стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Фото-форум"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ Цікаво, а не можна було б з фотографій сайту організувати виставку? ] додав(-ла) zvizdochka 11:34:39 04/03/2003 [ permalink теми ]
  Так багато гарних краєвидів Карпат.
  Побачити б все це в одному виставковому залі...
 2. [ Про знимки на цьому сайті. ] додав(-ла) Нормалайзер 18:31:13 28/02/2003 [ permalink теми ]
  Я розумію, що можу бути вельми нуднимй, сильно неправим, але вперто гнутиму (поки зможу) свою лінію. Для художньої знимки є свої сайти. І, особисто для мене є трохи... дивним видіти в фотогалереї сайту за ТУРИСТСЬКІ Карпати без сумніву мистецькі речі, які є поза межами головної теми. За що ота знимка? За гори? Чи за можливості шопу? Я не маю ніц проти художньої фотографії чи її похідних... Але як на мене все що робиться тут - має бути в рамках декларації сайту:
  "Першочерговим завданням цього проекту є відродження і розвиток Українських Карпат як туристичного регіону...
  Поза цим, ще й розвиток активного відпочинку (туризму) у будь-яких його виявах."

  Переконайте мене, що власне ця знимка є в руслі цього.

  Я то хотів написати під знимкою Гамалія "Чорна Тиса". Абсолютно все це стосується етнофоток пана Мороза.

  Так само я не роозумію дискусій за фотографічність знимок... Є ж спєцияльні сайти... Викладіть свої знання на Фотосайт.ру і боріться... Як встигнете шось сказати...
  • [ Re: Про знимки на цьому сайті. ] відповів(-ла) vasyl' 19:09:48 28/02/2003
   А шо в фотогалереї є фотки з Херсону чи Уралу? Карпати не тільки гори, а ще і "мєсность". Чим гуцульське село не приваблюватиме туристів? А фотка у стьобному виконанні. Поза тим, на задньому плані фотки передгір"я.
  • [ Re: Про знимки на цьому сайті. ] відповів(-ла) Chinger 19:22:54 28/02/2003
   Ми говорили на цю тему з Олегом. І я його підтримую -
   засновувалась галерея як "любительські" фото про ГОРИ!
   Я наголошую: про гори. А впадатись в крайнощі: в художню і професійну оцінку фото тут не зовсім коректно, для цього є спеціальні проекти, той же "фотосайт.ру".
  • [ Re: Про знимки на цьому сайті. ] відповів(-ла) akorud 13:22:55 01/03/2003
   Згідний що фотогалерея перетворилась на невідомо що, тому згідний перший відкликати свої фотографії з галереї як такі, що не відповідають довідково-атласно-енциклопедич но-туристському спрямуванню.
   • [ Re: Re: Про знимки на цьому сайті. ] відповів(-ла) Chinger 13:38:50 01/03/2003
    Ну-ну! Мужик - охолонь! Мова просто йде про те що для серьозної професійної оцінки фотографій є серйозні місця, а так як тут більшість фото любительські то і оцінювати їх треба відповідно:
    подобається фото чи ні, а не за принципом чи правильно кадроване воно, або не з того ракурсу знято Це моя особиста думка.
  • [ Re: ] відповів(-ла) gamalij 10:21:42 03/03/2003
   Для мене Карпати - це в першу чергу краса. Вона мене надихає туди йти. Її я хочу передати на фотографіях. Поряд з тим можуть бути і ідейні і стьобні знимки - я не бачу смислу звужувати "Карпати" до промаркованих маршрутів.
   Красиві фотки (akorud, Kachmar, wildcoder, vesna та ін.) мене надихають туди йти. І, здається, не тільки мене- kate [guest] повідомив(-ла) 24.02.2003 15:32 Мрійливо, кличе і собі відправитись у путь...
   Некрасиві фотки, як оці (без жодних претензій до авторів)
   http://www.karpaty.com.ua/phot os/photoview.php3?id=49
   http://www.karpaty.com.ua/phot os/photoview.php3?id=11
   http://www.karpaty.com.ua/phot os/photoview.php3?id=118
   Ось такі фотки мене залишають байдужими.
   Ось таке моє обгрунтування, чому я вважав, що мої фотки можуть бути на цьому сайті - бо вони, здається, слугують "першочерговому завданню..."
   • [ продовжую ] відповів(-ла) gamalij 10:36:23 03/03/2003
    Що стосується знимків типу "с. Чорна Тиса", "засідка", етнознимків В. Мороза, то як на мене, то Карпати -це гори не тільки в смислі горби, а й природа, люди з неповторними долями, край зі своєю історією і ще багато чого, що часом і словами виразити неможливо. Мені здавалося, що тема Карпати охоплює це все. Комусь більше цікаво випхатися на горб, а комусь більше цікаво оглянути стару церкву з дерева без жодного цвяха неповторної карпатської архітектури. А комусь - і те і те цікаво.
    Якщо вебмайстер вважає інакше - має право видалити з сайту "непотріб".
    І щодо професійності-аматорства. Я свої фотки класифікую як аматорські. Висилаю не для задоволення "мистецьких амбіцій", а через бажання поділитися тією красою, яку я побачив в Карпатах, з, як я думав, однодумцями (дякую wildcoder’у, він знає за що), тими, хто так само відчуває і захоплюється нею. А тут таке...
    • [ Закінчую..:-) ] відповів(-ла) vassia 12:34:07 03/03/2003
     Цікава і плідна дискусія
     1. Обома руками за критично професійну оцінку фоток,...
     .. напевне буде корисно, коли наші любительські фотки оцінюють з точки фахової від цього вони (ми) тільки виграємо....з другої сторони якщо вам фотка подобається ,то її технічна оцінка - пофіг..
     2. Дьядько gamalij [registered] правий Карпати- не тільки гори...!!!!,..Люди ,природа, культура, архітектура, .. настрій.і т.д. і т.п.
     • [ Re: Настрій... ] відповів(-ла) zvizdochka 11:50:39 04/03/2003
      Справді. Інколи фотографія виглядає довершено, гарно. Але при цьому вона тобі не подобається. Просто не відчувається в ній настрою, життя.
    • [ Наша відповідь Чумберлєну ;) ] відповів(-ла) Нормалайзер 17:11:47 03/03/2003
     Не треба тільки впадати в раж і ображатись на світ:) Я знаю, що тема дискусійна, а дискусія передбачає слухати і чути.

     1.Я погоджуюсь з твоїми аргументами. Але - частково. Надихнути до відвідування Герніки може й пікасівська "Герніка". Панімаш, до чого я?

     2.Мене цікавить конкретно знимка "Чорна Тиса". Що КОНКРЕТНО вона доводить-діманстрірує, крім мазможностів ФШ?

     3.То Сван і all. Без сумніву, Юра Гамалій правий. Прийшов час чистки галереї. Думаю, буде правильно, як кожен з авторів критично гляне на свій доробок і скаже, що забрати. Майо рішення стосовно мого... хм... творчєства таке: лиши тіко Петрос і Мармароський Піп. На все решта є ліпші знимки:)
     • [ Re: ] відповів(-ла) gamalij 17:57:23 03/03/2003
      Конкретно по Чорній Тисі. Які думки у мене були при фотографуванні - не пам’ятаю. Але коли вперше взяв до рук надрукавану фотку - перша думка була: село виглядає, мабуть, як і 50 чи 100 років тому.
      І в цьому справді певний шарм, що багато куточків карпатських сіл, колиби на полонинах, саме полонинське господарство - все таке саме як n років тому. На це варто подивитись.
      Коли обробляв фотку думав - як можно донести до всіх це відчуття застиглого часу. Вирішив стилізувати фотку під стару знимку.

      Отже, підсумовую. Цією фоткою я хотів сказати, що ідучи в похід можна пірнути в автентичну, стару атмосферу карпатських сіл, карпатського побуту. Може це мені не вдалося. Чи це розходиться з метою сайту? - мені задється ні.
   • [ Re: Re: ] відповів(-ла) Chinger 19:53:56 03/03/2003
    Ці фото, як може ти помітив, є майже найпершими в галереї. Так що мабудь з них все і починалось. А на рахунок "надихає", то: чотири небритих гуцула в колибі, мене зробити "сейв ас" цієї фото також не надихають. Тільки давайте без мудрих слів "автентичність" і образ типу "ви мені в душу плюнули"!))))
    • [ Re: Re: Re: ] відповів(-ла) gamalij [guest] 10:20:05 04/03/2003
     Звичайно що помітив. І ніяких претензій ні до фоток, ні до авторів не маю. Те, що вони мене залишають байдужими - ще не означає, що їх не повинно бути на сайті. Але чому ви вважаєте, що ті фотки, які вас не надихають (небриті гуцули), не повинні бути на сайті? І які мудрі слова тут дозволені? Виключно "кішки", "треккінги", "гортекс"?..
     • [ Re: Re: Re: Re: ] відповів(-ла) Chinger 14:56:34 04/03/2003
      Ну ось приїхали! Де? Покажіть мені: де я казав які фото повинні бути на сайті а які ні? З самого початку мова йшла про доцільність проф. оцінки фотографій! На рахунок "дозволено, не дозволено" - то взагалі без комент.! (було ж прохання не ображатись)
  • [ Re: Про знимки на цьому сайті. ] відповів(-ла) webmaster 17:42:50 03/03/2003
   ...таааксссс... :))
   пора вже і мені вставити своїх "п’ять крейцарів", як каже Нормалайзер.
   Розумію аргументи всіх.
   але...
   1. Як галерея задумувалася і чим вона стала - зовсім різні речі. Сайт росте і змінюється. Тому чи не простіше підкорегувати "декларацію" ? :))
   2. Чому виникають такі питання? Тому що у галереї відсутня нормальна рубрикація. Це проблема, яку треба вирішувати. Я вже давно над цим думаю, але ще нічого толком не придумав. Тому пропоную всім призадуматися над цим разом зі мною. І висловлювати пропозиції. За краще "бачення галереї" ставлю пиво. Серйозно:)
   На рахунок чистки - я "за" обома руками. Але тільки після того, як буде рубрикація :) Давно чекаю моменту, коли можна буде викинути 90% своїх фоток, які є зовсім "ніякі" (м’яко кажучи:))). Вони були потрібними на початках історії сайту, коли не було зовсім нічого, а зараз є просто непотрібним баластом.
   • [ Re: Re: Про знимки на цьому сайті. ] відповів(-ла) Chinger 19:58:03 03/03/2003
    Назар збрехати не дасть: я ще пів-року тому просив його викинути добру частину своїх фото. Але мова не про те,
    може й справді настала пора поділити галерею на мистецьке "ідейне" фото і на "живу", походну частину.
   • [ Re: Re: Про знимки на цьому сайті. ] відповів(-ла) Chinger 20:05:39 03/03/2003
    До речі: можливо ви замітили як мало на сайті стало з"являтись "походних" фотографій. Чи не боязнь суворої проф. критики стримує декого слати описи про походи і фото до них.
    • [ Re: ] відповів(-ла) gamalij 10:33:29 04/03/2003
     Особисто я намагаюсь ставитись до фоток інших так само, як сприймаю свої - як до спроби поділитися тим, що вразило, захопило. Тому намагаюсь "трєпєтно" ставитися до фоток. Намагаюсь не доймати дуже порадами чи критикою. Коли мені фотка дуже не подобається - тримаю це при собі, бо автор, може, виклав те, що йому дороге, особливе.
     Щодо строгої проф. критики - то я її не бачу тут. Мене часом трафляє проф критика безапеляційним тоном, та й вона здається, перважно іде не від постійних відвідувачів сайту (і на справді маловартісна)
     http://www.karpaty.com.ua/phot os/photoview.php3?id=380
     http://www.karpaty.com.ua/phot os/photoview.php3?id=364
   • [ Re: Re: Про знимки на цьому сайті. ] відповів(-ла) Roman 08:54:04 06/03/2003
    Пропоную поділити (1 наближення):
    1. Пейзажі, куточки природи, водоспади, скелі і т.п.
    2. Тварини, рослини, макро...
    3. Побут туристів, проходження маршруту...
    4. Етнографія, архітектура, памятники, народні промисли, побут горян...
    5. Жанрова знимка
    6. Інше (техніка і т.п.)
   • [ Re: Re: Про знимки на цьому сайті. ] відповів(-ла) CEM 16:53:21 06/03/2003
    Раз таке діло, то пропоную більш радикальний поділ:
    І. художня фотографія
    ІІ. документальна фотографія

    + до кожної фото кілька ключових слів по яких її легко класифікувати, з можливістю вибору із списку стандартних.
    Це дасть змогу створити гнучку систему класифікації по безмежнії кількості критеріїв і якої завгодно ієрархії.
  • [ Re: Про знимки на цьому сайті. ] відповів(-ла) vasyl' 18:09:03 03/03/2003
   Може варто лишити "фотогалерею" з шедеврами. А окремо створити фотоархів. Прибирати я би не радив, поки немає кращої фотки тої, чи іншої гори, чи полонини.
   • [ Re: Re: Про знимки на цьому сайті. ] відповів(-ла) Юрко 20:16:57 03/03/2003
    Поділ я би почав з оцінних і неоцінних світлин. Неоцінні - це ті, за висловом Василя, - які унікальні на даний момент і необхідні, поки не будуть замінені якіснішими. Скажімо, я виставляю фотку і мельдую про те, що вона документальна (приклад лісоруб або чобіт) і оцінці не підлягає, бо не переслідує мету високих оцінок і амбіцій, а насичення відповідного інформаційного поля.
    До питання чистки я би підходив дуже акуратно. Дійсно, на момент народження цього сайту світлини на кшталт згаданих Ю. Гамалієм мали свою цінність. Але зараз вони впали за критичну відмітку і їх можна безболісно видалити. Чистити повинні не тільки Сван і Нормалайзер - вони автори і суб’єктивні. Голосувати за видалення кожної фотки теж нереально. Брати до уваги оцінку чи відвідуваність - необ’єктивно, оскільки аудиторія була і є неспівмірна у свій час. Вихід - загнати десяток майстрів сайту до Свана на роботу (себе я до них не відношу :) і хєранути це все за Львівським. Головне не перегнути - можна втратити авто
 3. [ Фотографуємо на морозі !? ] додав(-ла) ectar 17:30:35 17/02/2003 [ permalink теми ]
  Товариство, чи не могли б ви рохказати, у кого який досвід фотографування на морозі (нижче -10). У мене особисто всього 7 плівок зняті в зимовий період. Основна проблема зберегти елементи живлення від промерзання та камеру від обледенніння та запотівання оптики. З моїх спострережень, акамулятори NiMH вмирають першими, трохи довше живуть NiCD, найдовше тримаються рідні 2ЦР5 літій-йонні, тому їх і ставлю як би це дорого не було. Ще стараюсь брати камеру в рукавичках, щоб пальці не примерзали, і на камеру не дихати, щоб не запотіла, і недай Боже дихати оптику, вмить заледеніє.... АЛЕ всі мої спостеження зроблені не в вельми екстремальних умовах - мороз -19, без снігопаду, та сильного вітру. Особливо мене цікавить як камеру захищативід вітру зі снігом !? В кого які є ідеї ? І ще одне, не раджу заносити камеру зразу до хати (тільки в кофрі і з годину його не відкривати) моментов все запотіє......
  • [ Фотографуємо на морозі !? (продовження) ] відповів(-ла) ectar 17:33:44 17/02/2003
   Також на морозі підводить автофокус... вже при -16 Canon 28-80 USM - просто повзав, це при тому що при н.у. від миттєво фокусується, не можу зрозуміти з чим це пов!язано, можливо падає струм в колах, можливо густішає мастило в лінзі, але оперативно фокусуватися можна тільки руками !!
  • [ Re: Фотографуємо на морозі !? ] відповів(-ла) akorud 18:02:47 17/02/2003
   В минулі вихідні в Карпатах при температурі думаю градусів -15 (можливо менше) комплект абсолютно нових CR2 не подавав взагалі ніяких ознак життя. Після відігріву в кишені все стало нормально. Стосовно захисту від дощу/снігу/вітру - а як ти її захистиш? Тоді ж падав сніг, камера була повністю вся мокра що не заваджало їй нормально працювати, каплі води на UV фільтрі при неконтовому світлі картинку не псують.
   • [ Re: Re: Фотографуємо на морозі !? ] відповів(-ла) ectar 18:18:53 17/02/2003
    То добре, а як твія лінза себе поводила !? Швидко фокусувалась ?
    • [ Re: Re: Re: Фотографуємо на морозі !? ] відповів(-ла) akorud 12:53:59 18/02/2003
     Цілком добре. Навіть при "слідкуючому" фокусі коли я фотографував тюленів :-) в водоспаді на Кам’янці.
     • [ Re: Re: Re: Re: Фотографуємо на морозі !? ] відповів(-ла) ectar 16:50:20 18/02/2003
      Класно!, але тоді мене турбує моя оптика, чому обидві лінзи так погано фокусуються на морозі !?
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Фотографуємо на морозі !? ] відповів(-ла) akorud 18:01:14 18/02/2003
       Можливо то пов’язано з системою USM - там при морозі звукові хвилі помаліше поширюються (жарт). В мене а апараті привід автофокусу - методом "відкрутки", моторчик в апараті.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Фотографуємо на морозі !? ] відповів(-ла) Roman 10:33:49 20/02/2003
       А може вручну спробувати фокусувати? :)
       Зовсім розлінилися ;-)))
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Фотографуємо на морозі !? ] відповів(-ла) ectar 15:03:42 24/02/2003
        Та нє, пальці шкода ! :) В товстехних рукавицях толком непофокусуєшся !! Приходиться знімати, а при -15 це вже не весело, так що завсіди ношу з собою тоненькі шкіряні рукавики, але в них мерзнуть руки теж, не так шкидко правда, + пальці до заліза не липнуть :)) А так тримаєш правю камеру, ліва в кишені або лижні палки тримає, тицяєш пальцем в район кнопки, (в товстих рукивицях між іншим ще проблема ту кнопочку натиснуть ) ;)
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Фотографуємо на морозі !? ] відповів(-ла) vsadovyy 12:12:48 26/02/2003
        В мене були проблеми і з ручним фокусуванням при -24. Замерзла змазка в обєктиві, перекрутити з безмежності на 1,5 метра займало близко хвилини (назад - так само:). То ставалося після того як камера побула на такому морозі близько трьох годин.
  • [ Цифровая видео-фото камера (3.2-6MP) / Камкодер / Диктофон / МР3-МРEG4-плейер / web-камера / hdd (SD ] відповів(-ла) Дмитрий [guest] 13:20:03 04/03/2005
   Вы хотите иметь цифровые видеокамеру, фотоаппарат, MP3 плеер, диктофон и съемный носитель информации сразу?
   Тогда вам сюда...

   Многофункциональность (шесть в одном)

   - Цифровое видео: запись с использованием компрессии MPEG4 обеспечивает высокое качество видео при меньших размерах файлов.
   - Цифровая камера: делает снимки и сохраняет четкие и контрастные изображения. По качеству фотографий превосходит большинство однофункциональных цифровых фотокамер. Общее число пикселей может составлять 6,6 млн.
   - Веб-камера: подключив устройство к порту USB 2.0 компьютера, вы получаете камеру для проведения видеоконференций!
   - МР3-плеер: записывает и воспроизводит высококачественные музыкальные файлы в форматах МР3, так что вы получаете компактный источник прослушивания, который всегда под рукой.
   - Диктофон: удобный способ записи голоса емкостью до 6 часов при емкости памяти 256 Мбайт (моно).
   - Устройство хранения данных USB: SD/MMC позволяет увеличивать объем памяти до 512 Мбайт и использовать порт USB 2.0 для подключения к ПК.

   Аксессуары

   - Краткое руководство
   - Кабель Mini USB 1,8 м
   - Кабель AV 1,8 м
   - Наушники 1,22 м
   - Литий-ионная аккумуляторная батарея NP60
   - Адаптер питания: DC5 В / 1,5 A
   - Запястный ремешок
   - CD (драйверы, руководство пользователя, Ulead Photo Express, Ulead Cool 360, Ulead visual studio)
   - Чехол

   Фото камеры сдесь:
   http://members.sparedollar.com /jimmyguan/DigiLife-DDV-S670-8 .JPG
   http://members.sparedollar.com /jimmyguan/DigiLife-DDV-S670-1 .JPG
   http://members.sparedollar.com /jimmyguan/DigiLife-DDV-S670-9 .JPG
   http://members.sparedollar.com /jimmyguan/DigiLife-DDV-S670-6 .JPG
   http://members.sparedollar.com /jimmyguan/DigiLife-DDV-S670-B ox.JPG
   http://members.sparedollar.com /jimmyguan/DigiLife-DDV-S670-A cc.JPG

   Аппарат новый (в упаковке). Цена 320$. Тел. 8(050)1630711 Киев
 4. [ Виставка ] додав(-ла) Roman 16:23:51 11/02/2003 [ permalink теми ]
  Хто ше є досі у Львові - ідіть на вул.Банківську. Там є маленька виставка в фотомагазині. Кілька досить цікавих фотороботів, імхо...
 5. [ Автофокус ] додав(-ла) Roman 15:35:02 05/02/2003 [ permalink теми ]
  Панове, хто знає місця в інеті, де пише як працює активний автофокус в мильницях? Цікавлять не загальні принципи, а детальний опис, бажано зі схемами...
  А то в моїй шось спрацьовує раз на два-три кадри :((, пора ремонтувати...
 6. [ Ламерське питання ] додав(-ла) Myroslaw 10:22:57 05/02/2003 [ permalink теми ]
  1) Щоб зробити потім з плівки слайди то тра спеціяльну плівку купляти?
  2) чи можна буде з неї зробити звичайні фото
  • [ Re: Ламерське питання ] відповів(-ла) gamalij 11:53:03 05/02/2003
   1) так спеціальну плівку
   2) можна, але не всюди і дорожче, ніж з звичайної плівки. Причому є кілька способів - друк на позитивний папір (ой дорого і не знаю де таке роблять), скан і друк на прінтері, і третє найпоширеніше - твій слайд перезнімуть на негатив (з втратою якості, звичайно) а потім з негативу звичайно надрукують.
   • [ Re: Re: Ламерське питання ] відповів(-ла) Myroslaw 13:18:11 05/02/2003
    от блін, і так зле і так недобре, але за задоволення тра платити, "і ета адназначна"
    • [ Re: Re: Re: Ламерське питання ] відповів(-ла) gamalij 17:06:29 05/02/2003
     А нашо взагалі слайд? Якщо дивитися на простині через слайдопроектор - то не треба. Набагато зручніше друкувати фотки.

     Якщо знімати для поліграфії чи просто "замєси" профі (зерно менше, сканувати зручніше) - то так, тут слайд на своєму місці.
     • [ Re: Re: Re: Re: Ламерське питання ] відповів(-ла) Myroslaw 10:44:16 06/02/2003
      на простині дивитися:-))
      хоча з часом . . . (газетьонка у нас одна при універі намічається)
     • [ Re: Re: Re: Re: Ламерське питання ] відповів(-ла) akorud 11:04:15 07/02/2003
      А чи пробував ти дивитися слайди з сучасних плівок (не ОрфоХром) нормальним проектором з дуговою (хоча б хорошою галогенною) лампою на нормальному екрані (не простині) розміром так MxN (M,M > 2) метрів? Повір мені, ти забудеш і про 30грн. за плівку і про 24грн. за проявку...
  • [ Re: Ламерське питання ] відповів(-ла) Pushkin [guest] 15:28:58 05/02/2003
   Можна і на простій плівці слайди робити.
   Але то ше дорожче і гірша якість :)
  • [ Re: Ламерське питання ] відповів(-ла) Юрко 10:49:53 06/02/2003
   Чо пристали до хлопа? В Мирка туга за старим добрим ORWOCHROME... ;) Старий, позитивні плівки ще деколи трапляються у продажу, але фотолаби їх неохоче приймають для виготовлення світлин. Процес там інший і ціна друку з такої плівки просто божевільна. Немає попиту - немає пропозиції.
   ************************
   Народ! Де ще в Києві роблять 30х40 не дорожче 10 грн. (як це у Львові на Привокзальній ФотоФокус за 7), але не цифрова Епсоні, а на фотопапір з негатива?
   • [ Про "Фокус" на Привокзальній ] відповів(-ла) Нормалайзер 13:29:46 06/02/2003
    До речі - за "Фокус" на Привокзальній і великі знимки. Я з Юркових плівок робив на стіну десять великих, 40х60 (негативи кльові, зерна не давали). Так вот: були там дві знимки: вечірнє небо над Лисичою (хмарка-дим, "Титанік") і вечір на Маслокрутах з кльовеньким небом. Маслокрутську вони двічі мені переробляли: погасили небо, щоб контрастувати хатку і ліс. А лисичинську - тричі переробляли, причому я здався, коли третю велику знимку надрукували, не тим боком поставивши негатив. Їм треба давати маленькі, бо - не доганяють, що від них хочеш...
   • [ Re: Re: Ламерське питання ] відповів(-ла) akorud 11:09:39 07/02/2003
    Не згідний з словами "ще" і "деколи". Навіть у Львові є вибір Кодаківських плівок, не кажучи вже про задрипаний Перемишль де завжи є "джентельменський набір" Kodak Ektachrome 100 (WS), , Fuji Provia, Fuji Velvia (вважається найкращою плівкою всіх часів і народів для фотографування outdoor, в.т. гір, в т.ч. Карпат :-) .
 7. [ ??? ] додав(-ла) vasyl' 10:51:10 03/02/2003 [ permalink теми ]
  Хто знає скільки коштує "Київ - 19", юзаний.
  • [ Re: ??? ] відповів(-ла) Roman 17:24:21 03/02/2003
   100 - 150 грн з обєктивом залежно від стану
 8. [ Photosight ] додав(-ла) CEM 16:38:04 24/01/2003 [ permalink теми ]
  Поки п.3 - тільки мрія пропоную обмінятися адресами на буржуйських сайтах, а то виявляється, що багато наших там мають екаунти.
  Мій:
  http://lsenyuk.photosight.ru
 9. [ Прошу висловитися з наступних трьох питань... ] додав(-ла) Качмар 14:16:09 24/01/2003 [ permalink теми ]
  3. (останнє, це вже більше мрія, ніж пропозиція). Напевно, кожен із нас фотографує не тільки гори. І хочеться то все кудись запхати, щоб люди дивилися. Є класні російські речі www.photoforum.ru, www.photosight.ru, але ж то НЕ НАШЕ (маладєц, мальчік, харашо вистрєліл). То хіба ми не вартуєм свого? Кращої за карпатську галерею в Україні я не зустрічав. То чи не варто зібрати все накопичений досвід, творчий антузазізм і забацати? Бо ж можна, бо маємо вже сайт про Карпати!!!
  • [ Re: Прошу висловитися з наступних трьох питань... ] відповів(-ла) Юрко 15:15:30 24/01/2003
   "... і були українці багатою і щасливою нацією, і приходили до них америкоси кредити брати, бо негри від голоду пухнуть, а кацапи - трохи газу, бо відмерзають у них бейцала". Дійсно мрія. Мені здається на цьому сайті цілком непоганий симбіоз того, що ти пропонуєш і того, що вже є ("бо маємо вже сайт про Карпати!!!"). Ще би трохи грошенят наскребти для того, щоб Сван не відволікався на таку "чепуху" як його робота... А здачі якраз вистачить на хостінг і проплату домена для нового сайту.
  • [ Re: Прошу висловитися з наступних трьох питань... ] відповів(-ла) CEM 15:49:42 24/01/2003
   Це серйозний проект! Самого ентузіазму тут мало.
  • [ Re: Прошу висловитися з наступних трьох питань... ] відповів(-ла) webmaster 17:30:00 24/01/2003
   ідея хороша, але доведеться знову опустити всіх на грішну землю... :((
   ...можу прикинути і опублікувати цифру, в яку буде вилітати тільки фізична життєдіяльність і супровід такого сайту, не кажучи вже про розробку :))
   повірте, ентузіазм тут зовсім недоречний - це має бути сайт, який би оплачував себе - подивися уважно на фотосайт.ру :)
   • [ Re: Re: Прошу висловитися з наступних трьох питань... ] відповів(-ла) Качмар 19:31:04 24/01/2003
    Свонові (із цікавости, щоб опустити нас на грішну землю): скільки коштує підтримка домену і хостинг сайту масштабу карпати.сом.уа? Якщо секрет, то можна на мило (кирилицею сюди: o_kachmar@yahoo.com). І ці самі питання плюс ціна розробки сайту масштабу фотосайт.ру?
    • [ Re: Re: Re: Прошу висловитися з наступних трьох питань... ] відповів(-ла) webmaster 12:31:13 28/01/2003
     karpaty.com.ua -
     домен - $10/рік
     хостінг - $15/місяць (трафік~5GB/місяць)
     -------------------------
     за моїми дуже приблизними підрахунками, photosight.ru ґенерує близько 0.8-1.3ТВ/місяць (терабайта!!!) трафіку.
     1. Для сайту такого масштабу потрібний виділений сервер.
     2. Припустимо, "український фотосайт" буде мати відвідуваність втричі нижчу, ніж російський.
     В результаті (за найнижчими американськими цінами):
     --- встановлення сервера - ~$200 (одноразово)
     --- підтримка сервера + трафік - $150/місяць
     --- домен - дрібниці (порядку $10/рік)
     --- розробка - навіть не можу собі зараз приблизно уявити :)) (десь від $2000)
     --- потрібен адмін для обслуговування сервера ($?)
     --- плюс принаймі одне робоче місце для вебмастєра з добрим інтернетом ($?)
   • [ Re: Re: Прошу висловитися з наступних трьох питань... ] відповів(-ла) vassia 14:01:10 27/01/2003
    і мені на мило теж саме (розрахунки)
 10. [ Прошу висловитися з наступних трьох питань... ] додав(-ла) Качмар 13:46:04 24/01/2003 [ permalink теми ]
  2. Можливість самому завантажувати фотки. Лунають аргументи, що їх ще наш майстер шопить добряче, але мої власні чекали на вихід у світ десь два місяці. І їх ніхто не шопив. Моя пропозиція: помагати шопити тим, хто попросить. Решта всі - прямий аплоуд. Хто пришле фуфло - залишиться плавати на дні. Хто пришле велике фуфло - можна буде просто стирати. Майстеру менше проблем, і ніби всі мають бути задоволені. Бо хто знає, скільки ще пошановувачів Карпат і фотографії забігли сюди раз чи два, подивилися, вийшли. Бо хто знає, чи не ліньки просто їм кудись писати, чогось чекати... Бо хто мені заперечить, що дехто з них міг би добряче вставити нашу ТОП 30, що пішло би на користь і сайту і всім нам.
  • [ Re: Прошу висловитися з наступних трьох питань... ] відповів(-ла) Юрко 14:58:53 24/01/2003
   Тема завантаження світлин без Сванового IRQ вже піднімалась. Обома руками "ЗА". І не тільки фотки, але й статті, матеріали, доповнення і т.д. Бо, судячи по відгукам відвідувачів, черга чималенька і величезними зусиллями виплекане коло ентузіастів знову звужується. І Назар не розірветься. Як на мене, краще відфільтровувати те, що надійшло, аніж сидіти думати коли знайти час то все власноруч розмістити. А орфографія дійсно буде на совісті тільки автора. ДАЙОШ СВОБОДУ СЛОВА!!!
   • [ Re: Re: Прошу висловитися з наступних трьох питань... ] відповів(-ла) orybak 15:31:52 24/01/2003
    propozycija ne praktychna tak jak pryvede do haosu, da i realizovuvaty jiji vseodno komus’ treba, i v mene tyha pidozra sho zajnatomu svanu to bude ne tak shvydko.
    Je insha propozycija - znajty dostojnoho pomichnyka chito dvoh jaki b zmohly chastynu roboty po rozmischennu materialiv vzjaty na sebe.
   • [ Re: Re: Прошу висловитися з наступних трьох питань... ] відповів(-ла) webmaster 17:23:04 24/01/2003
    Еххх, наміри благі, а якщо копнути глибше? :) Думати пробували? :)))

    1. Аплоад фото.
    Тут є буквально кілька людей, які можуть без втручання в якість їхніх фото робити аплоад самі. Пропонуєш перетворити галерею у збірку нечищених, зашморганих, спотворених хріновими сканерами фоток? :)))

    2. Текстові матеріали.
    80% тексту приходить мені у word-файлах. Як з цим бути? Записати всіх на курси вивчення html? чи написати конвертер з Ворда в хтмл? Це навіть Майкрософту по-людськи не під силу (хто знає, той зрозуміє):)))

    3. а як на рахунок "а сидіти і думати", коли зробиш той весь автоматизм? :)))
   • [ Re: Re: Прошу висловитися з наступних трьох питань... ] відповів(-ла) Качмар 11:42:56 26/01/2003
    Ще додам про пряме завантаження: хто тут у нас вірить у хаос? Невже на верху фотогалереї немає фоток, з яких можна брати приклад? Я щось не вірю, що після кількох "теплих" коментарів та середнього рейтингу 3.5 (кількість голосувань:2) людині не відпаде бажання вантажити далі. На додаток можна придумати розділ "ось ТАКІ знимки нам не потрібні!!!" Я ще раз наголошую - помагати тим, хто попросить. Але якщо вже той автоматизм такий недосяжний на даний день, то тоді встановити моральний селектор, щоб знимки не зависали по дорозі, якщо їм майстерська поміч не потрібна.
  • [ Re: Прошу висловитися з наступних трьох питань... ] відповів(-ла) CEM 17:35:00 24/01/2003
   я за, звичайно
  • [ Re: Прошу висловитися з наступних трьох питань... ] відповів(-ла) gamalij 18:07:12 24/01/2003
   Я за прямий аплоуд фоток. Текти - складніше і ніби не так актуально, а фотки - так. Мене не дуже радує, що нові фотки з’являються скопом по кілька десятків разом. От якби ці кілька десятків цілий місяць по одній зявлялися - супер. Бо часом в масі губляться хороші роботи. І коментувати більш як 2-3 на раз не хочеться. І залишаються багато робіт без коментів.
   Щоб не пертворити галерею в зібрання "зашморганих" фоток можна ввести якусь додаткову дифференціацію. Вебмайстер включає дозвіл на аплоуд юзеру після того, як він прислав йому кілька справді готових робіт і довів таким чином свою здатність приготувати фото до публікації в мережі.
  • [ Re: Прошу висловитися з наступних трьох питань... ] відповів(-ла) webmaster 18:18:13 24/01/2003
   Я теж ЗА!!! :))
   це все в планах... на жаль (читай п.3. того, що я відповів перед тим)список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::