стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Фото-форум"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ куплю цифровик ] додав(-ла) 2410 12:03:00 09/07/2007 [ permalink теми ]
  Куплю цифровик 3-4Мп, в хорошому стані.
 2. [ Який монітор? ] додав(-ла) unmay 23:33:08 03/07/2007 [ permalink теми ]
  Прошу о пораду. Так склалося, що зараз маю лише ноутбук. Є купа фото, які треба обробити в шопі, аби було не соромно людям показувати. Монітор ноутбуку це зробити не дозволяє. Отже хочу за разумні гроші взяти додатковий 17’’, лише з метою аматорської праці з фото. Питання: який? Ринок моніторів за останні роки істотно змінився, і мені самому важко зорієнтуватися. Допоможіть бдл.
  • [ Re: Який монітор? ] відповів(-ла) webmaster 00:17:50 04/07/2007
   трохи не в тему, але:
   1. "трубку" зараз вже не знайдеш, тим більше нормальну, ТФТ витіснили.. Хіба юзану. Якщо знайдеш - бери на трубці від Sony або Mitsubishi.
   2. 17" - то не розмір для нормальних (маю на увазі кольоропередачу, частоти, хороше зведення променів) моніторів, хороші йдуть від 19".
   3. 17-ок ТФТ хороших не знаю (просто не цікавився цим розміром), серед 19" можу радити дві моделі з вищого цінового діапазону - ViewSonic VP930 (на якому зараз сиджу), Samsung 970/971P (в 970 єдиний недолік - шарнірна ніжка з часом перестає "тримати" масу монітора, як з тим в 971 - не знаю).
   В роздріб вони від $400.
   Про суперкласні NEC-и мовчу, бо ціни на них виходять за поняття "розумні гроші", принаймі для моїх потреб :))
   лінк для роздумів - http://www.thg.ru/display/19_l cd_2006/
   • [ Re: Re: Який монітор? ] відповів(-ла) unmay 00:51:15 04/07/2007
    Дуже дякую!!! В наших краях твій ViewSonic VP930 за 350 можна знайти - отже мабуть варіант. Отже у тебе немає жодних нарікань відносно кольоропередачі?
    • [ Re: Re: Re: Який монітор? ] відповів(-ла) webmaster 10:49:09 04/07/2007
     нарікань немає, тільки що настройки "по замовчанню" нікуда не годяться, треба міняти.
     contrast/brightness/R/G/B - 70/62/75/87/71 - то значення після калібратора.
     софт їхній глючний ліпше взагалі не ставити.
     а взагалі - це все питання компромісів ціни і якості.
     я задоволений.
  • [ Re: Який монітор? ] відповів(-ла) masters 01:01:09 04/07/2007
   Якщо для КОЛЬОРОПЕРЕДАЧІ то тіко із матрицею S-IPS.
  • [ Re: Який монітор? ] відповів(-ла) Ron 09:51:11 04/07/2007
   В ідеалі таки професійний NEC. Сам зараз придивляюся до NEC 1980FXi (щось біля 700 зелених), бо мій Samsung 913N нормально відкалібрувати неможливо (хоча все ж набагато краще ніж ноутбук, людям вже наче не соромно показати :)).
   Стосовно ViewSonic VP930 для аматорського рівня цілком може бути. Кольоропередача звичайно набагато краща ніж у мого Самсунга, от тільки друг мав з ним проблеми (судячи з кількості прийнятих магазином на гарантійний ремонт Вьюсоніків саме цієї моделі - проблеми були не тільки в нього). Хоча, можливо це тільки партія така до нас потрапила.
   • [ Re: Re: Який монітор? ] відповів(-ла) webmaster 13:31:48 04/07/2007
    Добре замахнувся :)
    Я свого часу теж на нього дивився довший час, милувався його ТТХ, облизувався, але потім розум все ж переміг :)
    Мої міркування були такі: оскільки в мене немає відкаліброваної лінійки монітор-фотопринтер, то нема чого вимахуватися з монітором, бо то буде покупка винятково для самолюбованія - що з того, якщо я відтюню картинку до блєска на своєму чудовому моніторі, якщо 70-90% людей будуть дивитися її на моніторах офісного рівня, а у випадку друку - як не крути, на видруку отримаєш зовсім іншу картинку, незалежно від крутизни монітора (ця тема вже тут піднімалася).
    Тому я вибрав середнє рішення, як по грошах, так і по рівню крутизни. Та й, згрубша, не потрібен мені монітор рівня поліграфічного виробництва:-) Багато допомогло також те, що я мав можливість порівняти одну і ту саму картинку на цьому в"юсоніку і на неку, які стояли поруч (обидва калібровані). Чесно кажучи, на око картинки різнилися тільки дизайном монітора :)
    Це все IMHO, звичайно :)
    • [ Re: Re: Re: Який монітор? ] відповів(-ла) vassia 15:11:47 04/07/2007
     А як все таки - зприводу труби 19 або 21 Невже за ті ж 300-400 паперів її не знайти...........
    • [ Re: Re: Re: Який монітор? ] відповів(-ла) Ron 15:56:08 04/07/2007
     та я тільки придивляюся :). Все ж в приорітетах цифродзеркало.
     Стосовно того, який сенс редагувати фото на професійному моніторі, якщо всі то будуть дивитися на офісних, не погоджуся. Ретельно відредагована картинка на домашньому Самсунгу виглядає хрєново на робочому LG і навпаки :). Доводиться підредаговувати, щоби людям показати :)))
     • [ Re: Re: Re: Re: Який монітор? ] відповів(-ла) webmaster 22:36:44 04/07/2007
      сенс є, однозначно!
      ти описав ситуацію, коли маючи два середньої паршивості монітори, не можеш вивести між ними середнє арифметичне :))
      але я не це мав на увазі - потрібно мати *нормальний* монітор, який *піддається* калібруванню (а вже ступінь його крутості, різниця якої вимірюється в 2-3% - то справа гаманця, який платить). АЛЕ! цей монітор ти купиш для себе, і тих небагатьох, які мають хоча би порівнювані за якістю моделі, і зможуть побачити різницю в кольорі :) ці люди однозначно варті уваги, і для них треба старатися, не сперечаюсь, бо це не той контингент, який вивчив в фотошопі тільки "брайтнес/контраст" і в ліпшому випадку знають інструмент "сатюрейшн" і міряють якість фотографії насиченістю кольорів ;-))
      з іншого боку - те, шо ти "вилижеш" фото на крутому відкаліброваному моніторі, не врятує від того, що він буде по різному дивитись на решті дешевших моніторів, перевірено... оце недавно показував батькові фотографії, в нього LG, з не найгірших і не найдешевших - так різниця була видна наліцо. але він працює в CAD-ах на чорному фоні, так що йому ця калібрація десь далеко :) і на більшості тфт-моніторів, які я бачив, ніхто навіть не пробував рухати заводські настройки, а вони в 95% випадків - до одного місця - задерті так, щоб продемонструвати контраст монітора, а не правильні кольори :)
      отак-от...
      ----
      P.S. я люблю НЕК, я від нього тащусь і мабуть колись-таки його собі куплю :)
      ----
      про пріорітети - вітаю, навертаєшся в лоно істинної віри :)))
      ----
      ...взагалі-то ми відійшли від теми, автор не про це питав :)
    • [ Re: Re: Re: Який монітор? ] відповів(-ла) Tasic 18:23:05 04/07/2007
     маю трубу sony E250, 17". Поки що не нарікаю, але Сван вже стільки хвалив свій в’юсонік, шо мабуть, поїду в гості і подивлюся :)
     Суб’єктивно: фото, відредаговане Назаром для TFT, у мене виглядає трохи недошарпленим. Виходить, що потрібно дивитися на шарпаність для TFT і CRT та постити 2 варіанти (жарт :)
    • [ Re: Re: Re: Який монітор? ] відповів(-ла) rstm 23:53:03 05/07/2007
     Я на початку року порадив і купував для знайомих, котрі займаються професійно фотографією, Самсунг 971Р - вони задоволені.
  • [ Re: Який монітор? ] відповів(-ла) unmay 05:48:43 08/07/2007
   Всім дуже дякую за корисну інформацію. Прочитав про наведені тут монітори, бачу, що фактично цим (плюс кілька менш відомих моделей) і обмежується вибір для фотографа-аматора. Не дуже радісно...
  • [ Re: Який монітор? ] відповів(-ла) Tasic 15:31:34 25/07/2007
   купив Samsung 971P. задоволений.
   з особливостей: у нього немає кнопок керування окрім сенсора вмикання/вимикання і зміни пресетів. Керується він з компа. А ось тут партизан сидить :)
   Форуми кишать наріканнями, що сервісна програма Magic Tune страшно глючить. І пишуть, що глючить Magic Rotate (це така штука, шо коли повернути монітор на 90 градусів - картинка сама розвернеться так, як має бути).
   Спочатку у мене також були трабли, бо отримував повідомлення, шо моя система не подобається моніторові. Вже думав йти купувати DVI карту, бо у мене дрєвня.
   Потім дочитався про пораду скачати останню версію драйвера відеокарти. Зробив так і все запрацювало. Нічого не збоїть. А взагалі на сайті Самсунга є перелік чіпів, які підтримуються монітором.
   Щодо ноги: у 970, як пишуть, справді, кривенька. У 971 суб’єктивно дуже жорстка. Принаймі, за 2 дні ще на стіл не клює :). Картинка на екрані суб’єктивно також подобається.
   • [ Re: Re: Який монітор? ] відповів(-ла) unmay 19:14:28 25/07/2007
    Я власне через відсутність кнопок боюся брати цей Самсунг. Як писав, у мене ноутбук, і відеокарта там не супер, можливостей апгрейду нуль - отже в разі виникнення траблів з налаштуваннями монітору буду у безвихідному становищі.
    • [ Re: Re: Re: Який монітор? ] відповів(-ла) Tasic 20:04:57 25/07/2007
     http://www.samsung.com/Product s/Monitors/magictune/magictune _06s.htm
     тут список сумісних чіпів. у мене картка дуже стара: Ge Force II MX 200, аналогова. Власне, єдине шо той монітор хоче, так це керування ним по DDC/CI (Display Data Channel Command Interface) . Більшість карток то підтримують, то стандарт. Але хто зна, тре пробувати. Ще: за загальним визнанням у версії 3.6 Magic Tune гнусмас таки виправив помилки. На диску постачається Premium версія (апдейт версій 3.6 та 4). Думаю, що всі інші нарікання - справа кривизни рук. Такий самий монітор придбав IhorOs. У нього карта з DVI - проблем немає. То якщо говорити про переживаня з десктопами. КЕруюча програма у мене рідна, з диска. Інсталював монітор також з рідного диска. Нічого не докачував з нету
 3. [ Трохи фоток з Таупширки ] додав(-ла) avatorl 10:08:28 03/07/2007 [ permalink теми ]
  http://avatorl.livejournal.com /21428.html Там же HDR-панорама.
 4. [ Фотографії (перед) Альп ] додав(-ла) ssalone 17:35:22 06/06/2007 [ permalink теми ]
  Фото німецьких гір. Може комусь й цікаво буде.

  http://picasaweb.google.com/o. g.yena/jUVIEF
 5. [ HDR ] додав(-ла) avatorl 10:49:38 24/05/2007 [ permalink теми ]
  http://avatorl.kiev.ua/1And2More_.jpg нашвидкоруч (пару хвилин) обробив три JPG кадри "ПІМ з Пишконі (75 км)" /з брекетингом експозиції/. Суміщення в PTGui (знято з рук, тому кадри не точно співпадають), обробка в Photomatix, потім Neat Image та Auto levels в Photoshop. Треба буде ще гратися, тим більше кадрів є більше ніж 3 (нажаль немає РАВів), але вже видно як витягнуло деталі зображення порівняно з найкращим оригіналом.

  P.S. до речі, в кого цифромило від Canon:
  http://gans.ho.com.ua/ - альтернативна прошивка (RAW та інші корисні речі)
 6. [ Марамарош у інфра-червоному світлі :) ] додав(-ла) nevidimka 09:43:20 11/05/2007 [ permalink теми ]
  http://www.ljplus.ru/img3/s/o/ someone_nobody/IR_web.jpg
 7. [ Час створення файлу та час у EXIF ] додав(-ла) avatorl 21:15:39 04/05/2007 [ permalink теми ]
  В мене перший рівно на 1 годину більше, діж другий. Canon S3, файли копіюються на комп кенонівським ZoomBrowser EX.
  Через що може бути такий глюк?
  • [ Re: Час створення файлу та час у EXIF ] відповів(-ла) Alex 22:31:48 04/05/2007
   В мене то саме, тільки на 2 години :) в тебе мабуть закарпатський час? :) Я зливаю через CanonCam Plugin для Total Commander. То не проблема на файли дату з EXIF перенести, тільки цікаво, чого б це?
   • [ Re: Re: Час створення файлу та час у EXIF ] відповів(-ла) avatorl 22:49:46 04/05/2007
    Я на час створення файлів і не звертав уваги, лише на EXIF. Коли писав репорт про похід, то брав час з EXIF, тут і зрозумів, що в EXIF помилка -1 годину. Поліз у фотік - часовий пояс +2, літній час не стоїть. Включив літній час - тепер EXIF правильний, а час створення файлу все одно на годину більший, ніж у EXIF (тобто тепер час створення файлу неправильний, а EXIF вже нормальний).
 8. [ Ремонт фотоапарата ] додав(-ла) dUmka 18:32:23 28/04/2007 [ permalink теми ]
  Козаки, please help. На всіх фотках стала з"являтись чорна плямка у правому верхньому куті. Об"єктив протирав але не помагає. Фотік Canon A 400. В кого була подібна проблема прошу відгукнутись. Як з цим боротись?
  • [ Re: Ремонт фотоапарата ] відповів(-ла) masters 09:56:50 29/04/2007
   Навіть коли б була пляма на об’єктиві, то вона б не давала такого результату. То або на матрицю потрапила пилюка, або здох піксел (тоді ремапінг битих пікселів допоможе тобі) або сходу і не придумаю.
  • [ Re: Ремонт фотоапарата ] відповів(-ла) webmaster 17:50:34 29/04/2007
   або пилюка на матриці, або т.з. "биті пікселі" на тій ж матриці.
   в такому фотоапараті матрицю не почистиш (при підозрі на пилюку) без хірургічного втручання
 9. [ Фотоапарат ] додав(-ла) Бандера 09:23:32 23/04/2007 [ permalink теми ]
  Доброго дня ( http://photo-start.com.ua/item /44/Sony-Cyber-Shot-DSC-H5.php ) що скажете на цей фотік, мо шось є краще за такі гроші, дякую
  • [ Re: Фотоапарат ] відповів(-ла) KJaR 12:10:56 23/04/2007
   Фотик СУПЕР! Скажи де його взяти, я собі сам куплю поки ще є -- вони активно позчезали з магазинів.
  • [ Re: Фотоапарат ] відповів(-ла) avatorl 16:39:55 23/04/2007
   Я обирав між ним та Canon S3. Взяв Canon. Не шкодую (тобто Canon гарний апарат, але то не значить, що Sony гірший). Активно використовую поворотний екран, чого немає у Соні.
 10. [ Шукаю команду в похід в гори!!!!!! ] додав(-ла) 20:34:14 22/04/2007 [ permalink теми ]
  Привіт ВСІМ, ВСІМ Любителям гір. Шукаю людей, які хочуть піти в гірський похід і проживають в Ужгороді. Можна буде спочатку сісти десь в барі, замовити пивка з рибкою і разом скласти гірський маршрут!!!!! Пишіть !!!список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::