стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ La Sportiva Tornado GTX ] додав(-ла) x_vlad 17:48:41 28/08/2006 [ permalink теми ]
  Привiт народ! Повернувся сьогодні з Горган, і зразу на роботу. Черевики казка, пройшли весь маршрут на УРА!!!
  Першого дня(погода: після раннішнього дощу) прошли ліс - форсування потоків, низька мокра рослинність, альпійка.
  Стан: нога суха, на поверхні замші но носках біля ризинової полоски потемніння (мокра замша). Перший струмок в який я скочив не нароком, мене вразив, вода просто зтікла з поверхні замші, а що залишалась то стала малюсінькими капельками.(гідрофобна пропитка супер).
  Другий день (сонечко) хребти - каміння різного розміру, тертя підошви, замші. З першого дня залишилися темні плями на носку. Нога суха.
  Третій день (дощ неможливий) - зовні намокли повністю, спуск полісу додав грязюки з розслинними фракціями. По дорозі в Бистрицю топився в болоті вище кісточок.
  Мив проходячи чисті потоки.
  за день болоточодства нога суха.
  День четвертий гуляння по Івано-Франківську, проблема, нога вспотіла враження, що аж липка була! Не можу зрозуміти чому, також ці потемнення замші на носку біля гумової полоски. И після цього нога "завонялася".
  Доречі носкипросто супер з ефектом антибактеріальним. Не терли і нога не пріла (окрім Франковська).
  Зараз БОТИ стоять на балконі чекають мене з роботи, щоб помив почистив.
  Хто хоче фотки ботів в болоті давайте мило.
  • [ Re: La Sportiva Tornado GTX ] відповів(-ла) IhorOs 21:08:03 28/08/2006
   Взагалі не по темі сабжу, але навколо.. Маю якісь там асоло (ніби Fusion 95 GTX), історія трохи схожа - дуже достойно трималися спочатку, до того часу поки пару днів не пошвендяв мокрим снігом з болотом (суха осінь та морозний сніг пару 2-3 дених вилазок пройщло на ура - одне задоволення).. Тобто таке враження, що поки є гідрофобна пропитка - то все ок. В принципі, як на мене, то все просто пояснюється - всякі там гортекси то вони вологу не в одному напрямку пропускають, а всього навсього пропускають водяну пару з зони де тиск тої пари вищий в зону, де нищий.. Тобто коли зовнішній шар розмок наніц через то шо пропитка поверхні стерлася, а ви прордовжуєте швендяти болотом - то ті гортекси гарантують, що всередині буде вологість не вища, чим зовні, але ніяк ніяк не нижча - звісно, якщо зранку надіти сухі носки - то все ок, але нога потіє та й іноді вдається трохи воду зачерпнути - тому через пару годин в таких умовах всередині теж буде вогко.. Звичайно, не так, як в простому мешті, але й не настільки, як стверджують рекламні матеріали..
   Далі. Відносно Франківська - все таки в місті значно тепліше, чим в горах - тому саме швидше пара носок (а іфн напевно все таки відносно товстий) та мешт просто не справлялися з депловіддачею. Проти фізики не попреш.. я в своїх асоло теж пару днів тому (перед 24) відважився пройтися - все ніяк літніх мешт не зібрався купити, а в курсівках по камінцях стрибати - то вже вийшов з того віку - то таки трохи жаркувато було, хоча ще в межах допуску..

   підсумовуючи. Все таки напевно більш менш комфортні результати будуть лише тоді, коли є гідрофобна пропитка (якщо витерлася - слід поновлювати), гортекс, носок відпровідний. Причому факт пропитки досить визначальний.

   ще. думаю, взуття яке не напирає та не промакає в принципі не існує, прото в усяких там тексах та іншому випендрожі цей процес відбувається значно повільніше і не в таких неприємних кількостях.
 2. [ to IhorOs ] додав(-ла) Kys 13:14:54 28/08/2006 [ permalink теми ]
  дякую за інформацію...фірма то та...але от не найшов я на сайті різновида того наплічника який придбали (правда то я не собі просто хотілось взнати думку)
  • [ Re: to IhorOs ] відповів(-ла) IhorOs 21:56:13 28/08/2006
   виробник на сайті, як правило тримає лише поточну номенклатуру, номенклатуру таких виробів як наплічники поновлюють досить часто, деякі чуть не щорічно, номенклатуру річної чи дворічної давності можна відшукати на сайтах торгових фірм, що торгують виробами відповідного виробника, зробіть пошук хоча би по російських та українських торговцях.. є ще один молдованин з дуже хорощзим сайтом, на жаль точно урл пригадати не можу. Взагалі, питайте гуглю, часто допомагає.
 3. [ Primus Gravity VF або Gravity MF ] додав(-ла) avatorl 14:13:02 27/08/2006 [ permalink теми ]
  Хтось користувався? Поділіться враженнями.
  Особливо цікаво в порівнянні з MultiFuel/OmniFuel.
  • [ Re: Primus Gravity VF або Gravity MF ] відповів(-ла) donwinton 18:01:41 27/08/2006
   Користуюся прімусом OmniFuel. Пройшли з ним зимові Карпати, Крим, Кавказ, ходили на Ельбрус. В якості палива використовували керосие, бензин (від 80- 95), фірмові балони Primus.Нормальна робота на висотах до 4800м(вище не пробували) і температурному діапазоні -20с до +35с(нижче/ вище не пробував) Основна перевага його перед іншими мультипаливними системами того ж виробника те, що для розігріву палива використовується не трубка над полум"ям, а камера в яку можна зручно потрапити за допомогою штатного інструмента який іде в комплекті.На запрвках часом зустрічається неякісне пальне і у випадку трубки для розігріву палива - якось не уявляю як той шлак з трубки вичистити, а тут можна звичайним сірником з тканиною камеру прочистити. Іншими словами за умов використання не фірмового бензину варто брати саме OmniFuel, якщо пальне не якісне - треба буде часто чистити, але безнадійноне заб"ється. Для відфільтровування зважених частинок стоять фільтри як на помпі так і на всіх стиках. Помічені наступні проблеми: 1. При відкручувані/закручувані трубки що з"єднує горілку і балон з бензином помічене невеличке підтікання палива біля балона(якщо балон під тиском). 2.Голка для прочистки форсунок швидко зламалася(хоча це можна списати на мою криворукість) Поки ніби все. Будуть питання пишіть. Успіхів.
   • [ Re: Re: Primus Gravity VF або Gravity MF ] відповів(-ла) avatorl 23:07:31 28/08/2006
    Поки схиляюся до Gravity VF. Особливих переваг газу для себе не бачу, а з рідкого палива в межах України однозначно буду використовувати бензин-галошу. Якщо поїду/полечу за кордон і провезти паливо буде проблемою, то буду на місці купляти автомобільний бензин, але то буде не так часто, щоб безнадійно забити ту трубку. IMHO.
    • [ Re: Re: Re: Primus Gravity VF або Gravity MF ] відповів(-ла) donwinton 18:32:41 29/08/2006
     У мене при роботі на паливі зі свинцевими добавками(або з якоюсь іншою фігньою - біс його знає) примус доводилося чистити після кожного приготування їжі (десь хв 30-40 неперервної роботи). Нагар з вентеля для регулювання доступу палива до камери розігріву(з боку самої камери) доводилося зішкрябувати ножем, бо більше нічого не допомагало.
     • [ Re: Re: Re: Re: Primus Gravity VF або Gravity MF ] відповів(-ла) white 16:59:37 30/08/2006
      етильовані бензини здається вже давно заборонені.
      де такі берете? :)
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Primus Gravity VF або Gravity MF ] відповів(-ла) donwinton 18:46:11 31/08/2006
       Одна з груп, що вже закнчили маршрут, спрезентувала нам цього року на Кавказі півлітру такої родості. Де вони його взяли - не знаю. Але після нього примус насилу відчистив. До речі - не довіряйти свої примуса іншим. Був прицендент - коли мені його випадково олією заправили і він ще деякий час на суміші бензин/олія працював. Після цього теж генеральна чистка була.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Primus Gravity VF або Gravity MF ] відповів(-ла) Roman 00:43:44 01/09/2006
        Моє правило - товаришу можна позичити молоток. Будь який складніший/делікатніший інструмент чи спорядження - зичити не можна :)
  • [ Re: Primus Gravity VF або Gravity MF ] відповів(-ла) avatorl 11:41:12 28/08/2006
   Я собі на осінь хочу придбати Primus, але поки я ціле літо визначався з моделлю вони чомусь подорожчали :-( Причому модель Gravity MF подорожчала процентів на 20-ть з весни... Чому?
   • [ Re: Re: Primus Gravity VF або Gravity MF ] відповів(-ла) Roman 14:30:24 28/08/2006
    Напевно, ти комусь проговорився, що плануєш придбати!
    • [ Re: Re: Re: Primus Gravity VF або Gravity MF ] відповів(-ла) КВН 11:10:53 13/09/2006
     Имею в пользовании Мультифуел. про Гравити - не советовали приобретать те кто продает их на опте. говорят что луче немного доплатить, но намного меньше проблем будет. и подобное чув и от других людей. да и по топливу гравити намного привередливее.
 4. [ Може кому інфа зандобиться ] додав(-ла) IrishHighlander 16:15:32 26/08/2006 [ permalink теми ]
  Сьогодні в "команчеро" у Львові заходив. Там зараз почалась 25%знижка на все літнє, тому, скажем ось ці лорпенівські шкарпетки http://www.lorpen.com/cdetalle .jsp?idarticulo=107&deporte=TE обійшлись мені на 25%+7%(картка клієнта) = 32% дешевше. 70грн. замість 102. При такій ціні зумів перемогти жабу, яка дусила досі :)) Тепер буду тестити в комплексі з своїм ляспортівівським тібетом-анфібіо. Про результати напишу :)

  Раджу зайти, глянути, що ще команчерівці вважають літнім спорядженням :)
 5. [ Рюкзак ] додав(-ла) Kys 18:35:41 25/08/2006 [ permalink теми ]
  Хто знає шо собою являє рюкзак польського виробника...по укр звучть приблизно так "Салєва"
  • [ Re: Рюкзак ] відповів(-ла) IhorOs 20:59:30 26/08/2006
   Salewa - підозрюю, що то не назва виробу, а все таки виробник. І напевно не польский. Там ноги десь з мюнхену ростуть, принаймі засновано компанію там. Я не спец, але чув від багатьох - що відносно якісне спорадження. можливо трошки завищені ціни як на відповідний рівень якості. Я маю їх ліхтарики, ніяких нарікань на якість виробу немає.
   По суті. Думаю, що відповідний виробник випускає не один десяток номенклатур наплічників - див. хоча би сюди http://www.salewa.com/ausruest ung_rucksaecke.php?chid=257&m= 9&lang=ru

   ps. а якщо все таки назва виробу "салева" - то це саме швидше щось типу того, як касети з логотипом "sonny" чи шпортивні гаті "addiddas" привезені невідомо ким та невідомо звідки і виготовлені невідомо з чого.. звісно, нмсд.
 6. [ Поділіться думками про намет ] додав(-ла) piglet1276 13:42:35 24/08/2006 [ permalink теми ]
  От якщо б вам довелося обирати між наметиками Hanna Target i Pinguin Tornado3 (характеристики, матеріали, вага, ціна - практично однакові) якій із цих марок ви б надали перевагу? Мерсі!
 7. [ Намет Terra Іncognіta Canyon 3 ] додав(-ла) donwinton 19:34:17 23/08/2006 [ permalink теми ]
  Хто користувався таким наметом - напишіть враження/відгуки. Дякую.
  • [ Re: Намет Terra Іncognіta Canyon 3 ] відповів(-ла) Tararasik 11:15:11 24/08/2006
   в мене Zeta3 по моєму це те саме але без спідниці.
   багато не ходив з нею але витримала один раз при такому вітрі шо думав полетимо разом з палаткою :)
   дуже зручно купка милих приємних дрібничок.. кишенько замочків ліпучок і тд :)
  • [ Re: Намет Terra Іncognіta Canyon 3 ] відповів(-ла) daisywheel 13:10:39 24/08/2006
   мене зупиняє вага в майже шість кг.
   • [ Re: Re: Намет Terra Іncognіta Canyon 3 ] відповів(-ла) Tararasik 12:08:22 25/08/2006
    в Зети 5кг з алюмінієвими дугами близько 4,4 здається.
    Виникає питання в доцільності спідниці за 1 кг :)
 8. [ La Sportiva Tornado GTX ] додав(-ла) x_vlad 10:13:56 22/08/2006 [ permalink теми ]
  Народ придбав собi Tornado GTX, вражений, завтра iду в Горгани. Також придбав носки Антибактерiальнi. Приiду з походу подiлюсь враженнями думаю враження будуть позитивними!
  • [ Re: La Sportiva Tornado GTX ] відповів(-ла) Roman 12:20:32 22/08/2006
   Тестуй чесно!
   Шкари клади на ніч біля голови, а шкарпетки - на груди :)
   Зранку будуть сухі і теплі :)
  • [ Re: La Sportiva Tornado GTX ] відповів(-ла) Andre 13:50:21 22/08/2006
   Пластир не забудь з собою взяти.
 9. [ вироби RP(Rain Proof) ] додав(-ла) slavkis 01:00:58 21/08/2006 [ permalink теми ]
  Всім привіт!!! Люди підскажіть,може хтось знає щось про вироби фіри RP(Rain Proof)??? Зараз у магазина з туристичним спорядженням зявилося чимало виробів цієї фірми(наплечники,штани-самоски ди,штормовки...) На вигляд досить якісні і ціна трохи нижча за вироби Commandor на ділі хто знає як себе поведуть?
 10. [ La Sportiva vs Garmont vs ..? ] додав(-ла) vladko 17:06:10 14/08/2006 [ permalink теми ]
  прочитав відгуки про la sportiva thunder gtx (див нижче) і перехотів їх. а оскільки якраз стою перед вибором - може товариство порадить. орієнтуюся на http://bizzon.com.ua/index.php /cPath/254 , хоч можливі варіанти. ціна до 700-1000 грн. як альтернативу до la sportiva розглядав garmont passo man - що скажете? і як чується garmont в карпатах - може хто юзав. наперед вдячний
  • [ Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) x_vlad 17:52:10 14/08/2006
   Народ, допоможiть мене теж цiкавить це питання, взуття до 1000 грн. Хочеться, i щоб сухi були i не розлiзлися.
   • [ Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) storm 20:27:47 14/08/2006
    Користую Thunder з початку сезону. відгуки значить такі - легкі, добре тримають ногу, не натирають, воду тримають ДУЖЕ добре, підошва дуже стабільна на сипучому камні і болоті але погано тримається на камнях покритих мохом (горгани) і на мокрому корінні, на мокрому дереві і камні без моху тримається стабільно. після переходу через Горгани ззаду де нубук пришитий до резинової пятки шви просто пропали від постійного тертя об каміння (дивно що така слабка нитка), як тепер їх прошивати і не порушити водонепроникність уяви не маю. отже вирок для них такий - хороші черевики для НЕСКЛАДНИХ переходів. якщо є 1000грн то не забивайте собі голову доплатіть ще 36 грн і купіть у Ляспортивів модель "тібет анфібіо", це просто бомба а не черевики. а з Гармондом я б не звязувався.
    • [ Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) avatorl 12:39:01 15/08/2006
     Придбав собі весною La Sportiva Tibet (не Anfibio). Підошва не слизька, добре тримають воду, дуже зручні (особливо відчуваєш це на крутих схилах). По асфальту довго йти не дуже зручно, але вони не для того зроблені. Якщо вода і потрапить всередину - п’ятий раз переходячи річку (води майже по коліно, але були гетри) трохи черпнув - швидко сохнуть. Я до них одразу брав шкарпетки Lorpen. Вони того варті, попри свою ціну.
     Порівнюю з кирзовими військовими черевиками + вовняні шкарпетки - то зовсім різні речі. Теж ходив як танк, але ноги були мокрі, а шкарпетки дуже швидко протиралися і натирали ноги.
     • [ Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) Roman 14:36:50 15/08/2006
      > води майже по коліно ... трохи черпнув

      це як так вдалося? ;-)
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) loki2000 15:09:13 15/08/2006
       Підтверджую слова avatorl`a. Сам бачив, як він вийшов сухим з води:)
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) avatorl 12:49:28 16/08/2006
       черевики + гетри, але є в тому один негативний момент:
       іноді приємно і корисно походити боими ногами по холодній воді, а такий облом те все розшнуровувати, якщо знаєш, що можеш пройти через річку у взутті.
     • [ Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) x_vlad 15:12:48 15/08/2006
      Хто знаэ? А яка рiзниця мiж ТIБЕТАМИ та ТIБЕТАМИ АМФIБIО?
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) x_vlad 15:18:37 15/08/2006
       I реально трекинговi носки допомогають? подiлiться почуттями!
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) akorud 21:04:15 20/08/2006
        ой ще й як допомагають...Почуття - тепло сухо, нічо не натирає і як знімаєш черевик після денного переходу нічо не смердить :)
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) avatorl 12:46:49 16/08/2006
       у Anfibio шкіра гладка, а у просто Tibet - шорстка. В першому випадку, наскільки мені пояснили, водостійкість трохи краща (з нормальною пропиткою простих Tibetів ця перевага втрачає своє значення), а в другому - не так видно подряпини на шкірі. Використовував безбарвну пропитку Salamander для виробів з нубуку.

       Шкарпетки, як на мене, дуже зручні. Не шкодую, що витратив на них 90 грн. На дотик приємні як бавовняні, теплі як вовна, міцні як синтетика.
     • [ Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) avatorl 12:51:22 16/08/2006
      поки що черевики пройшли лише один більш-менш серйозний похід і декілька невеликих прогулянок, тому щодо їх надійності у довготривалій перпективі поки нічого не можу сказати.
    • [ Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) IrishHighlander 08:48:43 17/08/2006
     Я б не сказав. що Тібет-Анфібіо така вже й бомба. Я свої ранньою весною купив. З того часу вони встигли ще трохи снігу захопити - на Драгобрат кілька раз зі ст.Свидовець пішки, похід ст.Свидовець-Драгобрат-Близниц яз-Кваси.
     Потім встиг побувати в них в 3-х походах Ґорґанами - по 2-3 дні і в 6-денному Чорногора-Чивчин-Мармароси. От тільки вчора з 4-денного ґорґанського походу повернувся. Черевики зараз вдома сохнуть. В останню грозу промокли нафіг. Наскрізь.

     Загалом мокнуть як і все що до того використовував. Нічим в цьому плані не краще від Garmont Syncro GTX в яких минулого року ходив. Єдине що фурнітура міцніша ніж в Гармонта - в тих у мене двічі обривались гачки під шнурівки. І система фіксації шнурівок в ляспортіви хороша дуже.

     Зауваження щодо самої якості виготовлення - на моєму "Тібеті Анфібіо" заміть звичного "Made in China" стоїть лейба "Made in Italy". Нічим не краще китайців - на лівому черевику язичок пришитий криво, як не поправляй, постійно зїжджає. Як пояснили - ручна робота. Блін...

     Шви... Покищо ніби більш менш тримаються, але в місцях, де інтенсивний згин іде - на носках, утворилась складка іна тій складці нитки пропали. Далі здається наразі не розходиться. Гірше з так званим "захисним рантом" - гумовим напливом над підошвою. В тих же місцях згину на носках відклеївся вже міліметри на 3, може навіть на 4, ще в кількох місцях - міліметри на два. Є підозра, що в місцях, де відклеюється рант пускає воду - пару раз помітив, що нога в цілому ще суха, а от носки вже мокрі, і інші місця, ле рант більше як на 2 мм відклеївся. Ну та побачимо, що далі буде - у них все таки рік гарантії є...

     Загалом сказати, щоб La Sportiva Tibet Anfibio GTX чимось дуже вже суттємво краще від Garmont Syncro GTX (моделі приблизно в одній ціновій категорії) не можу.
     В тібета трохи краща і надійніша фурнітура, система шнурування, шкіра трохи краща (гладка 2,6мм, трохи повільніше мокне і легше доглядати) Синкро мякші, зручніші і трохи повільніше розвалювалис
     • [ Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) yhirnyak 12:05:26 17/08/2006
      що в зливу взуття промокло - можливо, вода стікала по нозі з мокрих штанів? тут ліхтарики не поможуть

      з власного досвіду - черевики з мембраною повинні мабуть бути масивними. зокрема добре, якщо задня частина тверду вставку і _міцну_ підкладку.. мав прекрасні як на місто timberland gtx, в першому ж поході в районі п"ятки підкладка черевика просто протелася, і мембрана теж
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) IrishHighlander 07:09:55 19/08/2006
       Вода не затікала - я в шортах був. Черевики просто промокли наскрізь.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) yhirnyak 11:23:27 21/08/2006
        все-таки, вода по ногах могла потрапити в черевик

        якщо черевики не мокнуть в калюжах, то тим більше не промокнуть під дощем
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) IrishHighlander 16:25:07 26/08/2006
         вода потрапляла не по ногах зверху. вона потрапляла в місцях згину на носку, по сторонах, що було чіко видно по шкарпеці, коли зняв. Я так думаю, шкіра певний час намокала, а потім у місцях навантаження на згині воду просто почало вичавлювати всередину.

         та й "захисні ранти", які повідклеювались місцями міліметри на 3-4 у мене трохи підозру викликають.
    • [ Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) IrishHighlander 08:52:59 17/08/2006
     До речі, якщо хто надумається на La Sportiva Tibet Anfibio у Львові і хоче вкластись до 1000грн - сконтактуйтесь зі мною. З моєю карткою знижок в "Команчеро" при номіналі 1036 реальна ціна вийшла десь в р-ні 960грн. Економія гривень в 70 - дірбниця, а приємно :) Ще трохи докласти і трекінгові шкарпетки вийдуть. Річ корисна, рекомендую :)
  • [ Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) IrishHighlander 09:02:42 17/08/2006
   До речі. Якщо вже La Sportiva, я б рекомендував Forest GTX http://www.lasportiva.com/cata logue/catalogo.php?cat=12&cod3 =926&Language=EN - шкіра така ж гладка полірована, як в Тібета, але не 2,6 а 2,8 мм. І високі вони - заливати зверху не буде.
  • [ Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) akorud 23:50:06 19/08/2006
   маю garmont nubuc force gtx. В свій час протягом дня переміряв практично всі черевики в усіх магазинах Кракова і ці єдині допасували до моєї ноги (що не так то просто). Не жалію. Дуже зручні. Асиметричний дизайн і всяке таке - язик на бік не збивається, факт. Щодо надійності - а хто там його зна... Поки що застережень нема, а як за 2-3 роки розваляться - от і чудово. Не треба буде голову сушити над проблемою "нові хочеться, а з тими що робити???". З серйозних випробувань - день в Татрах по півталому снігу по коліно без стежки - легко намокла зовнішня шкіра. Чи купив би наступний garmont - однозначно так.список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::