стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ ВІбрами La Sportiva Б/У ] додав(-ла) Ole 12:27:07 23/01/2004 [ permalink теми ]
  http://travel.org.ua/eks/detai ls.php?id=75&from=0&or= такі самі оранжевий колір 36 розмір СТАН ІДЕАЛЬНИЙ (може і не одягалися)ціна 45$ але можлива велика знижка!!! Писати на мило
 2. [ Снігоступи ] додав(-ла) Artem [guest] 12:38:39 22/01/2004 [ permalink теми ]
  У кого є досвід використання снігоступів в Карпатах, поділиться, будь-ласка, враженнями та конструкцією.
 3. [ Допоможіть вибрати горілку ] додав(-ла) Romchyk 23:19:32 20/01/2004 [ permalink теми ]
  Люди допоможіть вибрати газову горілку для зимових походів по Карпатах. Є два варіанти: 1)вага200г, балон прикручується знизу, ціна 150грн; 2)вага 400г, балон на шлангу, є прогрів форсунки, ціна 250грн (Потужність приблизно однакова). Найбільше мене цікавить момент горіння при низьких температурах, чи дійсно газ замерзає і чи варта заплатити більше, але не мати проблем?
  • [ Re: Допоможіть вибрати горілку ] відповів(-ла) Юрко 09:30:57 21/01/2004
   Пальники очевидно кампінгаз? Читай сюди: http://activeinfo.spb.ru/ . Там є непоганий тестдрайв пальників і балонів. А газ замерзає. В мене на Козьмещику при 0 С балон до лавки примерз, поки віддирав, ледь лавку не завалив. А реально хвилюватися слід починати при -15 і нижче. При 0..-5 проблем немає.
 4. [ Знову спальники. ] додав(-ла) kombat 13:05:50 20/01/2004 [ permalink теми ]
  Знову постало питання вибору спальника.
  ІХ статті Омеляненка про зимове спорядження можна зробити висновок, що пухові спальники не надто придатні для довгих походів(вбирають вологість, стають важчими, втрачають теплозберігаючі властивості...).
  Проте більшість сучасних пухових спальників мають зовнішню і внутрішню тканину micro RIP-STOP.
  Отож питання: чи справді варто брати важкий спальник із синтетичного наповнювача чи віддати перевагу теплішому і лекшому (проте з переліченими недоліками) пуховому ?
  • [ Re: Знову спальники. ] відповів(-ла) Roman 13:35:13 20/01/2004
   Мокрий синтетичний спальник висихає за лічені хвилини (пробував сам), а пух кажуть - за кілька днів, при тому видає не надто приємний запах (зі слів інших).
   При однаковій вазі пух гріє ліпше, але шоб різниця була кардинальною - не думаю. Тре ше враховувати вагу тканини.
   Звідси висновок - пух тре брати туди, де ЗИМНО, а водою і не пахне, тобто на Памір. В Карпати - синтетику. ІМХО.
  • [ Re: Знову спальники. ] відповів(-ла) Юрко 09:54:14 21/01/2004
   Тепер практичний погляд: жоден спальник не висихає за кілька хвилин. Інша справа: стікає після витискання і починає менше-більше гріти (справедливо для синтетики). Ріп-стоп до теплозбереження жодного відношення не має: це технологія плетення нейлону та поліестру (така перехресна нитка з кевлару), яка додає міцності тканині і не більше. Стосовно вибору: оправдує себе в тривалих походах лише на великій висоті при низькій вологості, де його легше сушать на гірському UV. В наших умовах - це походи вихідного дня, радіали, не довше. Стосовно синтетики: спальники з quallofil і пуху приблизно однієї категорії (до -15 на голе тіло) важать одинаково - 2 кг.
   • [ Re: Re: Знову спальники. ] відповів(-ла) Andre 10:33:07 21/01/2004
    Ну знаєшь, рівняти quallofil та пух... Ну хіба шо пух made in China не промитий з низьким FP. А у якісного пуху по тепловластивостях на сьогоднішній день конкурентів немає. Відповідно при рівних температурах комфорту пуховий спальник буде легше. Це звичайно стосується сухого пуху.
    • [ Re: Re: Re: Знову спальники. ] відповів(-ла) kombat 12:39:07 21/01/2004
     Абсолютно згоден. Наприклад спальник пухови1 Malachowski важить 1,2 кг!!!, при цьому комфортна температура=-16 С.
     Мене цікавить чи велика можливість того що пух намокне. Спальник зберігається в наплечнику, а спиться в ньому у наметі. При таких умовах виправдане використання пухового спальника у поході 6-7 днів?
     • [ Re: Re: Re: Re: Знову спальники. ] відповів(-ла) Roman 15:18:29 21/01/2004
      Ну якшо можна гарантувати, шо в наметі сухо і затишно... ;-)
     • [ Re: Re: Re: Re: Знову спальники. ] відповів(-ла) akorud 22:05:06 21/01/2004
      Уточнення: Malachowski Climber 800 вагою 1.2кг має комфортну температуру -18 :-). Спится в ньому дуже комфортно, за ніч в Карпатах не намокає - перевірено. Щодо довших виходів - до Олега Рибака, він його використовував на Кавказі. P.S. А якщо в наметі не сухо і не затишно - та на якого дядька такий намет? :-))
    • [ Re: Re: Re: Знову спальники. ] відповів(-ла) Юрко 10:09:15 22/01/2004
     Загадка №1: Куди дівається волога випарувала людським тілом після ночі наметі і в спальнику при -10 надворі? (підказка для теоретиків: точка роси - в спальнику).
     Загадка № 2: У що перетворюється вологий від випаруваної тілом після ночі в ідеальному наметі пуховий спальник вже при -15 на хребті, якщо його переносять в ідеальному наплечнику? (підказка для теоретиків: вода замерзає при 0 градусів).
     Загадка №3 Чи ефективно ізолює тепло пух, якщо він перетворився в морожений крекер? (Підказка для теоретиків: не тепліше соснової дошки).
     І про які тоді 6-7 днів можна говорити, панове?!?
     • [ Re: Re: Re: Re: Знову спальники. ] відповів(-ла) Andre 16:48:27 22/01/2004
      Шановний пане практику. Абсолютна більшість людей на цьому сайті принаймі середню освіту отримала. А разом з нею курс фізики прослухала. Тому загадки Ваші мали би сприйматися образливо.
      У пухового спальника дійсно дещо обмежені умови використання (та сама зима у Карпатах). І таємниці в тому нема аж ніякої. Та й більшість людей на сайті я думаю не так часто здійснює довгі категорійні маршрути в зимовий період. Тому повністю ігнорувати пухове спорядження просто безглуздо. Та й термін служби виробу з пуху в рази перевищує синтетичні.
     • [ Re: Re: Re: Re: Знову спальники. ] відповів(-ла) akorud 17:06:56 22/01/2004
      Ну для чого такий категоричний тон? Моя думка - вибір спорядження _для себе_ - це справа _особиста_. Крім того слід усвідомлювати що _не буває_ універсального ідеального спорядження - кожне має свою сферу застосування (як немає "гірських" черевиків наприклад) і в початковому пості не було сказано де і в яких умовах планується застосовувати цей спальник.
      І якщо я купив собі пуховий спальник то це значить що в мене вже є синтетичний і пуховий куплявся для випадків коли синтетичний не справляється (наприклад низькі температури, а для -20 синтетичний буде ой який великий і важкий). Якщо б я передбачав необхідність ночівлі в холоді при підвищеній вологості (гм, а де це?) - я б взяв пуховий спальник з мембрани (в пуховій куртці подібної конструкції я спокійно ходжу під проливним дощем, і нічого, пух не намокає і теплоізолюючі властивості не губить)
     • [ Re: Re: Re: Re: Знову спальники. ] відповів(-ла) akorud 17:26:25 22/01/2004
      і загадка на додачу - яку температуру покаже термометр всередині спальника якщо спиш без одягу? відгадка - 36.6 (перевірено експериментально), що явно більше ніж точка роси.
     • [ Re: Re: Re: Re: Знову спальники. ] відповів(-ла) wildcoder 12:57:05 27/01/2004
      Всі ці питання крутилися в голові, коли в повний ріст став апгрейд спальника. Але то все теорія. Скажу з практики за дві зими пуховий спальник має жити в наплечнику. Мені було жаль сусідів з усілякими холофілами. Пух то комфорт. Мені не вдавалося його намочити (пух) за 7 ночей. Зовні було достатньо мокро і вода стікала по внутрішній палатці останнього разу аж серце завмирпало. Тож спальник зовні весь мокрий на дотик аж занадто і з усіх боків бо доводиться перевертатися в ньому довгими зимовими ночами. Щоправда волога не замерзала під ранок. Зсередини сухий, отвір для дихання в мене 3-4 пальці в мороз, без капюшона, блискавка на всю голову, дві собачки.Запихати його в компресмішок зранку боязно-а що як такий і залишиться ввечері. Ні все працює. По конструкції-ззовні і всередені серебрянка, флісовий вкладиш для гігієни, пуху кіло і він якісний. Зшито було в Еліті-спорт.Одна з їхніх речей до якої нема жодних претензій.Як воно дихає і чому пух сухий не знаю.
 5. [ Lico, COMFORTEX ] додав(-ла) ssalone 22:55:58 16/01/2004 [ permalink теми ]
  Що шановне товариство може сказати про контору Lico(взуття) і технологіюComforTex? Це щось одноразове, чи хоч в чомусь дійсно аналог GoreTex?
  • [ Re: Lico, COMFORTEX ] відповів(-ла) ssalone 22:59:28 16/01/2004
   Власне питання: скільки не жаль віддати за нову пару такого взуття? І чи взагалі варто щось давати?
  • [ Re: Lico, COMFORTEX ] відповів(-ла) ssalone 12:20:45 19/01/2004
   PLEASE :-)
 6. [ Палатки "Снаряжение" ] додав(-ла) chichul 20:46:37 16/01/2004 [ permalink теми ]
  Шановне товариство прошу вашої допомого пи вибору палатки, бо сам в них майже нічого не розумію.
  Вихідні умови: 3міс., верх>=3000, низ 4000, каркас алюм., ціна <800грн.
  Зупинився на "печора. снаряжение" - http://www.equip.ru/product/te nts/chib.html
  • [ Re: Палатки "Снаряжение" ] відповів(-ла) Юрко 08:57:24 17/01/2004
   На Вертикалі була перепалка: Ханна проти Снаряжение. Болота багато вилізло, як перед виборами. Я б радив перше. Там для відповідної категорії ціни є кращі показники.
 7. [ DERMIZAX ] додав(-ла) zerg [guest] 22:55:16 13/01/2004 [ permalink теми ]
  Може хтось часом знає де в Києві можна придбати куртку з цією мембраною?
  • [ Re: DERMIZAX ] відповів(-ла) Andre 14:55:58 14/01/2004
   Звернись в CAVEX Club тел: 451-52-53. Вони є представником BASK на Україні, який виготовляє одяг з цієї тканини. Доречі твій вибір вважаю вдалим.
  • [ Re: DERMIZAX ] відповів(-ла) akorud 23:51:07 14/01/2004
   "...Dermizax используется в составе ламинированной ткани, известной под торговой маркой «Membrane» компании Marmot Mountain Inc..." - шукай мармота :-)
 8. [ Лижі ] додав(-ла) Dok 12:20:47 06/01/2004 [ permalink теми ]
  Народ, тема глобального потепління вже не актуальна! Хтось дасть мені відповідь на запит про лижі, від 25.12.?!?!?
 9. [ Горні лижі ] додав(-ла) Dok 17:03:32 25/12/2003 [ permalink теми ]
  Народ, підкажіть на яких лижах краще йти в похід по Карпатах? Та чи можна їх в Київі взяти в оренду та скільки це буде коштувати?
  • [ Re: Горнii лижii ] відповів(-ла) khomin 10:01:58 31/12/2003
   по причинi глобального потеплiння

   дане питання втрачае актуальн1сть
  • [ Re: Горні лижі ] відповів(-ла) yhirnyak 10:32:27 08/01/2004
   саме готуюся до свого першого лижного походу;)

   в нас використовуються старі "радянські" лижі "Карпати" - широкі дерев"яні з залізною окантовкою. кріплення пружинні з можливістю фіксації п"ятки льогкім двіженієм рукі (треба на спусках).
   по формі і розмірах ці лижі 1:1 як слаломні гірські, але не пластикові.

   можливо, цивілізовані туристи вже перейшли на пластикові. але наразі маємо шо маємо

   про оренду в Києві не знаю:)
 10. [ Экипировочный центр ] додав(-ла) "Команда ЭКС" [guest] 16:56:41 18/12/2003 [ permalink теми ]
  Открылся новый сайт киевского экипировочного центра "Команда ЭКС"

  Приглашаем посетить.

  http://travel.org.ua/eks/
  • [ Re: Экипировочный центр ] відповів(-ла) webmaster 18:05:08 18/12/2003
   ну врешті, вітаю :)
   прайс є, що тішить :)
  • [ Re: Экипировочный центр ] відповів(-ла) Юрко 08:48:36 19/12/2003
   добили таки... Е-е-е! А де ціни?!? І каталог поверхневий й відображає швидше те, що може бути, а не те, що наразі лежить в крамниці. А лежить там ой як багато всього...
   • [ Re: Re: Экипировочный центр ] відповів(-ла) dumala [guest] 12:28:33 11/01/2004
    Майте терпіння, не все одразу робиться, буде і каталог поступово(можливо, деколи і з запізненням - вибачайте, трохі бракує часу і магазином займатись, і рекламою, і мандрами(особливо зимою і літом))
    Андрій.список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::