стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ Про мембрани... ] додав(-ла) akorud 21:32:43 18/11/2003 [ permalink теми ]
  Як видно попередня дискусія таки викликала інтерес, тому спробую поділитися деякими знаннями про технології що використовуються в туристоодягобудуванні :-). Для початку мембрани:
  - мембрани першого покоління: Gore-Tex. Пористий політетрафторетилен (по нашому - тефлон). Прийшов з космічних розробок (скафандри). 1.5 міліарди пор на квадратний сантиметр. Все ще одна з найкращих мембан на сьогодні - основний недолік - при експлуатації пори забиваються (особливо при пранні звичайним порошком).
  Мембрани другого покоління: Sympatex. Гідрофільна безпориста мембрана, працює на осмотичних принципах. За рахунок відсутності пор - практично 100% водо- і вітронепроникність, але одночасно гірші дихаючі властивті. Витриваліша в експлуатації.
  Мембрани третього покоління: *tex. Пластик і пластикокераміка. Мають досить хороші характеристики, але одну суттєву проблему - до сьогодні не розроблена ефективна технологія їх "приклеювання" до тканини в результаті через деякий час вони починають тріскати і лущитися - і через тріщини проникає вода ззовні. З досвіду: а) середнього класу куртка GTX через 2 роки повсякденної експлуатації (місто, Карпати) почала промокати, хоча місця протікань локалізувати не вдається. б) хімія Nikwax (особливо імпрегнанти) варта грошей що за неї просять.
  • [ Re: Про мембрани... ] відповів(-ла) yhirnyak 09:31:52 19/11/2003
   на сайті gore-tex сказано, що для покращення імпрегнації мембрани її треба... прасувати ("iron or tumble dry"):))
   хтось ризикне своїми речами??
  • [ Re: Про мембрани... ] відповів(-ла) Roman 11:24:43 19/11/2003
   Ви мені скажіть як людині, котра ніколи не використовувала ніяких мембран:
   наскільки то всьо відрізняється від звичайної целофанової накидки?
   (я не знущаюся, мені справді цікаво)
   • [ Re: Re: Про мембрани... ] відповів(-ла) rstm 11:54:27 19/11/2003
    Коли під целофаном активно йти більше 30хв то починаєш мокріти зсередини за рахунок власної вологи.
    В результаті через 2-3години весь одяг наскрізь промокає під целофаном. Мембранні куртки як-не-як дихають і волога тіла проходить крізь мембрану назовні.
    • [ Re: Re: Re: Про мембрани... ] відповів(-ла) akorud 12:01:17 19/11/2003
     До того ж накидкою ти ніколи не обмотаєшся так, щоб при активній хотьбі не відкривалися вразливі місяця на стиках і через них не затікала вода. Плюс захист від снігу - але це більше до штанів - в мембранних штанах можеш топати по снігу по пояс і буде сухо. Щодо водонепроникності в статичних умовах - різниці ніякої :-)
  • [ Re: Про мембрани... ] відповів(-ла) Andre [guest] 16:47:13 19/11/2003
   О, трохи зарухалось! Добре що вдалося розворушити людей.
   Ще кілька фраз по темі.
   Хотілося б застережити споживачів нових матеріалів. Не очікуйте дива! Більшість мембран працює при наявності різниці парціальних тисків, тобто має бути певна різниця вологостей та тамператур повітря під мембраною та зовні. Чим вища температура зовнішнього повітря та більша його вологість, тим меньше пари з-під вашої куртки буде видалятись на зовні. Коли зовнішня тканина куртки стала вологою мембрана знову ж таки не ефективна.
   Але в будь-якому випадку різниця таких тканин з звичайними протидощовими ДУЖЕ суттєва. Треба хоча б один раз спробувати щоби це відчути.
   Щодо цифр які заявляють виробники тих чи інших мембран. Вони можуть бути отримані при випробуваннях, які проводяться по різним методикам. Тому вибирати куртку керуючись рекламними даними не зовсім коректно. Гарантією якості в такому випадку може бути ім’я виробника (за таку гарантію як правило приходиться платити).
   На даний момент я би віддавав перевагу мембранам другого покоління (Entrant, Dermizax, Sympatex). Вони будуть працювати значно довше. Якщо гроші не питання, то можна раз в сезон міняти Gore-tex XCR :-))) Але для більшості це нереально.
   З цікавих новинок. В цьому сезоні фірма Lowe Alpine починає ставити на свої топ модели мембрану eVENT. Кому цікаво дивіться:
   http://www.lowealpine.com/even t/fabric/eVENT_fabric.htm
   • [ Re: Re: Про мембрани... ] відповів(-ла) vassia 17:03:22 19/11/2003
    Користуюся омні-техом від Колумбії ( куртка- модель Тітаніум) працює, як має бути !!!!
    • [ Re: Re: Re: Про мембрани... ] відповів(-ла) webmaster 17:13:34 19/11/2003
     Omni-Tech® - це цілий комплекс (Columbia каже, що то їхній ексклюзив), в якому використовується водовідштовхуюча складова, мембрана Sympatex®, вітрозахисне покриття, а також заходи проти продування по швах.
     такий куртячок коштує три сотні баксів :)
    • [ Re: Re: Re: Про мембрани... ] відповів(-ла) rstm 10:11:16 20/11/2003
     Тітаніум в фірмовому магазині у Львові (супермаркет ВАМ)коштує ~1100грн., але б сказав що це швидше лижна куртка, а не річ для мандрівок.
     • [ Re: Re: Re: Re: Про мембрани... ] відповів(-ла) vassia 18:05:23 20/11/2003
      Ходжу і катюся рік. Не промокає, дихає, не продувається !!!! тепла (-25 С) ,зручна,........помічна в високогірї, не любить жерепу.....
   • [ Re: Re: Про мембрани... ] відповів(-ла) akorud 17:08:02 19/11/2003
    "...Коли зовнішня тканина куртки стала вологою мембрана знову ж таки не ефективна..." - Ось саме для того і потрібна імпрегнація - для запобігання намокання завнішньої тканини - вода просто збирається в капельки і стікає. Якщо ж ззовні куртка намокла, то пара просто немає кудою виходити і починає конденсуватись на внутрішній поверхні :-). Також важливе значення має що вдягнути під куртку - але це вже тема для окремої гілки.
    • [ Re: Re: Re: Про мембрани... ] відповів(-ла) Andre [guest] 17:26:23 19/11/2003
     Імпрегнація звичайно річь необхідна. Але погодьтеся що іноді з будь-яких причин обробити куртку не вдалося. Тоді треба бути готовим до втрати властивостей мембрани.
     А що стосується одягу під куртку то тут напевно тема ще більш глибока ніж мембрановедення :-))
    • [ Re: Re: Re: Про мембрани... ] відповів(-ла) rstm 10:20:57 20/11/2003
     Не знаю як відносно курток, але з взуття (Gore-Tex), навіть з повністю мокрого, волога з середини виводиться без проблем, і в ньому набагато приємніше йти ніж в звичайному (власний досвід).
     • [ Re: Re: Re: Re: Про мембрани... ] відповів(-ла) Andre 13:01:54 20/11/2003
      Цікавий власний досвід.
      А які моделі конкретно порівнювались?
      Як говорилось у відомому фільмі "Пойдём простым логическим путём...". Якщо взяти дві пари однакового взуття. Одна пара з мембраною а друга без. І яке взуття при цьому буде краще дихати?
      Я думаю що відповідь для всіх однозначна.
      Чесно кажучи використання саме Gore-tex у взутті мені не дуже зрозуміло. Користі від нього мало, а ціна зростає суттєво.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Про мембрани... ] відповів(-ла) rstm 15:47:18 20/11/2003
       Scarpa LiteTreck(Gore-Tex) і омонівські чоботи чи вібрами з секонду, звичайно це дуже віддалені технологічно види взуття, але я так ходив і враження від носіння такого взуття порівнюю.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Про мембрани... ] відповів(-ла) Andre [guest] 16:17:02 20/11/2003
        Я би сказав не віддалені, а ті що знаходяться на різних полюсах:-))
        Тоді звичайно я тебе розумію.
 2. [ Думки поляків про "бренди" спорядження ] додав(-ла) akorud 21:27:22 16/11/2003 [ permalink теми ]
  Отже після пива з досвідченими польськими скалолазами і альпіністами, підсумовуючи:
  - втікати як від вогню - Campus, Alpinus, Fjord Nansen (треба було бачити як вони плювались);
  - польські намети: Marabut, Bergson
  - польський одяг: Bergson, Malachowski
  - якщо фінанси дозволяють - забити на польських виробників і купляти перевірені TNF, LoweAlpine, Mammut. З непоганих маловідомих - німецький Jack Wolfskin ( http://www.wolfskin.com . Salewa - як пощастить. Взуття - тема для окремого пива :-)
  • [ Re: Думки поляків про "бренди" спорядження ] відповів(-ла) Andre 17:45:31 17/11/2003
   З більшістю висновків згоден.
   Але віддати пріорітет польському Bergson?!? Чи то стільки пива було випито, чи не тільки пивом обмежилось.
   До речі а ні Bergson, а ні Malachowski не купляють офіційно матеріал у Malden Mills (див http://www.polartec.com/where/ ), хоча вироби з Polartec в їхніх колекціях присутні. Що це означає - тема для окремого пива.
   • [ Re: Re: Думки поляків про "бренди" спорядження ] відповів(-ла) akorud [guest] 23:19:30 17/11/2003
    Не думаю що наша дискусія буде цікава більшості відвідувачів форуму, але все ж:
    Malachowski - робить гарні пухові речі (особисто перевірені) і речі з загадкового матеріалу Thermoactive 3L - пробую знайти якісь враження, плюс можливість шити конкретно для тебе, плюс майже особиста (один проміжний знайомий :-) знайомість з самим Малаховським :-). Bergson - використовують мембрани третього покоління *tex - непогані, але тільки для тільки середніх навантажень - одним словом дешево і сердито :-).
    Стосовно полярів - побачивши поляр Karrimor Alpiniste Jacket я зрозумів що я його куплю навіть якщо не залишиться на пиво :-)
    • [ Re: Re: Re: Думки поляків про "бренди" спорядження ] відповів(-ла) Andre 11:24:36 18/11/2003
     Якість виготовлення і напрямок розвитку Malachowski я під питання не ставлю. Велике зацікавлення визивають їхні пухові спальники.
     До речі буду вдячний за будь-яку технічну інформацію і відгуки по використанню їхньої мембрани.
     Що стосується дискусій про сучасні технології, то думаю що вони просто необхідні. Більшість українських туристів на жаль не володіють докладною інформацією. І якщо такі обговорення допоможуть їм зорієнтуватися в ситуації на ринку та запобігти помилкам при виборі спорядження то цеж просто чудово!
    • [ P.S. ] відповів(-ла) Andre 11:31:56 18/11/2003
     На пиво все ж таки треба щось лишити, адже обмити таку річь просто необхідно!
     :-)))
     • [ Re: P.S. ] відповів(-ла) akorud 12:00:16 18/11/2003
      Ну поскільки я його таки купив, то треба обмивати :-)
    • [ Re: Re: Re: Думки поляків про "бренди" спорядження ] відповів(-ла) unmay 19:36:09 18/11/2003
     "...Не думаю що наша дискусія буде цікава більшості відвідувачів форуму"

     Joj jak pomylajesia ;)
 3. [ ??? ] додав(-ла) vasyl' 17:45:01 13/11/2003 [ permalink теми ]
  Проясніть шо таке віндблок і чим воно краще від полара?
  • [ Re: ??? ] відповів(-ла) webmaster 18:06:32 13/11/2003
   ненаю чи поможе, але цитую:

   Polartec 200
   Polartec 200 мягок и почти невесом, обладает превосходными теплоизолирующими свойствами. В отличие от натуральных тканей, он не накапливает, а отводит избыточную влагу от тела, обеспечивая комфорт. Изделия из Polartec 200 могут носиться отдельно и в качестве внутреннего слоя под ветрозащитную одежду.

   Windbloc

   Tкань Windbloc сочетает в себе теплоизолирующие и "дышащие" свойства флиса и ветро- влагоусойчивость наружного слоя. Мембранная внешняя поверхность блокирует ветер; внутренний слой ткани приятен для тела и отводит избыточную влагу. Испытания показали, что ткань Windbloc обеспечивает 100%- ную защиту от ветра, дующего со скоростью - 50 км/ч! Материал идеально подходит для производства спортивной экипировки, когда ветер, холод и непогода диктуют повышенные требования к защитным свойствам одежды.
  • [ Re: ??? ] відповів(-ла) Andre [guest] 13:58:06 14/11/2003
   Чим краще?
   В принципі це різні матеріали. Тому і застосування у них різне.
   Windblock використовується для виготовлення зовнішнього шару одягу, тобто верхнього одягу. Доцільно одягати у вітренну погоду або при символічно крапаючому дощику замість мембранної куртки. Дихає конкретно краще. Тому і почувати себе будешь значно комфортніше. Але одягати його під верхню куртку повний маразм (при активному русі). Зіпрієшь в такому одязі сильно.
   Більш універсальним є ще один матеріал від Malden Mils - Polartec Wind Pro. Захист від вітру тут досягається не наявністю мембрани а за рахунок більшій щільності волокон. Звичайно продувається він більше ніж Windblock але дихає не до порівняння краще. Тому і використовувати його можна і як верхній одяг і як теплий шар під штормовку з мембрани.
   • [ Re: Re: ??? ] відповів(-ла) Andre 15:42:22 14/11/2003
    Подивився ссилку на сайт Коммандора. Дуже потішили хлопці. Цитую "...Цей матеріал має чудові властивості. В середині тканини міститься спеціальна мембрана, яка не пропускає повітря..."
    Так може замість мембрани целофан використати? Повітря не пропускає, зовсім не промакає, дешевше борщу!
    А може то в них Windblock такий?
    • [ Re: Re: Re: ??? ] відповів(-ла) Roman 10:24:59 17/11/2003
     :)))
     реклами там 80%, а 20% реальності :))
 4. [ Ханна Мікрон ] додав(-ла) Tuner 16:43:53 10/11/2003 [ permalink теми ]
  А хто що вповість мені що цікаве про довговічність і, особливо, як всередині збивається спальник Ханна Мікрон...
  • [ Re: Ханна Мікрон ] відповів(-ла) akorud 21:29:35 16/11/2003
   Все одно років так за 4-5 він тобі надоїсть і захочиться нового :-)
 5. [ Sviy svoyim ] додав(-ла) mak 13:13:07 09/11/2003 [ permalink теми ]
  Хто чув або має намет Hannach (Aproach)-поділіться враженням.
  Дуже кортить придбати.
  Дякую.
  • [ Re: Sviy svoyim ] відповів(-ла) vassia 15:01:17 09/11/2003
   Порийся в цьому форумі за останні 2-3 місяці - саме про цей - вичерпно .......
 6. [ шо то таке? :-))) ] додав(-ла) Myroslaw 14:34:18 02/11/2003 [ permalink теми ]
  Курвиметр ? :-)))
  http://www.sportek.net/cgi-bin /price.pl?gr=1301&pr=0

  артикул 6410, ціна 21,85 грн
  • [ Re: шо то таке? :-))) ] відповів(-ла) Семен [guest] 17:42:46 02/11/2003
   Вимірює відстань по мапі. Є для різних маштабів, на ньому має бути 2-4 різні шкали, колисо в нижній частині для того щоб пройти шлях який ти запланувала обо пройшла (вимірюється по мапі), а на таблиці показує відстань в метрах, километрах (якщо є потрібний маштаб).
  • [ Re: шо то таке? :-))) ] відповів(-ла) smarn [guest] 18:40:10 02/11/2003
   Та штука дає можливість виміряти довжину кривих або ламаних ліній. В книжці Фізика або Математика десь за 7-8 класи про нього є написано і навіть є малюнок, памятаю в школі ми теж сміялися...Слово "Курвиметр" походить швидше з німецької де "Курве" означає крива, а не з польської...Хоча хто його зна...))
   • [ Re: Re: шо то таке? :-))) ] відповів(-ла) RRR [guest] 17:13:31 03/11/2003
    з французької
    значить "крива"
    до-речі вищезгадане "польське"
    слово того ж походження.
    Означає особу яка збочила,
    викривилась...
  • [ Re: шо то таке? :-))) ] відповів(-ла) Roman [guest] 11:04:43 03/11/2003
   Я його заміняю коловим циркулем, коли вимірюю відстань.
   Якшо вже купувати таке - то гарний антикварний, металевий, шоб і користь була і в руках приємно тримати ;-)
  • [ Re: шо то таке? :-))) ] відповів(-ла) Myroslaw 09:33:29 04/11/2003
   Спасибі що просвітили:-))

   2 Семен взагалі то я "запланував або пройшов"
   • [ Re: Re: шо то таке? :-))) ] відповів(-ла) vassia 19:30:57 06/11/2003
    маю таку штуку- в горах вона абсолютно безсенсовна, тому що дороги на картах не передбачають маленьких закрутів, і не точності навіть на 500 серйозні, в принципі серйозні, а поправки на висоту взагалі умовні..........
 7. [ Намет Hannah Attack ] додав(-ла) kombat 15:50:46 24/10/2003 [ permalink теми ]
  Привіт товариство. Вибираю намет для зимових Карпат. Примітив Hannah Attack. Хочу почути ваші обсервації даного продукту, коментарі, за що буду дуже вдячним . І якщо хтось знає, де їх можна придбати за сприятливими цінами - кажіть :-)
  • [ Re: Намет Hannah Attack ] відповів(-ла) smarn [guest] 16:58:45 24/10/2003
   Недавно купив собі того намета в Івано-франківську за 800 грн, це з скидкою але ціна його там 915 грн. Палаткою за такі гроші повністю задоволений, хоча і не вдалося її поюзати в екстремальних умовах. До недоліків можна віднести: велику конденсацію, добто, зранку на тенді багато вологи але якщо палатка правильно розставлена і тенд не доторкаєтьсядо внутрішньої то внутрішня палатка повлістю суха, відкривати вентиляцію в внутрішній палатці немає смислу. Другим недоліком є маленкий тамбур, хоча рюкзаки поміщаються готувати на примусі тільки в тамбурі певно не вийде. Розкладається досить швидко і стоїть так, тобто можна переносити з місця на місце вже розкладену...:-)) Троха вній забагато всяких розтяжок, липучок і всякої біди не знаю чи знадобиться коли-небудь.Дуже стійка на вітрі. Шви проклеєні. Місця вистачає на двох дуже комфортно, та на троїх довгих місця буде дуже мало... Є "юбка" але тільки спереду, в принципі тенд лягає аж до землі і тому повинно не задувати. Ще раз кажу що вона коштує своїх грошей і не більше. Бачив я нову її модель там є зміни в кольрі і самій палатці, але казали що не скоро вони будуть в нас і коштуватимуть значно дорожче.
   Юзав я ще Модуль- так то відверте гімно настійливо рекомендую не купляти...
  • [ Re: Намет Hannah Attack ] відповів(-ла) Семен [guest] 18:38:18 26/10/2003
   Вартість 166$ дзвони я передам(0352)235632,(067)25371 31
  • [ Re: Намет Hannah Attack ] відповів(-ла) kombat 19:01:26 27/10/2003
   Тепер задумався над вибором серед Hannah Vertigo і Marabut Tengri Extreme. Ціна аналогічна, але:
   1. Hannah тент 5000 мм, у Марабута - 3000 мм, проте дно в Марабута 10000 мм, в Hannah - 7000 мм.
   2. Hannah має менші розміри (суттєво) в спакованому виді.
   3. Marabut із зовнішньою конструкцією, тобто можна ставити і в сніг і в дощ, і є гарантія, що всередині намету буде сухо.
   Отож такі альтернативи. На скільки є перевагою зовнішня конструкція ? Хтось має якісь коментарі ? І відчувається різниця між тентом 3000 мм і 5000 мм. Буду дуже вдячний Вашим коментарям.
 8. [ Хто небуть юзав "командор" ] додав(-ла) chichul 17:55:07 23/10/2003 [ permalink теми ]
  висловіть, будьласка думку про ці намети. чи варті вони уваги.
  http://www.commandor.com.ua/pr oducts_tents.htm
  • [ Re: Хто небуть юзав "командор" ] відповів(-ла) daisywheel 19:35:53 23/10/2003
   Я юзаю. Безумовно, фірма як і її продукція уваги варті.
   Досить недавно купив собі саме їхній намет(Midnight 2). Крутих тестів на ньому не ставив, але як на мене то оптимальний варіант.
   Плюси : досить висока якість(майже "світова"), помірна ціна(але теж майже світова), виробництво в Києві, а не десь у Польщі(в разі проблем є з ким говорити - кому ремонтувати).
   Мінуси: непроклеєні шви.
   • [ Re: Re: Хто небуть юзав "командор" ] відповів(-ла) Andre 11:19:41 24/10/2003
    Світова якість?! Я б утримався від таких голосних заяв.
    А на рахунок виробництва "десь у Польщі" можна багато дискутувати. В Польщі величезна кількість виробників спорядження з великим досвідом. Їхні виробники споряджають національні експедиції світового рівня. Багато польських брендів мають офіційних імпортерів у Україні, які підтримують гарантійні забов’язання.
    На жаль у вітчизняних виробників слаба виробнича база. Адже для виробництва високоякісного виробу необхідне доосить дороге обладнання і технології. Плюс на матеріалах економлять. Але при усуненні цих недоліків ціна скочить радикально. А якщо Commandor опиниться в одній ціновій категорії з Ferrino або TNF то при виборі того ж намету абсолютна більшість споживачів вибере не Commandor.
    Просування на ринок outdoor дуже важке. Але я впевнений що в недалекому майбутньому ситуація зміниться на краще. І тоді я з задоволенням буду використовувати вітчизняне спорядження.
    Що до недоліків коммандорівських наметів ще зауважу на використання нейлону для виробництва тентів, а не поліестеру. Нейлон боїться ультрафіолету і з часом розтягується. Тому забезпечити нормальний натяг тенту стає проблематично. Тому і починають вигадувати різні системи для регулювання натягу, що в свою чергу відбивається на вазі.
    Використання для каркасу сплаву В95 так само вибір не дуже вдалий але значно дешевший ніж закупати каркаси з сучасних анодованих сплавів.
    Ще додам. Особливо я не використовував коммандорівських наметів. Користувався дуже конструктивно подібним від Еліта Спорт. І можу сказати що при любих обставинах такий намет значно кращий ніж старий брезентовий двоскатний. І подорожувати з ним звичайно можна і отримувати задоволення від мандрівок. А всі міркування я висловив тільки з огляду на фразу про "майже світову якість".
    • [ Re: Re: Re: Хто небуть юзав "командор" ] відповів(-ла) daisywheel 15:57:23 24/10/2003
     Ненавиджу цю фразу, але "маєм те що маєм" :))
    • [ Re: Re: Re: Хто небуть юзав "командор" ] відповів(-ла) daisywheel 16:04:30 24/10/2003
     і ще стосовно польських гарантій. Це вам у Львові до Польщі два рази плюнути, а мені в Києві легше зайди до коммандорівської майстерні, а ніж вибивати з продавців гарантії.

     З.І. Коммандор теж споряджає експедиції. І мені не соромно на лейбі бачити "Зроблено в Україні".
     • [ Re: Re: Re: Re: Хто небуть юзав "командор" ] відповів(-ла) Andre [guest] 17:03:11 24/10/2003
      Так я ж не соромлюся вітчизняного. Навпаки я тільки за народження потужнього украінського outdoor-бренду. І Коммандор робить в цьому напрямку кроки вперед.
      Просто прокоментував реалії сьогодення.
  • [ to Юрко ] відповів(-ла) witty cat 12:29:10 24/10/2003
   подивися сюди pls ( http://www.commandor.com.ua/pr oducts_bags.htm ) і скажи, шо ти про це думаєш :)
  • [ Re: Хто небуть юзав "командор" ] відповів(-ла) smarn [guest] 17:07:36 24/10/2003
   Ні палатки, ні рюкзаки я не юзав, за те я юзав лижні штани...Порвалися за сезон не дуже інтенсивного катання...причому по швах, шви просто порозходилися і повідпорювалися. Хоча порівнюючи ціни повинен сказати що вони тако варті...За таку ціну не варто багато очікувати і скаржитися на якість. Платіть більше і не будете ні ходити по майстернях ні сумніватися в якості...А в Україні світової якості не було, немає і не буде...І тому вираз "світова якість. Зроблено в Україні" звучить анекдотично...
   • [ Re: Re: Хто небуть юзав "командор" ] відповів(-ла) yhirnyak 17:21:03 24/10/2003
    не зовсім то правда
   • [ Re: Re: Хто небуть юзав "командор" ] відповів(-ла) daisywheel 20:49:19 24/10/2003
    і як з вами будувати незалежну Україну....
   • [ Re: Re: Хто небуть юзав "командор" ] відповів(-ла) smarn [guest] 22:30:47 24/10/2003
    2 daisywheel: При чому тут незалежна України з її псевдо незалежністю? Чи ти хотів щоб я тут пісні та легенди про українського чудо-виробника Командор складав? Ішла мова про якість виробництва і я висловив свої роздуми про результат того виробництва. До речі, коли купував ті штани, то за ту саму ціну міг би взяти і польскі але взяв українське...і пошкудував, все, я як клієнт Командора відпав назавжди так само як і мої знайомі. Я ще раз кажу- порвалися по швах, не йде мова про покрій, зручнісь чи матеріали, якщо вони неможуть просто пошити нормально то яка мова може взагалі бути про "світову якість". Здавалося, що фірма яка вступає на ринок має спочатку робити з максимальною якістю і зниженими цінами, але ж в Україні ці економ закони не діють, бо ментальність така, якості в нас не буде. Буде все що завгодно- кількість, вибір, дешевизна тільки не якість. А ці балачки про будівництво України вже відверто набридли, бо коли казатимеш на лайно що то повидло тільки через те що українське то так і будеш в ньому і сидіти, не вимагаючи кращого.
 9. [ роздуми на тему: варта чи не варта ] додав(-ла) yhirnyak 09:43:58 23/10/2003 [ permalink теми ]
  пропонують намет Hannah Approach (серія Extreme) за 120 у.о. нову. це хороша ціна?
  • [ Re: роздуми на тему: варта чи не варта ] відповів(-ла) smarn [guest] 10:28:13 23/10/2003
   В Франкывську э магазин Інтер Атлетика, там є цей намет за 682 гривні. Вони там переважно ще скидують трохи, я свій намет Ханна Аттак за 800 грн взяв... Не знаю скільки доллар коштує заразб але ціна вроді нормальна..ю До речі, бачив я новий каталог Ханна, там палатки трохи кращі, є рже рюкзаки і ще повно всього...може після нового року до нас і дойде щось.
 10. [ Ремнабор до Шмеля ] додав(-ла) orybak 13:02:13 21/10/2003 [ permalink теми ]
  Потрібен (краще не один) ремонтний набор до прімусів Шмель? Бачили десь?

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.


список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::