стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ Спиртовий пальник ] додав(-ла) Gor 19:20:43 12/03/2007 [ permalink теми ]
  Може комусь пригодиться, кажуть люди що саморобна така річ перепльовує фабричну в обємі нагріваємої води до 1го літра, та в деяких інших параметрах http://zenstoves.net/BasicTopB urner.htm
  • [ Re: Спиртовий пальник ] відповів(-ла) Tasic 20:53:38 12/03/2007
   круто! лише користуватися можна тільки одному, бо якшо у товаристві - закОпають за переведення спирту :)
  • [ Re: Спиртовий пальник ] відповів(-ла) КВН 14:10:26 13/03/2007
   использовать можно и мед спирт или питейный. Но обычно жгут растопки для углей которые продаются во всех супермаркетах рядом с углями. там тех спирт закрашеный и добавленно вонючих веществ. Его вряд кто захочет пить. на сайте японском на главной странице есть "братский" руський флаг. Нажав его получите сайт в переведенном виде. еще на киев форуме писались о сверхлегком снаряжении. можете почитать. Там о горелках таких тоже уже говорили.
   http://travel.org.ua/forums/vi ewtopic.php?t=12171&start= 0
  • [ Re: Спиртовий пальник ] відповів(-ла) vassia 11:22:10 14/03/2007
   спиртом топити...це треба зовсім збоченцем бути...
   • [ Re: Re: Спиртовий пальник ] відповів(-ла) КВН 22:39:11 14/03/2007
    збоченці.... а как тема о том, что горелка 30г и в ней просто не чему ломаться? это не балон с газом зимой на пузе всю ночь греть. аби позавтракать. Налил - поджег и горит. Я их не продаю и не рекламирую. сам собираюсь протестить в начале лета. когда забит походец вдвоем. Тогда пожалуй и можно будет ругать или хвалить. Но судя по кол-ву буржуев ходячих на таких горелках, надо пробовать самому.
    • [ Re: Re: Re: Спиртовий пальник ] відповів(-ла) Майстер 23:52:26 17/03/2007
     Казав і казатиму - нема краще за сухий спирт. Не розливається, пляшки для нього не треба, дешевий, скрізь є. А ще як мати спеціальний швайцарський пристрій з магазину Форест Ґамп (коштує гривень 35-40), то взагалі краса. Там ще й люминьова пляшка є на 700 мл. Пальник, такий, як на першому фото, маю. Купив у згаданому вище магазині. Він входить у комплект шведського казанка (менашки) за 65 грн. Казанок, до речі, дуже зручний. пальником ще не користувався в поході, хоч і брав. Просто куплена ропалювачка для багаття не хотіла горіти. Вдома раз випробовував - нормально, можна користуватися, але не робив технічних записів (час закипання, кількість води тощо). Втім, розпалювачки досить дорогі порівняно з сухим спиртом.
     • [ Re: Re: Re: Re: Спиртовий пальник ] відповів(-ла) КВН 13:36:52 18/03/2007
      да долго носил сух спирт. особо для разогрева примуса или костра в сырую. но у него ПРОБЛЕМА и только большими буквами. он очень гигроскопичен. надо хранить в герметичной таре. при желании наколоть на куски - малость головная боль. после того как прогорел при готовке и уже не надо, остается практически порошок. правда при герметичной упаковке, вполне можно сражаться с ним. Цена? А газа балончика? вот подобрать хорошо горючий спирт технический в виде распалки, это да , надо пробовать. Но можно купить тех спирт на фирмах в бачке от 5л, если кто его жгет. По цене порядка 6 грн за литр.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Спиртовий пальник ] відповів(-ла) Майстер 00:58:17 21/03/2007
       Використовую упаковочки від Кіндер-сюрпризів - туди влазить по дві таблетки сухого спирту. Цілком герметично. А також пляшечки-циліндрики з-під мильних бульбашок - трошки ножичком підрізати дещо - і кілька таблеток влазить. На день треба щонайбільше 6 таблеток. І взагалі - зараз таке розмаїття різних упаковок, що знайти щось герметичне - запросто. А спиртовий пальник, як я згадав, легко гасне од вітру. Хоч я його все-таки випробую і, можливо, братиму.
  • [ Re: Спиртовий пальник ] відповів(-ла) rstm 13:07:26 21/03/2007
   Зробив, правда неакуратно, 20мл спирту (довго стояв, натягнув води багато) кип`ятить 0,5л води за 7-10хв в звичайному люмінієвому банячку. Прикольно. Як для сольників, думаю, се чудо варте уваги.
   Майстру: А від вітру будь-яке джерело вогню треба захищати, навіть 3кВт газовий пальник.
   • [ Re: Re: Спиртовий пальник ] відповів(-ла) Docent 19:46:48 10/05/2007
    від вітру і взагалі холоду треба захищати ще й сам посуд. а то тема про пальники, а каструлька/ пляшка голою стоїть. все тепло в атмосферу гірську йде, вона того не оцінить, і тільки денце каструльки гріється. треба теплообмінник робити, щоб рука навколо пальника тепла знайти не могла, все у воду йшло. в цьому відношенні першим наближенням є на ринку фляга-пальник для сухого спирту люмінієві, не дуже правда естетично, корок , пробачте за тавтологію, корковий, і кружка з люмінію пальці пече. тобто чай чи мівіну заварити можна, але борщ не звариш. там є зовнішінй корпус - дає тягу і захищає пальне від вітру, а всередині фляга. гріється і дно і боковини. ще би обмотали чим негорючим теплоізолятом - була би мрія.
 2. [ палатки Pinguin ] додав(-ла) paganelle 18:33:08 12/03/2007 [ permalink теми ]
  Люди, кто пользовал эту фирму? Как у Пингвинов с качеством?
  Колеблюсь между Pinguin Bora 3 и Hannah Serac-2006 или Rover...
  • [ Re: палатки Pinguin ] відповів(-ла) jurav 20:17:12 12/03/2007
   Експлуатую 2-й сезон палатку Pinguin Pluto, в цілому враження позитивні. Загальна якість - тверда четвірка. Замки, фурнітура - все ціле, за винятком одного кілечка пластмасового яким полог кріпиться до тента.

   Що не влаштовує - досить сильний конденсат, ну але це зворотній бік її водонепроникних властивостей - дно 10 000, тент - 4000
   Протимоскітна сітка працює задовільно (щоправда помічав окремі екземпляри мошки які через неї пролазили)
   Ще незначно торочиться тканина біля замків.
   Ось напевне і всі її недоліки, імхо
   • [ Re: Re: палатки Pinguin ] відповів(-ла) paganelle 17:27:59 17/03/2007
    Для образования конденсата достаточно лишь факта "недышимости", даже 1000мм. А конденсат - свидетельствует о плохо продуманной системе вентилляции....
 3. [ Вибір взуття ] додав(-ла) jurav 15:23:35 09/03/2007 [ permalink теми ]
  Прошу консультацію на рахунок вибору туристичного взуття для тривалих багатоденних походів в т.ч. і взимку. Вибираю в даний момент між моделями La Sportiva: Makalu та Tibet amfibio. Мене цікавлять такі критерії - стійкість до намокання, міцність внутрішньої підкладки, загальні враження про ці моделі від їх власників.
  • [ Re: Вибір взуття ] відповів(-ла) IrishHighlander 00:00:27 12/03/2007
   Призанчення різне.
   Тібет Анфібіо - трекінг (погоди в міжсезоння, переважно літні). Мокнуть. Принаймі мої після року експлуатації мокнуть незважаючи на всі перепробувані покриття. Загалом зручні. В принципі +/- задоволений, хоча для зимових походів брав би ще одну пару, спеціалізовано зимову, а коли зносяться ці, і для літа буду думати про щось інше.

   Макалу - більш альпіністські. Значно жорсткіші, грубша шкіра, підошва практично не генться. Краще брати модель без мембрани - шкіла товста, скроєні черевики безшовно, з одного шматка, мокнути не повинні. Є ранти під кішки. Використання, як на мене - або для зимових походів, або для високогірних сходжень (друг казав, що часто такі на Кавказі в народу бачив).
  • [ Re: Вибір взуття ] відповів(-ла) paganelle 18:02:41 12/03/2007
   В Макалу практически невозможно двигаться по ровному рельефу: у них негибкая подошва с металлическими вставками. Это хорошо при работе в кошках и прыжкам по острым камням - но в "пешке" в них будет некомфортно...
   Первый сезон держит заводская пропитка /3-4 дня по мокрому снегу/. На второй-третий сезон надо пропитывать/мазать каждый день перед выходом.

   Мое мнение: для горного тур.похода или летних альпвыходов до 5000м они прокатят. Для зимы - должны прокатить, т.к. покрытие зимой достаточно мягкое.
  • [ Re: Вибір взуття ] відповів(-ла) unmay 18:28:40 12/03/2007
   Маю Tibet anfibio. Вони є 2 версій - з нубуку, і гладкої шкіри. У мене з гладкої. Потічки переходжу в них без проблем, залишаються сухими. Ходив в Татрах по снігу (без кішок) - жодних нарікань. Під кінець дня лише чубок трохи був мокрий. Більші проблеми були через піт, але то вже шкарпетки підбирати треба. Спочатку може злякати їх вага, натомість коли їх вдягнеш, почуваєш себе "як в танку". Влітку теж нормально, без нарікань. Одним словом, раджу.
  • [ Re: Вибір взуття ] відповів(-ла) jurav 19:26:53 12/03/2007
   Спасибі всім за інформацію , з вибором я визначився на користь анфібії . Макалу брати не буду через жорстку підошву, для мене кілометраж по рівнині має значення. А намокають вони підозрюю, приблизно однаково.
  • [ Re: Вибір взуття ] відповів(-ла) alpinist 13:16:51 13/03/2007
   я б посоветовал head точно модель не помню(завтра напишу) гортекс, вибрам,кожа,недорого(в районе 230у.е.) супер!!!
 4. [ terra inkognita ] додав(-ла) alpinist 18:08:43 05/03/2007 [ permalink теми ]
  кинте ссылку
  • [ Re: terra inkognita ] відповів(-ла) jarko 18:29:24 05/03/2007
   http://www.google.com.ua
  • [ Re: terra inkognita ] відповів(-ла) Юрко 11:45:14 07/03/2007
   Невже так тяжко людині лінк скинути?
   • [ Re: Re: terra inkognita ] відповів(-ла) rstm 17:30:58 07/03/2007
    Дядьку повір, неважко, але в даний момент я його не знаю, так само певно як і попередні дописувачі. А шукати все одно кому: чи мені, чи 19-річному альпіністу з багаторічним стажем.
    • [ Re: Re: Re: terra inkognita ] відповів(-ла) rstm 17:36:13 07/03/2007
     ... і ще. Можливо, якби відвідувач Альпініст ввійшов в форуми з нормальними попередніми постами, то і я б зробив в даний момент йому послугу. А так, як зайшов, так і до нього ставляться - це стосуються і посту в Походах про Стій.
  • [ Re: terra inkognita ] відповів(-ла) daisywheel 15:18:40 12/03/2007
   http://terraincognita.com.ua

   думаю це їх сайт, але підтримувати його "на це немає часу"...
 5. [ Військовий казанок ] додав(-ла) Oleksii 12:24:23 02/03/2007 [ permalink теми ]
  Підкажіть, де модна купити плоский алюмінієвий військовий казанок на 6-8 л. Яка його ціна? Потрібно близько 5-ти штук.
 6. [ сонце захисні окуляри ] додав(-ла) Alexsandr 19:25:19 01/03/2007 [ permalink теми ]
  Підскажіть як вибрати сонцезахисні окуляри, на що потрібно звертати увагу і де можна і які купити/замовити у Києві гривень до 150.Дякую!!!
 7. [ рюкзак 90-100 л, українського в-ва ] додав(-ла) shurts 15:28:46 24/02/2007 [ permalink теми ]
  Народ, хто що може сказати про наплечники Terra Incognita, а саме Vertex 100. Хочу замінити свій вже зовсім старенький AdventureR 85 на щось нове. На якісь західні бренди поки не заробив, то і хочу вибрати щось нормальне з українського. Це все більш-менш однакова з своїми плюсами і мінусами чи є якись відвертий лідер, наплічник виробництва якого варто взяти чи навпаки аутсайдер, якого краще не брати. Буду вдячний за коментарі!
  • [ Re: рюкзак 90-100 л, українського в-ва ] відповів(-ла) bur 22:27:57 25/02/2007
   Тера виготовляє наплічники хоть і красиві але не з того що треба. Кордурою там і не пахне.Дре з Дойтера :-).Якщо хочеш наше то бери в Дудніка -просто і сердито- зато з кордури.
  • [ Re: рюкзак 90-100 л, українського в-ва ] відповів(-ла) Andre 10:31:14 26/02/2007
   А Tatonka Axis тобі не підійде? Короткий опис:
   Матеріал - Textreme 6.6 та Cordura 500D (фірмова, є бірка). Вага - 2,55 кг. Фурнітура - Нексус ITW. Дві бокові кишені (плоскі). Стяжки під льодоруби з фіксатором. Підвіска V1 з вентиляційною сіткою. Кишенька прорезинена під флягу бокова. В клапані - дві кишені, замок захищений приліпкою Velcro. Внутрішній об’єм може бути розділений на дві частини. Виробництво - В’єтнам
   Купляв за 795грн. Продаю за 500. Рюкзак новий, з бірками. Лежить дома точно більше року. В свій час привезли різні люди два різних рюкзака. Один лишив. Другий відповідно непотрібен.
   • [ Re: Re: рюкзак 90-100 л, українського в-ва ] відповів(-ла) shurts 11:11:14 26/02/2007
    Andre, та він очевидно краще виглядає, але 80л просто трошки замало, мені мій 85л іноді здавався трошки замалий так що хочеться щось вже хоча б на 90 літрів...
    bur, а що в Терра там вже зовсім плачевно з якістю матеріалів?
    • [ Re: Re: Re: рюкзак 90-100 л, українського в-ва ] відповів(-ла) Andre 11:30:02 26/02/2007
     Він однозначно більше 80л. Один з аргументів моєї відмови від нього був якраз завеликий для мене об"єм. В любому випадку якщо тебе це цікавить, можеш пощупати його живцем, приміряти на себе. За це грошей ніхто не просить :-)
   • [ Re: Re: рюкзак 90-100 л, українського в-ва ] відповів(-ла) shurts 11:14:50 26/02/2007
    думаю Tatonka, Deuter пропонують однозначно вищу якість матеріалів і продуманість конструкції, але ж там і ціна за 90л буде під 1500 гривень... От і вибираю щось з українського
    • [ Re: Re: Re: рюкзак 90-100 л, українського в-ва ] відповів(-ла) Романючок 16:09:52 26/02/2007
     Я вже більше року ношу Vertex 100 і задоволений більше як на 100%. З якого він матеріалу точно не знаю. але за функціональністю він не поступається навіть крутим брендам.
     На рахунок ваги--нагружаю по самі вуха 30кг і більше, на спині сидить чудово , ніде нічого не тисне, просто супер.
     А якщо врахувати його ціну і ціну крутих брендів то получається що ті круті бренди 50% вартості беруть за розкручене ім’я!
     Рюкзак суперовий!
     • [ Re: Re: Re: Re: рюкзак 90-100 л, українського в-ва ] відповів(-ла) Романючок 16:23:46 26/02/2007
      До речі прочитав характеристики Vertex 100:
      матеріал - поліестер 600Д ( дуже добрий метеріал )
      фурнітура - дурафлекс ( світовий бренд )
      різних кишеньок під воду, документів, ключів, плащ від дощу і таке інше -- просто безліч!
      за 435 грв. це прекрасний вибір!
  • [ Re: рюкзак 90-100 л, українського в-ва ] відповів(-ла) shurts 22:14:20 26/02/2007
   Дякую за коментарі і поради! замовив в Gorgany.com Vertex 100, завтра обіцяли привезти, так що будем дивитись:) Сподіваюсь і в нас вже навчились щось робити, ну хоч трошки:)
   • [ Re: Re: рюкзак 90-100 л, українського в-ва ] відповів(-ла) Ромік 10:56:46 27/02/2007
    Сам користуюся Vertex 100 нормальний наплічник, зручний, і міцний, може не з тих матеріалів, які би хотілося, але зато ціна відповідна. Правда досить важкий 2,2 кг. Я задоволений ним в порівнянні з тими, що у мене були, навіть просунутих фірм. Це моя думка.
 8. [ Hannah Serac-S 2 ] додав(-ла) mihas 11:05:01 14/02/2007 [ permalink теми ]
  Напишіть, будь ласка, відгуки про HANNAH Serac- S 2!!!
  Які позитивні чи негативні зміни є в порівнянні з HANNAH Serac- S?
  Які є альтернативи (така ж ціна, вага)?
  • [ Re: Hannah Serac-S 2 ] відповів(-ла) climber 09:06:40 15/02/2007
   мені особисто не подобається коли спочатку внутрішній намет розкладається а потім зверху тент. В дощ це актуально.
   • [ Re: Re: Hannah Serac-S 2 ] відповів(-ла) Ромік 10:34:42 16/02/2007
    Так це 1-2 хвилини часу. В мене Hannah Lіghter я ним дуже довольний, легкий і зручний для двох і достатньо зручний для трьох, якщо врахувати що похід в гори це не відпочинок в готелі пяти зірковому.
    • [ Re: Re: Re: Hannah Serac-S 2 ] відповів(-ла) Roman 12:02:11 16/02/2007
     У мене теж лайтер?
     двом там так, нормально, навіть трохи тіснувато - як ви поміщаєтесь утрьох? :-()
     • [ Re: Re: Re: Re: Hannah Serac-S 2 ] відповів(-ла) zmey 12:30:58 16/02/2007
      у меня Hannah Attack.
      Вполне даволен. Несколько лет с ней хожу. Лёгкая, небольшая, 3 точки пересечения... вобщим, как для меня- супер.
     • [ Re: Re: Re: Re: Hannah Serac-S 2 ] відповів(-ла) zmey 12:35:14 16/02/2007
      а Serac - по харрактериистикам проигрывает + тяжелая :/
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Hannah Serac-S 2 ] відповів(-ла) vassia 22:13:18 16/02/2007
       програє, бо в ньому пятеро ночувало..........
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Hannah Serac-S 2 ] відповів(-ла) rbrechko 10:13:50 17/02/2007
       По-перше, Serac-S 2 по вазі така ж як і Attack. По-друге, Attack коштує майже на 400 грн дорожче. По-третє, в Serac-S 2 може розміститись троє людей, тоді як в Attack тільки двоє. Хоча порівнювати ці намети може і не варто, все-таки вони різного класу.
       Маю Serac-S 2. В принципі досить непоганий намет. Хоча в екстремальні умови з ним попадати не доводилось, думаю що зливу/вітер мав би успішно витримувати.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hannah Serac-S 2 ] відповів(-ла) zmey 14:14:44 17/02/2007
        на счёт веса, возможно, я и ошибся, (помню, что Attack в своём класе самая лёгкая), но что касается стоимости и "коэффициента наталкивания"...
        помнится, ещё в школе, нас 6 человек спали в 2-х местной палатке))) ...а если б ещё сверху слой тел положить - поместятся 12 чел., а если палатка из латекса, то кол-во ещё вдвое можно увеличить. Понимаешь? С таким подходом можно посоветовать ходить и с армейской палаткой, на роту.
        Цена? - что ж Ты хотел?, параметры выше у Attack, вот и дороже. Хотя я не думаю, что палатка, вибры и прочие вещи, это то, на чём стоит экономить, тем более, что разница не так уж велика
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hannah Serac-S 2 ] відповів(-ла) Романючок 14:44:20 17/02/2007
         Не знаю як Serac-2, але Attack це чудовий намет. Вітер тримає більше як супер, спав на Новий рік під Говерлою. Тепло і дуже комфортно, але для двох. Повністю якість відповідає ціні. Якщо притисне то і втрьох можна переночувати, але про комфорт навіть мінімальний забудьте.
 9. [ Взуття для екстріму ] додав(-ла) Ромік 13:41:46 08/02/2007 [ permalink теми ]
  Підкажіть хороше взуття для екстремальних походів в гори, тільки без мембрани, якщо ще вкажете місце продажі і ціну буду вдячний.
 10. [ кріплення для лещат ] додав(-ла) climber 08:58:23 07/02/2007 [ permalink теми ]
  Хто знає для чого на кріпленні до гірських лиж між власне кріпленням і дошкою знаходиться гумова/пластикова/металічна прокладка товщиною 15 мм (!). Окрім амортизації нічого в голову не приходить.
  Але ніде такого не доводилося бачити... Може хтось з панів-спортовців знає?
  • [ Re: кріплення для лещат ] відповів(-ла) lvp86 10:28:50 07/02/2007
   Це аж ніяк не для амортизації, тим більше вона там не потрібна. Зазвичай ця пластина є металевою, вона використовується для зручності встановлення кріплень. Плюс, якщо потрібно буде перекрутити кріплення це набагато зручніше зробити це на пластині, не свердлячи нових дірок в полотні самої лижі. Ну принаймі це наскільки я знаю, можливо є і ще якесь застосування для неї.
   • [ Re: Re: кріплення для лещат ] відповів(-ла) climber 11:01:23 07/02/2007
    Там 15 мм! знизу гума - зверху метал. Якщо просто для переустановки кріплень то і 5 мм стало би. Написано про додатковий торсіонний котроль.
    • [ Re: Re: Re: кріплення для лещат ] відповів(-ла) vassia 14:16:05 07/02/2007
     це пластина, яка піднімає висоту кріплення щодо лижі. Це в свою чергу, дозволяє агресивнішу закантовку при менших зусиллях (правило важеля)
     • [ Re: Re: Re: Re: кріплення для лещат ] відповів(-ла) climber 14:49:05 07/02/2007
      от я і думаю чи воно мені потрібне при моєму спокійному стилю... я таке бачив в деяких сурйозних сновбордистів - кріплення підняті навіть на 3-5 см.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.


список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::