стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ Допоможіть обрати наплечник ] додав(-ла) LidOK 19:47:55 11/08/2003 [ permalink теми ]
  Шановні судді та присяжні! :-)
  На ваш розсуд і справедливе рішення виношу наступну дилему. У зв"язку із появою нового відчуття - любови до гір - а також із збільшенням частоти моїх виїздів до Карпат виникла гостра потреба у придбанні Першого Власного "Дорослого" Наплечника. )) Набридло вже позичати!
  Вивчивши асортимент крамниці відповідного приладдя (Команчеро) та інформацію з розділу Спорядження мені нічого не залишилось як зупинити свій вибір на одному з двох наплечників: ExtremeTravel (75) або Терра Інкоґніта (802-S).
  Цінова категорія - 50-60у.о., об"єм 70-80л і щоби якісний був, звичайно!
  Допоможіть мені зробити важливий вибір! Розкажіть зі свого досвіду чи міркувань, який з двох, на вашу думку, краще обрати. Чи можливо навіть варто обрати іншу марку наплечника і купувати його в Києві, де в наявності більший асортимент!
  Наперед вдячна за вашу допомогу!
  • [ Re: Допоможіть обрати наплечник ] відповів(-ла) Юрко 10:18:35 12/08/2003
   Суб’єктивно я би вибрав ТІ, але для правильного вибору не полінися піти до склепу, взяти обидва наплечники і добру годину з ними пововтузитися. Одною з рис, які відрізняють ці наплечники від решти, є особлива система підвіски - кріплення на приліпці взамін класичних - на стяжках. Окрім недостатньої надійності, приліпкові також мають обмеження по регулюванню - десь 30-40%. З альтернативних варіантів пропоную звернути увагу на Коммандор. Свої колишні болячки - водопроникна кордура і сумнівної якості фурнітура - вони здається вже подолали. Кампуси колекції 2003 наразі брати не раджу, реселлери мають проблеми із заміною фурнітури, яка, як відомо, не тримає стяжки, хоча підвіска там продумана. Капрікорни продають за поки що неоправдано вищими цінами (фірмова кордура не підтверджена). Російські вироби (Терра просто, Снаряжение) я не пробував - не знаю. А купувати в Києві варто не тільки з міркувань вибору, але й нижчих цін. Ще глянь тему №8 даного форуму.
  • [ Re: Допоможіть обрати наплечник ] відповів(-ла) Нормалайзер 21:34:56 13/08/2003
   В мене Терра Інкогніта -90. Юзаю 2 роки. Більше 6-ти виходів. Ще ніразу не вдалось нагрузити повністю,

   В двох моїх кумів - Терра Інкогніта -80. Також ніяк не можуть повністю загрузити. 80-ка має зовнішню кишеню ззаду, 90 -ка - зйомний клапан.

   Ненадійність кріплення підвіски? Фігня то, надійне, як і стяжкове, те саме щодо регулювання.

   За два роки - ні одної поломки фурнітури, розриву силових швів, заїдання замків, порваних компресій чи стяжок.

   Пробувати - обов"язково. Прийди в "Команч", хлопці кинуть тобі чотири намети в плєцак, попробуєш.

   Я мав до Терри чотири плєцаки, а носимих-позичених і не порахую... По розподілу ваги - Терра найвдаліший зі всіх, мною пробуваних. Хоча, можливо нові моделі дійсно вставляють її.
   • [ Re: Re: Допоможіть обрати наплечник ] відповів(-ла) Tarasz 19:27:56 14/08/2003
    В мене теж Терра Інкогніта -90, але є строшки різниця в зркчності і якості між 80-90 ну і різниця і
    вигляд в 80 більш пірамідальний але спорити не буду , 90 мені подобається
  • [ Re: Допоможіть обрати наплечник ] відповів(-ла) LidOK 00:18:33 22/08/2003
   І послухалась я знаних людей, і свій голос... :-) І ... купила Терру Інкогніту! Дякую дописувачам. :-) А задоволена як!!!
   Модель Т-801. Особливістю якої є наявність багатофункційної задньої кішені і кішені в середині наплечника. Ззовні якість пошиття і сам крій цього наплечника кращі (як на мене, дилетанта в цій справі!), ніж у моделей S-801 та O-801. Правда і заплатити за це задоволення прийшлось трохи більше - ціна без знижки 350грн., хоча мені, як для сусіду по офісах зробили ососбливу знижку. Купувала у дистриб’ютрів виробника, фірми Дербі, що знаходиться на цитаделі, як раз на проти мого офісу. До речі, там же продаються рюкзаки на будь-який смак (зокрема фірми Polar), різноманітні сумки-сумочки-портфелі. Це зовсім не реклама, просто я дуже задоволена своїм надбанням, купленим в них!!! Кому треба - звертайтесь, розкажу, як в їх офіс потрапити!
   Далі про сам наплечник. Цих вихідних була з ним у Горганах, на Ігровищі та Сивулях (до речі, очікуйте на репорт про цю подію від Tarasza!). Підгонку всіх пасків зробила лиш після декількох годин ходу, до того все намагалась зрозуміти, через що саме мені не зручно йти! Правда і наповнила його відсотків на 70, не вийшло більше. :) Цікаво, чи буде і як довго тримати він непогоду, сильну зливу! Цього ж разу погода нам сприяла якнайкраще!
   Так що, за час гарантійного терміну ще декілька разів треба його "понапрягати". Сподіваюсь, що розчарувань з приводу придбання наплечника в мене не буде!
 2. [ Пальник ] додав(-ла) Serhiy 15:44:45 11/08/2003 [ permalink теми ]
  Користуюсь пальниом liquid fuel від фірми MSR. Недавно будучи у Польщі, докупив до свого пальника додатковий контейнер для пального, меншого розміру, така собі залізна пляшечка. Вона ніби для пиття, але коли я купляв пальник, продавець казав, що вони підходять, один стандарт. Ну от, купив я цю пляшечку, причому сказав, що мені для пальника. А ввечері уважно прочитав інструкцію, і там написано "тільки для харчових продуктів, не використовувати для бензину". Отаке. Хто може прокоментувати цей факт?
  • [ Re: Пальник ] відповів(-ла) Юрко 17:15:11 11/08/2003
   Ну якщо металева, то пальне ще потягне, але з харчовим призначенням покінчено ;)
  • [ Re: Пальник ] відповів(-ла) smarn 17:36:43 11/08/2003
   В мене теж такі дві є... то певно баночки фірми SIGG? Як що так то все нормально, в них ті баночки і для води, і пального з алюмінію... Але якщо там написано не бля бензину то варто поміняти на іншу..
  • [ Re: Пальник ] відповів(-ла) asd008848 10:55:22 12/08/2003
   Краще поміняти на MSR, не всы продавці розуміють що вони продають.
  • [ Re: Пальник ] відповів(-ла) asd008848 10:57:15 12/08/2003
   Краще поміняти на MSR, не всы продавці розуміють що вони продають.
   to Юрко - металева нематалева головне щоб запаху не було, напевно просто він з цієї пляшки буде вивітрюватись тому і написали щоб не користуватись
   • [ Re: Re: Пальник ] відповів(-ла) Serhiy 15:07:13 13/08/2003
    2 Юрко: Харчове призначення при повній відсутнусті неприємних ефектів(специфічний запах тощо) гарантоване виробником, а виробник швейцарський, так що тут все ОК, але для води вона мені не потрібна :(

    2 asd008848: а)рідних MSRівських я у продажу в принципі ніде не бачив :(
    б)вивітрюватись не повинно, пляшки тестовані під тиском

    2 smarn: а ти до своіх пляшечок інструкцію читав? Я прочитав чисто випадково, і то тільки коли другу купив...

    Я взагалі думаю, що це такий хитрий маркетинговий трюк: якщо на пляшці написано MSR чи Primus, то використовувати для бензину, а якщо SIGG чи Quechua, то для пиття, бо все одно вони стандартні і подібні як рідні сестри. Я просто думав, може хтось точно знає...
    • [ Re: Re: Re: Пальник ] відповів(-ла) smarn 18:48:48 13/08/2003
     Я читав до своїх пляшечок, в мене є одна Прімус а друга SIGG і на обидвох написано флуел ботл.
     Тобі раджу взяти рідні MSR пляшки вони є в продажі, є двох типів алюмінєві і титанові. Титанові коштують за 100 євро :-), а алюмінєві на 0,5 літра 15 євро. Зроблені вони в Канаді.
     Що стосується пляшків Прімуса, то вони вироблені в Швейцаріїб і як мені здіється фірмою SIGG. Бо нема ні одної пляшки за закрутці(кришка) якої би писало Прімус, а всюди SIGG. От таке то...
 3. [ Ecco ] додав(-ла) Юрко 09:15:30 08/08/2003 [ permalink теми ]
  Вчора зустрів дівчину, яка бере на Ельбу 5642 вібрами цієї контори. Я тут переглянув їхній каталог, і дивуюся далі... Хтось шось про се чудо чув і яка його вартість?
  • [ Re: Ecco ] відповів(-ла) yhirnyak 10:12:38 08/08/2003
   досить популярна в Європі марка. черевики а-ля туристичні там коштують близько 120Євро. все ж враження - якісне міське взуття /принаймні в такому ключі рекламується/
  • [ Re: Ecco ] відповів(-ла) asd008848 13:25:15 08/08/2003
   zruchne ofisne vzuttja
  • [ Re: Ecco ] відповів(-ла) Юрко 14:16:20 08/08/2003
   а мені гам...ні попались мешти, в перший сезон рідна підошва відвалилась, притому що куплялось у фірмовій конторі за реальні гроші. Для гір у них здається фуфло, не інакше, навіть якщо GTX.
  • [ Re: Ecco ] відповів(-ла) smarn [guest] 19:36:39 08/08/2003
   Ze je dosut dorogi cherevuku miskogo tupy. V zinovij kategoriji i po jakosti je taki sami jak i Timberland. Vonu spravdi jakisni i spravdi dorogi. Tak prosti samdali ECCO kostyjyt 80 euro. Pravda na vsjy prodykyijy dajyt garantijy 10 rokiv, na pidoshvy dovichny. Jaksho shos vidklejilosja odrazy minjajyt.
   Majy znajomogo v jakoro vibramu ECCO z Gore-tex... Na vugljad klasni, yumojy toge noglalno grijyt ale to tilku v misti a v gorosh nogam pevno kurduk byde... Ti cherevuku koshtyjyt v Lvovi des 200-250$.
   Ecco to v natyri dorogo..
  • [ Re: Ecco ] відповів(-ла) Юрко 09:05:07 11/08/2003
   Jaksho shos vidklejilosja odrazy minjajyt. Цікаво, як це виглядатиме на 4200?
   А 200 коштують дуже і дуже пристойні пластики, не кажучи про солідні хай-маунтірін вібри.
   • [ Re: Re: Ecco ] відповів(-ла) smarn 00:12:51 12/08/2003
    >> Цікаво, як це виглядатиме на 4200?
    Як на мене, то такі боти тільки той з собою на 4200 візве, в кого з головою троха тойво... і нічого не поробіш бо то вже не лікується....Якщо та дівчинка бачила рекламу своїх ботів то вона мала там на картинці побачити каньйон Колорадо, щось подібне до пустелі і такі в з піщаника зроблені вітром скелі... І ніхера там снігу не намальовано і не сказано, що то до екстремальних умов. То певно дівка побачила що там Гортекс і подумала що то панецея від всього , от і бере їх в гори... До речі на всьому взутті для гольфу теж є Гортекс і ще є шипи- ніхто то не бере по льоду ходити...
    Ясно що за 200 пластики взяти можна, в Дрездені Кофлахи коштують 130, а Скарпа 140 євро...
    Той хто носить Ессо, той певно і купляє футболки Томі Хілфігера і Лякосте по 100 баксів, хоча можна за ті гроші 10 Адідас купити...Різниця в класі фірми...
   • [ Re: Re: Ecco ] відповів(-ла) Astrik 02:13:40 12/08/2003
    Ага, я також додам два слова....
    В моєї дружини, є нарядні, до тіятру туфлі, і на підошві видавлено Vibram :)
    Туфлі фірмові.....
    Довго ми з нею прикалувались...
    Казав я їй, от тепер ти можеш іти спокійно у гори, маєш фірмові туфлі, круту підошву все поцембалам тобі буде у горах..... :)
    От таке....
   • [ Re: Re: Ecco ] відповів(-ла) Юрко 10:23:27 12/08/2003
    2 Smarn: дівчина бере приклад з хлопа, який торік в Екко виліз на Ельбу. Чи щось він собі там відморозив - не вєм.
    2 Андрій: сміх сміхом, але 20 липня, коли на 2060 Юша був, і з гори по всьому схилу від зливи текли натуральні ріки, такі туфельки з підошвою вібрам зекономили людині, далекій від туризму, кілька синців - тримало надійно.
    • [ хм ] відповів(-ла) asd008848 11:02:02 12/08/2003
     нічого дивного всі нормальні фірми випускають серію Aproach чи в тому стилі я теж собі збираюсь щос подібне придбати
     LaSportiva (hyper,super nova), Asolo (Volcano), Raichle (Thunder mid gtx, Phoenix, Moro, all-degree low) , Salomon (x_mountain expert), Karrimor (Ksb Peak)
   • [ Re: Re: Ecco ] відповів(-ла) rstm 16:28:59 12/08/2003
    Смієтеся Ви, я жоні купив два роки тому сандалі ECCO (в Голандії). Носить до цього часу, при чому були і в Криму (горах) і на Парасці і нічого там такого на підошві не витиснено. У львівських магазинах такі сандалі появилися тільки цього року (можете собі уявити, що в них за колекція 2003 року), але тим не менше як на місто та сільську місцевість взуття знамените, жодних ушкоджень і значних зауважень, при тому що фіксується липучкою. А відносно колекції туристичого взуття, яке було у львівських представниках ECСO, -- то воно швидше було для великих морозів, бо на кожній парі взуття вказувалося максимальну від’ємну температуру, яку воно могло витримати (-25С - -40С), детальніше я не дочитувався. Але скільки до тої зими осталося, знову навезуть.
    • [ Re: Re: Re: Ecco ] відповів(-ла) rstm 09:17:53 13/08/2003
     Перепрошую за дезу, але "взуття, яке було у львівських представниках ECСO" насправді було Columbia. Перепутав, пора в відпустку :))
  • [ Re: Ecco ] відповів(-ла) LLL 21:44:06 07/05/2004
   Купую ЕССО вже третій раз - чудове взуття для людей що пересуваються пішки на великі відстані :) і не тільки містом :)
 4. [ Sphinx vs Lighter ] додав(-ла) Tuner 12:13:24 04/08/2003 [ permalink теми ]
  Люди добрі, маю до всіх питання: Хоче мій колєга купити собі намета, і дуже хоче командорівського сфінкса, а я йому кажу до біса сфінкса, купи Лайтер. Взагалі в кількість місць не розходиться. В сфінкса надійніша конструкція, а в Лайтера надійніше покриття... Що хто думає про ці дві моделі (за умови що кількість місць ролі не грає)... ???
  • [ Re: Sphinx vs Lighter ] відповів(-ла) Юрко 14:06:16 04/08/2003
   Сфінкс: тент - нейлон і скорше всього без PU (з підозрілими від 3 до 5 м в.с. - складається враження, що ніхто тестування не проводить). Лайтер - поліестер PU 3000 мм. При цьому всі передові виробники намагаються ставити на тент саме поліестер (він витриваліший для UV, менше розтягується при намоканні - рідше доводиться перенатягувати). Цікава річ, для дешевшого Міднайта виробник передбачає опцію тенту для екстріму (див. сайт). Цікаво, що це за тент і чому його не передбачено для дорожчих наметів?
   Внутрішній намет - в Сфінкса нейлон тафета або поліестер (так що саме???), хоча імпортні сюди ставлять саме нейлон. В Лайтера - Нейлон Ріп-Стоп WR (водонепроникне і витривале до розриву плетення). Сфінкс - просто нейлон тафета ("корейка").
   Каркас в Сфінкса - простий 10 мм алюміній (білий) 3-х дуговий, в Лайтера - анодований сплав - дюралюміній (золотий) 8 мм 2-х дуговий. 10 мм каркас круті виробники ставлять на екстрім-серії, в даному випадку для 3-х сезонів - заважкий.
   Водонепроникність дна Сфінкса взагалі не вказана (!), і його матеріал - нейлон оксфорд - більше є для снігу ніж для гострого каміння, хоча виробник спеціально позиціонує намет для останнього виду рельєфу.
   Ціна - якщо вага в Сфінкса подана справжня (в чому я сумніваюся), і він, будучи більшим і легшим як на свою категорію - могла би бути на сотну дешевше. І тільки в такому разі намети могли б конкурувати. Ну це так, з даних сайту, а якщо залізти в нього, то можна ще дуже багато чого почерпнути. Отаке.
   • [ Re: Re: Sphinx vs Lighter ] відповів(-ла) vassia 14:35:56 04/08/2003
    .....просто Юрко взяв собі саме Лайтера, і тепер виступає промоутером....
   • [ Re: Re: Sphinx vs Lighter ] відповів(-ла) Юрко 17:15:59 04/08/2003
    Навіть, якщо б Ханна мені забашляла за промоушен, це б об’єктивності не применшило. В Лайтера є недоліки: тент не повністю закриває внутрішній намет, і туди по ідеї має більше задувати вітру і снігу. Спали при -3 і вітрі 100 км/год (30 м/с) - не продувало. І в цьому наметі дійсно затишно і сухо!
 5. [ Намет ] додав(-ла) Zoryana [guest] 10:47:03 31/07/2003 [ permalink теми ]
  Прошу вашої поради. Можливо хтось чув щось про намети фірми "LOOP"? Які вони в використанні і чи вартує купувати?
  • [ Re: Намет ] відповів(-ла) Юрко 15:47:40 31/07/2003
   http://activeinfo.spb.ru/revie w/product.php?pid=102 . Чув пару відгуків, взагалі-то не дуже. Нижчий рівень від Кампуса і Ханни. І на столичному ринку їх практично не видно.
  • [ Re: Намет ] відповів(-ла) smarn [guest] 03:19:55 01/08/2003
   Я теж читав відгуки про ньогоб кажуть що фуфло...от натрапив на чергового чеського виробника http://www.huskycz.cz/index_fl ash_en.html на вигляд досить не погані єб знати би які вони у використанні і ціну...
  • [ Re: Намет ] відповів(-ла) Юрко 08:54:25 01/08/2003
   Зоряно, сорі за офф-топ....
   А цей хаскі (ескімос) нічо так... Особливо флешки з кобітами ;))) Товар ніби непоганий, утеплювачі на екстрім серію в них фірмові Дюпонти. Ціна певно відповідна... А намет 6/10 м в.с. - круто... Хоча як таке може бути: на дно вони дають 190Т поліестер, на тент 210...
  • [ Re: Намет ] відповів(-ла) Oleg [guest] 11:37:21 22/02/2006
   в мене 4-місний намет Loop. Витримав постановку його в Криму в старому річищі струмка під час грози. вода пройшла під наметом. Там же ж попав в 5-6 бальний шторм на обриві. думав шо порве намета як тузік тряпку і знесе в море. Намет витримав. так що покупкою в принципі задоволений
 6. [ Спорядження ] додав(-ла) Юрко 18:10:48 30/07/2003 [ permalink теми ]
  http://activeinfo.spb.ru . Корисної інфи правдиво ще небагато, але...
  2 Назар: тут мова йшла про створення рейтингової системи по спорядженню. На даному сайті можна глянути, як це виглядає в натурі, і зрозуміти, що це зручно: http://activeinfo.spb.ru/revie w . Пропоную все кинути і зайнятись цим.
 7. [ Маленький лікбез ] додав(-ла) Юрко 17:41:31 25/07/2003 [ permalink теми ]
  Дуже непогана статейка для бажаючих відрізняти дюраль 7075-Т9 від 7075-Т6 та розшифрувати параметри тентів для намету, скажімо 70D/75D Nylon Taffeta 210T PU 3000 W/R... http://www.bask.ru/doc/read.ph p?id=18
  • [ Re: Маленький лікбез ] відповів(-ла) smarn [guest] 03:27:32 26/07/2003
   Tak stattja klasno, legut tam yge dovgo... tam mogna znajtu sho oznachaje 3000mm, 5000mm...lasno vonu napusalu
 8. [ рюкзаки Capricorn ] додав(-ла) newton 13:51:05 23/07/2003 [ permalink теми ]
  Чи хтось може щось сказати про них? Вироблено в Донецку. В магазинi нав’язливо рекомендують...
  • [ Re: рюкзаки Capricorn ] відповів(-ла) smarn 16:37:05 23/07/2003
   Нище в цьому форумі вже обговорювався чи згадувався...пошукай
  • [ Re: рюкзаки Capricorn ] відповів(-ла) unmay 00:01:38 24/07/2003
   tam bulo praktyczno take same pytannia, ale widpowidi na niogo ne bulo... Tez chotiw by poczuty widpowid’...
  • [ Re: рюкзаки Capricorn ] відповів(-ла) smarn 07:26:09 24/07/2003
   глянь сюди--- http://www.mountain.ru/forum/0 9.02/messages/51847.html
  • [ Re: рюкзаки Capricorn ] відповів(-ла) Юрко 15:50:06 24/07/2003
   В суботу помацаю - поділюся враженнями.
   • [ Re: Re: рюкзаки Capricorn ] відповів(-ла) unmay 23:11:36 24/07/2003
    Budemo tobi duuuuze wdiaczni. Czy tam dijsno duponiwska Cordura 1000? Czy dijsno plastyk dobryj? Czy dobryj system nosnyj? Czekajemo na widomosti wid tebe ;)
   • [ Re: Re: рюкзаки Capricorn ] відповів(-ла) Юрко 09:46:02 28/07/2003
    Ходив, мацав. Ділюся.
    З того, що пам’ятаю - окрім задекларованої Нексусовської фурнітури місцями проглядається DURAFLEX (для порівняння: її ставлять на в’єтнамський TNF), особливо на тубусі клапана, і, здається, на поясному замку. Етикеток на підтвердження того, що використовується фурнітура дійсно НЕКСУС чи Д’ЮРАФЛЕКС на двох рюкзаках в двох різних крамницях я не знайшов. Те саме стосується і "фірмової" кордури. Жодних підтверджень цьому я не виявив. Для заспокоєння під руки потрапив наплечник словацької Трек Спорт - всі етикетки і пришиті бірки були на місцях (Нексус, Тефлон і Кордура від Дюпон). Ці наплечники наразі лежать в Траверсі. Гарна річ, але дорога - 535 грн. за 80 л. Системам підвіски на приліпках я чомусь не довіряю (Екстрім Т, Капрікорн, Кампус). Ще приємні речі: Тревел Екстрім і Адвенчер тепер продаються з бірками фурнітури Нексус. Ще перевіряв Лазер на предмет гарантії: міняв систему, в якій трошки розпушилось волокно на ковші (після польоту на 6 м з нижньою страховкою ;) взагалі без теревенів. На відсутність касового чека ніхто уваги не звернув. Лазеру плюс. Там же лежить вся плеяда капрікорнів, причому не по 330, а по 245 грн. за Елітовську серію та купа доробку французької Freetime. Що ще: всі рідні наплечники тепер з PU обробкою зсередини (нарешті й Коммандор додумався, серія камуфляж принаймні - шкода, що великих командорів не було, цікаво чи економлять вони далі на СПб фурнітурі?). Ціни на намети Ханна в Траверсі стабільні, для прикладу: Лайтер - 725 і Експедишн - 1630. Наплечники Екстрім Тревел класичні, нічим новим мене здивувати не змогли. Щось ще згадаю - допишу. Отаке.
    • [ Re: Re: Re: рюкзаки Capricorn ] відповів(-ла) unmay 11:18:15 28/07/2003
     diaaaakuju!!!!:) Taky mabut’ postawlu na TrekSport... Ne lublu koly breszut’ (ce ja pro firmowi materialy...). A za 535 grw, to toj szczo z kyszeniamy (Tatran), czy toj szczo bez?
    • [ Re: Re: Re: рюкзаки Capricorn ] відповів(-ла) Юрко 15:15:47 28/07/2003
     Бокові ти маєш на увазі? Нібито без. Ти будеш на вихідні у Львові?
     • [ Re: Re: Re: Re: рюкзаки Capricorn ] відповів(-ла) unmay 16:12:50 28/07/2003
      budu u Lwowi w subotu, ale ne znaju jak dowgo, moze tilky paru godyn... :((((

      Tak, ja pro bokowi, bo ja skorisze braw tu model szczo z kyszeniamy, a wona dorozcze kosztuje (w W-wie az na 100zl :(((( ). tomu i pytaju pro cinu.
 9. [ fajne promocje! ] додав(-ла) unmay 03:35:07 23/07/2003 [ permalink теми ]
  http://www.sklep.skalnik.pl/pr omocje.php
 10. [ порадьте де краще купити ] додав(-ла) рюкзак [guest] 18:05:28 22/07/2003 [ permalink теми ]
  у Львові за 100- макс.200 грн. нормальний рюкзак для походів
  • [ Re: порадьте де краще купити ] відповів(-ла) unmay 23:42:01 22/07/2003
   za taku cinu dobrogo rikzaku ne kupysz ani u Lwowi, a ni... (moja wlasna dumka)...
  • [ Re: порадьте де краще купити ] відповів(-ла) Юрко 08:36:52 23/07/2003
   Тільки вітчизняне і то по блату - 200-220 гриців за 90 л, 100 л Терру бачив за 235-245 грн. в пепешників (вони безпедевешно торгують)
  • [ Re: порадьте де краще купити ] відповів(-ла) Компас-М 12:44:01 01/08/2003
   Досить непогані шиють у Харкіові. Доставка поїздом, попередня проплата за банківськими реквізітами, сам так купував - за 2 дні рюкзак був у мене. Додаткова інформація на сайті http://variant-omega.narod.ru/

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.


список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::