах на КФК ] відповів(-ла) victour 10:15:59 12/11/2009
   І на форумі і листом звертався з пропозиціями щодо КФК, ось останній лист місячної давності:
   "Добрий день, вебмайстер Назар.
   Маю кілька пропозицій по Карпатському фотоклубу:
   1. Про "панорами" вже писав на форумі http://www.karpaty.com.ua/?cha pter=forum&forum=9&topic=477 - щось немає порядку з тими панорамами, але вже звиклося.
   2. Вважаю за доцільне зробити доступною для незареєстрованих користувачів опцію "рейтинг", щоб вони могли переглянути кращі фото з усього масиву.
   3. Оскільки в деяких розділах назбиралася значна кількість робіт, пропоную розділ "рейтинг фото" добавити сторінками – 1,2, і т.д, щоб можна було розглянути рейтингові роботи представлені не тільки на першій сторінці. Справа в тому, що з часом, на рейтигових сторінках буде представлено лишень з десяток авторів, деякі роботи просто губляться після масових вкидань фото. Напевно кожен автор, виставляючи фото, хоче бачити його місце в фотоклубі, а зараз, при одній сторінці рейтину, такої можливості для всіх нема. З часом це призведе до того, що фото почнуть виставляти в розділах з невідповідною тематикою (що не заборонено, те можна:).
   Ще звертає увагу те, що щось не дуже виходить конструктивне обговорення фоторобіт, здебільшого "Ух да Ах", критичні зауваження не конче сприймаються. На мою думку це побічний ефект рейтингової системи (Кто похвалит меня лучше всех, тот получит большую сладкую конфету:)
   Цікаво знати Вашу думку щодо цих пропозицій."

   Відповіді нема, напевно все списується на ось цю ремарку: "Прохання не ображатися на вебмастера..., немає можливості.." Ні на одному порядному сайті не зустрічав подібного напису, ніхто не дозволяє собі відмовчуватися. Гадаю, що адміни, наприклад цього сайту http://io.ua/ , не менш зайняті люди, але вони не уникають спілкування, ввічливо відповідають, сайт розвивається.
   Якось в одній розмові, зайшла мова про те, що потрібно спільно розвивати сайт УК – якось важко щось розвивати, коли звертаєшся в порожнечу.
 2. [ учора відкопала ] додав(-ла) manyasfon 17:16:33 08/11/2009 [ permalink теми ]
  [ Усім дуже рекомендую ] додав(-ла) Alex 21:47:38 29/05/2008 [ permalink теми ]
  http://www.diaporama.odwiedz.p l/download.php?id=Karpaty_Wsch odnie_Album.exe

  подивилася - була просто в ауті. сподобалося - нема слів! вирішила знову кинути на першу сторінку - може хто раніше пропустив - таке не варто пропускати.
 3. [ аматори - профі ] додав(-ла) manyasfon 11:03:08 17/10/2009 [ permalink теми ]
  доброго дня, добрим людям!
  подивилася купу фотографій у фотоклубі, отримала масу задоволення і хотіла було теж відправити кілька своїх фоток (5 навіть багато...). виявилося, що я така відстала від життя, що не вмію цього зробити - потрібно якось змінювати формат, ще щось - я навіть пповторити не вмію що... тож виникло прохання - підкажіть покроково як то робиться, або якось, як то є на багатьох сайтах, зробіть так, щоб фотки, які посилаються, автоматично редагувалися.
  декому, думаю, буде смішно з того, що пишу, але, повірте, таких, як я, ще ба-а-агато.
  до речі, а що можна зробити з тими давніми фотками, коли ще ніхто про цирові фотіки не знав?
  • [ Re: аматори - профі ] відповів(-ла) manyasfon 16:54:12 02/11/2009
   щиро дякую всім за змістовні, доступні рекомендації, дружні поради :))) якби не ви, то досі б жодної фотки на осуд форумський не виставила б...
   • [ Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) Tasic 17:43:06 02/11/2009
    Ну бо коли питають, як пройти на Добушанку, то тут десяток-другий людей радо пояснить. А от коли про фото - то потрібно себе вважати знавцем, аби порадити щось :)
    >зробіть так, щоб фотки, які посилаються, автоматично редагувалися. А як це? У Вас є можливість стерти якесь фото і замість нього надіслати інше (якщо мова про "статус") . А техніка обробки фото - то власні синяки і прочитані рекомендації тих, хто справді вміє то робити. Спробуйте почитати якісь книжки про Adobe Photoshop чи GIMP (може питання ліцензії стоїть жорстко), то якщо мова про обробку.
   • [ Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) Larry 18:33:34 02/11/2009
    ну відповідь в сусідньому форумі лунала, встановіть Picasa, початки редагування там є. І зразу заливати файли теж можна, вже відредагованих.
    • [ Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) manyasfon 20:01:00 02/11/2009
     до речі, пробувала через пікасу, там нема можливості (я не знайшла) зменшити розмір фото (об`єм файлу). а в тому редагуванні, що там є, необхідності нема - що не пробувала, так ,як було початково, краще.
     • [ Re: Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) Lubкo 15:44:23 10/11/2009
      є можливість зменшити. коли тиснете кніпочку "завантажити у веб-альбом" - вискакує вінко яке питається в який із вже існуючих альбомів завантажити чи створити новий. і в цьому ж віконечку нижче пропонуються чотири варіанти розмірів: натуральний (то я так переклав "ісхадной"), рекомендований, середній і маленький.
      А загалом - навіщо Вам вантажити фотки у "карпатський фотоклюб", якшо пікасівські веб-альбоми є цілком самодостатніми? сюди тільки лінку дати і все, нехай людиська насолоджуються ;)
      http://picasaweb.google.com/lu bkorem
  • [ Re: аматори - профі ] відповів(-ла) Ed.ua 19:34:39 02/11/2009
   - давні фотки, як і плівки можна сканувати ,а з цифровою копією вже працюютьяк з фотом з цифровика;
   -з цифровим фотом (файлом) працюють в любому редакторі зображень, до вашого фототика йшов диск з софтом, там щось можна надибати;
   -для простої роботи та перегляду пропоную скачати безплатний софт FastStone Image Viewer
   http://www.faststone.org/downl oad.htm і тоді задавати конкретні запитання;
   - на e-mail послав інфу по ACDSee™ Pro 3.0 build 355 от 25.10.2009 Rus , на кілька років стане :)
   • [ Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) manyasfon 18:32:49 03/11/2009
    http://www.faststone.org/downl oad.htm скачала, два дні гралася, вивчала.по суті, мало відрізняється від пікаси, ненабагато більше можливостей. буду йти трохи далі. поки карантин і є час. дякую і на тому
    • [ Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) Ed.ua 20:33:45 03/11/2009
     Ну і чудово, я так і думав, що проблем з цим софтом не буде. Але такими темпами до кінця карантину можна і Adobe Photoshop освоїти:).
    • [ Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) white 22:30:04 03/11/2009
     цікаво,
     02/11/09 19:34 Едуард запостив пост про фестстоун, manyasfon відповідає навіть не через 24 години (18:32 03/11/09р) і каже шо вже скачала, вивчила. це звичайно все дуже добре, але от не розумію коли два дні пройшло...? нічого особистого просто в очі кинулося.
     faststone набагато функціональніша програма за пікасу (імхо), або Ви дійсно просто погралися.
     • [ Re: Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) manyasfon 10:52:40 04/11/2009
      не дві доби. а два дні...
      десять відмінностей знайшла, набавилася досхочу. дійсно рівень однозначно вищий за пікасу. але того, що шукаю не знайшла. тому спішу дала - це відбиток 9-річного досвіду навчання - уміння читати по діагоналі і швидко видобувати цікаве і головне, не затримуючись на несуттєвих подробицях
  • [ Re: аматори - профі ] відповів(-ла) manyasfon 19:56:21 02/11/2009
   щиро (справді) дякую всім. от як ви, чоловіки, швидко реагуєте, якщо зачепити, бодай поверхнево, ваше ЕГО.
   думаю, з часом скористаюся порадами, перегляну запропоноване. а наразі, скористалася допомогою знайомого, він мені змінив формат ,розмір, а я потім сама скинула, що було, на огляд.
   дякую, йду вчитися...
   • [ Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) vassia 23:42:57 02/11/2009
    реагуємо, на щастя не всі :-)))
   • [ Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) white 15:36:39 03/11/2009
    Ваш знайомий Вас підставив ;) імхо
    розмір і формат то ще не все на що слід звертати увагу.
    думаю що для початку краще таки скористатися порадами ЕГОїстів ;), а вже тоді показувати ваші фото. Не виставляйте "що було" і більш критично ставтеся до відбору своїх робіт для загального показу. Творчих успіхів...
   • [ Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) Roman 17:31:16 03/11/2009
    варто почитати кілька статей, якими кишить інтернет, із серій
    - чого НЕ варто робити в цифровому фото
    - основні помилки в цифровому фото

    ці статті хоч і банальні, але як для початківця містять прості і зрозумілі поради.
  • [ Re: аматори - профі ] відповів(-ла) manyasfon 14:41:53 03/11/2009
   Увага початківцям !
   "Усі відвідувачі сайту будуть раді появі на сайті цікавих і добре виконаних фоторобіт.
   З метою уникнення конфліктів між модераторами і авторами з розряду "а чому безпідставно труть мої чудові фото" або "чому мені не дають статус, щоб я міг продовжувати виставляти фото", просимо утримуватися від публікації беззмістовних фотографій рівня сімейного альбому (наприклад "я з друзями на Говерлі"), нецікавих нікому, крім автора, зображень низької якості, ресайзів "сирих", необроблених, фото."

   я ж не посилала фоток з Говерли!!! то чому ж таки затерли? :-)))))))))))
   жартую, звісно...
   йду вчитися
   • [ Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) white 15:44:33 03/11/2009
    якщо вже цитуєте, то до кінця:

    ...Порушення вищенаведених побажань будуть витиратися модераторами на власний розсуд без попередження та обговорення.
    Щоб цього не ставалося, читайте літературу та статті про фотографію, благо, в інтернеті цього добра багато, переглядайте якомога більше фото майстрів фотографії, вчіться працювати з програмами обробки фотографій (бо що б там не казали учаснику руху "no Photoshop", кожне фото вимагає обробки, принаймі мінімальної), спілкуйтеся, слухайте і осмислюйте поради - і буде вам і всім решта щастя на цьому сайті. ...

    якщо ж Вам не терпиться "виставитися", бдл, в інтернеті не одна публічна галерея де можна виставляти і "що було" і "я з друзями на Говерлі" і решта...
    • [ Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) manyasfon 16:19:26 03/11/2009
     та я навіть не знаю де та Говерла, про котру стільки говорять...
    • [ Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) victour 17:05:49 03/11/2009
     якщо вже "до кінця:"
     Не помічав, що фото хтось модерує, а правила не виписані і є там скорше для краси.
     • [ Re: Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) Tasic 17:48:26 03/11/2009
      Бачите - і тут підтирають.. каравул!!
     • [ Re: Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) white 19:24:31 03/11/2009
      2victour: будь-які правила є для того аби їх виконувати, це вже як кому дано.
      на рахунок того що Ви не помічаєте, думаю шо то дєло поправімоє ;;;)
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) Lem 16:26:38 04/11/2009
       Пробував близько року тому викласти своїх 5 фото на Карпати фотоклуб, до сьогоднішнього дня чекаю дозволу щоб викласти наступні. Кинувся того ровера. Зайшовши на той сайт, відчуваєш непереборну зверхність (починаючи з правил). Фотографувати для себе приємніше. Простий і неосудний спосіб викладати фото у Pисаsа Вебальбоми, кому цікаво, завжди можна дати посилання.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) 4444 13:58:04 06/11/2009
        а там хіба фотографії? - малюнки...
        ще й хваляться один наперед одного, хто і як краще намалював)))
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) Astrik 18:57:33 07/11/2009
         Дурниці кажете.
         • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) manyasfon 10:38:55 08/11/2009
          потрібно спочатку гарно сфотографувати, щоб було що яскраво розмалювувати...
          • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) Astrik 18:12:24 08/11/2009
           Просто тому що людське око і фотокамера надто різні інструменти, і фотокамері ще дуже далеко до характеристик нашого ока. Крім того у людини їх два, що дає нам можливість бачити в обємі. Тому світ ми сприймаємо дещо по іншому ніж коли те ж саме проглядаєм на фото. Через що, деколи доводиться застосовувати специалізовані програми аби наблизити реальну фотографію до дого що ми бачили в реалі.
    • [ Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) manyasfon 11:53:39 05/11/2009
     http://www.karpaty.com.ua/phot os/photoview.php?id=305 ось одна з тих "відфотошоплених" фотографій, які пройшли кропіткий відбір ,так розумію, лише за те, що то не Говерла
     • [ Re: Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) Lubкo 17:21:07 10/11/2009
      на тому кадрі дбайливо заюзані чи не всі найгрубші помилки початківця )))) (про які Roman виклав статті вище)

      правда також то що чисто формально читаючи правила форуму почуваєшся, так би мовити, не дуже комфортно... тому навіть не пробував сюди потикатися зі своїми фото, і навіть не тому що фото-чайник і бракує мастрерності а через те що неприємно що комусь із тутешніх ґаздів може або сподобатися або нє, і він з чистою совістю то безапеляційно і небґрунтовано витре..

      тобто, я не висловлюю претензій, а швидше раджу: хочете мати хороший контент - підіть назустріч дописувачам, а не залякуйте їх тертям без попередження.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) manyasfon 19:32:33 10/11/2009
       тобто, я не висловлюю претензій, а швидше раджу: хочете мати хороший контент - підіть назустріч дописувачам, а не залякуйте їх тертям без попередження.
   • [ Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) zubr 22:27:24 03/11/2009
    А в manyasfon - талант розворушити сплячу аудиторію. Яку тему не почне - відразу жваве обговорення.
    Бо, правду кажучи, форуми на сайті - ледве живі.
    • [ Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) Roman 23:06:46 03/11/2009
     гиги :)
     то Ви ще не бачили сайтів з ДІЙСНО мертвими форумами! :))
    • [ Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) manyasfon 10:49:05 04/11/2009
     я по життю така....
     • [ Re: Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) Lem 00:03:46 05/11/2009
      Випадкові фото вже дуже перенасичені фотошопом, перехожа людина буде дуже розчарована, що не побачить цього у реальності у першому свому поході.
    • [ Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) ILC 17:03:35 09/11/2009
     <форуми на сайті - ледве живі.>
     так, я помітив, що з настанням зимового періоду форум дещо затихає, окрім гілки "Спорядження". Проте, архів форуму має велике практичне значення для початківців, якщо не лінуватися ним користуватися.
     • [ Re: Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) vassia 17:41:28 10/11/2009
      гм..... дивна дискусія "фотосайт", зрештою як і карпати
      "..... та вбудовані у ньому інструменти спілкування надаються
      Вам у користування згідно принципу "As-Is" ("як є").

      Адміністрація сайту (поки що у моїй /webmaster/ особі) зберігає за собою право вирішувати факт доцільності/недоцільності розміщення тих чи інших матеріалів, виходячи з інтересів сайту, тому ще раз прошу ставитися до цього з розумінням.

      А ілюзії з приводу своєї обраності ( зокрема як фотохудожника) можуть бути в кожного. Розміщайиесь в Пікаса і чекайте (мільйонів) кліків.

      І ще... на сайті зявились привиди. Бо дехто їх бачить :-))
   • [ Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) white 11:56:48 11/11/2009
    Дорогі брати і сестри. Здається що якраз час згадати прислів’я про чужий монастир і свій устав.
    Будь які правила є для того аби їх виконувати (здається що вже десь писав) подобаються вони вам чи ні. Вам не подобаються правила? Вас труть модератори? Створіть «Клуб ображених правилами» (може я теж до нього вступлю, бо мені наприклад не подобаються правила проведення процедури державних закупівель), де можна буде виставляти «що було», писати «будь-що», ображатися «на будь-які правила» і т.д.
    Хочу нагадати, що хороший контент, безапеляційно і необґрунтовано (як пише пан Любко, який навіть не пробував, а можливо варто б?) тут ніхто жодного разу не тер, Контент Манясфон (на КФК), це відвертий брак, я бачив той кубізм, ну але це «що було» те виставила. Що можна зробити з тим «що було» вам писали вище, на що ви пообіцяли що навчитесь, освоїте… Демонструйте потуги, чи вам аби написати, поговорити…? Товариш Lem, теж образили (напевне теж правилами), зайдіть у свій профайл ( http://www.carpathian-photo.co m/ua/author;396/ лінк працює, правда?) і гляньте скільки ви отримали голосів, голосують не тільки модератори хочу зауважити. Прислати 5 фото це ще не означає що отримуєте статус. (див. правила)
    І ще, слова + 100, +1000, іпіцот, і стопіцот, і нііпйот, і зачьот, і аффтар жжот…, це все флуд, яке перетвоює ваш якісний в контент в сміття. Воно терлося, треться і думаю що буде тертися, подобається вам то чи ні. Так само на КФК, «сміття» в графічному вигляді буде тертися без обгрунтування.
    На рахунок фото яке привели для прикладу. Смішно, ви навіть не звертаєте на дати і зауваження. Те фото, як і сама фото галерея є вже історією, і історією «Українських Карпат». Стара фото галерея давно не оновлюється і не модерується. Варто було б взяти якесь фото з КФК для того аби розвісити на ньому соплі.
    • [ Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) white 11:58:28 11/11/2009
     ПЕС. Даний пост не адресований комусь особисто, але хотілося б щоб він по правилах був підсумковим. Більше самокритики, вдосконалюйтесь, і ви не опинитесь серед обділених і ображених, станете справжнім профі, як написано. Хоча на мою думку мало хто з авторів на КФК відважеться взяти на себе таку регалію *прооофі*
     • [ Re: Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) vassia 12:52:10 11/11/2009
      мало хто з авторів на КФК ( ЗОКРЕМА ТІ, ЧИЇ ФОТКИ В ПЕРШІЙ ДЕСЯТЦІ) відважеться взяти на себе таку регалію *прооофі*

      2 White - "Євангеліє від Матвія 7:6
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) Tasic 14:42:14 11/11/2009
       На КФК, якшо не помиляюся, є ще 2 рівні профііізму, але їх ніхто із зареєстрованих на сайті наразі не має :))
    • [ Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) manyasfon 10:29:23 12/11/2009
     Шановне панство!
     Зверніть увагу, як жваво розвинулася дискусія. Скільки полярних думок. Це ж і є функція форуму, так розумію. Можливо, така дискусія приведе до якихось висновків усіх учасників.
     Одні поставляться критичніше до своїх робіт (як от я, наприклад) і не будуть напружувати ясні модераторські очі всякого роду кубізмами-примітивізмами (це я, звичайно, нікого конкретного на увазі не маю:). Інші, в свою чергу, знайдуть механізми, що дозволять досягнути вибраним вищих рівнів профіїзму, а комусь пройти до нижчих.
     А те, що незадоволені будуть завжди, то закономірно: відбір ведеться згідно суб`єктивної думки, що означає, що інша суб`єктивна думка має таке ж право на існування.
    • [ Re: Re: Re: аматори - профі ] відповів(-ла) Lubкo 17:58:48 12/11/2009
     "...про чужий монастир і свій устав"
     хм.. тобто ми (постійні учасники форуму) - тут "чужі"?
     Тобто знову ж таки, замість того щоб отримати якесь заохочення розмістити свої кадри на КФК, з Ваших, пане white, слів (про монастир і статут) мені стає зрозуміло: "йди собі, Любку, звідси геть на свою пікасу і не мороч голову".
     чи може правила пишуться не для користувачів форуму, а проти них?
     і пишуться не конкретними суб’єктивними людьми а вищими силами? бо Ви так говорите про правила форуму, ніби це 10 заповідей..
     чому мені неприємно свої фоти на КФК викласти - я, здається, пояснив доступно. може, колись і наважуся, побачимо..
     Повторюю, що немаю конкретних претензій, просто відлякує загальний дух, яким тхнуть правила: "но-но, а то потрем без попередження!".
 4. [ Сумка для дзеркалки ] додав(-ла) nefar 16:50:22 07/10/2009 [ permalink теми ]
  Нарешті обзавівся я довгоочікуваною дзеркалочкою.
  Наступне що хотю прикупити це сумку. Тільки от питання що практичніше: сумка чи рюкзак? Здається мені, що рюкзак для камери в гори не візьмеш, так-як є основний баул за спиною, а вішати "запаску" на грудях якось не хочеться. Тут ніби сумка виглядає практичнішою. А от в місті, здається мені, з рюкзаком зручніше.
  Куроче, в чому ви носите свої аппарати, і що посовітуєте?
  І ще, чи є у Львові ще якісь магазини з таким товаром, крім цифровичка?
  Дєкую
  • [ Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) Rum 17:38:22 07/10/2009
   і в місті, і в поході найзручнішим буде сумка (можна на пояс) - швидко можна дістати/сховати, щодо яку саме - важко сказати, краще із м’якими (1- 2 і більше см) стінками, головне щоб була непромокною (зверни увагу що у більшості сумок швидко ця влавтивість втрачається), я сам ношу у більшій сумці (попалась надійна) - влазить нетільки апарат (все своє....) - причому ношу майже завжди із собою
  • [ Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) Tasic 21:09:48 07/10/2009
   Ношу дзеркалку у кофрі у руках. Як лиш покладеш її до плєцака - прощавай фотки, бо ліньки буде діставати :) Пробував на пояс чіпляти - дуже парить і незручно нахилятися (жарти про пузо не приймаються :)) Крім того, заважають поясні вуха наплечника
  • [ Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) salatruk 23:57:24 07/10/2009
   Дзеркалочка яка? Повнокадрова? Здоровезна? З телевичком? :))) то треба знач міх...
   В мене Кенон 450д плюс 18-55, купив собі Ловепро нова мікро, фатає, чіпляю на грудну стяжку лямок плєцака... Зручно... Коли буш вибирати. то бери таку сумку щоб не треба було постійно застібати блискавку, а мона було заклацнути... так як в тій шо маю я :)
  • [ Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) zanuda 10:37:39 08/10/2009
   Не переймайся надто - чіпляй на груди - через одну руку. Трошки незручно, зате нічого не пропустиш і час економиш. А в дощ спокійно можеш сховати в рюкзак, бо і так не надто є що знімати. Єдина проблема: кришка до лінзи - можна легко стратити. Тому прикріпи кришку до корпусу лінзи мотузком-ліпучкою (такий "пристрій" окремо продається).
  • [ Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) Roman 17:19:53 08/10/2009
   Ношу прямокутну дермантинову сумку десь 18х12х18см. Якраз влазить апарат з ширококутником + 50мм. Можна в руку, можна через плече, а по гладкій дорозі - навіть на живіт. Дивіться щоб сумка мала грубі помякшуючі пластини, була слабопрокомаючою, був широкий ремінь. А як є кишені - то взагалі супер.
   На поясі - ніяк не вийде, воно надто велике і громіздке.
   • [ Re: Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) nefar 19:58:38 08/10/2009
    Ок, дзєнкує:) Визначився жи то має бути таки сумеґа. Тепер ще одне стосовно її обєму. Чи потрібно брати сумку з запасом на ще якесь скло? Покищо, максимум - це заміню кітове скло (та й то не скоро). Тобто другої лінзи найближчим часом не планується. То як Ви, шанивне товариство, багато оптики таскаєте з собов?
    • [ Re: Re: Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) Rum 21:31:05 08/10/2009
     Якщо плануєш із тою сумкою нетільки в гори, то раджу більшу (окрім фотіка ще й пиво потрібно кудись запхати :)), нарахунок оптики, то залежить від її характеристик, якщо для екстріму, то раджу універсальні об’єктиви наприклад 18-200 (знаю що із якістю там нете, але бруд сильний ворог дзеркалок), а взагалі є ще такі речі як вспалах, акумулятори, штативи і .т.д. - такщо об’єм зайвим небуде
     • [ Re: Re: Re: Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) nefar 21:56:09 08/10/2009
      Ну в мене якраз кіт 18-200. Покищо зупинився на LOWEPRO Nova 160 AW та LOWEPRO Nova 180 AW.
      Єще одна суто для фота, але не знаю моделі
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) nefar 22:14:06 08/10/2009
       знайшов ще о-така - LOWEPRO Topload Zoom
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) Rum 22:30:03 08/10/2009
        нарахунок виробників сумок нажаль нічого непораджу, мені привезли декілька, більшість із яких порвались (виробники н/в), що пораджу - краще коли ти сам спробуєш що воно таке (в магазині) і спробуєш запхати в неї фотік - тут все тобі і стане зрозуміло, щодо 18-200 - якщо ти просто хочиш фотографувати, то його більш ніж достатньо (більшість і тільки мріє про такий), а якщо наприклад чийсь фейс під обсерваторією, а ти втой момент на говерлі - нус тут вже таке діло.... :)) доречі який саме апарат у тебе ?
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) nefar 01:50:49 09/10/2009
         З виробниками легше. Головне я визначився що це має бути сумеґа, а не рюкзак. А в сумці для апарату - пиво носити не планую, а виключно сам апарат і дівайси до него, якщо такі будуть.
         Ще раз подєкував всім хто відписав.
         А апарат - 50д :)))
    • [ Re: Re: Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) Lubкo 18:21:14 10/11/2009
     юзаю коферок об’ємом якраз на камеру з коротким шклом (28-80), який ще має внутрішню і зовнішню кишеньки для всякого дріб’язку (фільтри, кришечки, пульти ду, серветочки і т.ін.). щоб апарат був завжди під руками - ношу на пузі - вішаю пасочком на шию а шоб не баламкався - додатково пристібаю до броцакового поясного ременя.
     в окремому футлярі живе довге шкло (80-300) але вже його ховаю в броцак. бо використовую рідше, і як правило, не випадково (напр. схід сонця на вершині).

     спалаху з собою в гори не ношу (хоча він також має свій футляр) - а навіщо якшо в горах фотаю переважно пейзажі?

     ага, ледь не забув - у велопокатульках (наприклад, якщо вдосвіта "заїхати" ровером на Петрос по східному ребру http://picasaweb.google.com/Lu bkoRem/JsLvNB# ) такий варіант дуже оправдовує себе - камері досить безпечніше на пузі, ніж за плечима, і крім того - дуже оперативно (звичайно, для фоткання Сходу з броцака діставалося довге шкло, але тоді вже нікуди не спішилося)).
     важливо тільки підрегулювати довжину нашийного паска - інакше між камерою і сідлом щось неприємно затиснеться %\
 5. [ фото з Гаджини ] додав(-ла) mosaster 14:12:56 07/09/2009 [ permalink теми ]
  мені Гаджину дуже сильно рекомендував побачити один місцевий житель, а тепер хотілося б пересвідчитись в їх красі перш ніж планувати маршрут. У кого є фото з каскадів на Гаджини?
 6. [ Візьму на прокат дзеркалку ] додав(-ла) -designer- 22:06:00 26/07/2009 [ permalink теми ]
  Візьму на прокат дзеркалку у Львові або Ужгороді. На тиждень.
  Буду вдячний, якщо хтось підскаже, де такі послуги надають?
 7. [ Цікаві фотосайти. ] додав(-ла) Astrik 06:14:12 22/07/2009 [ permalink теми ]
  Можливо вже проскакували ці адреси, але на всяк випадок дам посилання на ці сайти.
  Є купа описів фотозаліза: характеристики, тести, порівнняння, ціни, відгуки і ін.
  Мені особисто багато в чому допомогли і допомагають.
  http://www.kenrockwell.com/ind ex.htm (англ)
  http://community.livejournal.c om/ru_d70 (рос) Не зла сторінка на живому журналі для володарів ніконів.
  http://www.dpreview.com/ (англ)
  http://photo.net/ (англ)
  http://rapidshare.com/users/Q0 5F96 (тех. докоментації в основному до ніконовської техніки. Час від часу поновлюється)
  http://pixel-peeper.com/ (англ) (Величезна кількість фотографій зроблена різною технікою. Дає уявлення про те як знимкують, яке зображення дає та чи інша лінза і відповідна камера)

  Якщо хтось знає інші цікаві сайти по фото, може варто продовжити лінками, як відповідь до цього посту?
  • [ Re: Цікаві фотосайти. ] відповів(-ла) Roman 10:26:44 22/07/2009
   дякую за останній сайт, не чув про нього раніше!

   Щодо оглядів техніки - варто ще звернути увагу на
   http://photozone.de/
   http://www.verwoerd.info/nikon /
   http://www.photosynthesis.co.n z/nikon/lenses.html

   Ну і взагалі легенда: як КОЛИСЬ роблися сайти:
   http://www.mir.com.my/rb/photo graphy/photography.htm
 8. [ В якій країні ці гори? ] додав(-ла) pylyp 18:44:58 15/07/2009 [ permalink теми ]
  Допоможіть упізнати на території якої країни знаходяться ці вершини?
  http://keep4u.ru/full/2009/07/ 15/97be5c6bc54a01b1378528f935d b4f3c/jpg
  це повинен бути Кавказ. А от Росія чи Грузія?
  Дякую.
 9. [ ефект від спалаху ] додав(-ла) victour 16:21:43 30/06/2009 [ permalink теми ]
  Того тижня лазив вечером в нагромадженні кам’яних брил під Лютою( це якраз це місце про яке писав http://www.karpaty.com.ua/?cha pter=forum&forum=4&topic=1900 ), там вище є також вертикальні скелі висотою біля 30м.
  Умови зйомки погані, тому вирішив підсвітити спалахом. На фото зі спалахом появився дивний туман-димка, якого в живу і на фото без спалаху не було видно http://victour.io.ua/album2522 22 . Може в кого є пояснення, EXIF залишив, фото без обробки (крім розміру).
  Зверніть увагу на фото http://io.ua/10436332p - що бачите?
  • [ Re: ефект від спалаху ] відповів(-ла) Kubik 10:53:26 01/07/2009
   на фотці - "що бачите", маєш на увазі мордас з відкритим ротом носом і очиськами ? ;) певно душиско чупа-кабри ;)))

   а ти як включав спалах, не хукнув на обєктив ? може то він якось так запотів і появився дух ?
   • [ Re: Re: ефект від спалаху ] відповів(-ла) victour 11:32:30 01/07/2009
    це і маю на увазі.
    Помітив "туман" відразу переглядаючи фото, тому спеціально перевірив об’єктив - чистий, тим більше туман кожен раз іншої форми і на фото без спалаху його не видно.
  • [ Re: ефект від спалаху ] відповів(-ла) Kubik 16:10:50 01/07/2009
   ще один варіант, може був туманець легенький ледь відчутний, а коли спалахом дали, так воно і відбилось таким димком ? як теорія ? ;)
   • [ Re: Re: ефект від спалаху ] відповів(-ла) victour 16:25:20 01/07/2009
    На око ніякого туману не було видно, тому і написав. Можливо це холодне повітря з рощелин змішувалося з теплим, біля скель холодніше. Чому є різниця з спалахом і без? Або списуємо все на духів:)
   • [ Re: Re: ефект від спалаху ] відповів(-ла) Rum 20:23:14 01/07/2009
    Хлопці будьте простішими - згадайте різницю між дальніми фарами і протитуманними, так от вспалах має прямі промені які освітлюють мікроскопічні краплини які майже незамітні при сонячному освітленні зверху
 10. [ Проблема ] додав(-ла) _NeXT 09:49:16 12/06/2009 [ permalink теми ]
  Народ не підкажити як залогінитись в фотоклубі
  Мені на мейл скідали логін пароль але він не активний
  Підкахіть що робити???????????????
  Плізсписок форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::