стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ Веломагазини ] додав(-ла) Fenixs 20:54:08 04/09/2007 [ permalink теми ]
  Може хто підкаже де в Івано-Франківську є магазини, які продать гірські велосипеди та деталі до них.
  • [ Re: Веломагазини ] відповів(-ла) джек 08:06:34 05/09/2007
   По вулиці Чорновола (за кольцом де починається вул.Довженка) як іти у військову частину по бетонній дорозі є гарний магазин з якісними велами і запчастинами до нього.Кращого у Станіславі я незнаю.
  • [ Re: Веломагазини ] відповів(-ла) vasyl 09:46:25 05/09/2007
   Краще звернись у велоклуб. Там також торгують велосипедами та запчастинами.
   Знаходиться біля стометрівки на роздоріжжі, яке веде до будинку побуту (старого) в сторону вул.Січових стрільців.
   Не доходячи до неї повертаєш направо у підворітню і далі наліво спускаєшся у підвальне приміщення.
  • [ Re: Веломагазини ] відповів(-ла) Fenixs 13:01:23 05/09/2007
   Всім спасибі
 2. [ Термофутболки ] додав(-ла) джек 17:01:39 04/09/2007 [ permalink теми ]
  Хтось користується http://commandor.com/clothes/s kin/dyno_f .Які відгуки? Чи є суттєва різниця між Dyno та http://commandor.com/clothes/s kin/termofutbolka .Матеріали ж однакові а ціна ні.Справа у швах, чи чомусь іншому?
  • [ Re: Термофутболки ] відповів(-ла) postman31 16:35:40 10/09/2007
   там різна тканина - зайдеш в магазин, помацай.
 3. [ Пуховий спальник ] додав(-ла) Майстер 23:17:46 02/09/2007 [ permalink теми ]
  Панове, підкажіть, будьте ласкаві, де в наш час можна купити пуховий спальник? У мене такий був ще зі старої "Еліти", але вже й зіпер поліз і взагалі. Спробував новомодні матеріали - спальник "Пінгвін". Змерз серед літа! Тому знов хочу пуху - від 700 до 900 FP. Де вони ще бувають?!
  • [ Re: Пуховий спальник ] відповів(-ла) avatorl 09:57:35 03/09/2007
   Який саме Pinguin? Яка була температура? Бо з Ваших слів не ясно: була температура +20 і Ви замерзли у спальнику Pinguin EXPERT, чи було 0 градусів і спальник Pinguin TRAVEL. Відповідно і матеріали різні, у різних спальниках від цього виробника: H1,H4,H6,P3D
  • [ Re: Пуховий спальник ] відповів(-ла) puzatiy 14:58:56 03/09/2007
   Як на мене у Пінгвінів дуже класні спальники. Особисто я маю Пінгвін Савана, в травні спав при температурі -3 градуса, досить комфортно себе почував і зовсім не змерз.
  • [ Re: Пуховий спальник ] відповів(-ла) avatorl 15:24:13 03/09/2007
   Спав у свому Pinguin Topas при температурах від +15 до -4. Лише при -4 для повного комфорту (це майже нижня межа заявленої температури комфорту) вдягав футболку та штани (але був у наметі сам, намет стояв під сніжником і вночі був вітер). ІМХО відповідає заявленим характеристикам.

   Пух, напевне, досі незамінний при стабільних температурах нижче -25, а у Карпатах за різких перепадів температур та при високій вологості, синтетика має переваги. ІМХО.
   • [ Re: Re: Пуховий спальник ] відповів(-ла) IrishHighlander 16:03:34 03/09/2007
    Спав у своєму Pinguin Expert при -15 - 18, мені було добре і тепло, а от пляшечка живчику літрова, яа поряд стояла - промерзла наскрізь :)

    На зиму краще - нема. А на весну-літо-осінь пух в Карпатах, з їх вологістю, як на мене непрактичний.
  • [ Re: Пуховий спальник ] відповів(-ла) vasyl 10:58:37 04/09/2007
   Маю 2 Пінгвіни - Савану та Топаз. Жодних претензій.
   В цю суботу-неділю при сильних опадах і невисокій температурі спав в наметі роздягнутий - це в спальнику здається Савана
  • [ Re: Пуховий спальник ] відповів(-ла) Astrik 17:53:58 04/09/2007
   Радити якусь конкретну модель мені важко. Ти не вказав в яку пору року збираєшся ходити. Пухові спальники також бувають на різну температуру.
   Перед вибором пухового спальника зверни увагу на те чи зовнішній матеріал має водовідштовхувальні властивості. З власного досвіду можу сказати, що при зимових мандрівках і температурі нижче -7С спостерігав таке явище як намокання спальника. Ну не в повному розумінні цього слова, що з нього можна було викручувати воду, але спальник ставав вогким. Як результат, суттєво погіршувались теплові характеристики. Причиною було власне тіло, а точніше випари котрі видихались. На сильному морозі те що ми видихаємо одразу замерзає перетворюючись на іній(сніг), а після того осідає на наші спальники. Осівши на спальник іній починає потрохи підтоплюватись, роблячи сам спальник вогким, відповідно ми починаємо мерзнути. Як відомо вогкий/мокрий пух не гріє.
   Як боротись з цим? Палатка повинна добре вентилюватись, в певних ситуаціях можливий варіант спати без тенту. Інший варіант, зверху накривати спальник водонепроникним, водовідштовхувальним матеріалом. Я накриваю матеріалом, щось на зразок матеріалу з чого зроблений тент намета, і дихає і воду не пропускає. Ще один з варіантів, на мій погляд один з найкращих, це те аби зовнішній маитеріал спальника був водовідштовхувальним. Це значно спростить тобі життя у поході. Але є один мінус, як правило спальники з водовідштовхувальним матеріалом дорожчі на 15%-30% за аналогічні, але із звичайним матеріалом.
   Підсумовуючи скажу, що якщо є можливість взяти такий спальник і ти часто ходиш у зимові походи, то варто потрати трохи більше. Ти купуєш для себе. Це твій комфорт, твій відпочинок, твоя безпека.
   Щодо мене особисто, то в мене пуховий Marmot Never Summer Reg (-18C) Down 600 Fill http://marmot.com/catalog/fall _2007/13/59/164/node/896
   але із звичайного матеріалу. Коли купував, я ще не знав про такі особливості намокання спальника. Зараз би вже купував щось з водовідштовхувальними властивос
  • [ Re: Пуховий спальник ] відповів(-ла) Майстер 23:24:52 14/09/2007
   Панове, я вже передумав щодо пухового спальника. Дорого і є ризик намочити. Купив "Пінгвін Шерпа ІІІ". І загалом задоволений. Уночі бувало мокро, плюс 3-7, але у светрі й шкарпетках можна спати. А мерз я влітку в "Пінгвіні Сафарі" і не в горах, а в Черкаській області. Нижче плюс 15 не могло бути ніяк.
 4. [ Палатка на зиму.. ] додав(-ла) IhorOs 17:42:54 02/09/2007 [ permalink теми ]
  Щось подумалося, що би здалося прикупити відносно легку, і з песпективою використання зимою.. Напевно двомісну.
  а то шось свою комфорт-серію вагою майже в 4 з половинов кг трохи влом сунути на горбі, та й зимою вона не надто...
  мо хто порадить на які моделі варто звернути увагу...
  • [ Re: Палатка на зиму.. ] відповів(-ла) Tolstopuz 16:57:37 03/09/2007
   Berson екстрім серії двомісна(прекрасного жовтого кольору)За виглядом повний аналог Hannah Expedition(Тільки дешевша). Є у Команді-Екс. Лінк дати не можу щось сторінка не грузиться. Коштує 1200гривень. Ми нещодавно придбали. Прекрасна. 4 дралеві дуги, величезна відстань між тентом і наметом, хоч і 2місна в середині повно місця. Є 2 мінуси: бидва тамбури по 70 сантиметрів, немає вентиляції(але конструкція доволяє залишатись сухим при трохи відритому тамбурові)
  • [ Re: Палатка на зиму.. ] відповів(-ла) Tolstopuz 16:59:26 03/09/2007
   Berson екстрім серії двомісна(прекрасного жовтого кольору)За виглядом повний аналог Hannah Expedition(Тільки дешевша). Є у Команді-Екс. Лінк дати не можу щось сторінка не грузиться. Коштує 1200гривень. Ми нещодавно придбали. Прекрасна. 4 дралеві дуги, величезна відстань між тентом і наметом, хоч і 2місна в середині повно місця. Є 2 мінуси: бидва тамбури по 70 сантиметрів, немає вентиляції(але конструкція доволяє залишатись сухим при трохи відритому тамбурові)
  • [ Re: Палатка на зиму.. ] відповів(-ла) zmey 21:25:52 10/09/2007
   вот, всё мужественно выдержала) http://zmey.at.ua/photo/3-0-15 -3
 5. [ Проект - "Вбивця спорядження" ] додав(-ла) myskiv 16:15:23 29/08/2007 [ permalink теми ]
  "Equipment killer" - спорядження високого класу без грошей для справжніх туристів.

  Суть проекту – бажаючим учасникам надається спорядження топ брендів, для використання в екстремальних ситуаціях, в туристичних походах. Ви як завжди ходите в гори, як завжди отримуєте задоволення. Для цього від нас отримуєте спорядження провідних світових брендів (Millet, Tatonka, Asolo, Primus) тощо, а потім розповідаєте усім сподобалося вого чи ні.

  Термін тестування – 3 місяці. Після чого річ переходить у власність учасника проекту при виконанні усіх необхідних вимог.

  Про те, як стати учасником команди "вбивць спорядження" і про решта умов тестування шукайте на туристичному форумі Робінзона. І нехай допоможе вам Гугл
 6. [ Ремонт палатки Hannah ] додав(-ла) attaman 17:20:54 21/08/2007 [ permalink теми ]
  Буду вдячний за пораду, як краще заклеїти дно палатки (Hannah). Є колоті і рвані "рани" (невеликі, але тре щось робити), може хтось має подібний досвід ?
 7. [ заправка газових балонів ] додав(-ла) x-ray 09:55:36 21/08/2007 [ permalink теми ]
  Підскажіть будь ласка чи можна десь в Івано-Франківську заправити газові балони Kovea? А може вже хтось пробував, тоді що з цього виходить?
  • [ Re: заправка газових балонів ] відповів(-ла) Ole 12:03:33 27/08/2007
   Я з свого шланга від Primus Multifuei виточив перехідник з маленького балончика (з різьбовим з’єднанням ) на звичайний "сільский" балон і заправляю таким чином бо на газовій заправці навідь говорити не хочуть. Я заправляю на вагу з розрахунку масса пустого балону + масса газу що написана на балоні(газ має хлюпатися в болоні тобто мати троха газової фази а не тільки рідкої). Але треба з тим дуже аккуратно щоб не перелити, бо в мене вже в одному балоні вилізло дно. Ще одне ПОПЕРЕДЖЕННЯ бажано лити з свіжозаправненого балону, щоб не заправити в свій балончик газолін - смердючку яку уроди на газових заправках люблять заливати в великий балон для більшої ваги.
   • [ Re: Re: заправка газових балонів ] відповів(-ла) komaruk 14:38:54 27/08/2007
    Не лише на газових. Ви помічаєте, скільки в теперішню жару ламається автомобілів? Не весь час через систему охолодження. Газолін випаровується при великій температурі, тому часто бензонасос хапає його, через що машина може різко зупинитись, а водій - поцілувати лобове скло. В нас в Рожнятові один "підприємець" замутив бензо завод і свою с..ну самогонку додає майже на всі заправки району.
   • [ Re: Re: заправка газових балонів ] відповів(-ла) victour 15:35:25 27/08/2007
    "газолін - ... для більшої ваги" В майже порожньому побутовому балані деколи може бути т.з. "важкий залишок", але не газолін -він же-стабільний бензин, він же- фракція легка. Попробуй запхай газолін в балон де тиск 12-16атн. А наливати газолін в балон перед заправкою немає змісту бо платять по різниці ваги до і після.
    До komaruk: ...випаровується при нижчій температурі ніж бензин, загазовує бензонасос, який перестає качати і машина просто глохне, без "різко".
    • [ Re: Re: Re: заправка газових балонів ] відповів(-ла) Ricoh 17:06:30 27/08/2007
     уявив як то воно мало б "різко" зупинитися через клятий газолін :)))
     • [ Re: Re: Re: Re: заправка газових балонів ] відповів(-ла) komaruk 15:29:54 28/08/2007
      Перепрошую, газолін в газаподібному стані попадає в карбюратор, а потім при умовах згоряння бензину не загоряється, значить поршень не штовхається, колінвал зупиняється і, якщо не витиснути зчеплення то машина глохне. Спробуй заглохнути на великій швидкості і не витиснути зчеплення. Поцілюєш руль.
 8. [ Порадьте що купити ] додав(-ла) andryxa 19:55:57 19/08/2007 [ permalink теми ]
  Народ порадьте будьласка якої фірми купувати 3-ох місну палатку, в районі 700 грн +/-, і рюкзак в районі 350 грн +/- на 80 літрів. Наперед дякую!:)
 9. [ Ремонт пальника ] додав(-ла) IrishHighlander 18:05:26 18/08/2007 [ permalink теми ]
  Повернувся з походу. Вчора, на отанній ночівлі пропалив шланг подачі газу в своєму Kovea Camp4
  такому ось - http://www.pitermag.ru/Tureqip .php?id=257&t=full_desc
  Питання - порадьте, чи є десь в Україні майстерні, де той шланг поміняти можуть. Буду дуже вдячний за інформацію :)
 10. [ Terraincognita MOUNTAIN 100 vs Commandor Sherpa 100 ] додав(-ла) джек 12:31:34 16/08/2007 [ permalink теми ]
  Я на роздоріжжі між http://www.terraincognita.kiev .ua/catalog/rucksacks/mountain .html та http://commandor.com/backpacks /sherpa100 .Допоможіть порадами.Можливо у когось практика з використання даних моделей.Буду вдячний.
  • [ Re: Terraincognita MOUNTAIN 100 vs Commandor Sherpa 100 ] відповів(-ла) projdusvit 18:39:35 17/08/2007
   Юзаю Командор Шерпа.
   Міцність і надійність матеріалу і фурнітури - на висоті. Зручність.. Дойтери і всякі інші буржуйські - зручніші

   Терра - якщо береш, то вже Вертекс 100, там дуже прикольна спина. Реально зручніша за Командор і за Терру Маунтейн тож, а от з приводу якості тканини ходять чутки.. брехати не буду бо не юзаю
  • [ Re: Terraincognita MOUNTAIN 100 vs Commandor Sherpa 100 ] відповів(-ла) IhorOs 00:43:50 18/08/2007
   командор шерпа 100 юзаю вже років зо два, відносно нормальний, відносно надійний, особливих нарікань немає, в тч і зимою. Під сильним дощем може трохи промокнути, тому додаткова гідроізоляція на документи, теплі речі не лишня.
   З незручного - в зовнішню кишеню трохи проблематично сунути півторалітрову пет-пляшку з водою, але я беру дві літрових.список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::