стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ La Sportiva vs Garmont vs ..? ] додав(-ла) vladko 17:06:10 14/08/2006 [ permalink теми ]
  прочитав відгуки про la sportiva thunder gtx (див нижче) і перехотів їх. а оскільки якраз стою перед вибором - може товариство порадить. орієнтуюся на http://bizzon.com.ua/index.php /cPath/254 , хоч можливі варіанти. ціна до 700-1000 грн. як альтернативу до la sportiva розглядав garmont passo man - що скажете? і як чується garmont в карпатах - може хто юзав. наперед вдячний
  • [ Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) x_vlad 17:52:10 14/08/2006
   Народ, допоможiть мене теж цiкавить це питання, взуття до 1000 грн. Хочеться, i щоб сухi були i не розлiзлися.
   • [ Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) storm 20:27:47 14/08/2006
    Користую Thunder з початку сезону. відгуки значить такі - легкі, добре тримають ногу, не натирають, воду тримають ДУЖЕ добре, підошва дуже стабільна на сипучому камні і болоті але погано тримається на камнях покритих мохом (горгани) і на мокрому корінні, на мокрому дереві і камні без моху тримається стабільно. після переходу через Горгани ззаду де нубук пришитий до резинової пятки шви просто пропали від постійного тертя об каміння (дивно що така слабка нитка), як тепер їх прошивати і не порушити водонепроникність уяви не маю. отже вирок для них такий - хороші черевики для НЕСКЛАДНИХ переходів. якщо є 1000грн то не забивайте собі голову доплатіть ще 36 грн і купіть у Ляспортивів модель "тібет анфібіо", це просто бомба а не черевики. а з Гармондом я б не звязувався.
    • [ Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) avatorl 12:39:01 15/08/2006
     Придбав собі весною La Sportiva Tibet (не Anfibio). Підошва не слизька, добре тримають воду, дуже зручні (особливо відчуваєш це на крутих схилах). По асфальту довго йти не дуже зручно, але вони не для того зроблені. Якщо вода і потрапить всередину - п’ятий раз переходячи річку (води майже по коліно, але були гетри) трохи черпнув - швидко сохнуть. Я до них одразу брав шкарпетки Lorpen. Вони того варті, попри свою ціну.
     Порівнюю з кирзовими військовими черевиками + вовняні шкарпетки - то зовсім різні речі. Теж ходив як танк, але ноги були мокрі, а шкарпетки дуже швидко протиралися і натирали ноги.
     • [ Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) Roman 14:36:50 15/08/2006
      > води майже по коліно ... трохи черпнув

      це як так вдалося? ;-)
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) loki2000 15:09:13 15/08/2006
       Підтверджую слова avatorl`a. Сам бачив, як він вийшов сухим з води:)
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) avatorl 12:49:28 16/08/2006
       черевики + гетри, але є в тому один негативний момент:
       іноді приємно і корисно походити боими ногами по холодній воді, а такий облом те все розшнуровувати, якщо знаєш, що можеш пройти через річку у взутті.
     • [ Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) x_vlad 15:12:48 15/08/2006
      Хто знаэ? А яка рiзниця мiж ТIБЕТАМИ та ТIБЕТАМИ АМФIБIО?
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) x_vlad 15:18:37 15/08/2006
       I реально трекинговi носки допомогають? подiлiться почуттями!
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) akorud 21:04:15 20/08/2006
        ой ще й як допомагають...Почуття - тепло сухо, нічо не натирає і як знімаєш черевик після денного переходу нічо не смердить :)
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) avatorl 12:46:49 16/08/2006
       у Anfibio шкіра гладка, а у просто Tibet - шорстка. В першому випадку, наскільки мені пояснили, водостійкість трохи краща (з нормальною пропиткою простих Tibetів ця перевага втрачає своє значення), а в другому - не так видно подряпини на шкірі. Використовував безбарвну пропитку Salamander для виробів з нубуку.

       Шкарпетки, як на мене, дуже зручні. Не шкодую, що витратив на них 90 грн. На дотик приємні як бавовняні, теплі як вовна, міцні як синтетика.
     • [ Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) avatorl 12:51:22 16/08/2006
      поки що черевики пройшли лише один більш-менш серйозний похід і декілька невеликих прогулянок, тому щодо їх надійності у довготривалій перпективі поки нічого не можу сказати.
    • [ Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) IrishHighlander 08:48:43 17/08/2006
     Я б не сказав. що Тібет-Анфібіо така вже й бомба. Я свої ранньою весною купив. З того часу вони встигли ще трохи снігу захопити - на Драгобрат кілька раз зі ст.Свидовець пішки, похід ст.Свидовець-Драгобрат-Близниц яз-Кваси.
     Потім встиг побувати в них в 3-х походах Ґорґанами - по 2-3 дні і в 6-денному Чорногора-Чивчин-Мармароси. От тільки вчора з 4-денного ґорґанського походу повернувся. Черевики зараз вдома сохнуть. В останню грозу промокли нафіг. Наскрізь.

     Загалом мокнуть як і все що до того використовував. Нічим в цьому плані не краще від Garmont Syncro GTX в яких минулого року ходив. Єдине що фурнітура міцніша ніж в Гармонта - в тих у мене двічі обривались гачки під шнурівки. І система фіксації шнурівок в ляспортіви хороша дуже.

     Зауваження щодо самої якості виготовлення - на моєму "Тібеті Анфібіо" заміть звичного "Made in China" стоїть лейба "Made in Italy". Нічим не краще китайців - на лівому черевику язичок пришитий криво, як не поправляй, постійно зїжджає. Як пояснили - ручна робота. Блін...

     Шви... Покищо ніби більш менш тримаються, але в місцях, де інтенсивний згин іде - на носках, утворилась складка іна тій складці нитки пропали. Далі здається наразі не розходиться. Гірше з так званим "захисним рантом" - гумовим напливом над підошвою. В тих же місцях згину на носках відклеївся вже міліметри на 3, може навіть на 4, ще в кількох місцях - міліметри на два. Є підозра, що в місцях, де відклеюється рант пускає воду - пару раз помітив, що нога в цілому ще суха, а от носки вже мокрі, і інші місця, ле рант більше як на 2 мм відклеївся. Ну та побачимо, що далі буде - у них все таки рік гарантії є...

     Загалом сказати, щоб La Sportiva Tibet Anfibio GTX чимось дуже вже суттємво краще від Garmont Syncro GTX (моделі приблизно в одній ціновій категорії) не можу.
     В тібета трохи краща і надійніша фурнітура, система шнурування, шкіра трохи краща (гладка 2,6мм, трохи повільніше мокне і легше доглядати) Синкро мякші, зручніші і трохи повільніше розвалювалис
     • [ Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) yhirnyak 12:05:26 17/08/2006
      що в зливу взуття промокло - можливо, вода стікала по нозі з мокрих штанів? тут ліхтарики не поможуть

      з власного досвіду - черевики з мембраною повинні мабуть бути масивними. зокрема добре, якщо задня частина тверду вставку і _міцну_ підкладку.. мав прекрасні як на місто timberland gtx, в першому ж поході в районі п"ятки підкладка черевика просто протелася, і мембрана теж
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) IrishHighlander 07:09:55 19/08/2006
       Вода не затікала - я в шортах був. Черевики просто промокли наскрізь.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) yhirnyak 11:23:27 21/08/2006
        все-таки, вода по ногах могла потрапити в черевик

        якщо черевики не мокнуть в калюжах, то тим більше не промокнуть під дощем
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) IrishHighlander 16:25:07 26/08/2006
         вода потрапляла не по ногах зверху. вона потрапляла в місцях згину на носку, по сторонах, що було чіко видно по шкарпеці, коли зняв. Я так думаю, шкіра певний час намокала, а потім у місцях навантаження на згині воду просто почало вичавлювати всередину.

         та й "захисні ранти", які повідклеювались місцями міліметри на 3-4 у мене трохи підозру викликають.
    • [ Re: Re: Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) IrishHighlander 08:52:59 17/08/2006
     До речі, якщо хто надумається на La Sportiva Tibet Anfibio у Львові і хоче вкластись до 1000грн - сконтактуйтесь зі мною. З моєю карткою знижок в "Команчеро" при номіналі 1036 реальна ціна вийшла десь в р-ні 960грн. Економія гривень в 70 - дірбниця, а приємно :) Ще трохи докласти і трекінгові шкарпетки вийдуть. Річ корисна, рекомендую :)
  • [ Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) IrishHighlander 09:02:42 17/08/2006
   До речі. Якщо вже La Sportiva, я б рекомендував Forest GTX http://www.lasportiva.com/cata logue/catalogo.php?cat=12&cod3 =926&Language=EN - шкіра така ж гладка полірована, як в Тібета, але не 2,6 а 2,8 мм. І високі вони - заливати зверху не буде.
  • [ Re: La Sportiva vs Garmont vs ..? ] відповів(-ла) akorud 23:50:06 19/08/2006
   маю garmont nubuc force gtx. В свій час протягом дня переміряв практично всі черевики в усіх магазинах Кракова і ці єдині допасували до моєї ноги (що не так то просто). Не жалію. Дуже зручні. Асиметричний дизайн і всяке таке - язик на бік не збивається, факт. Щодо надійності - а хто там його зна... Поки що застережень нема, а як за 2-3 роки розваляться - от і чудово. Не треба буде голову сушити над проблемою "нові хочеться, а з тими що робити???". З серйозних випробувань - день в Татрах по півталому снігу по коліно без стежки - легко намокла зовнішня шкіра. Чи купив би наступний garmont - однозначно так.
 2. [ Черевики вібрами ЮЗАНІ 43 р ] додав(-ла) vassia 13:14:54 14/08/2006 [ permalink теми ]
  віддам в добрі руки
 3. [ Підкажіть... ] додав(-ла) Alexio 19:46:20 12/08/2006 [ permalink теми ]
  Підкажіть,як позбавитися від смерекової смоли на наметі. Казали ацетоном,але ж може розїсти захисний шар... Дякую.
 4. [ Фурнітура ] додав(-ла) Бандера 09:37:47 08/08/2006 [ permalink теми ]
  Підкажіть будь-ласка де у Львові можна придбати фурнітуру до намету? (Команчеро і Ромбінзон відпадають)
 5. [ Гарантія? ] додав(-ла) Alex 08:45:16 07/08/2006 [ permalink теми ]
  Недавно звертався у львівський магазин К. щодо обміну пошкодженої дуги від купленого у них намета (причому нібито гарантійний строк ще не закінчився). Тягнуть вже майже місяць...
  Причому це вже не перший раз, то саме було і раніше - хронічно немає балонів для пальника (купленого у них), полетіла фурнітура на рюкзаку, навіть аналогічної замінити теж не було.
  Я розумію, що це для них не приорітетно, але ставлення виробляється цілком певне. Хоча думаю це все від відсутності конкуренціїї
  • [ Re: Гарантія? ] відповів(-ла) Roman 11:10:10 07/08/2006
   Повільно, зі скрипом, проте зявляються нові магазини - тому є надія що буде конкуренція. Принаймні років 5 назад був фактично лише один магазин, а зараз є штук 7. І це тішить.
  • [ Re: Гарантія? ] відповів(-ла) vassia 15:51:21 07/08/2006
   а ти не купуй там дрібні речі. Вони орієнтовані на покупців від 200 баксів. і тому на тебе їм ....те-є..ну ти в курсі. Абидна но фак.
  • [ Re: Гарантія? ] відповів(-ла) Юрко 18:27:29 07/08/2006
   ага, команчеро за відсутності конкурентів добре себе почуває і з дрібними покупцями не дуже добре обходиться. Діагноз: зажрал
 6. [ Потрібна порада!!! ] додав(-ла) Dmutruk 16:40:50 02/08/2006 [ permalink теми ]
  Народ! Допоможіть з вибором намету. Зараз розриваюсь між Pinguin - Bora 3 - http://www.atlantida.net.ua/wi n.php?prod_id=114 і Terra Incognita Палатка Platou 3 Alu - http://shop.k-trade.ua/Terra_I ncognita_Палатка_Platou_3_Alu_ 7259.htm , або порадьте якийсь інший за 650-750 гривень. Дуже дякую!
 7. [ Спальник ] додав(-ла) Ромік 08:41:44 01/08/2006 [ permalink теми ]
  Незнаю люди туристи, чого ви мучитеся, адже є прекрасні спальники вітчизняних виробників правда без лайби за яку ви платите ще 100 гриваків. Сам маю декілька спальників на всі випадки життя і прекрасно комфортно себе в них почуваю і максимум він коштує 145 грн новенький. Є в Україні чудові люди, які самі бігають по горах і ще дещо вміють пошити. Трьох слойний спальник одіяло з подушкою із утеплювачем "Холофайбер" який важить 1,5 кг, мягенький комфортно себе відчуваєш при -15. Чотирьох слойний ситепон вага 1,8кг. гарно витримує -15-20 градусів. Коротше люби каприз за ваші скромні гроші. Вважаю що це оптимальний варіант.
  А зрешту кожен вирішує по своєму чи дорогий для форсу за 300 грн з лайбою, чи ....
  • [ Re: Спальник ] відповів(-ла) vassia 17:38:49 01/08/2006
   Та звісно .....а ті олухи в Хані, Бергсоні, Малаховському (з лабораторіями і зп по 1000 баксів) дурнею займаються...
  • [ Re: Спальник ] відповів(-ла) LLL 11:35:33 04/08/2006
   приший молнію до ковдри і отримай СПАЛЬНИК БЕЗКОШТОВНО ))
  • [ Re: Спальник ] відповів(-ла) Нормалайзер 21:16:31 04/08/2006
   Сало... село... ціле... цело...

   Пластіковий кульок.
   От справді дешеве ріщеня, і шо тут спорити: семи слойний пакєт 770 г, комфортно себе чуєш при - 27,4, а єслі диркі співпадуть - то і дишати легко

   Мда...
 8. [ Спальник ] додав(-ла) x_vlad 10:56:12 31/07/2006 [ permalink теми ]
  Народ що можна взяти до 300 грн максимально легкий та максимально теплий на три сизони.
 9. [ La Sportiva -Thunder GTX ] додав(-ла) x_vlad 10:52:06 31/07/2006 [ permalink теми ]
  Народ, що ви скажете про це взуття La Sportiva -Thunder GTX.
  Варто чи не варто? I як вони ходять по бездорiжжю (грязюка, вода, снiг)? I може пiдскажете альтернативу до 650 грн. в Киэвi.
  • [ Re: La Sportiva -Thunder GTX ] відповів(-ла) LLL 09:57:47 01/08/2006
   головне не бери ляспортіву з набуку... мокне як тряпка, хоч і горетекс. А висушити у поході майже не реально. Я з неї перейшов назад до бєрців...
  • [ Re: La Sportiva -Thunder GTX ] відповів(-ла) мишук 12:54:01 02/08/2006
   Спочатку були раді такій обувці - зручна, але після кількох мокрих днів в Карпатах вони знизу по підошві порозлізалися. Як результат віддали назад в магазин хоч і було шкода, бо ж були зручні.
   • [ Re: Re: La Sportiva -Thunder GTX ] відповів(-ла) storm 19:41:28 04/08/2006
    Маю таку обувку, якщо чесно то слабенькі вони трошки, хоча витримали мокрі Горгани і ніразу не промокли, але шви біля пятки за три дні походу в деяких місцях просто пропали... був дуже здивований цим, така обувка і така слабка нитка на швах... з економили одним словом.
  • [ Re: La Sportiva -Thunder GTX ] відповів(-ла) postman31 12:29:54 17/10/2006
   відходив три переходи -
   поки всьо чудєсно.
   нічьо не розлізлося і не шви тримают нормально.
 10. [ Terra Incognita ] додав(-ла) zlyi 20:13:09 25/07/2006 [ permalink теми ]
  Привіт!Порадьте, хто користувався спальником цієї фірми, чи вартує його купувати! якщо ні, то який варто купити, щоб мав такі характеристики: до -10 і вага до 1,5 Дякую!
  • [ Re: Terra Incognita ] відповів(-ла) Sergiy L. 23:02:45 25/07/2006
   Маю Pharaon200.
   -6/+4/+23
   Спав у ньому при температурі градусів 10-15 в трусах.
   Було дуже жарко...
   • [ Re: Re: Terra Incognita ] відповів(-ла) Enya 09:36:20 26/07/2006
    Давно він в тебе? Як у використанні? дуже підозрілий наповнювач, ніде не можу про нього знайти інфу. Підходить вага й температура, правда ціна не з менших, але все ж таки хотілося б щоб довго служив. Тому порадь чи варто купити?
   • [ Re: Re: Terra Incognita ] відповів(-ла) Sergiy L. 16:48:46 26/07/2006
    Ще місяць не пройшов, як я його купив. Спав 11 ночей(Шешори+Горгани). Здається нормальний. Важко порівнювати, бо не спав в дорогих спальниках. Але досить класний. М’який, теплий, досить легко пакується.
    Наповнювач...в принципі більшість наповнбвачів в такого типу спальниках - це трубчасті силіконові волокна. Тільки в кожної фірми мають іншу назву....але не думаю, що якістю вони дуже відрізняються. Якщо там дійсно якийсь новий матеріал, то він відповідно і буде коштувати. А назва - це понти.
    • [ Re: Re: Re: Terra Incognita ] відповів(-ла) zlyi 18:53:19 26/07/2006
     Дякую! мучуся між вибором Terra Incognita i Hanah Scout. Думаю візьму все ж таки другий!
  • [ Re: Terra Incognita ] відповів(-ла) Юрко 17:40:16 26/07/2006
   пошив перенесли в піднебесну, в результаті з’явилась дюрафлексова фурнітура (теж китайська), ціна відповідно підскочила. Розфарбування стало яскравіше, під захід.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.


список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::