стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ Водонепроникний чохол для мобільника/КПК ] додав(-ла) Piki 03:08:48 08/04/2008 [ permalink теми ]
  Привіт нарід,
  Чи знає хтось чи продаються десь в звичайних магазинах у Львові або в інтернет магазинах водонепроникні чохли для мобільника/КПК?? А то знаю не мало прикладів коли саме похід у гори став останнім для телефону. Зараз купив собі КПК з GPS і хочу потаскати його в гори, але боюсь не замочити. Для прикладу продається такий в Швеції, фірми Haglöfs (http://www.getout.se/index.as p?item=8097), але щось платити більше 100 грн за силіконовий мішечок з шнурочком немає бажання.
  • [ Re: Водонепроникний чохол для мобільника/КПК ] відповів(-ла) Tasic 07:42:39 08/04/2008
   http://www.aquapac.net/ukstore /erol.html тільки безкоштовно нічого не буває :) Кажуть, що у Штурмах продають за 20 грн якийсь пакет на шию, але здається, що як коштує, так і працює.
   Я замотую кпк у харчову плівку. Досить надійно. Мінус: на сонці важко щось роздивитися на ньому через ту плівку
  • [ Re: Водонепроникний чохол для мобільника/КПК ] відповів(-ла) Piki 21:03:34 08/04/2008
   Добре, напевно таки побіжу тоді купляти Haglofs. А то дійсно з харчовою плівкою здається не так надійно як з готовим продуктом, тим більше досить іменитої фірми. До речі, порадив би разом з телефоном/КПК класти в такий чохол (або замотувати разом з телефоном в плівку) пакетик селікагелю (в кожній коробці з взуттям такий знайдеться). Адже в закритому середовищі при зниженні температури після досягнення 100% відносної вологості настає точка роси коли атмосферна волога починає конденсуватися. Так ось, силікагель є хорошим адсорбентом і вбирає вологу до того як вона тоненькою плівкою конденсується на всіх електронних деталях апарату.
 2. [ Питання по озі експлорер ] додав(-ла) vipavl 09:20:35 07/04/2008 [ permalink теми ]
  1. Як в озі можна склеїти до купи дві карти?
  2. Вникає проблема з висотними даними - вони не збігаються з тими що подані на самій карті. Можливо потрібні якісь додаткові настройки?
  Поможіть пліз.
  • [ Re: Питання по озі експлорер ] відповів(-ла) Victory 15:06:08 07/04/2008
   1. Є така програма Map Mergefor OziExplorer. Колись нею збирав до купи порізані на четверо 250метрівки.
   2. То залежить від точності самої карти, її прив’язки і даних висот(по Україні - з деталізацією 3сек?).
   • [ Re: Re: Питання по озі експлорер ] відповів(-ла) vipavl 08:36:32 08/04/2008
    По першому питанню все здається зрозумілим, зараз вже шукаю ту програмку в гуглі. А от по другому - дещо не ясно. Справа в тому, що дтед файли я скачував просто з нету, вони дійсно були трохи приблизними. А от сртм (з детал. 3с.) файли - за допомогою самого озі. Всі висоти меньші всередньому на 30 -40 м. Може в озі десь є якась дибільна настройка про якісь обмеження. До речі, а що означає та деталізація 3сек? В озі є команда скачати сртм в 1сек, але там напевно дані тільки по штатам. Дякую дуже.
    • [ Re: Re: Re: Питання по озі експлорер ] відповів(-ла) vipavl 14:46:27 08/04/2008
     Скачав MAP Merger^) Тепер поясніть як його настроїти шоб працював:)
     • [ Re: Re: Re: Re: Питання по озі експлорер ] відповів(-ла) Victory 21:27:03 08/04/2008
      Та ніби все там просто. Відкривається папка з map-файлами. Відмічаємо ті, з якими потрібно працювати. На вкладці Destination Map заповнюємо дані проекції карти (див.Check Calibration of Map з OziExplorer).Роздільча здатність результуючої карти - Map Scale вибирається відносно Pixel Scale початкових карт. Далі виділяємо необхідний кусок і створюємо нову карту - формат карти ozfx3 і map-файл прив’язки.

      3сек в наших умовах це ~61,6м по горизонталі. Ось тому висота вершини по SRTM може бути меншою від реальної.
    • [ Re: Re: Re: Питання по озі експлорер ] відповів(-ла) вол 22:03:35 10/04/2008
     У ОЗІ 3Д є юстировка. Відкриваєш закладку 3D, обираєш нижній рядок та праворуч знизу пишеш замість 7 наприклад 17. Всі висоти збільшаться на 10 метрів.
 3. [ Бахіли на кін. квітня-травень ] додав(-ла) baboshyn 12:48:51 05/04/2008 [ permalink теми ]
  Хтос каже чи достатньо бахіл-"фонариків" на сніг в Горганах в кінці квітня-травні? Яка буде макс. товщина снігу? Чи може краще бахіли які закривають взуття?
  Ми плануємо з 28 квітня по 3 травня йти Рущина-Легіонів-Дурня-Братківс ька. Як варіант - по Яіврнику. Буду вдячний за поради, яко підкажете з чого шити бахіли, треба аж 3 комплекти :) З військового комплекту ОЗК не хочеться брати бо важкі.
  • [ Re: Бахіли на кін. квітня-травень ] відповів(-ла) Sunrise 15:22:01 06/04/2008
   Мені і зимою завжди вистачало гамашів.
   А снігу може бути місцями і по коліна.
  • [ Re: Бахіли на кін. квітня-травень ] відповів(-ла) victour 10:07:48 07/04/2008
   Треба щось брати.
   Використовую в парі з черевиками з гортексом слідуючу "конструкцію", як альтернативу гамашам:
   - Беремо, в міру, водозахисні штани - з гортексом, або затерті поліуретаном ( повнісню непроникні, клейончасті недобре, бо будуть потіти) і набиваємо, в самому низу, бо боках кожної штанини по дві пари пістонів, в пістони силяємо нейлоновий шнурок і прив’язуємо до черевика, пропускаючи попід низі і додатково обмотуючи навколо штанки по черевику.
   Нюанси - штани треба брати довші, щоб опускалися на черевик. Якщо взяти самоскиди то ще краще - легше одягати і можна регулювати вентиляцію відкриваючи зверху блискавки. До речі, в звичайних штанах також можна в бокових швах вгорі вшити замки для вентиляції.
   Переваги перед гамашами:- нічого не тисне, нічого не злазить, можна провалюватися в сніг не тільки по коліна, а і по ці самі. Носяться і зімой і лєтом, на сніг і на дощ.
   • [ Re: Re: Бахіли на кін. квітня-травень ] відповів(-ла) baboshyn 22:20:54 07/04/2008
    У мене є саме клейончасті. І є повна протилежність - грубенькі авізентові. Більше схиляюся до того щоб брати останні і забризкати аерозоллю якоюсь.

    А затерті поліуретаном - це як?
    • [ Re: Re: Re: Бахіли на кін. квітня-травень ] відповів(-ла) victour 08:37:12 08/04/2008
     "затерті, напилені", коротше на внутрішню поверхню ( як часто і в решті турспорядження- броцаки, палатки, штормівки) нанесений шар поліуретану, такий собі сивенький на вид, і бірочка у шві, наприклад, "поліестер - 100%, поліуретан - 100%."
     Думаю аерозоль не попоже. Не знаю як у Києві, а на західних секондах багатенько таких штанців.
 4. [ Намети Terra Incognita. ] додав(-ла) Zevstour-13 11:00:06 02/04/2008 [ permalink теми ]
  Всім привіт! Чи юзав хто намети від Terra Incognita? Особливо цікавить модель Ksena 2Alu. З наплічниками цього виробника стикатись доводилось, а з наметами якось не склалось. Цікавить їх "живучість" в умовах близьких до штормових. Буду вдячним за будь-яку інформацію.
  • [ Re: Намети Terra Incognita. ] відповів(-ла) baboshyn 02:16:08 05/04/2008
   На travel.org.ua просто релігійні війни щодо наметів цієї фірми ;) ОДні кажуть - "ну порвалось пару тентів, не страшно - може брешуть". Інші - "мож брешуть, але краще перестрахуватися".
   Так що читайте і думайте ;) http://travel.org.ua/forums/vi ewtopic.php?t=22159&postda ys=0&postorder=asc&sta rt=30
   • [ Re: Re: Намети Terra Incognita. ] відповів(-ла) Zevstour-13 11:21:18 05/04/2008
    Дуже дякую!!!! Раніше якось не натрапляв на дане обговорення.
  • [ Re: Намети Terra Incognita. ] відповів(-ла) korok12 06:43:37 10/04/2008
   купи собі The North face Mountain 25 і ніколи не буде боліти голова чи палатка добра..)))) ціна трошки великувата... на ebay можна за 300 баксів (+ доставка) знайти... але яка ціна така й якість..... вага до 4 кг. витримує будь-які вітри. короче з нею на Еверест ходять...
   • [ Re: Re: Намети Terra Incognita. ] відповів(-ла) IrishHighlander 11:17:17 28/04/2008
    В куртках Millet K Jacket теж на Еверест ходять :) Що не завадило замкам на ній здохнути за рік і три місяці експлуатації в Карпатах :)
    Останнім часом починаю до дуже дорогий навернутих брендів трошки секптично ставитись :)
  • [ Re: Намети Terra Incognita. ] відповів(-ла) Zevstour-13 12:13:57 05/05/2008
   Взяв перед травневими вищезгаданий намет... Встиг його випробувати під 3-денним дощем та досить гарним вітром.... Найближчим часом виставлю десь статтю з враженнями та фото.
   • [ Re: Re: Намети Terra Incognita. ] відповів(-ла) Patlatuj 11:16:00 13/05/2008
    І як він(намет тобто)? Як враження? Я собі такий планую прикупити...
    • [ Re: Re: Re: Намети Terra Incognita. ] відповів(-ла) Zevstour-13 21:52:04 14/05/2008
     Намет, як для літа важкуватий але він не важчий за заявлен 4 кг. Всередині вільно вмістилося 3 чоловіки з наплічниками. Перший раз досить важко одному його встановлювати, хоча вже за 3 разом (з прикріпленим внутрішнім наметом) встановив за 4 хв (так, що можна речі сховати) + 3 хв. на розтягування всіх відтяжок та закріплення кілків. Вдвох ставиться за 3-5хв, в залежності від погодніх умов. (Порада - при встановленні, щоб легше одному справитись з дугами, вставляєте всі дуги в рукави і в дальні від тамбуру петлі, першою натягувати дугу тамбуру, а потім дві інші дуги. При зворотньому порядку, коротша тамбурна дуга досить неохоче стає в своє положення). Кількість місць для закріплення кілків просто пиголомшила - 20шт, але під вітром стояла як вкопана (на сайті не показані всі відтяжки). 3-денний дощ витримала, хоча краплі на внутрішній стороні тенту з’явились (можливо конденсат). Досить гарна система вентиляції, хоча для зачинення цих отворів необхідно виходити назовні. Тамбур досить невеликий, хоча ширина входу на 30см. ширша за заявлену (110 замість 80). Тканина з входу внутрішнього намету ховається в спеціальну кишеньку біля підлоги.
  • [ Re: Намети Terra Incognita. ] відповів(-ла) korok12 03:21:00 07/05/2008
   про фірму не чув. і чому так швидко вмерла куртка? собі купив The north face gore tex XCR.подивлюсь скільки витримає...
 5. [ Штормовки від Командор ] додав(-ла) vyjko 08:31:53 27/03/2008 [ permalink теми ]
  Всім привіт! Цікавить Ваша думка на рахунок якості штормовок Командор. Хто може сказати шось доброго чи поганого про моделі Paramount i Matrix? Які в них вітрозахисні та водонепроникні властивості на ділі (хоча я розумію шо не промокає тільки залізо:)? І, можливо, тут доцільно розглянути тему про штормовки, хто які носить, яких фірм, моделі і відгуки про них.
 6. [ Одномісний намет ] додав(-ла) Ростик(ОбК) 17:33:21 26/03/2008 [ permalink теми ]
  Хочу купити одномісний намет (1+1), недорого.Чув позитивні відгуки про командорівські.Чи має хтось інформацію де такі можна купити, ну і звісно ціна виробу.
 7. [ РОВЕРИ ] додав(-ла) FOGOT 14:32:54 26/03/2008 [ permalink теми ]
  Продаю стару раму з вилкою ZОOM (80)
  Я проживаю у Львові
  Кон. телефон 80937041474
 8. [ Не встановлюється OZI на Vista ] додав(-ла) вол 23:58:08 20/03/2008 [ permalink теми ]
  Шановне товариство ! Порадьте, як встановити ОЗІ під Вісту. Пише помилку. Може хто знає де взяти таку версію. Заздалегідь вдячний за допомогу.
 9. [ BASK SUNSET - що порадите? ] додав(-ла) karpaty_2008 10:28:08 20/03/2008 [ permalink теми ]
  Сильно загорівся бажанням купити цю палатку
  http://alpinist.com.ua/product _info.php?products_id=1711&osC sid=febf95db025524df02455c77c6 3f876c
  Подобається широкий вхід з ґанком і стабільна конструкція (стоїть без кілків).
  Хто тримав її в руках, які враження від експлуатації? І які є альтернативні 1-місні палатки (ціна до 800грн, для Карпатських походів в усі пори року)?
  Наперед дякую.
  • [ Re: BASK SUNSET - що порадите? ] відповів(-ла) Strange_R 00:49:59 21/03/2008
   Боюсь, що цього намета здує при першому ж свіжому вітрі :)
   Для гір - навіть не думайте купувати. Тим більше - у всі пори року.
   А з одномісних одним з найкращих наметів вважається Vaude Hogan Ultralite. Зараз продається по акційній ціні 990 грн. здається.
   Якщо ви шукаєте саме одномісну (хоча, Хоган швидше 1+1 місна), то кращого варіанту в Україні Ви не знайдете.
   • [ Re: Re: BASK SUNSET - що порадите? ] відповів(-ла) baboshyn 01:42:48 05/04/2008
    Як власник Хогана звичайно ж підтримаю Strange_R :)
    Цей намет надлегкий - 1,4 кг, а також дуже легкий і швидкий в установці. Тент силіконка, тому не мокне, сніг не липне. Вітер тримає гарно, коли ставиш "хвостом" до вітру.
    Єдине що... Може бути проблема з всесезонністю у зв"язку з тим що спіднички снігової нема - не знаю наскільки вона потрібна, бо в моїх наметах ніколи не було і ніколи не ставив їх в глибокому снігу. Але як я розумію для Карпат одиничку всесезонну за 800 грн все одно не купиш. Якщо фіберглас - на морозі тріщатиме. Хіба що шити як саморобну пірамідку на альпенштоках. Кажуть що вони можуть бути достатньо вітростійкими, але як насправді - хтозна.

    Погугліть ще Vaude Hogan UL - знайдете мої детальніші відгуки про неї.
    Щодо Pinguin Astra - теж можна як одниничку, бо вага 3,1. Теж у мене є цей намет. Теж легко одному ставити завдяки дугам у зовнішніх рукавах і тому що тент іразом з тропіком. (Але Хоган все ж набагато легше ставити). У Пінгвіна тут на форумі писалося може бути проблема при навколонульових температурах - якщо йде сніг мокрий, то можуть дуги примерзнути до рукавів.
    Тепер про намети Баск. На форумі їхньому був відгук пр одну дорогу модель - так от у неї погнулися дуги при штатній установці. Алюмінієві дуги. Це у 2006 році. Невідомо, виправили вони проблему чи ні...
  • [ Re: BASK SUNSET - що порадите? ] відповів(-ла) wodopad_3 16:50:31 22/03/2008
   раджу таку \ http://www.kant.ua/show_1676_B IKE-2.html \.недавно придбав у франківську на вул.Курбаса.Легка -2кг.і водотривка.Мала по обєму, для одного, двох кращий варіант.
  • [ Re: BASK SUNSET - що порадите? ] відповів(-ла) maxmur 22:27:27 22/03/2008
   Непоганий намет Hannah Edge. Придбав рік тому, задоволений на всі 100%. Намет невеликий, важить 2.950 кг :-( , проте 5000 згори і 10000 знизу. Дуги - металеві, перехрещуються в двох місцях, що надає вітростійкості. Коштував він мені 814 грн.
 10. [ Hannah SHERMAN ] додав(-ла) mihas 17:19:12 18/03/2008 [ permalink теми ]
  Всі привіт!підкажіть чи хтось користувався Hannah SHERMAN? які враження?чи є якась альтернатива за ту саму ціну..дякую!список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::