стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ УСІ ] додав(-ла) Андрій_Обриган 10:23:51 20/12/2007 [ permalink теми ]
  Хто чув про спальник з пташки-Гагари !!! де можна дістати !!!
  • [ Re: УСІ ] відповів(-ла) mak 14:47:25 20/12/2007
   Гусячого пуху повністю хватить! Хочеш Гагариного - питай в космонавтів (КОЛИСЬ ЙОГО В КОМБІНЕЗОНИ ЇМ ПХАЛИ)
  • [ Re: УСІ ] відповів(-ла) german 20:26:43 23/12/2007
   Гагачий пух без проблем можна придбати на Кольському півострові (Мурманська обл) - там його збирають, фасують й продають... ;)
 2. [ Пальник ] додав(-ла) Ростик(ОбК) 10:02:26 20/12/2007 [ permalink теми ]
  Допоможіть, будь-ласка придбати пальник,недорого(до 2оо грн),газовий,можна б/у або самопал,головне щоб надійний.Я тернопільський, пропозиції земляків розгляну в першу чергу.Наперед дякую за увагу і допомогу.
  • [ Re: Пальник ] відповів(-ла) Андрій_Обриган 10:18:25 20/12/2007
   Сам шукаю !!!!
  • [ Re: Пальник ] відповів(-ла) Tasic 10:45:18 20/12/2007
   а у крамниці пробували шукати? :))
   >або самопал - бочка з порохом нормально горить. надійно...
   Не шукайте собі ґудза. Тернопіль не таке вже і мале місто, аби там не можна було купити нового пальника зі та гроші. А за 300 можна купити і непоганого, зі шлангом
  • [ Re: Пальник ] відповів(-ла) Ростик(ОбК) 10:52:02 20/12/2007
   Та я не дуже розуміюсь на пальниках,раніше не користувався.Бачив в хлопаки з Чернівець самопал,від ковеа...(лише сама горілка),просто робив хороший токар.
   • [ Re: Re: Пальник ] відповів(-ла) Ростик(ОбК) 10:53:45 20/12/2007
    я мав на увазі нічим не відрізняється самопал від оригіналу
    • [ Re: Re: Re: Пальник ] відповів(-ла) Tasic 10:59:35 20/12/2007
     думаю, що коли виріб зробить *хороший* токар, то він буде золотим за вартістю. Пальників у магазинах валом. Кілька гривень різниці - то не ті гроші, які варто економити на пальникові, бо голодним сидіти не цікаво.
  • [ Re: Пальник ] відповів(-ла) Ростик(ОбК) 11:07:01 20/12/2007
   Дякую за пояснення і увагу.
  • [ Re: Пальник ] відповів(-ла) KJaR 12:38:35 20/12/2007
   хтів колись собі купити пальника. довго в інеті лазив, шукав, читав. Дочитався до того що з Москви а потім і з Бостона хтів собі привезти MSR Super Fly. Потім сильно приперло і небуло коли чекати і взяв в спортландії Primus Mimer за 120 грн. Пальником довольний як слонь! Робе файно, без проблєм. Не треба собі шукати лишнього гудза на голову. Купи дешевий, подивися як він тобі підійде і вже як не підійде то принаймні будеш конкретно знати що тобі потрібно від пальника і який він має бути.
 3. [ MOUNTAIN GUIDE KARBO ( Garmont ) ] додав(-ла) Apache 20:21:58 17/12/2007 [ permalink теми ]
  Шановне товариство! Чи юзав хтось такі боти в умовах зимових карпат (Чорногора)? Судячи з опису данної моделі неначе якраз розраховані на зимові сходження та тривалі переходи. По відчуттям на нозі (зараз якраз розношую по вечорам) взагалі питань нема. Тепло, сухо, добротно. Хоч і важкувато та ще поки що не дуже гнучко. Може дасте якісь поради по використанню (чи залишати на ніч у тамбурі, чи ховати у целофан та у спальник) - однозначної поради так і не знайшов. Одні говорять -в спальник! Інші -ні в якому разі не в спальник! Дякую!
  • [ Re: MOUNTAIN GUIDE KARBO ( Garmont ) ] відповів(-ла) zmey 22:08:23 17/12/2007
   если есть желание утром отогревать "деревянные колодки" на примусе - оставляй в тамбуре на ночь))
   ...какая бы обувь не была (да хоть пластиковые Кофлыки), за день хождения в них, нога потеет и влага остаётся. А за ночь всё это замерзает и становиться дубовым.
   Советую один раз оставить на улице, так сказать для опыта))
   • [ Re: Re: MOUNTAIN GUIDE KARBO ( Garmont ) ] відповів(-ла) Astrik 23:16:12 17/12/2007
    Використовую Scarpa Manta M3. За три роки що маю ці боти ніколи спеціально ніде не ховав. В більшості тримаю в пакеті в наметі, аби щоб бруд не залишати в наметі. Ніколи не замерзали і деревяними ніразу не були.
    Порада, мусиш сам то все випробувати, все дуже індивідуально. Залежить як від взуття так і від того як потіє твоя нога, наскльки мокрі черевики черз зовнішні фактори: сніг, дощб вода і ін.
  • [ Re: MOUNTAIN GUIDE KARBO ( Garmont ) ] відповів(-ла) zmey 03:28:31 18/12/2007
   Как правило, чем толще кожа (если это не пластик) и на сколько сильно потеет нога, тем больше потребуется утром времени на одевание, если вибры оставлены на улице. К тому же, когда они прямо на ноге потом оттают (даже если это просто иней) – это потом дополнительная влага.
   Согласен с Astrik`ом – дело индивидуальное.
   Но тут вопрос скорее в отношении. Зачем вообще оставлять обувь на улице?))
   За 16 лет протопанных по горам перепробовал кучу зимней* обуви. Асоло, Соломоны, ЛяСпортиву, Сампус, Кофлаки, Кэтэрпиллеры, хэндовские, совковые вибры, армейские и тупо городские ботинки)) Какие-то дубели даже в палатке и приходилось их отогревать на огне, т.к. их даже одеть было просто невозможно)), какие-то нет. …но какие бы ни были ботинки, я не понимаю что за радость рано утром, вылезая из спальника, надевать промёрзшие ботинки со скрюченными шнурками)) Ясное дело, через некоторое время они оттают прямо на тебе, но… сам момент одевания их)) … что мешает их запаковать в кулёк и засунуть в палатку?))
   Очисти от снега (возми с собой несколько кульков "для мусора"), засунь в кулёк и положи в палатке. Хочешь в спальник - пожалуйста: в кульках они ничего Тебе не испачкают. Просто в спальнике они будут тёплые на утро, но, может быть, спать будет не совсем удобно.
 4. [ Мобілка+GPS ] додав(-ла) вол 23:49:42 14/12/2007 [ permalink теми ]
  Може хто користувався або принаймні тримав у руках таке диво за доступні гроші? http://forum.allsiemens.com/vi ewtopic.php?t=44728 Цікаво які враження,точність, та який формат координат. Наскільки він може замінити GARMIN з точки зору туриста.
  • [ Re: Мобілка+GPS ] відповів(-ла) Tasic 14:11:29 15/12/2007
   Іграшка.. Кпк (або телефон для перегляду мап) + справжній gps - альтернатив не є. А телефон - надто ненадійно, хіба шо по гриби улітку ходити, тоді - так. Про живлення мовчу, тут навіть немає що обговорювати. Телефон є телефоном. Відповідь трохи категорична, але туризм передбачає складні умови, мобільник того не витримає. Коли на морозі пальці ледве згинаються - тиснути кнопки на ньому буде незручно. У дощ - також не найкраща ідея. Хіба що використання передбачається у точковому режимі, у такому разі ще можна терпіти
   • [ Re: Re: Мобілка+GPS ] відповів(-ла) вол 10:09:05 16/12/2007
    Ну саме про точковий режим і йдеться.Цікаво відгуки того, хто практично користувався.
  • [ Re: Мобілка+GPS ] відповів(-ла) Victory 11:45:33 16/12/2007
   Нормальний варіант, враховуючи що новий телефон поки ще можна знайти за 800..900грн. Роздільча здатність така,як і на більшості КПК (320x240), тільки фізичні розміри менші. GPS-чіп - Sirf Star III, досить чутливий. Телефон колєги. В горах, якщо немає GSM-покриття, можна перевести телефон в режим органайзера(не сканує мережі). Для використання в точковому режимі використання стає на ~4 дні. Але якщо використовувати неперервно, то стає на один похідний літній день:); потім його на ніч заряджаємо (акумулятор на 6..12V, схема, кабель).

   З Trekbuddy або Map Mobile Navigator( http://mapnav.spb.ru ) зручно працювати - всі растрові карти легко готуються для цих програм(потрібені тільки файли-прив’язки Ozi).
   Щодо викоистання в походних умовах. Дійсно, на дощову погоду потрібний герметичний поліетилен. А на зиму -20..-10 С, що з КПК, що з телефоном - будуть проблеми,- бо Li-Ion Accu. Хіба під одяг.

   До речі, колись сам вибирав між SXG75 i Asus A63x, але історично так склалось, що тепер маю Garmin Vista HCx.
  • [ Re: Мобілка+GPS ] відповів(-ла) Roman 13:20:40 17/12/2007
   Я використовував трохи.
   Переваги:
   - НОРМАЛЬНА генштабівська топографічна мапа.
   - Ідеальна точність (по мапі 1:100 000 - в межах похибки мапи, по висоті - 10-20 м)
   - Тримає супутники практично в будь-яких умовах (густий ліс, вузька долина, тощо)
   - Невеликий розмір і маса.
   - Всі девайси в одному (мені це особливо важливо, бо я незґрабний і роззява).

   Недоліки:
   - Для старту після увімкнення потрібні ідеальні умови (відкрита безліса вершина :). В іншому випадку - "роздупляється" 10-15 хв.
   - Потрібно БАГАТО клацати по кнопках (принаймні на моєму Соні Еріксоні). На Нокії це реалізовано розумніше. Це і попереднє сильно ускладнюють використання у точковому режимі.
   - Інтерфейс повільний, через повільний доступ до флеш памяті і обмежену швидкодію телефона.
   - Перегляд карти на екрані 220х175 не назвеш комфортним.
   - Тримає реально неперервно один ходовий день. Більше не пробував, оцінюю що вистачить на півтора дні (якщо на ніч не забути вимкнути :)).
   - Складна і довга процедура підготовки мап для Treck Buddy. (Але її потрібно виконати лише один раз)

   Порівняти зі звичайним ГПСом не можу, бо не те що не користувався, але навіть не тримав у руках ніколи. У складних умовах (мороз, дощ) не використовував, бо я сам не люблю таких умов. ІМХО, правильний варіант - КПК з вмонтованим ГПСом, проблему енерії вирішувати так, як вказав Victory.
   • [ Re: Re: Мобілка+GPS ] відповів(-ла) Tasic 13:33:34 17/12/2007
    > ІМХО, правильний варіант - КПК з вмонтованим ГПСом
    Для тих хто ходить у зимку і тоді, коли погода не дуже комфортна - то не дуже правильний варіант, як на мене :) Правильний варіант - то окремо гпс і окремо кпк. Сам користуюся кпк тільки тоді, коли незрозуміло, де знаходжуся. А таке буває рідко, якщо готуватися до походу. Пару десятків точок (справжніх або згенерованих в ОЗІ) і розрукована легенда на папері - і проблем нема. Ну а якщо гпс із підтримкою мап (типу віст кольорових), то і кпк не дуже то і потрібен. Носити кпк узимку, як і телефони, потрібно на тілі. Нікель-метал-гідридним акумуляторам у гпс мороз шкодить набагато менше, ніж літій іонним, які безповоротно втрачають ємність на сильному морозі (іншими словами - псуються).
    Але то таке - релігійна війна, кожному - своє
    • [ Re: Re: Re: Мобілка+GPS ] відповів(-ла) vassia 18:32:44 17/12/2007
     Воістину Акбар :-)
    • [ Re: Re: Re: Мобілка+GPS ] відповів(-ла) Roman 19:22:41 17/12/2007
     А як же вийти на вершину, розлягтися на сонечку, мапи порозглядати? :)
     А якшо хтось любить зрізати кути (як я)? Тоді наперед заготовані точки не допоможуть :)
     • [ Re: Re: Re: Re: Мобілка+GPS ] відповів(-ла) Tasic 10:31:52 18/12/2007
      точки я готую +/- 5 км від нитки маршртуту ;)
      так шо мош різати кути, скільки влізе :)
  • [ Re: Мобілка+GPS ] відповів(-ла) вол 21:44:13 17/12/2007
   Я, наприклад, ходжу Карпатами тільки влітку та віддаю перевагу орієнтуванню за мапою. Але інколи перевірити своє місцезнаходження необхідно. Для того й цікавлюся таким варіантом.
   • [ Re: Re: Мобілка+GPS ] відповів(-ла) Roman 10:27:10 18/12/2007
    + інколи необхідно просто бредучи по лісу без ніяких стежок і найшовши чисто випадково щось цікаве, зафіксувати це місце. Бо інакше другий раз вже не найдеш :)
   • [ Re: Re: Мобілка+GPS ] відповів(-ла) KJaR 10:47:01 19/12/2007
    А знаєш як воно душу гріє коли показує скільки залишилося йти?
    Ситуація: йду зимою з Осмолоди до хати під Конем. Йду вночі. Сам. Темно. Туман. Свічу ліхтариком бо темінь капєц. До хати йду перший раз, ще ніколи там не був. Знаю приблизно де вона є (в сідловині -- забив собі орієнтовну точку на жопсі), і знаю зі слів як туди добратися. Щоправда йду вже по готовій стежці. І ти лізеш потроху, замучився вже, дурні думки в голову лізуть, а ти собі в жопса дивишся -- а він каже що до хати лишився лише 1 км. і по висоті ще метрів зо сто, одразу стає набагато легше психологічно. Рамантіка! =)
 5. [ Где купить ЛЫЖИ? ПОМОГИТЕ!!! ] додав(-ла) vader 17:49:37 07/12/2007 [ permalink теми ]
  Наш турклуб из Беларуси ежегодно ходит в зимние походы в карпаты. Собираемся и в этом году, однако появильсь проблемы: человек выдававший нам напрокат лыжи умер, а его жена все распродала!

  Можно ли где-нибудь на украине купить широкие деревянные лыжи наподобие "Тиса Бескид"?
  Выпускают ли их еще сейчас?
  Буду признателен за информацию
 6. [ Hanah Troll 2006 ] додав(-ла) kriska 13:56:24 05/12/2007 [ permalink теми ]
  Привіт! Хочу придбати намет Hanah Troll 2006 - тримісний, можливо хтось користувався таким може щось порадити, або відрадити.
  • [ Re: Hanah Troll 2006 ] відповів(-ла) Vitja 22:51:29 05/12/2007
   Намет як намет. За таку ціну нормальний намет. Якщо тобі для літніх вилазок тільки, то вистачить в досталь.
  • [ Re: Hanah Troll 2006 ] відповів(-ла) kriska 10:05:11 06/12/2007
   Дякую за відповідь. Та для літніх. Ну можливо частково для осінніх і весняних. А взагалі яка його реальна ціна, бо я бачила за 521грн.
   • [ Re: Re: Hanah Troll 2006 ] відповів(-ла) vvorobey 15:12:17 06/12/2007
    Є за 511 грн. А взагалі, потрібен саме Hanah Troll ? А то в наметі Hanah Troll S поміщається 3 туристи (туристки), хоча намет називається двохмістний.
    • [ Re: Re: Re: Hanah Troll 2006 ] відповів(-ла) jurav 17:36:30 06/12/2007
     перепрошую що не по темі - відписав Вам у скриньку.
    • [ Re: Re: Re: Hanah Troll 2006 ] відповів(-ла) kriska 10:34:22 07/12/2007
     Та просто в Hanah Troll 2006 поміщається 4 людини, хоча називається тримісний. Якщо не секрет, де є за 511 грн. Але бажано у м.Івано-Франківськ або м.Львів.
  • [ Re: Hanah Troll 2006 ] відповів(-ла) Vitja 22:11:20 06/12/2007
   Взагалі ми купували у клуб, то здається, що по 502 грн
 7. [ магазини в Києві ] додав(-ла) pumbaa 13:21:25 30/11/2007 [ permalink теми ]
  Буду пів-дня в Києві, порадьте тамошні магазини з взуттям. Для початківця, який планує для початку походи весна-літо-осінь, на зиму рідко і то на день - на яке взуття товариство порадить звернути увагу.
  • [ Re: магазини в Києві ] відповів(-ла) вол 13:37:33 01/12/2007
   Якщо лишніх грошей нема можу порадити LaSportiva Thunder -710грн. або SALOMON: MTREK6 LTR GTX-624 грн. Магазини Адреналін,Ель-капітан,Бізон. Але зараз мало розмірів – не сезон кажуть. Раджу спочатку зателефонувати. Сам користуюся LaSportiva Thunder +Lorpen- поки задоволений. Міряйте на зимові шкарпетки та посидіть уних 20-30 хвилин, аби були не замалі.
  • [ Re: магазини в Києві ] відповів(-ла) wodopad_3 08:23:09 09/12/2007
   Навідуйся на ринок на вул.Тичини де вживані речі, деколи можна натрапити на потрібні речі.Торік взяв там китайські рембри за 115гр. і пройшов 5 екстремальних походи по 5-6 днів;і по стану ще на стільки ж стане.
   • [ Re: Re: магазини в Києві ] відповів(-ла) pumbaa 10:48:30 10/12/2007
    ходив в суботу там, голенько :(
    напевно справді "несезон"
    тільки якісь підозрілі нові саломони за 325 грн. але аж в крайньому ряді біля Бельведерської.
    в Києві тільки на Петрівці був, 3-4 години мало :(
 8. [ зимові куртки ] додав(-ла) pumbaa 13:14:03 30/11/2007 [ permalink теми ]
  У Франківську на Ребета є великий магазин з одягом, в тому числі і зимові куртки (спортивні), лижні комбенізони. Ціни китайські :), 200-400 грн. Хоча на перший погляд (а тим більше чайника) досить симпатичні. Якщо у когось є досвід юзання тих виробів - поділіться. Скажімо на один день по горах пройтися або в завірюху містом - підійшли б ?
  • [ Re: зимові куртки ] відповів(-ла) german 20:33:04 23/12/2007
   У цьому закладі часом з’являються толкові речі: наприклад - спальники. Куртки теж треба роздивлятися: чи дійсно натівська, бо серед того всього часто трапляється китайське. Інше питання: є велика різниця між військовим і туристичним спорядженням - військове хоч і надійне, але менш комфортне. Є любителі ходити в гори в берцах та камуфляжі, але нормальні спортсмени в такому не ходять!
 9. [ Шнурівки ] додав(-ла) drymba 19:16:55 28/11/2007 [ permalink теми ]
  В мене постійно розвязуються шнурівки :(
  Черевики Raichle, шнурівки рідні. Що робити? як зав’язувати, чи може чимось поприскати, чи може купити якісь? Підкажіть, будь-ласочка.
  • [ Re: Шнурівки ] відповів(-ла) webmaster 23:35:30 28/11/2007
   ...як мінімум замість "бабського" вузла використовувати "прямий" :)
   а детальніше шось сказати - то тре мацати шнурівки :))
   • [ Re: Re: Шнурівки ] відповів(-ла) kol 00:00:59 29/11/2007
    для "бабського" краще робити ще один виток.
    і тоді все ок.
    • [ Re: Re: Re: Шнурівки ] відповів(-ла) Roman 10:34:15 29/11/2007
     Ну це просто - кілька експериментів - і все буде добре.
     Див. наприклад тут:
     http://www.grinda.navy.ru/sail ship/knots/index.htm

     Або я за невелику плату зав’яжу з гарантією на тижневий похід :)
    • [ Re: Re: Re: Шнурівки ] відповів(-ла) vyjko 11:30:32 29/11/2007
     правильно каже kol - бабський робити на два витки. дуже надійно, сам не розвязується. це один із хірургічних але надійних вузлів.
     • [ Re: Re: Re: Re: Шнурівки ] відповів(-ла) Sunrise 14:53:14 29/11/2007
      Сам так роблю... Колись порекомендували і тепер проблем з шнурівкою немаю:)
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Шнурівки ] відповів(-ла) Петрик 22:51:35 04/12/2007
       вже 10 років так зав’язую і ще жодного разу не розв’язалось само по собі. Можна також не бантиками робити ще один виток, а одразу...
   • [ Re: Re: Шнурівки ] відповів(-ла) Astrik 19:01:52 29/11/2007
    Прямий також легко розвязуэться, прямий вузол добре пряцює лише на на добре наянгутій мотузці, якщо дати слабину то також, саморозпускається.
    Як каже kol, вяжи бантіки , а потім ще один додатковий виток і буде все добре.
    • [ Re: Re: Re: Шнурівки ] відповів(-ла) drymba 12:37:55 13/12/2007
     Ну бантіки, то бантіки! Будемо пробувати.
     Дякую! Вибачайте, що так пізно відповідаю.
 10. [ Bergson Northwind ] додав(-ла) baboshyn 13:17:45 26/11/2007 [ permalink теми ]
  Мене Tolstopuz заітригував екстремально дешевим екстрім-наметом - Bergson Northwind. Хочеться зрозуміти що ж воно за виріб. У мене приятелька підбирає вітростійкий намет на Ельбрус (щоб кілька дуг було і не рвався під вітром), може допоможете з вибором. Вичитав на польському форумі що місцями в Bergson Northwind розповзаються шви... о.О Якщо це на тенті таке відбувається, то це ні в які ворота не лізе, оск. під хорошим вітром його мабуть просто розірве. Tolstopuz, як у вас - не було цих "поползновєній" на тенті (тьху-тьху-тьху : ) )?

  Ось тут - http://ngt.pl/155,Bergson-Nort hwind.html - знайшов результати незалежного тестування від польських колег. Хто може перекласти точно абзац, якй даю нижче? Там наче йдеться про те що на тропіку (чи тенті?) ззовні замерзає вода, і тоді неможливо... що неможливо?

  "Na sypialni z zewnątrz skrapla się woda i zamarza tak, że ****niemożliwe**** staje się później zmieszczenie namiotu z tropikiem do pokrowca. Zresztą często namiot nie oddawał wody na zewnątrz i zamarzała w środku, na suficie albo (więcej) na podłodze."

  "zbyt mały pokrowiec" - це надто малий тент?
  "brak śledzi przy zakupie"

  Ось тут - http://ngt.pl/forum/?p=readTop ic&nr=1023 - ще є скепсис щодо заявленої ваги 3,7 і т.д.
  • [ Re: Bergson Northwind ] відповів(-ла) baboshyn 12:52:49 27/11/2007
   ОК, познаходив дещо сам і добрі люди в асі розказали, спасибі :) Я сподіваюсь людина буде непроти, якщо я зацитую, може ще комусь пригодиться:

   "Цей намет цього року придбав мій напарник. У мене особисто Hannah Vertigo ІІІ. Проте ходимо ми з ним разом.
   Порівнюючи із ханахом у нього значно міцніші, товстіші матеріали, особливо мені подобається його дно. Шви проварені дуже товстою стрічкою. Вага у нього дійсно 3,7кг. Ми намети купували одночасно.
   Мені він дуже подобається, я особисто не пирдбав тому що у нього абсолютно не передбачена вентиляція тенту. Проте при відкриванні зверху блискавки тамбору вода не затікає і сніг не залітає. Конденсату в ньому море. Правда відстань між внутрішнім та зовнішнім наметом дуже велика тому внутрішній намет не намокає. Всередині місця багато. Ми планували взимку ночувати утрьох. Тому для справді екстремальних умов може бути холодновато для 2(місця дійсно багато). Занадто малі тамбури хоча там 70см, але наплічник влазить з натугою.
   Шви виглядають набагато міцніше ніж у ханаха тент товстіший ніж силіконізовані тенти у ханаха
   Так конденсат поки що був основною проблемою.
   Намет ми рали у Команді Екс там можна подивитись на нього.
   Там дуги ставляться у рукава, а тент окрім застібок біля основи намету до дуг кріпиться лентами. такими як у ханахах комфорт серії вешина куполу кріпиться. Щодо розклеювання швів, не бачив, проте ми його мало тестували.
   Купували влітку, використовували 2 рази по 10 днів влітку і 1 12 днів раз місяць тому. Плануємо на чорногору із Рахова до Квасів на тидень із 8 лютого."

   Ще є тест цього намета ось тут:
   http://www.podroze.pl/aktywni/ test-_quot_podrozy_quot_/namio ty---porady_-test_-przeglad-ry nku,6961_11453.htm

   Особливість намета:
   "Матеріал тропіка (здається все ж таки вони тент так називають) від тепла (зміни температури??) сильно натягується, аж деруться шви. Тому коли ставите намет, не натягуйте тропік по максимуму." http://ngt.pl/155,Bergson-Nort hwind.html
   • [ Re: Re: Bergson Northwind ] відповів(-ла) zmey 11:47:19 18/12/2007
    >Особливість намета:
    >"Матеріал тропіка (здається все ж таки вони тент так називають) від тепла
    >(зміни температури??) сильно натягується, аж деруться шви.
    >Тому коли ставите намет, не натягуйте тропік по максимуму.

    "тропик" - это у них "внутренняя палатка", по аналогии, тропик - палатка для тропического климата, т.е. просто от ползучей и летучей живности.
    И это не "Особливість намета", - это особенность всех тел разширяться или сужаться при изменении температуры (физика). А вот качество палатки, которая при погодных условиях (изменение t) рвётся по швам, говорит сама за себя ))

    >Ми планували взимку ночувати утрьох.
    >Тому для справді екстремальних умов може бути холодновато для 2

    ночую в Ханнахе зимой один - тишь да гладь, да божья благодать)) а втроём наверно вообще Ташкент был бы)) Это зима. А зимой, тем более в горах, бывает холодно. А иногда - очень холодно. Одеваться надо толково и палатка тут не при чём.
    имхо))

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.


список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::