стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ Карты и Атласы Украины ] додав(-ла) egor [guest] 10:24:16 03/03/2006 [ permalink теми ]
  Доброго дня!

  Карты и Атласы Украины - полный выбор карт - туристические, топографические, для рыболовов, охотников и туристов.

  http://QMarket.com.ua - интернет-магазин
 2. [ Штормівка ] додав(-ла) Tolstopuz 19:37:17 01/03/2006 [ permalink теми ]
  Хочу купити штормівку десь 300-400 гривень. Зимові штані в мене від Ханаха. Цієї зими при отих морозах та вітру у Карпатах було прекрасно без будь якої термобілизни. Але кажуть що куртки зараз в них впали в якості та пропускають воду. В принципі думав ще про Кампус. Тут я знаю що здається проблем із якістю не має. Може хто що порадить. Буду вдячний бо кошти на вітер як в прямому так і в переносному значенні викидати не хочеться. Дякую
  • [ Re: Штормівка ] відповів(-ла) zhyvoy 14:25:02 02/03/2006
   І не сподівайся незнайдеш ти штормівку за 300-400 грн., що воду не пропускає;) Дійсно Ханка не кращий варіант! Хоча з якого боку дивитись, наприклад подібні по якості і цині Пінгвін, Бергсон та Кампус. Передивився і переміряв велику кількість. Але що що а пошито у Ханки, як на людину, Пише розмір Л, дійсно Л, так званий "Анатомический покрой". Наприклад міряв штани Пінгвін, як в шароварах. Далі в Ханки є різні мембрани, наприклад штурмовка за 300-400 з мембраною Протекс, промокне, а з Климатика Актив 2Л за 800 і більше грн., тут і шви проклеїні і воду тримати буде і дихає. Також у Бергсона з мембрани Супра-текс Суперія 600-800 грн, а Супра-текс 5000 ХР від 460 грн. Звісно чим вища ціна тим краща мембрана. Так само з Кампусом і Пінгвіном і т.д. Звісно є і Мілт і Норс Фейс, Мармот та інші і ціна від 2000-2500 грн. Переважно роблять з Гортекса тому так дорого і призначені для професіоналів які сидять високо у горах місяцями. І на кінець навіть на Гортекс дають гарантію на рік, тому не сподівайтесь, що в штурмовці за 800-1000 грн. будете як у скафандрі.
 3. [ Durawrap ] додав(-ла) gghost 16:29:19 01/03/2006 [ permalink теми ]
  Є питання, що це за матеріал Durawrap, і з чим його їдять.
 4. [ ремонт тента Лайтера (Г) ] додав(-ла) Tasic 15:41:18 01/03/2006 [ permalink теми ]
  Хелп!
  Після ночівлі на вершині Попа Мармароського у ніч з 6 на 7 січня сего року під ураганним вітром або внаслідок замерзання рідини у наших руках тент Ганьки Лайтер трохи надірвався знизу, 5 см вище від краю, і розрив пішов паралельно до низу. Довжина розриву – біля 20 см. Силового навантаження там особливого немає. То у самому низу.
  Шо робити?
  • [ Re: ремонт тента Лайтера (Г) ] відповів(-ла) Roman 19:25:01 01/03/2006
   заварити кавалком товстого поліетилену праскою, попередньо підібравши температуру і час?
   • [ Re: Re: ремонт тента Лайтера (Г) ] відповів(-ла) Tasic 22:24:36 01/03/2006
    трохи стрьомний варіант... хіба шо купити ще одну Ганьку, щоб потренуватися, а тоді вже взятися за ремонт старої :)
   • [ Re: Re: ремонт тента Лайтера (Г) ] відповів(-ла) Sergiy L. 23:47:29 01/03/2006
    Поліетилен скоріше привариться до праски ніж до тенту...:)
    Якщо вже поліетиленом, то можна його розтопити і залити на відповідну ділянку...попередньо на чомусь потренувавшись.
    Правда, це варіант трохи ненадійний оскільки можна поплавити й матеріал самого тенту.
    Хоча, якщо відпрацювати технологію....:)
    Але найкраще мабуть буде заклеїти латкою зі схожого матеріалу якимось надійним клеєм.
    • [ Re: Re: Re: ремонт тента Лайтера (Г) ] відповів(-ла) zhyvoy 08:54:45 02/03/2006
     20 см. це вже пробоїна конкретна;) А як серьозно то варіант з проклейкою не дуже надійний, 2-3 складання тенту і буде відклеюватись! Хоча як будеш клеїти то попередньо треба прострочити на швейній, і клеїти з двох сторін(бажано латки ненабагато більше ніж прорив). Як варіант зовні тонка лента для ламінування паперу, з середини тканина подібна до тенту. Ще є варіант, як зрозумів то пробоїна 5 см від низу // до дну, тоді прикинь чи мож буде відрізати і підшити всю сторону. Чи не буде занабто натягуватись тент і чи не дуже закоротко! Удачі
     • [ Re: Re: Re: Re: ремонт тента Лайтера (Г) ] відповів(-ла) Tasic 09:34:55 02/03/2006
      А не можна у шталиці (типу центр технологій) віднести куди-небудь, аби пришили латку і проклеяли шви? Чи то поки що космос?
      • [ ремонт тента Лайтера (Г) ] відповів(-ла) Шпунтік [guest] 12:55:04 02/03/2006
       А скотчом? Не тойвон, не пробував?
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: ремонт тента Лайтера (Г) ] відповів(-ла) zorc 11:54:59 03/03/2006
       Скотч, имхо, точе после пары складываний отпадет. Уже тады ламинатной пленкой.
       В Киеве можешь попробовать занести на Элиту альбо в Бизон.
       Только лучше все ж таки самому. Ткань, нитки, клей... Только с клеем осторожней, штоб не ломалось при паковке. Ну и паковать потом аккуратней.
    • [ Re: Re: Re: ремонт тента Лайтера (Г) ] відповів(-ла) Roman 14:28:49 02/03/2006
     ну якшо прасувати безпосередньо церату - тоді звичайно...
     але якшо підкласти газету... :)
 5. [ Hannah Target ] додав(-ла) sasha-x 15:12:59 01/03/2006 [ permalink теми ]
  Мне предлагают б/у(полтара года) Hannah Target. Новые замки, пропитана. За 50$. Что делать? Брать? Или не стоит? У кого какие впечетления от нее?
  • [ Re: Hannah Target ] відповів(-ла) IhorOs 17:19:44 01/03/2006
   В мене власне такий, купляв на початку минулого літа. Для весни-літа-осені досить гарний варіант, відносно просторний, легко ставиться, збирається, конструкція продумана, раз стояв три дні під дощем і трохи поривчатим вітром - сухо, витримував.. Формально на мороз його не можна - ніби дуги не витримують (можливо не так морозу, як перепадів температури, що можуть бути, якшо в морозну погоду раптом пригріє сонце), але практично юзався в районі мінус 8 - 10 на відкритому місці, правда за спокійної погоди, ну і в районі до 15, але вже всередині кулиби - шо в принципі не є показником витривалості на таку температуру.. Але явних проблем не було, правда, тоді коли був в кулибі приходитлося в двох чи трьох місцях при складанні "віддихувати" стики дуг - трохи примерзло - але то була не сильно довга процедура..
   То я це до того, шо з деякими обмовками можна і в легеньку зиму, коли не планується особливий екстрим..
   Якщо в досить нормальному стані - то напевно за таку ціну варто, особливо коли не передбачається жорстка зима.. Правда, люди кажуть, що більше як рік тому ханка ставила не дуже надійні замки, то напевно слід дуже уважно придивитися до замків..
   Ше з плюсів - два тамбури досить зручні, але вони не є досить просторі - рюкзаки вкладаються без проблем, а от відносно того щоби там пальник палити - то саме швидше мало місця буде - хоча ще не пробував, так як поки що не було такого екстриму, що змушував би палити пальник в палатці...
   Чотири чоловіки там відносно спокійно вкладаються, раз було й п’ятеро - але то були студенти, і з них чотири дівулі - то по їх словах було не надто тісно, але хлопів п’ятеро напевно би так не вмостилися би..
   • [ Hannah Target ] відповів(-ла) sasha-x 07:50:14 03/03/2006
    Про замки уже читал что плохии. Вот какрас замки и полители, я же написал что поставили новые. Ну хотя те тоже не лучше будут. В принцыпи я ее думаю только и на три сезона брать. Если я еду земой то у друга Exspedition II. А как дно там вроде оно идет полителеновое, оно на морозе не покрошылось?
    • [ Re: Hannah Target ] відповів(-ла) IhorOs 10:49:17 03/03/2006
     > оно идет полителеновое

     поліестер взагалі то.. Хоча зара тих поліестерів... Нормально, нічого йому не сталося, хоча знову ж - на відкритому місці де вона стояла (тобто на землі) було навряд чи більше за мінус вісім.. На більших морозах - то вже розкладалася в кулибі, де була підлога.. До речі, конструкція досить стійка, то в кулибах ставилася без всяких розтяжок, хоча то справедливе напевно для більшості сучасних палаток - напівсфер..
     відносно замків - в своїй особливих нарікань не маю, може тепер все таки ставлять кращі, а може тому, шо перед натягуванням розтяжок маю звичку закривати всі замки, а не навпаки..
     Відносно дуг - продавець порадив дуги в один шар ізолентою обмотати, звичайно, крім мість стиків, мотивуючи тим, що якшо з дугами не дуже акуратно, типу випадково пройтися по них, коли лежать на землі, то дуги мають звичку трохи тріщини давати, а це (обмотування), мовляв, трохи страхує.. так і зробив. Не знаю, чи то сильно помагає, але знову ж - поки з дугами проблем немає, тьху-тьху..
     Ше, свою би за 50 уе не продавав би, хоча все таки хотілося б з часом завестися трохи витривалішою (в плані зими) - але знову ж, бог зна в якому стані та, що Ви збираєтеся купувати, може після замін замків вона така, як після войни.. тре дивитися очима, звичайно..
     • [ Re: Re: Hannah Target ] відповів(-ла) zorc 12:31:32 03/03/2006
      У мну такое. Ниче, вроде как нормально. За новую 4(вроде) года назад отдал $100, еще не пожалел. Стойки, замки и дно живое (кроме где дно баллоном пропалил). Тамбуры действительно не очень просторные, но палить горелку мона в середине, где места навалом (на этот НГ спало 6 чел "вольтом"). Правда, так погореть недолго, но.
      если не покоцанная (а, например, продается из-за апгрейда), то за полтину зеленых можно взять.
      • [ Hannah Target ] відповів(-ла) sasha-x 08:14:14 04/03/2006
       Спасибо что немного потсказали, все же возму ее, да и цена мне нравится, я на больше непотяну. Ну конечно я ее посмотрю. А на что нужно обрашать внемание?
 6. [ Треба карта! ] додав(-ла) Dmutruk [guest] 13:59:18 01/03/2006 [ permalink теми ]
  Чув що вийшла топографічна карта Чорногірського хребта масштабом 1:50000.Здається називається "Туристичні стежки Чорногори".Підкажіть де можна купити в Львові чи Києві, бо вдома в Луцьку вже задовбався шукати!
  • [ Re: Треба карта! ] відповів(-ла) LLL 21:57:39 01/03/2006
   у багатьох книжкових магазинах зустрічалась. (Львів)
  • [ Re: Треба карта! ] відповів(-ла) Цубербіллер [guest] 13:24:56 03/03/2006
   У будинку книги на Міцкевича мала би бути.
  • [ Re: Треба карта! ] відповів(-ла) Lubomyrro 23:51:01 18/07/2006
   Є там (У будинку книги на Міцкевича, м.Львів) і "Туристичні стежки Горганів". Та це зовсім не топографічна, а туристична карта - типографія хороша, ба картографія паршива!!! Не рекомендую... хоча й альтернатив небагато
  • [ Re: Треба карта! ] відповів(-ла) zippo 17:32:10 18/01/2008
   Туристичні стежки ЧОРНОГОРИ 2.29 мб роздільна здатність 3000x4374 (Маштаб 1 : 50 000 ) http://extreme.lviv.ua/forum/v iewtopic.php?t=171
 7. [ Commandor ] додав(-ла) gghost 12:20:30 01/03/2006 [ permalink теми ]
  Здоровеньки були!
  Десь читав, не пам’ятаю де, що багато скаржились на погані шви в наметах Commandor, що вони промокають швидко. Хотів би почути відгуки, рекомендації, тому що на літо планую придбати намета, ось і зондую ринок.
  • [ Re: Commandor ] відповів(-ла) daisywheel 14:21:56 01/03/2006
   раніше вони робили намети з непроклеєними швами, зараз ніби почали проклеювати, тому промокання по швах повинно перестати бути проблемою.
  • [ Re: Commandor ] відповів(-ла) LLL 22:03:06 01/03/2006
   маю такий намет саме з не проклеєними швами, за десятки походів від літа до зими включно - було кілька крапель, і то тільки на самій вершині тенту, де через невдале встановлення намету утримувалась незначна к-сть води. Загалом "не проклаєні" шви робляться з спеціальною прокладкою у шві, котра значно покращоє водоутримуючі якості...
   • [ Re: Re: Commandor ] відповів(-ла) IrishHighlander 22:32:45 01/03/2006
    думаю, що так, як у нас проклеюють, то ті непроклеєєні з тасьмою може навіть кращі були :)
 8. [ Палатка Commandor Midnight 2 або Hannah Serak-S ] додав(-ла) Замыкающий 18:38:18 27/02/2006 [ permalink теми ]
  Хочу придбати палатку для піших походів весна/літо/осінь
  (весна рання).
  Яка палатка краща? Commandor Midnight 2 чи Hannah Serak-S
  Чи порекомендуйте щось в такомуж ціновому діапазоні?
  • [ Re: Палатка Commandor Midnight 2 або Hannah Serak-S ] відповів(-ла) vasyl' 18:58:19 27/02/2006
   Краще, дешевше Тера Інкогніта.

   Ось характеристики:

   Terra Incognita Platou 2
   спальня(ДХШХВ)-(тамбур/тамбур) - 220x150x100-(90/50), К-во входов -2, Чел-к -2+, Каркас -8,5/plast, К-во дуг -2, Дно (mm) - 5000, Тент (mm) 3000, Вес(г) -4000 Ціна - 91,29 у.о.

   Terra Incognita Platou 2 Alu
   спальня(ДХШХВ)-(тамбур/тамбур) - 220x150x100-(90/50), К-во входов -2, Чел-к -2+, Каркас -8,5/Alu, К-во дуг -2, Дно (mm) - 5000, Тент (mm) 3000, Вес(г) -4000 Ціна - 118,32 у.о.

   Hannah Serak S
   спальня(ДХШХВ)-(тамбур/тамбур) - 220x150x100-(90/00), К-во входов -1, Чел-к -2+, Каркас -8,5/plast, К-во дуг -2, Дно (mm) - 10000, Тент (mm) 4000, Вес(г) -3250 Ціна - 123 у.о.

   Думай! Український аналог дешевший і кращий.
   Надумаєш - дзвони 80973531419 Василь
   • [ Re: Re: Палатка Commandor Midnight 2 або Hannah Serak-S ] відповів(-ла) Замыкающий 19:36:20 27/02/2006
    Адресу в інтернеті де можна подивитись на палатки Terra Incognita... Пощупати?
   • [ Re: Re: Палатка Commandor Midnight 2 або Hannah Serak-S ] відповів(-ла) dumala [guest] 19:45:46 27/02/2006
    Не треба людям морочити голову, це такий же "український" виробник, як і ХАНАК - чеській,
    тобто замовлена в Китаї продукція, яка перший раз потрапила в україну(тому її якість поки що - великий знак питання)!!!
    Не можна знати якість того, що ще не використовувалось!!!
    Тому - не краще і не українське.
    А по ціні - наприклад порівнюємо:
    Terra Incognita Platou 2
    спальня(ДХШХВ)-(тамбур/тамбур) - 220x150x100-(90/50), К-во входов -2, Чел-к -2+, Каркас -8,5/plast, К-во дуг -2, Дно (mm) - 5000, Тент (mm) 3000, Вес(г) -4000 Ціна - 91,29 у.о.
    БЕРГСОН ОРЕГОН 2 ДП
    210*140*115, входов - 2, чел. - 2, каркас - дюрапол, дуг - 2, дно - 4000, тент - 2500, вес - 3500, цена - 91 у.о.
    Так що і не дешевше!!
    P.S.(для vasyl) А якщо намагаєтесь "пропіарити" свій товар, то робіть це, по перше, грамотно, а по друге, корректно - це не рекламний форум магазинів спорядження!!!
  • [ Re: Палатка Commandor Midnight 2 або Hannah Serak-S ] відповів(-ла) LLL 23:23:54 27/02/2006
   з двох наведених у питанні - звичайно міднайт 2. Переваги в надійності каркасу та вазі...
   Сам її використовую не перший рік - поки всім задоволений :)
  • [ Re: Палатка Commandor Midnight 2 або Hannah Serak-S ] відповів(-ла) Замыкающий 14:42:44 28/02/2006
   Всім дякую за допомогу.
   Я також був більш схильний до Commandor Midnight 2.
  • [ Re: Палатка Commandor Midnight 2 або Hannah Serak-S ] відповів(-ла) IrishHighlander 20:06:50 28/02/2006
   В залежності скільки місця треба. Серак більшей - реально 3-4містця. Командорівський міднайт-2 -2місця. Може вмітстись троє, але їм буде дуууже тісно.
   Зате міднайт-2 легкий - реально зважував свій -2,9кг, з врахуванням того, що я його як і всі речі додатково в поліетиленовий кульок пакую. І це при тому, що дуги - дюраль 10мм.
   Кріпиться досить надійно - тент 4 точки (з додатковими кілками можна 8) і 4 розтяжки. Перевірено - не здуває :)
   За весь час експлуатації (1,5роки) ні разу не промок, хоч у мене ще можифікація з непроклеєними швами.
   В цілому, з дешевих наметів - досить непогане рішення :)
   До речі. мій можливо продаватись буде :)
 9. [ Намет Pіnguіn Gemіnі 150 чи Mercury 140? ] додав(-ла) siroco 17:00:58 25/02/2006 [ permalink теми ]
  Ніяк не можу визначитись, що взяти? Різниця у 80 грн не є суттєвою, можливо є якісь особливості, на які треба звернути увагу?
  • [ Re: Намет Pіnguіn Gemіnі 150 чи Mercury 140? ] відповів(-ла) Billy Bons 16:06:30 27/02/2006
   Я брав би Gemini 150.
   Хоча б тому, що вона 2+1. На 140см втрьох складнувато влягтися, а на 150см - цілком можливо.
   І це при майже однакових вазі та ціні (в решті показників особливих відмінностей наче б то нема).
   Хоча якщо важливіший комфорт та планується використання в довгих походах (тобто третій завжди зайваий :) ) - то можна і Mercury
 10. [ намети Terra Incognita ] додав(-ла) Sergiy L. 01:12:31 24/02/2006 [ permalink теми ]
  http://volocuga.com/tent
  Цікаво, ніхто ще не має такого намету? Як вони?
  І нащо ті Ханахи...коли вже є свої....хоч роблять їх напевно десь також....в Китаї.
  :)))список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::